Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) domerator válasza Vasinger! (#798) üzenetére


domerator
veterán

Nalam SEMMIFELE deformacio, puposodas nincs az ozakin :U
Biztos hogy eredeti volt az a tok? Az enyem atlatszo (nem viztiszta hanem opalos) es ranezesre a fotoidon levo fekete toknak mas anyaga van mint az enyemnek :U
Viszont a gombok tenyleg sikban vannak, szoval jo lenne valami 0,2-0,15mm vekony tok.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#802) Vasinger! válasza domerator (#801) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, biztos eredeti, Speedshopban vettem. Neked szerintem ez van: [link]

Valószínűleg más anyagból készülhetett. De végül is nekem ez a Spigen nagyon ott van a szeren. :K

(#803) Nescafé válasza Vasinger! (#802) üzenetére


Nescafé
őstag

Én is onnan rendeltem az ozakit....
Ezt a spigent-is ott vetted?

 iPhone 15 Pro

(#804) Simi87 válasza #51177472 (#800) üzenetére


Simi87
senior tag

mi lol?
szinte mindegyik iPhone 5 / 5s banán alakú, és kopik a fekete / space grey. már vagy ezer darab volt a kezemben. az 5-ből még bevállaltam a fehéret, de 5s-ből már gáz. Ja persze, hogy a space grey nem festett? akkor miért vannak megkopva, meg miért foltosak a pár hetes telefonok? 10-ből 8!!!

domerator:
azért lehet más az anyaga mert két fajta van. Jelly, és Solid. Múltkor én is vettem egy solid-ot, én a Jelly-t tudom ajánlani, mert nem karcolódik annyira. Tágulni meg mindegyik tágul, púposodik.

[ Szerkesztve ]

(#805) Tibee86 válasza Simi87 (#804) üzenetére


Tibee86
veterán

Banán alakú?? :Y Az 5c akkor milyen?
A space grey meg valóban nem festett, és nem is kopik. :P

(#806) Simi87 válasza Tibee86 (#805) üzenetére


Simi87
senior tag

Meg vannak hajolva. És a space grey tényleg kopik, és foltos. Naponta kb. 10-15 5/5s fordul meg a kezemben. Szerintem van egy kis rálátásom az iPhone-okra. Hajlott 5c-t még nem láttam, de biztos neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

(#807) nord_ válasza Simi87 (#806) üzenetére


nord_
veterán

5s kopik... Ja, persze... Max. annak, aki ilyen hülyeséget csinál (és persze az iPhone a hibás nem a szutyok tok):
a haveromnak is ilyen van és egy slim műanyag tokban van, amiben van egypici holtjátéka és most 2 hónap után tele van fehér foltokkal olyan mintha kicsapódott volna rajta vmi. (5s topik)

És nem kérdezed meg az ügyfeleid, hogy mi a lótúrót csinálnak a telefonjaikkal, hogy meghajolnak? Esetleg valami kínai utángyártott szarral töltik? Vagy farzsebben hordják és állandóan kemény székekre ülnek?

De ha ez tényleg igaz, akkor a cimborám és én is valami brutál felárral tudjuk eladni a telefonjainkat, mert a mienk se nem kopik, se nem veszi föl a Nokia 8110 alakját. ;]

(#808) Simi87 válasza nord_ (#807) üzenetére


Simi87
senior tag

persze, neked is igazad van. Én itt lezárom a vitát, én hülye vagyok, nem értek hozzá...
Vannak kivételek, de sajnos elenyésző.
A rossz minőségű tok kérdésben igazad van, de pl. láttam már belkin (eredeti) strapatokban lakó 5S-t olyan állapotban, hogy csak néztem.

(#809) nord_ válasza Simi87 (#808) üzenetére


nord_
veterán

Akkor talán nálam azért nincs kopás, mert nem teszem a telefont szutyok kőolaj-származékba, ami folyamatosan csiszatolja a telefont.

(#810) Simi87 válasza nord_ (#809) üzenetére


Simi87
senior tag

ennyi.
de tok nélkül is foltosodik, és nem erről volt szó, amikor kijött.
Csak ez az egy oka volt hogy nem vettem 5S-t.

(#811) #51177472 válasza Simi87 (#804) üzenetére


#51177472
törölt tag

Mirol beszelsz?
Asztro szurke telom van 1 honapja, ha te ezen talalsz kopast viheted..

(#812) Simi87 válasza #51177472 (#811) üzenetére


Simi87
senior tag

Mondtam hogy igazatok van. Részben.

(#813) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Na vegre kezd felporogni a topik,kar,hogy vitakkal :).
Az 5s kopasarol sajna nem tudok nyilatkozni.
Eloszor en is ockodtam az 5c-tol,de szeretheto ez a telefon a maga muanyagsagaval szerintem.
En inkabb kivarom,hogy a 6 mit hoz majd,5s-re nem latom ertelmet lecserelni,ha csak nem brutal jo aron jut hozza az ember (de hat ez mindennel igy van).

(#814) domerator válasza Vasinger! (#802) üzenetére


domerator
veterán

Pontosan: az enyém Jelly és eddig nem púposodik (pedig már navigáltam is a telóval töltés mellett, tehát elvileg melegednie kellett volna).

Majd vadászok valami vékonyabb tokot később.

Nekem az iPhone valóban azért kellett, ami... és ezért nem zavar a műanyag. Nagyon össze van rakva ez is és ehhez tudtam hozzájutni vállalható feltétellel.
Biztosan jobb érzés egy csupa fém vagy üveg-fém telót tartani, de korántsincs ezügyben akkora hiányérzetem, mint ezelőtt droidosként az iPhone miatt. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#815) Vasinger! válasza domerator (#814) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Teljesen egyetértek veled. Sokan hülyének néznek, hogy miért veszel 140-ért egy 5c-t, amikor ennyiből egy 8 magos tepsi droidot veszel, vagy egy appnélküli WP tepsit, de ezt a minőséget egyszer kell megfizetni és évekig kiszolgál, lesz rá támogatás és nem utolsó sorban elfér egy kézben is :D

(#816) domerator válasza Vasinger! (#815) üzenetére


domerator
veterán

Uhhh... nagyon remélem hogy soha többet nem kényszerülök droidot használni... :( :U

Csak pici adalék... tegnap meghallgattam egy headsetet és ennek apropóján a másik fél vadonatúj Motorola G telóján és az én öccémen ugyanazt a zenét (Spotify-ról) ugyanazzal a headsettel meghallgattuk.

Hát... az iPhone olyan toronymagasan szólt jobban a Motonál, hogy másodpercek kellettek csak a különbség meghallásához... ehhez képest a droid valami tompa puffogás volt.

Elhiszem hogy az iPhone nagyon túlárazott... de valahogy szinte nap mint nap tapasztalok valami olyat, ami mindig elismerésre késztet és olyankor arra gondolok, hogy baccameg, az ár ezt is tartalmazza... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#817) Simi87 válasza Vasinger! (#815) üzenetére


Simi87
senior tag

Őőő... 185-ért vettem az iStyle-ban a kicsikémet karácsonyra magamnak. :) de úgy hogy megrendelhettem volna nagykerből is 130-ért necces garival. Tehát én a papírért fizettem 55.000-et, de szerintem megérte.

(#818) Vasinger! válasza Simi87 (#817) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én 140-ért 1 év garival, a Vodától vettem, kaptam én is elég sok papírt tőlük :)

(#819) Simi87 válasza Vasinger! (#818) üzenetére


Simi87
senior tag

Én elvből nem veszek szolgàltatótól telefont. Ami ott megy az nagyon kemèny. :(

(#820) Vasinger! válasza Simi87 (#819) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nálam nem volt probléma, bár kicsit nehezen hozta ki a futár, de mivel tudom, hogy úgy is Vodás leszek még jó ideig, így nem nagyon gondolkoztam ezen, hogy hol veszem :)

[ Szerkesztve ]

(#821) Simi87 válasza Vasinger! (#820) üzenetére


Simi87
senior tag

Én is maradok a T-nél, csak a gariztatás, meg a kokány szervízesek, és még sorolhatnám az érveket...

(#822) FrankMonzano válasza Simi87 (#817) üzenetére


FrankMonzano
őstag

185 kicsit sok erte azert...
En megvettem hasznaltam Apple garival 130ert,nekem ennyit megert.
En is a gyartoi garancia hive vagyok,de 185 nagyon sok erte.
Ezzel a telefonnal el leszek a 6-ig boven.

(#823) Simi87 válasza FrankMonzano (#822) üzenetére


Simi87
senior tag

Én is csak addig tartom meg, de már írtózom a hasznalt cuccoktól. Szakmabeli vagyok, van rálátásom a dolgokra, bár ne lenne. :)

(#824) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kérték PÜ-ben, hogy készítsek a Spigen ltra Thin Air-ről pár képet, most így gyorsan ezt tudtam produkálni, elnézést a minőségért és a rondaságért, de a mikroszálas kendők mosásba vannak éppen. Később készítek majd a telóról meg a tokról egyben jobb képeket is.

Tehát a képek: katt

(#825) Nescafé


Nescafé
őstag

Az 5C gyári tok az miből van?
Esetleg van valakinek??

 iPhone 15 Pro

(#826) Simi87 válasza Nescafé (#825) üzenetére


Simi87
senior tag

nekem van. hulladékból van, annyit is ér. :(

(#827) domerator válasza Nescafé (#825) üzenetére


domerator
veterán

Annak valami eszement árat véltem látni (10k majdnem)... nálam szóba se került (pedig jópofa, persze nem nekem való).

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#828) Nescafé


Nescafé
őstag

Akkor milyen tokot ajánlanátok még ami jó?

Simi87: annyira nem jó?
Tesómnak most vettünk 5S-re gyári tokot az sztem jó, volt kupon meg pontom igy nem került sokba ...

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#829) Tibee86 válasza Nescafé (#828) üzenetére


Tibee86
veterán

A két gyári tok (5c/5s) teljesen más.

(#830) Nescafé válasza Tibee86 (#829) üzenetére


Nescafé
őstag

Azt tudom hogy más...

 iPhone 15 Pro

(#831) Simi87 válasza Nescafé (#828) üzenetére


Simi87
senior tag

az 5S tok kb 1 hónapig bírja. szó szerint szétmálik, a piros befeketedik. tudom, mindjárt jön valaki, akinek nem. :)
én most ozakit használok, nem szeretem amúgy, de nagyon nincs más ami normálisan fekszik a telefonon, nem lötyög.

(#832) Tibee86 válasza Simi87 (#831) üzenetére


Tibee86
veterán

Feketét kell venni, és nincs ilyen gond.

(#833) Nescafé válasza Simi87 (#831) üzenetére


Nescafé
őstag

Jelly-t használsz ?

 iPhone 15 Pro

(#834) Simi87 válasza Tibee86 (#832) üzenetére


Simi87
senior tag

tudom, de a pirosak nagyon durván szoktak kinézni.
Nescafé: igen, jelly-m van. ha vége a kínai újévnek rendelek jó kis walking dead-es, meg dexter-es hátlapokat is. :) bár már van 6-7 tokom, egyik sem az igazi.

(#835) Tibee86 válasza Simi87 (#834) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, van itthon egy piros is, valóban nem túl szép 1-2 hónap után. De hát ilyen a bőr, ezt még nem innoválta az Apple n ;]

(#836) Simi87 válasza Tibee86 (#835) üzenetére


Simi87
senior tag

én múltkor azon pislogtam, hogy egy csajnak megfogta a fehér telefonját a tok. :D

(#837) Nescafé válasza Tibee86 (#835) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekünk kék van itthon...

 iPhone 15 Pro

(#838) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintem nem olyan rossz a gyári 5c tok, ha az ember eredetit nézi, nem pedig a kínai utángyártott. Belül hasítottbőr az anyaga asszem, kívülről valami gumis, de majd ha legközelebb iStyle-ba megyek, akkor megnézem, hogy pontosan milyen.

Az tény, hogy baromira túl van árazva.

Nekem ez az 5s tok tetszik nagyon, bárcsak lenne ilyen 5c-re is: kép

(#839) Simi87 válasza Vasinger! (#838) üzenetére


Simi87
senior tag

szerintem nem ér annyit, főleg ha azt nézzük, hogy egy márkás tok (sgp, ozaki, belkin), ami TÉNYLEG jobb minőségű kb. fele annyiba kerül.

(#840) Nescafé válasza Vasinger! (#838) üzenetére


Nescafé
őstag

Saját képek 5S kék gyári tok:
[link]
[link]

5C-re amugy jó lenne a gyári tok , csak hátlja ne lenne olyan...
Egyenlőre nállam marad a ozaki jelly..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#841) Vasinger! válasza Simi87 (#839) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez tény, nagyon drága, mint minden gyári Apple cucc sajna.

Nescafé:

Jól néz ki. :K Köszi!

(#842) Simi87 válasza Vasinger! (#841) üzenetére


Simi87
senior tag

csak sajna nem olyan jó minőségű, mint a többi Apple termék. :(

(#843) Simi87


Simi87
senior tag

Elkezdtem lobbizni, hogy a Captain's 5c-re is elkezdjen tokokat gyártani. Kiváncsi vagyok hogy mire jutok velük.

(#844) Vasinger! válasza Simi87 (#843) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Tudnál egy linket dobni? Google nem talál semmit és én se hallottam róluk még.

(#845) Simi87 válasza Vasinger! (#844) üzenetére


Simi87
senior tag

http://www.getcaptains.hu

(#846) Vasinger! válasza Simi87 (#845) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Aztamindenit. Nem gyengén néz ki. Ha esetleg jönne valami hír róla, beírhatod.

(#847) domerator válasza Simi87 (#843) üzenetére


domerator
veterán

Nem lesz eccerű... mármint 5c-re a fatok.. de ha sikerül, lehet én is veszek egyet...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#848) Tibee86 válasza Simi87 (#845) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez egy sima hátlap matrica, nem pedig tok, ha jól látom. Pont emiatt nem lesz 5c-re, mivel annak a hátlapja nem teljesen sík felület, amin meg tudna tapadni.

(#849) Simi87 válasza Tibee86 (#848) üzenetére


Simi87
senior tag

Elvileg lesz hátlap is. Amúgy meg lehet kapni 5c-re hátlapi fóliát, mondjuk érdekes lehet feltenni.

(#850) domerator válasza Simi87 (#849) üzenetére


domerator
veterán

Hátlapi fólia?? Először azt kerestem, de sehol nem volt, ezért lett ozaki jelly.
Milyen az az 5c hátsó fólia?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.