Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszönjük a tesztet.
Szerintem a Különösen Ajánlott plecsnit is megérdemelhette volna. Sok nem dual-simes telót is meggyaláz.

All→M8

(#2) eclipse006 válasza callmeakos (#1) üzenetére


eclipse006
őstag

Csatlakozom, egy sim-es megoldással is best buy lenne. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az 1 GB ramon meglepődtem, eddig mindenhol 512 MB-ot láttam az eredeti TCL S800 (Kínában így forgalmazzák) specifikációs adattábláin. Ha kijön belőle 1 kártyás verzió és lesz kártyafüggetlenül, akkor befizetek egyre, ha nem akkor marad a 2 kártyás - még akku időben így is szépen teljesít.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) fateless válasza callmeakos (#1) üzenetére


fateless
veterán

Talán ha csiszolnak a kamera szoftverén, megkaphatja a különösen jelzőt is, de két SIM-es készülékek között szerintem is best buy, az egy SIM-esek közt pedig "csupán" remek

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) NoMagix


NoMagix
addikt

Igazán üdítő volt olvasni, hogy milyen jó lett ez a készülék!
Szerintem megéri a különbözetet a 993D-hez képest!
Ezt is meglesem majd élőben!

Köszi a tesztet! :R

(#6) hajbel


hajbel
addikt

Ez egy elképesztően jó telefon, kamera nélkül. Nem érdemel különösen ajánlottat sajnos :(

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#7) kaller1 válasza ghiottone (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Várd meg az OT-986-ot, az még erre a típusra is rátesz egy lapáttal.

.::> <::.

(#8) ghiottone válasza kaller1 (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt most is tudnák szerezni csak Kínából 76 ezer forintért + szállítási ktg. Ott Alcatel AK-47 ill. TCL S900 alatt fut. Meggyőző az a telcsi, de nekem ez tetszik a nanotech-es víztaszítás miatt is. Anno egy Nokia N82-est áztattam el kenuzás közben 2 éve, de egy tál rizs visszahozta az élők sorába és ma is vígan működik. :DDD

Ja a tesztből kimaradt az MHL képes micro USB csatlakozó, így egy adapterrel mehet ki HDMI kábelen is a hang kép, mint a Samsung Galaxy SII-nél.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Vanyeg ha a kamerát nem keffélik el el ez egy nagyon jó készülék lenne.remélem pofoznak még a fotós részén.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) sdd2


sdd2
veterán

Nagyon jó készülék, csak így tovább. köszi a tesztet.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#11) atike


atike
nagyúr

"...ha az ár tényleg...."

Sóhaj.

Megjelenéskor szinte borítékolható, hogy nem úgy lesz. Sajnos.

Amúgy meg egy nagyon jó ajánlat lesz. Megjelenés után pár hónappal. Addig meg csak álmodozhatunk a "normális" árról.

Tetszik. Kellene. :R

(#12) qpali


qpali
csendes tag

Nem rossz. :)
De nem arról volt előzetesen szó, hogy ebben a készülékben lesz HDMI kimenet is???

(#13) ggeleven


ggeleven
őstag

Én is örülök, hogy végre van egy MTK 6577-es teszt! :D

Csak nekem jutott ez eszembe róla?
MyAudio Phone S4
Hasonló beltartalom, dual SIM, ugyanaz az árszint... :)

Legyen jó a kijelzője az S4-esnek és már rendelek is egyet! :DD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#14) ghiottone válasza atike (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

"Ez a negatív kisugárzás" A 993D-t is 45 körülre saccolták és annyiért is indított, az már más kérdés, hogy utána napokon belül 50 lett az ár. :O

qpali: 8-as hszben ott a válasz kérdésedre. MHL kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) bagkri01


bagkri01
őstag

Ez a vízlepergetős dolog nagyon király, de a kameráért kár. Remélem azon még javítanak valamicskét, de még így is megéri. 60-70k-ért best buy. Na most kezdtem el gondolkodni a telefon cserén, lényegesen kényelmesebb lenne, mint két telóval mászkálni. Köszönjük a tesztet.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#16) johnahex


johnahex
tag

Az miért van, hogy hetente új jelszót kell kérjek mert xarakodik a rendszer??????
Bosszantó! :W

Szerintem meg kell kötni ismét kompromisszumot, még pedig a méret terén!
4,3-as kijelzőhöz 13 cm-es magasság??? Ne már! Túl nagy tepsi, proci ide vagy oda :W

(#17) callmeakos válasza hajbel (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mint írták, előszériás darab. Elképzelhető hogy csiszolnak rajta. Ennek fényében mért nem érdemli meg?

All→M8

(#18) kaller1 válasza johnahex (#16) üzenetére


kaller1
veterán

:DDD

.::> <::.

(#19) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

imádtam olvasni.. rég nem vártam ennyire tesztet... talán Skate és OT 995 volt utoljára ilyen...
mert ez ismét egy leendő jelölt... amivel talán beléphetek az Android világába.
örömteli hogy itt akkuval is elégedettek voltatok, kamera és GPS a fájó pont... reméljük ezek az apró dolgok javulnak még.
GPS talán könnyeben Kamerától félek.. úgy néz ki ez mint a myaudoi 5 nél... ez ad okot reményre.. mert igazából ugy né ki hogy egy túlhúzott zajszűréssel van dolgunk. tehát lehet hogy nem paraméterezték még be rendesen. ekkora szűrés tuti nem kellett neki tehát ezen lehet majd javítani. még ha nem is lesz bajnok azért a 995 kamerájának szintjét hozhatja.. úgy hogy ráadásul magasabb pixelszámmal.. szóval van remény.

jó volt olvasni hogy optimalizálás is rendben.
talán karácsonyra megvehetem.. előbb tuti nem.. De legalább addigra letisztázódik mit is tud.. megjönnek az első használati tapasztalatok talán még egy frissítés is. JB

hajrá Alcatel.. Ha már magyar gyártónak nem szurkolhatunk :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#20) Neurotoxin válasza ghiottone (#8) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Egy tál rizs?Mennyi ideig tartott, amíg kiszipolyozta a nedvességet? :)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#21) nonolada1


nonolada1
senior tag

Nekem bőven jó lenne az egykártyás 997-es szolgáltatótól atomra akciózva:)
Legalább meglenne a méltó utódja a 990-esnek:)

(#22) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az Alcatel ismét nagyot dobbantott, a kétmagos MTK pedig igen meggyőző. Ennyiért tényleg best buy lenne.

Lesz szolgáltatói kínálatban?

<< Heimdal >>

(#23) Black&White


Black&White
addikt

"Az MT6577 nem véletlenül csak maximum 540x960 pixeles kijelzőfelbontást támogat"

Én ilyen kijelentéssel eddig sehol sem találkoztam (sőt, Kínában egyre-másra jönnek a 720p kijelzővel szerelt variánsok).Link?

(#24) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon-nagyon kellemes kis készülék - megint - az Alcateltől.

A fotók felső és bal oldala sajnos fókusztól függetlenül homályba vész, remélhetőleg ez csak tényleg egy előszériás gyermekbetegséggel küzdő lencsetag hibája, és kiütközik majd a sorozatgyártásra érett készülékek előtt a teszteken...

A telefon pedig - hmm - ínycsiklandó. Tetszik. :K

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) ghiottone válasza Neurotoxin (#20) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fura, hogy mindenki kételkedik, ha meghallják a rizs-szárító technikát.1 nap elég volt, előtte 2 napig be se tudtam kapcsolni és el kezdtem keresgélni, hogyan lehetne életet lehelni kedvenc telómba - így találtam valami külföldi fórumon a "rice" "magic" hatását ;] . Azóta már az egyik ismerősöm is visszahozta így az élők sorába a Nokia E72-esét. + Nézd meg a 2012-es Elementary c. sorozat 1 részét - amiben egy modern kori Sherlock Holmes épp azt ecseteli, hogy a rizs természetes szárítószer tulajdonságokkal rendelkezik, így az elázott elektronikus eszközöknél előszeretettel alkalmazzák - a kimosott telefonoknál is alkalmas.

nonolada1: szintén a 990-est váltanám. :)

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) Bog válasza Black&White (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

link

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) csigabig


csigabig
tag

Jó kis telefon lett.Ha tényleg 60k alá megy az ára nálam esélyes a vásárlása !!

(#28) lacix76 válasza Retekegér (#22) üzenetére


lacix76
őstag

Mintha Dr.Kind azt mondta volna a tesztben,hogy lesz belőle egykártyás verzió is szerinte :)

[ Szerkesztve ]

(#29) nonolada1 válasza ghiottone (#25) üzenetére


nonolada1
senior tag

Most van meg egy éve a 990-es,jelenleg párom használja.Nálam tökéletsen jól működött,nagyon kellemes meglepetés volt tavaly ilyenkor,akkor még a 2.2.2 volt rajta,gyors volt,rezzeneésmentes,az akku nagyon jól bírta.Nagyon jó első droidos okosteló volt nekem.Most az asszony használja,neki már akkut kellett cserélni,mert hamar lemerült neki,feltették rá a szervízben a 2.3.4-et,amivel katasztrófális lett a teló sebessége,állandóan akad és ugyanolyan gyorsan le is merül most már az új akkuval.Úgyhogy ismét go szervíz!
Ezek után jó lenne az a 997:)

(#30) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó kis masina lett - grat alcatel :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#31) Bici válasza Bog (#26) üzenetére


Bici
félisten

[link]

"Special Features: ..., 720p display support, ..."

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#32) Napfénysüti

Ez igen, szép teljesítmény az Alcateltől. 60k körüli nyitóárral nagyon bes-buy szagú a 2 simes telefonok között. Csak így tovább.

Més que un club!

(#33) kaller1 válasza Black&White (#23) üzenetére


kaller1
veterán

Ez nekem is új, lévén már egy rakat készülék kijött 720p kijelzővel ilyen soc alatt. :)

.::> <::.

(#34) hajbel válasza callmeakos (#17) üzenetére


hajbel
addikt

Ezen? Mibe fogadunk, hogy nem lesz használható? Még a 993D kamerája is jobb. Egy funkció teljes egészében kimaradt a telefonból.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#35) k.mark87


k.mark87
tag

Háááát én úgy vártam ezt a tesztet..... de most elbizonytalanodtam. :O Ami mondjuk nem akkora baj. Úgyis itthon akarom megvenni, garanciával, stb. De aggaszt a kamera, wifi és gps dolog.

- A kamera azért, mert nagyon hulladékok a képek, így én nem használnám fotózásra.
- A wifi azért, mert mint az alcatel is jelezte, lehetnek vele problémák és ez nem csak teszt készülékeknél jöhet elő, a 993-asnál több panaszt olvastam, hogy rettenet gyenge a wifi (pedig azok ugye már "érett", sorozatgyártott készülékek).
- A gps azért mert a jelenlegi telefonom is ilyen rohadt lassú és így általában mire beindulna, már meg is oldódik a probléma. halálra idegesít vele....

+ Ééés az erős hangerő probléma sem olyan faxa (recsegés), de ettől még jöhetne.

Ha a kamerát és a gps-t kijavítják, akkor kell, egyébként csalódott leszek... :( de attól még lehet, hogy vásárló is egyben...

(#36) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Az alcatel nem igazán tud mostanában jó kamerával megáldott készüléket kiadni. Ezeket a képeket megnézték a fejlesztők mielőtt áldásukat adták volna rá? mert gyanús.
Amúgy jó cucc "lenne". :K

(#37) Bici


Bici
félisten

MT6577 + ≥ 768MB RAM + max 4 colos kijelző + normális minőség = kéne már ilyen is. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#38) Kinder


Kinder
senior tag

(ez a legprimkóbb: este héttől reggel hatig alcsi),

Ezt tök szupcsi volt az ülcsigarcsin olvasni, de....
Szerintem nem illik egy komoly lap komoly tesztjébe ilyen szintű picsulás.

(#39) LGyuri


LGyuri
tag

Jó kis teló, a 2 mag és a cca 2 napos üzemidő tetszik.

De én inkább egy Acerre tettem a voksomat a kijezőfelbontás miatt (Liquid Gallant Duo - teamviewer is játszik néha... ott nagy előny)

A plecsni alatt szerintem el lett írva a szöveg - 993D van 997D helyett

[ Szerkesztve ]

(#40) dlaj


dlaj
őstag

Ha ez a készülék kapott most ajánlott plecsnit, akkor miért a kistesó neve szerepel alatta?

(#41) kaller1 válasza dlaj (#40) üzenetére


kaller1
veterán

Talán mert el lett írva a típus?

.::> <::.

(#42) andris1602


andris1602
aktív tag

köszönjük a tesztet :R :)

ezen meg hát 10 percig feküdtem a nevetéstől :DDD
"Nyilván az 1 gigabájtos RAM is hozzájárul, hogy a 4.0-s Android úgy száguld a WVGA kijelzőn, mintha seggberúgták volna" :DDD

(#43) bagkri01 válasza LGyuri (#39) üzenetére


bagkri01
őstag

Írhatnál egy jó kis cikket a felhasználói tapasztalatokról az acer liquid galant dou.ról. Én is szemezek vele.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#44) LGyuri válasza bagkri01 (#43) üzenetére


LGyuri
tag

:)

MA adom le a fiúknak tesztelni, remélem, lesz írás belőle :)

Ők SOKKAL profibbak.

de ITT irkáltunk már pár dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#45) Peterson_


Peterson_
addikt

Egy kis érdekesség a hét elejére:)
Köszönjük a tesztet.
Remek készülék, főleg az árát nézve.
Kérdés, hogy mennyire lesz reális a cikkben belőtt összeg.
Mert annyiért simán best buy.
Jól néz ki, kellemes a mérete és tudása.
A képek tényleg gázosak, de ezek mellett még ezt is elnézném neki.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) JanFe


JanFe
aktív tag

Vegre egy jol hasznalhato 2 SIM-es keszulek

"There is nothing permanent except change"

(#47) master90


master90
aktív tag

Teszt végén 993 van írva !
Nagyon jó lett a teszt ! :R

[ Szerkesztve ]

ne csak nézz láss is

(#48) Rover623 válasza JanFe (#46) üzenetére


Rover623
félisten

A repertoár része az FM-rádió, amelyből kétfélét is kapunk. A klasszikus változat működéséhez szükségünk lesz antennaként működő fülhallgatóra, a másik program webes rádióhallgatást kínál, ehhez értelemszerűen valamilyen internethozzáférés lesz elengedhetetlen.
Pongyolaság...az FM rádió és az internetes rádió két különböző dolog... :(

primus inter pares

(#49) beers


beers
addikt

Az én telefonom kijelzője is 720-as és 6577 van benne....!

M&N

(#50) Samus


Samus
addikt

Kérdés, hogy a megjelenés után mik lesznek a tapasztalatok. Sajnos a jelenlegi zászlóshajó, az OT-995 elég gyenge, a fórumban a meghibásodási arány 80% feletti, egy-két kollégának van hibamentes példánya, de a nagy többség használja a hibáival együtt, vagy garanciális cserét/javíttatást kérnek. Eredetileg én is 995öt akartam, de úgy rendesen elriasztott a dolog...a szoftver pocsék, borzalom, pedig pár frissítést kapott már. Legkésőbb egy héten belül meg kell jönni az ICS-nek is rá, sokan reménykednek, hogy az orvosolja a hibákat...

Olcsónak tűnik, erősnek a rendszer, de gyanúsan olcsó. Még a ZTE Grand X (IN?) sem jelent meg nálunk egyik szolgáltatónál sem...elvileg az is brutálisan erős lesz és brutálisan olcsó, csak nehogy úgy járjanak, mint az első szériás Blade esetében...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.