Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) BlackSoft válasza gyoref1 (#296) üzenetére


BlackSoft
addikt

Míg 209,890 volt az iPhone 5 az apple.hu-n kártyafüggetlenül, addig a környező szláv országokban 140-ért lehetett venni szolgáltatóknál kártyafüggetlenül :DDD

Sokat járok külföldre, csak magyarországon van kb 1,5X-es szorzója az Apple termékeknek...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#302) AMD Power válasza BlackSoft (#301) üzenetére


AMD Power
titán

Ott még most is annyi. Mi 180e adjuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#303) joey04 válasza laiser (#293) üzenetére


joey04
titán

ez nem hivatalos, ennyi az s lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#304) Fryskitt válasza ak76 (#299) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ha fém van alatta, csak nem...

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#305) laiser válasza joey04 (#303) üzenetére


laiser
csendes tag

ezt le is irtam hogy valoszinű hogy változni fog, viszont azt kétlem hogy drasztikus változás lesz

42 az életem értelme

(#308) csecso22


csecso22
tag

"olcsó ájfon" nesze semmi fog meg jól :D

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#310) Fryskitt válasza csecso22 (#308) üzenetére


Fryskitt
addikt

Érdemes lenne fogadni, hányan vagytok még....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#313) joey04 válasza laiser (#305) üzenetére


joey04
titán

5s 330-ról indul, értelmetlen minden ár a hivatalos előtt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#328) nemlehet


nemlehet
őstag

Mindenki úgy mondja ezt a "de ez nem hivatalos ár" dolgot, mintha majd hivatalos áron majd 30k-ért dobálnák az ember után. Az előző hsz-ben már leírtam, hogy az 1 éves iPhone 5 16 gb havi 12k-s előfizetésre (ami amúgy bőven az átlag feletti, az emberek nagy része ennek 1/3-át költi erre) 130k... Ez szerintem alsó hangon 150k lesz ugyan ebben a csomagban. Függetlenül vagy kártyásan meg 200k felett. 1 éves telefonért ez túlzás akárhogy is nézzük.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#330) korion válasza MuzikJunkie (#58) üzenetére


korion
senior tag

pont ezt akartam írni! :C :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#331) Dellforever válasza hallerlaller (#1) üzenetére


Dellforever
csendes tag

Az Apple ezzel rúgott magának egy fasza öngólt...Olyan ez, mint valami Ferrari Budget; senki nem akar a "szarabb" variánssal villogni. :(

,,War does not determine who is right, only who is left."

(#332) Neck válasza mattew (#234) üzenetére


Neck
veterán

A nagy részével egyetértek, +1 :R

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#333) Kurti81


Kurti81
csendes tag

Mindent annyiért lehet eladni amennyiért megveszik.Sosem értettem az embereket,h miért zavarja őket a konkurens termék ára.Nyilván ha valakinek örömet okoz akkor megveszi.Ennyi,mondom Z10 felhasználóként,nekem a BB10 jött be a lejobban ezért ezt választottam.Pedig próbáltam mindegyik platform csúcskészülékeit ,de nem zavar ha vki almát,droidot vagy wp-t vesz.Felesleges acsarkodni.Béke mindenkinek :))

(#334) talamasca válasza Kurti81 (#333) üzenetére


talamasca
senior tag

Akkor biztos megkaptad már a téged is féltő droid-trolloktól, hogy drágán vettél készüléket, mert valamelyik droidos "csoda" ezt harmadannyiért is tudja... ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#336) ronson


ronson
őstag

Ma megfogdostam az 5c-t hát egyáltalán nem kelt gagyi hatást, nagyon jól össze van rakva, a fogása is kellemes és jobban is néz ki, mint a képeken.

A fehér elég szép belőle.

(#340) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát nekem ebben SEMMI trendi nincs
Még az a félig megrágott alma se

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#341) Neck válasza ronson (#336) üzenetére


Neck
veterán

Én meg pont ezen gondolkodtam, hogy minek adtak ki fehéret belőle, ha már Colorful :B

Ha már ennyire rámentek a színekre, egy lila vagy rózsaszín lányok millióit hajtotta volna a boltokba a fehér helyett.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#342) tDr1v3r válasza Neck (#341) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Rózsaszín pont van...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#343) madgie válasza tDr1v3r (#342) üzenetére


madgie
titán

Fenét, asszonynak mutatom megjelenés napján, néccsak, piros ájfón. Erre ő: az nem piros, hanem lazac.
Besz@rok. És a női munaktársaim ugyanezt mondták. Nők...

#345: pont ezt mondom, nekünk piros vagy rózsaszín, OK. De nóknél lazac, mályva, barack, meg a jó ég tudja milyen fantázianevű színek vannak. Háromból három nő azt mondta, hogy márpedig az az ájfón lazac színű... hátőktuggyák.

[ Szerkesztve ]

(#345) tDr1v3r válasza madgie (#343) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A színválasztónál pinket ír az url-ben.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#346) Neck válasza tDr1v3r (#342) üzenetére


Neck
veterán

Az nem rózsaszín, közelebb van a piroshoz... én téglát mondtam volna lazac helyett, de én férfi vagyok :D

@345: Szerintem ez pink, és az a telefon nem ilyen színű.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#347) Fryskitt válasza ronson (#336) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hol? Én is....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#348) tDr1v3r válasza Neck (#346) üzenetére


tDr1v3r
veterán

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#349) nord_ válasza Neck (#341) üzenetére


nord_
veterán

Miért, a fehér az nem szín? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.