Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ki veszi ezt meg?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon jól néz ki kékben. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) Zakii válasza hallerlaller (#1) üzenetére


Zakii
tag

Sok madar biztos. Ugyis milyen olcso :DD
N5 szetalazza majd a mezonyt :DDD

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#4) alevan


alevan
őstag

És nem ajánlottad fel a lányoknak a telefont egy kis nyomkodásra amíg jön a busz?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

A pletykák végülis igazak voltak, mert lett olcsó iPhone! Csak nem "új-olcsó", hanem régi, a 4S.
Nekem személy szerint tetszik a plasztik kivitel is, de az ára miatt abszolút esélytelen.

(#6) Bingisz válasza GALARDO (#2) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem bűn ronda a kék, a sárga és a zöld egy fokkal jobb. A fehér meg visszahozza a 3gs kinézetet. Kell még egy kis idő mire az Apple megtanulja olyan jól festegetni a telefonjait, mint a Nokia.
Szvsz. inkább a sima Iphone5, ha a kettő közül kellene választani.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8) satz18


satz18
őstag

Az iphone 5-höz és az ő 150k-s árához viszonyítva ez a telefon kb egyenlő a nullával.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) Zakii


Zakii
tag

De hat ez az olcso ajfon, nektek semmi se jo :( :DDD

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#10) flesli


flesli
tag

Ezt nem értem ki veszi meg, nem sokkal drágább az 5s, semmi extra az 5 höz képest, mégis drágább, tudom az 5 már nem lesz, szóval ha valakinek drága az 5s, és nem szerzi be még most az ötöst akkor marad ez, de ez azért undoritó, hogy az apple újra csomagolja, semmit nem változtat, és többet kér érte.

[ Szerkesztve ]

(#11) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Azért a polikarbonát lehetett volna matt...

<< Heimdal >>

(#12) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát ezért tényleg kár volt ez a nagy felhajtás.

(#13) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

úgy érzem, csak azért került rá a "tetszett" plecsni, hogy ne legyen tömeges felháborodás

(#15) margithid


margithid
veterán

Nevetséges az ár. Akinek van ennyi telefonra az majd megveszi az 5S-t. És ez szeritnem a világ minden pontján igy lesz.
Teljesen felesleges volt kiadni ezt a telót, olcsóbbnak ott lett volna a sima 5, inkább egy 5" körüli telót fejlesztettek volna ki.
Nem értem az apple taktikáját, ez most felesleges volt.

[ Szerkesztve ]

(#16) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Inkább vennék még gyorsan egy sima 5-t, mint ezt....

(#17) kovgab


kovgab
aktív tag

A képlet megint a régi, teremts igényt..., az majd megdolgozza a piacot :)

Ká Úr

(#18) dionaea


dionaea
őstag

Hát ha az 5 s kerülne ennyibe az még majdnem elfogadható ár is volna de ez olyan plasztik samsungos tucat nem nagy szám hardverrel.

(#19) talamasca válasza margithid (#15) üzenetére


talamasca
senior tag

Egyértelműen azért jött ez, mert az 5 előállítása, megmunkálása nehezebb és drágább.
Ezért nem maradhatott.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#20) panpeter92 válasza |AP| (#14) üzenetére


panpeter92
tag

Szégyen, hogy itthon tényleg vannak, akik így gondolkodnak. Egy iphone már sehol nem jelent státuszszimbólumot, kint az USA-ban az 5 éves kislánytól a 70 éves "épphogynemcsöves" öregember is iphone 5-öt és Galaxy S4-et nyomkod a metrón. Ott gyakorlatilag ez a két telefon létezik. A többi készülék csak rétegfelhasználókat érint.
Itthon pedig hitelre, meg 2 éves rablánc+törlesztőre valami horror díjcsomagban adják oda bagóért. De ennek örülnek, ettől érzik magukat felsőbbrendűnek.

A cikkhez. Jó készülék, csak már láttuk tavaly is, minőségibb kivitelezésben. Felesleges. Bár a 12-20 éves "nőknek" biztos a kedvencük lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21) flesli válasza talamasca (#19) üzenetére


flesli
tag

ÉS akkor miért drágább? Ha azt mondták volna, hogy mivel műanyag egyszerűbb megcsinálni stb, emiatt az 5 nem lesz ennek viszont 130 az ára, szóval olcsóbb mint az 5, akkor még jó is lehetett volna.
Oszt mi ez egy semmi egy szar :) Hogy Oszi bátyja szavaival éljek :D

(#22) talamasca válasza dionaea (#18) üzenetére


talamasca
senior tag

Drágának drága, ez nem kérdés, de ez a plasztik azért mérföldekkel távol van a Samsung gagyi megoldásától.
Ha eddig látni akartál minőségi műanyag megoldást, akkor ott a Nokia unibody, polikarbonát megoldása.
Az Apple féle megoldás is minőségi, csak nem új a Nokia után.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Igazabol tenyleg egy ujracsomagolt i5, semmi tobb. Amivel ok jobban jarnak, mert kissebb az eloallitasi koltseg, de meg mindig ugyanannyiert lehet eladni. Szerintem menni fog, szeretik az ilyen raver szineket manapsag a tizeneves dubsteppes bohocok, meg a metroszexual kamaszok, meg a csajok is, meg sorolhatnam, szoval menni fog ez, nem kell felteni. Kompromisszumot nem kell kotni, mert az i5, par nappal ezelottig a legujjab volt, szoval az sincs, hogy szep, de ittott megnyirbalnak, az i5-hoz kepest ( pedig arra szamitottam ). Jo ez, csak en nem fogom megvenni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) AxBattler


AxBattler
félisten

Hát nem tudom, egy kicsivel többért már ott van az 5s, a fényes-csúszós hátlap meg hányás egy ilyen drága készüléken. :U

Várom tovább a Huawei Ascend G700-at...
:TROLL OFF:

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) Möhe


Möhe
addikt

Ahogy elnézem, lehet ez megerősíti az i5 árát egy darabig,nem lenyomja.

broáf ez az 5c külsőre ;]

(#26) flesli válasza panpeter92 (#20) üzenetére


flesli
tag

Kint is hűséggel veszik szerintem az emberek, az tény, hogy jobban megengedhetik maguknak.
És itthon sem hiszem, hogy ez státuszszimbólum lenne, kivéve a 14-16 éves korosztálynál, mert mégiscsak menőbb ezzel lőni egy kacsaszájas fotót a tűkőr előtt, ami alá lehet mondjuk olyan okosságokat irni. hogy kettes lett a matek dogám ezt kaptám anyáéktól. LIKE LIKE :D

(#27) talamasca válasza flesli (#21) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem drágább, de a nagyobb baj, hogy nem sokkal olcsóbb.
Nem a magyarisztáni árakat kéretik nézni...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#28) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Igen, igen, én sem értem, hogy ennyire kevéssel olcsóbban és az i5 mellett ez kinek kell majd? Színes tok az i5-re is van és vsz lemegy az ára annyira, hogy versenyképes legyen ezzel. És ez a fényes műanyag... hát nem dob fel, az biztos.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29) flesli válasza talamasca (#22) üzenetére


flesli
tag

Na ne, eddig minden Iphone hivő azt mondta, hogy a Samu szar egy igazi telefon fém stb, erre kijön az Iphone egy műanyaggal uram bocsáss meg polikarbonát, és rögtön de ez minőség :D
Kész ezen lehalok.

(#30) razzorr


razzorr
őstag

Fiataloknak szánt modell drágán.
Egy fiatal akkor vesz ilyet, ha apuci megveszi neki vagy egy nagyon jó előfizus konstrukcióban, de akkor is apuci veszi meg. ;]

(#31) -Faceless- válasza Zakii (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

A n5 nem ios-t futtat még mindig fölösleges összehasonlítani a kettőt...

(#32) Zolik válasza panpeter92 (#20) üzenetére


Zolik
senior tag

Teljesen egyet értek. USA-ba ez már olyan mint anno nálunk a nokia volt, kutyát nem érdekli már. Alap telefon, nem luxus vagy kiváltság. Míg itthon, csóróéknál ezt kell kitenni a pub-ba az asztalra és már mindenki térdre fog borulni előtted. Sír a sok magyar hogy válság van, nincs pénz, de iphone azt kell venni.
Volt egy ismerősöm, tavaly év elején vett iphone 4-et, de az albérletet alig bírta kifizetni...

Ez az 5c meg rókabőr 2.0, trendi, divatos és cserébe kurva drága. Egyétek vegyétek míg friss meleg, mert utána már nem lesz menő :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#34) Bukta01


Bukta01
tag

Nincs 64Gb-os iPhone 5c...

(#35) Robertoq


Robertoq
őstag

A "c" mire utal a nevében? Mert abból generálódott a cheap -> olcsó jelző szerintem.

(#36) BatchMan


BatchMan
senior tag

Ez inkább Kínában lesz sláger. Európai szemnek ez nem kellemes.
A fehér még úgy ahogy vállalható...

(#37) Fryskitt válasza Robertoq (#35) üzenetére


Fryskitt
addikt

Color?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#38) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ennyiért már 1000x jobbat lehet venni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#40) HawerKing


HawerKing
őstag

Szep meg jo is lenne de kb 80-100 ezer kornyekere....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#41) razzorr válasza Robertoq (#35) üzenetére


razzorr
őstag

Valószínű, hogy "c" mint "color" azaz "szín"

(#42) hallerlaller válasza Zakii (#3) üzenetére


hallerlaller
addikt

Lehet még mindig rajta van aza "fólia" ;] ;] Meg hogy a fele lesz a fémházas iphonenak..

Nem kell olyan messzire menni, maradjunk a márkánál, elég csak egy sima 5-össel összehasonlítani.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#44) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kerem, koszonom.

(#45) margithid válasza panpeter92 (#20) üzenetére


margithid
veterán

Azért ebben ne legyél biztos.
60 körüli ismerősöm amerikai mércével is jól álló, van egy háza, floridában és torontóban, érdekli az internet is, de egy ezer éves nokiát használ.

(#46) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Az Apple ezt is megteheti, lesz rá vevőkör, nekik meg haszon bőven, mert kb. 0 dollár volt a tervezésre fordított összeg. :DDD 5S tervezésére elment della duplán jön vissza... :C

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#47) vicze válasza talamasca (#19) üzenetére


vicze
félisten

Akarod mondani, hogy a készülék profithányad visszaesett az i5-tel 3-4$-t és most ezt a hatalmas problémát kiküszöbölték, és sikerült megnövelni 10$-ral? :D

(#48) delibab válasza HawerKing (#40) üzenetére


delibab
senior tag

Ezt Te sem gondolhatod komolyan... az best-buy lenne! Az tény, hogy túl van árazve de ez megszokott, személy szerint azt gondolom, hogy ha olyan 150-160 e környék indulna akkor lehetne sikeres! Így túl kicsi a különbség az S és a C között, ezért veszik meg inkább a drágábbat! Engem sem érdekelne, hogy 200 vagy 220, mindkettő sok egy telefonér!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#49) kcsa válasza sutszi (#33) üzenetére


kcsa
veterán

Kár így kiakadni. Van ilyen a világban.

(#50) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Miért nem lehet valami szolidabb színben gyártani? Mert akkor nem látnák messziről hogy milyen csicsás Ájfónja van? :D Mint egy tamagocsi bakker...

Színes ájfón... Szar az átlagkereset nálunk, de még így is ezt veszik sokan. Sajnos sokan a gyerekeiknek, mintha nem tudna élni nélküle. Jó mert Iphone, ne már csak a sznoboknak legyen...kell ez nekünk...de egy izzót nem tud kicserélni a hülyéje. Megveszik részletre és két évig majd cukros kenyéren és vízen élnek...Szomorú dolog ez. :O Majdnem annyiba kerül mint amennyit az autóm ér. És ez szerintem sok emberre igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.