Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) kolosanyi válasza #98006528 (#143) üzenetére


kolosanyi
veterán

Programozó matematikusok? Mi van? :F
A fejlesztő azon "gyakorol", amire fejleszt. Mi köze ennek az órajelhez? Meg miért nem egy erőmű? Konkrétan a Snapdragon 800 az egyedüli, ami erősebb, meg most már talán a Tegra 4. A tavalyi csúcs SoC-okkal simán egy szinten van ez is, akkor miért is nem erős gép?

(#153) uki válasza BatchMan (#36) üzenetére


uki
aktív tag

Kínába ez sztem kicsi lesz. Ott inkább a 4.5"-5" körüliek mennek vagy a még nagyobbak. Illetve amíg nem egyeznek meg a China Mobile, addig nem tudják előfizuban adni, anélkül meg drága lesz. Azért 700 millió előfizetpő 700 millió előfizető még az Apple-nek is. :))

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#155) Danny750 válasza uki (#153) üzenetére


Danny750
őstag

Hangminőség? Kihangosítàskor??
Ezeket miért kell kifelejteni....??
Am 120k-ért rohannék is érte...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#161) cserépléc


cserépléc
újonc

A videótesztben nem arról volt szó, hogy ehhez és az 5S-hez is járnak alkalmazások ingyen? Ha csak az 5S-nél, akkor nem szóltam, viszont ha ennél is, akkor bekerülhetne a cikkbe.

Egyébként pedig nem kell itt leszólni. Én is úgy lennék vele, hogy az iPhone 5 tudását a saját "házában" venném meg, elegánsabb és prémium érzést kelt, mivel az is... Viszont ha valakinek ez jobban tetszik akkor mi lesz? Semmi, mindenki azt vesz amit szeretne.

Szerk.: Én felvállalom és mások is megtehetnék, csak azért nincs iPhone-om, mert nem tudom megvenni.
Persze nagyon sokan nem is szeretnének, viszont sok az olyan ember akinek pusztán csak azért rossz valami, mert ő nem birtokolhatja.

[ Szerkesztve ]

(#166) alienpapa


alienpapa
senior tag

Ezt is vinni fogják majd, mint a cukrot.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#176) helltp válasza kolosanyi (#152) üzenetére


helltp
aktív tag

Azért a 4xA15/krait veri teljesítményben mind, bár szerintem a 4xA9 es socok közül az erősebbek is vanak olyan erősek. De nem is ez a lényeg, amég ez a szoftver ilyen gyönyörűen fut ilyen hardveren, addig fölösleges erősebb, de nagyobb fogyasztásút használni.

Nagyon nem értem hogy hogy kaphatta ugyanazt a plecsnit az i5s és az i5c, szerintem nevetséges hogy piacra dobnak egy butított i5 öt 1évvel később ugyanannyiért, nekem nem tetszik.

És ennyi pénzért mi ez az üzemidő? Nem hiszem el hogy nem bírtak beletenni egy normális méretű akkut...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#181) ZooLee válasza helltp (#176) üzenetére


ZooLee
őstag

szerintem nevetséges hogy piacra dobnak egy butított i5 öt

Nem butított, más. Ennyire nehéz ezt felfogni? Sokaknak jobban bejön a műanyag. Ahogy a Samu topicokban is bőven voltak olyanok, akik azt mondták, hogy "jó lenne, csak lenne fémből". Mondtam, nekem sem jön be, jobban szeretem a fémházat, de bőven lesz rá vevő.

És ennyi pénzért mi ez az üzemidő? Nem hiszem el hogy nem bírtak beletenni egy normális méretű akkut...

Miért, mi a gond az üzemidővel, tudsz olyan kategóriatásat mutatni, ahol számottevően több lenne? Az iPhone még mindig az egyik legjobb ilyen téren a kategóriájában (és légy szíves ne a Nokia 6310-hez hasonlítsd :) )

(#188) Qru


Qru
MODERÁTOR

Megkérnék mindenkit, hogy a személyeskedést fejezzétek be.

#nincsbennetarcsi

(#189) helltp válasza ZooLee (#181) üzenetére


helltp
aktív tag

Minőségben én butításnak érzem, de jó legyen, van aki jobban bírja a műanyagot, ez akkor sem mentség az árra, ugyanúgy gáz hogy piacra dobták ugyanazt a telefont amit egy éve, ugyanolyan áron.

Igen, átlagos az üzemidő, az átlagos ár háromszorosáért, elfért volna oda egy nagyobb is ha nagyon akarják. És tessék a példáid: Lenovo P780 4000mAh (bár ez lehet vastagságban, minőségben nem az a kategória) de ott a Xiaomi Mi3 3050mAh akksi, és ez már igazi csúcskategória, de ha maradnál az itt kaphatóaknál akkor Sony Xperia Z Ultra ugyancsk 3050mAh. Itt a hangsúly azon lenne, hoyg bele tudtak volna tenni jobb akksit, de nem tettek. Mert így is viszik, akkor meg minek...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#190) Ádám16


Ádám16
addikt

Lánykák kezében jól mutathat egy rózsaszín, vagy egy fehér, de mégis, ki az az elvetemült, aki inkább egy ilyet vesz egy iPhone5 helyett? 18 év alattiakra tudok csak gondolni.
Nem is lenne ezzel baj, mert ott az 5S, de a tavalyi vasat adhatták volna kicsivel olcsóbban, és az 5S kerülhetett volna annyiba, mint tavaly az 5, mert az árbeli különbség így azért lényeges.
Mindegy, engem nem győzött meg, én biztosan 5-öst vennék jelen felállás szerint.

(#191) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Azért az nem véletlen ,hogy a hivatalos bemutatóján a 99 dolláros árat 2 év hűséggel emelték ki!
Valszeg ennyiért viszik is mint a cukrot!

(#193) tDr1v3r válasza gyoref1 (#191) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha jól tudom, US-ben mindegyik iPhone 2 év hűséges a szolgáltatóktól...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#194) dorten


dorten
tag

Nagyon igénytelen. Hogy néz ez ki? Az iOS7 még dob a bazári érzeten egy nagyot.

(#195) L4mie


L4mie
veterán

hát képről ráver bármelyik samsungra a műanyag szappantartó versenyben. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#197) gyoref1 válasza tDr1v3r (#193) üzenetére


gyoref1
aktív tag

22 ezer forint azért nem sok érte gondolom , a fiatalokra mennek rá az árral!
itthon persze nem ennyi lesz de mi nem vagyunk piac ez belátható :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198) Cilindrik válasza gyoref1 (#197) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

A 22E nem sok, de van mellette egy 17-20E Ft os havidíj. Kb olyan mintha itthon vennéd valamilyen xl díjcsomaggal.

(#199) kolosanyi válasza helltp (#176) üzenetére


kolosanyi
veterán

Több szálon tuti, de a mobil appok kis hányada ilyen. Én is ezt írtam amúgy. Kihagytam a buliból az Exynost, de a lényegen nem változat. Erős cucc ez, simán megállja a helyét ma is. Nyilván nem a legbivalyabb, de nem is a legújabb megoldása almáéknak. :)
Jól mondod, a szoftver a lényeg. Hiába van szinte PC-s teljesítménye ezeknek a cuccoknak, ha semmi nem használja ki úgyse, kivéve egy-két techdemo jellegű játékot. Én például tökéletesen elvagyok az 1,4 GHz-es, S2-es, 512 MB RAM-os Lumiámmal, sose éreztem, hogy kevés a vas (más baja van, de ilyen szempontból tökéletes). A legfontosabb úgyis az optimalizálás, ebben meg almáék mindig is az élen jártak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.