Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#402) gyoref1 válasza csabibmx (#399) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Mit másolt? Az iPodok évek óta csilivili szinekbe kaphatók!
És veszik azt is!

[ Szerkesztve ]

(#403) meszike91


meszike91
senior tag

Nem is értem hogyan kaphatott plecsnit.
Reális árnak 120 ezret tartanék.

du, du hast, du hast mich

(#404) tDr1v3r válasza csabibmx (#399) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Másolt, ja, a színes műanyag iMac-ekről, iBook-okról meg iPod-okról. :))

(#403) meszike91: Csak akkor a 4s-t váltotta volna... én a bejelentésig reménykedtem benne hogy azt fogja, dehát nem. :( Pedig milyen jó lett volna, ha már az iPod touch-ok el vannak a 4s hardverével, ez is el lehetett volna...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#405) gyoref1 válasza tDr1v3r (#404) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Jó hát vannak az újszülöttek akik pár éve még a homokozóban játszottak olvasni meg nem szoktak. :DD

(#409) csabibmx válasza gyoref1 (#402) üzenetére


csabibmx
tag

Magára a műanyagra gondoltam nem a színekre.Utóbbi amúgy is inkább a Nokiára jellemző.
Csak ugye eddig attól volt hú de minőségi az iPhone mert nem műanyag mint a gagyi Samsung aki egyébként is másolta az iPhonokat.Ez utóbbival egyébként többnyire egyet is értek,hisz ugyanezt csinálta akkor amikor még a Nokia volt a menő.Meg is lehet nézni mi lett belőle.Nem mondom,hogy az Apple is erre a sorsra jut bár azt gondolom az ilyen "újítások" (újra csomagolások) nem feltétlen növelik a részvények értékét és az eladásokat.
Vagy ha mégis akkor hosszú távon lehet vissza üt.?
De majd kiderül,hogy mennyien veszik meg az "integrált színes tokot"!Mondom ezt úgy hogy szerintem fogyni fog csak épp a premium érzet csökken és a hype amit felépített Jobs.
A másolást pedig inkább képletesen (irónikusan) értettem.Mivel sikerült eldobni azt a "premium" extrát ami eddig annyira megkülönböztette őket a külső alapján!Amitől iPhone volt az iPhone!
Bár ha megnézik a műanyag telefon eladásokat akkor láthatják,hogy nem ez a legfontosabb a user számára.
Ha pedig le lehet gyártani műanyagból olcsóbban és eladni ugyanannyiért (vagy többért) akkor meg miért ne tennék!Ez üzlet! :C

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#410) gyoref1 válasza csabibmx (#409) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Rendben is lenne amit mondasz ha nem lett volna ott a müanyag iPhone 3 !

(#411) icecave válasza GGMPC (#383) üzenetére


icecave
nagyúr

Ami azt illeti iPhone-on nekem a 3,5" után a 4" is szokatlan volt, sőt, mivel a 3,5-ön pont elértem mindent, 4"on (bal kézben tartva) a jobb felső sarkot trükközés nélkül elérnem már nehézkes. Persze, senkinek sem egyforma a keze.

(#413) joey04 válasza big-J (#381) üzenetére


joey04
titán

Hiába csökken a keret. Példának ott van a samung. Elismerést érdemlő, hogy az s3 házába belepakolták az s4 nagyobb kijelzőjét, de ha az s3-at kézbe veszem, akkor nem érem el a tetejét, így az s4 kijelzőjének tetejét sem fogom. Ettől még sokan örülnének nagyobb kijelzőnek az iPhone-ban, de most nem ezzel próbálok vitázni. Hanem azzal, hogy ha egy adott kijelzőméret nagy valakinek, akkor hiába minimalizálják a keretet, nem lesz kényelmesebb a használata. Aki meg együtt tud élni a kétkezes használattal (pl.: Cyberpunk ;] ), annak pedig (ésszerű keretek között persze, mert a Sony pl. nagyon gyenge ebből a szempontból) mindegy mekkora maga a ház. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a keret csökkentése közel sem akkora előrelépés, mint azt sokan gondolják.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#414) Supersol válasza joey04 (#413) üzenetére


Supersol
tag

Nekem S4 van,simán kezelem egy kézzel,S3 is kezelhető volt,sztem szokás kérdése! Viszont ha megszokod ezt a méretet kissé egérmozinak tűnnek a kissebb kijelzők:)

(#415) joey04 válasza Supersol (#414) üzenetére


joey04
titán

Erről beszéltem, hogy nem ez a kérdés. Sajnálom ha nem ment át itt is írtam. :(
One-t is megjártam (2x) de simán visszaálltam i5-re, 4"-ra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#416) Supersol válasza joey04 (#415) üzenetére


Supersol
tag

Neked milyen telefonod van?

(#417) joey04 válasza Supersol (#416) üzenetére


joey04
titán

Most írtam, i5. előtte kipróbáltam a One-t, de végül maradtam iPhone-nál. De nem tetszik az iOS 7 így szerintem idővel kipróbálok egy G2-t, vagy Z1-et is. samsung nálam kiesik, nem tetszik semmi benne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#419) icecave válasza joey04 (#417) üzenetére


icecave
nagyúr

Elolvastam, köszöönöm, nekem is 2007 óta a One volt az első készülék, ami megmozgatta a fantáziámat váltás tekintetében. Ezért jó olvasni, amit írtál. Maradok iOS vonalon, annyi különbséggel, hogy veled ellentétben nekem tetszik a 7 is :D

(#420) Supersol válasza joey04 (#417) üzenetére


Supersol
tag

Tetszik amit a Htc-ről írtál,én is nézegettem amikor S3 -at vettem de nekem kicsit "túl kínais" a cucc,az S4 hez képest meg nagyon,sztem.

(#421) Supersol válasza #32839680 (#418) üzenetére


Supersol
tag

Olvasgattam a hátlapokról itt a topicban! Nekem S4 van és benyomni nem lehet a hátulját ha akarod sem amikor a készüléken van! A többi meg mit számít? Kit érdekel ha leveszed,hogy hajlik-e vagy sem.Nem is értem...

(#423) Supersol válasza #32839680 (#422) üzenetére


Supersol
tag

Fontos lehet,hogyha odacsapod vhova persze legyen rugalmas, de nem igazán hinném,hogy aki vigyáz a telefonjaira azzal ilyen megeshet,tehát sztem kár is erről vitát nyitni...

(#432) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Az előzetes pletykák alapján egy olcsó és színes, valamint egy külsőleg változatlan, de hardveresen jelentősen ráncfelvarrott modellre lehetett számítani."

olcsóbb... és nem olcsó!

"Az Apple továbbra is tartja magát ahhoz, hogy nem kell a népnek az NFC,"

...emlékszünk, anno a videórögzítést is hasonlóan kommunikálta a gyártó.
Majd aztán mégis beletették, és ők lettek a...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#434) hallador válasza GGMPC (#429) üzenetére


hallador
addikt

:D Azám. És melyik részlegére gondoltál a 30 közül? Mint márka?

[link]

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.