Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#814) BrianDK válasza badabum (#810) üzenetére


BrianDK
tag

Van ugyan exponáló hang, de lehet tiltani szoftveresen. Nekem megvan a korábban említett app. a fényképezőhöz és abban is, de a gyári szoftverben is le lehet némítani. Szóval kikapcsolható, bekapcsolható, attól függően, ki hogyan szereti.
A telefon nem lassult a frissítéstől, illetve szemlátomást nem lassult. AnTuTu gyengébb eredményt hozott az első után, a másodikkal gyorsabb lett, de tény, hogy nem hozta az első frissítés előtti eredményt. Azonban nálam szemre nincs különbség.
-
Volt egy olyan kérdés, hogy adott-e ki az Alca 4"-os 480x800-as telefont? Nos igen, az Alcatel OT-993D is 4"-os kijelzővel és ilyen felbontással készül.
-
Szerintem nem összehasonlítható egy MyAudio Phone S5-tel. Talán a Phone S4 lehet ellenfele, az viszont még nem jelent meg. Az S5-ben egymagos processzor van, és a Mobilarénás srácok tesztje alapján sem éri el a 997D szintjét. Nem tudom, hogy a kedves olvasóknak mivel kéne még jobban bemutatni, hogy ez a telefon bőven megéri az árát, de persze ízlések és pofonok... Vegyetek akkor MyAudio-t (bár állítólag rengeteget vittek vissza belőle...)!

iPhone 7, Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.