Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) ronar válasza Slem (#1997) üzenetére


ronar
tag

Nem értem a kérdést :)

A cowboy case tok csak a hátlapot védi. Az LCD-re csak a fólia van.
Nézd meg a képeket :), Szerintem egyértelmű.
[link]

(#2002) ezmivolt


ezmivolt
tag

Találtam egy fóliát kb. harmadáron. Ez vajon melyik márka lehet?

(#2003) gyulaszu válasza FreeMan60 (#1999) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Helló,
én az Ephone témakörre szeretnék rákérdezni:
Az android saját "internetes telefon" beállításaival használod, vagy tettél fel hozzá külön programot?
(Én voipdiscount használó vagyok és nálam még nem teljes a siker...)
Üdv

gyulaszu

(#2004) FreeMan60 válasza gyulaszu (#2003) üzenetére


FreeMan60
tag

Szia!

Először a SipDroid programmal próbáltam, azzal is működött.
Akkor még nem is tudtam hogy van saját programja is erre, és ezt ajánlották.
Az első két napom azzal ment el, hogy mindent kipróbáltam, meg jól el is állítgattam. :K
Aztán jött tegnap a "Factory reset". :)
Nálam minden hívásnál megkérdezi hogy melyik kártyát használja mert az egyik céges, a másik saját.
A saját Sip programja megjelenik itt választható lehetőségként és a híváslistában is benne van.
A beállításain nekem nem kellett változtatni semmit.
Csak megadtam az account nevét, jelszót és a szervert (sip.ephone.hu).
Minden más maradt alapbeállításon és működik teljesen jól.
Ha bekapcsolom akkor bejövő hívást is tudok fogadni rajta, de arra nincs szükségem ezért alapból nálam ez ki van kapcsolva.

Alcatel Idol-X+ Wayteq x960bt

(#2005) FreeMan60


FreeMan60
tag

Egy dologgal nem boldogulok még:
Sikerült-e már valakinek BT DUN internet megosztást varázsolni Wayteq navival?
Ezelőtt Nokiám volt, azzal ment könnyen.
Az online TMC miatt jó lenne.

Alcatel Idol-X+ Wayteq x960bt

(#2006) gyulaszu válasza FreeMan60 (#2004) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Kösz a választ.
Én eddig egy másik készülékkel próbáltam 2.3.6-os android alatt, de nekem valamiért eldobja a bejövő hívást.
Én arra fogtam, hogy a routerem is SIP-es és talán port probléma lép fel...
A hangminőség milyen?
Gondolom az otthoni wifin használod főként, de próbáltad már mobil szélessávon is?

gyulaszu

(#2007) leonel


leonel
aktív tag

Sziasztok,

Szokom a telefont de 3 dologgal kapcsolatban kitépem a hajam.
Nagyon szépen kérem: aki tud segítsen. :R

1: Az emaileket letölti,elolvasom, majd a következő letöltésnél a régieket kitörli - rá lehet valahogy venni,. hogy megtartsa a leveleket? A régi LG-mel ilyen gond fel sem merült.

2. Ha tárcsázom és a betűk szerint nyomom a számgombokat akkor ugye felkínálja a lehetőségeket.
Tehát az 5, 6, 8 gomb lenyomása után a kov....(ács) lehetőségeket.
De az ékezetes betűket nem veszi be a sorba. Tehát az Északi vezetéknevű ismerősömet csak a névjegyzékből kikeresve tudom felhívni. Most komolyan át kell írnom az összes vezetéknevet ékezet nélkülire??? :W

3: Egy hiba: hátha van rá megoldás: reggel leveszem a töltőről: a kijelző és a telefon is elvileg működik de nem érnek el és én se tudok telefonálni amíg nem indítom újra... :(

Köszi előre is.

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#2008) FreeMan60 válasza gyulaszu (#2006) üzenetére


FreeMan60
tag

Az én routerem is SIP-es, azon megy az otthoni áthordozott "vonalas" telefon. (Vigor2130Vn)
Erről működik a WiFi és bent a cégnél is van, ezért is kell a SIP-es kliens.
Van 2 accountom az Ephone-nál és egymást közt ingyen beszélhetünk.
Teszteltem a kapcsolatokat:
Ha IP-ről hívok valakit akkor mindegy hogy WiFi vagy mobil net, a hangminőséggel nincs gond, de akit hívok az "visszahallja" magát egy kicsit.
A minőség hasonló, mint ha mobilon keresztül hívom ugyanazt.
A router SIP-pel sincs gond, WiFiről felhívtam a routeren beállított másik számot, az is működik, nincs port ütközés.
Itt már a hangminőség rosszabb, mert a routerem is mobil netről megy (Telenor hipernet)

Alcatel Idol-X+ Wayteq x960bt

(#2009) 19_OsY_81 válasza leonel (#2007) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Nálam csak a kettes pontban írt dolog van jelen.

Csinálj egy firmware frissítést, majd egy hard resetet...

Gyanús nekem, hogy valami szoftveres, vagy rosszabb esetben hardveres gond lehet...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2010) CsendesGoti válasza GuruZone (#1989) üzenetére


CsendesGoti
csendes tag

Bluetooth: sajnos többszöri próbálkozás ellenére /kikapcs/bekapcs. gyári adatok vissza állitása/ sem müködik a készüléken a bluetooth-os adatátvitel.Már kezdek aggódni.Nem vagyok egy nagy ász,de nem hinném hogy sima adatátvitel közben egyszer csak megadja magát,ezt én okoztam volna.Csak a régi telóról küldtem át a névjegyeket. Kérnék valami ötletet mert igy megint két telót kell hurcolnom. SOS.

(#2011) gabor34


gabor34
csendes tag

sziasztok van 1kis problémám rootolt a telom de a recrovery menűben nincs backup mapa igy nem tudok bisztonsági mentést csinálni.kérem segicsen valaki olvastam minden topikot de választ nem találtam. :W

(#2012) Milán81


Milán81
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg tudja valaki, hogy az Alcatel OT-986 mikortól lesz kapható Magyarországon, és mennyi lesz az induló ára?

(#2013) Slem válasza ronar (#2001) üzenetére


Slem
tag

Köszi a választ.
Miért kell védeni a hátlapot?
Én valahogy azt hittem, hogy az előlapi érintőképernyő a sérülékeny.
Na mindegy.

(#2014) mistar válasza Slem (#2013) üzenetére


mistar
tag

Nem "csak" a hátlapot védi, hanem körben a keretet, sarkokat ....
Főleg ez a fajta, ami a tetejét és az alját is befoglalja.

(#2015) joe465


joe465
tag

Ajánlanátok ezt a telefont,most állok készülék váltás előtt,megéri ezt a telefont választani?

(#2016) ronar válasza Slem (#2013) üzenetére


ronar
tag

Szia,

Ahogy mistar is írja nem csak a hátulját védi, hanem 2 oldalt is, karcolódás leejtés stb ellen, a másik szilikon szerű tok teljesen körbefogja az még jobban védik a készülék házát de a kijelzőt nem.
Sajna ilyen tok nincs még 997-hez, ez védené a kijelzőt is.

(#2017) ezmivolt


ezmivolt
tag

Korábban már érdeklődtem: ezt a lényegesen olcsóbb fóliát próbálta-e már valaki?

(#2018) Slem válasza ronar (#2016) üzenetére


Slem
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Ez a behajthatós tok nagyon tetszene.
Fogalmam sincs milyen gyakran fogom leejteni. Eddig a Nokia 6233 eléggé ütésálló volt, de az is igaz, hogy annak a kijelzőjéhez nem kellett hozzáérni. Várható a tanulópénz kifizetése.....

(#2019) Ocsy válasza leonel (#2007) üzenetére


Ocsy
aktív tag

1. A postaládád beállításánál (nem a telefonon) be van állítva, hogy POP-on keresztüli letöltés esetén meghagyja az eredeti levelet a szerveren? Mert ha nem, akkor persze, hogy nem fogod látni a már olvasott leveleket. A telefoni kliens nem tárol, csak szinkronizál. Ha a szerveren már nincsenek fent a régi levelek, akkor a telefon is törölni fogja, mert így lesz szinkronban a szerveren lévő postaládáddal.
2. Ha a névjegyzékben keresed meg (aminek a keresője gond nélkül kezeli az ékezeteket, akkor is, ha az ékezet nélküli megfelelőjét pötyögöd be, tehát Északi az Eszaki is lehet, és ez ki fogja hozni Északit, Eszakit Eszákit és Észákit is, tehát nem kell senkinek átírni semmijét), az 1 egész darab koppintással (amivel a keresőt indítod) több, mint ha a tárcsázó számbillentyűin böködnéd be a nevet. Ez tényleg akkora gond? Én örülök, hogy egyáltalán bárhogy felismeri az ékezeteket egy kínai telefon... :D
3. Nemtom, esetleg hardver reset, soft frissítés, szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#2020) Logitech válasza CsendesGoti (#2010) üzenetére


Logitech
aktív tag

Más eszközzel próbáltad? A régi telódból is el kéne a 997-est távolítani a párosított eszközök közül, és újra csatlakoztatni őket. Nem is látják egymást, vagy csak a másolás nem megy?

(#2021) Ceree


Ceree
senior tag

Már lassan egy hete van meg, abszolút elégedett vagyok. :)

Pár apróság idegesít, például, hogy a névjegyzék nem ismeri a születésnapokat (egyszerűen nincs ilyen mező). Így a régi telefonomból a naptár átmentésével tudtam csak őket a telefonra csalni. Ez viszont nem tökéletes megoldás, mert most minden új ismerőnél külön a naptárba is bele kell tennem ismétlődő jelzésként...

A másik, hogy még egyetlen egyszer sem hallottam az sms hangomat... Egyszerűen nem szól. A gyári profilokat áthidaltam az Audioguru-val, csengőhangoknál működik, de az értesítési hangokkal szívok... Majd ünnepekkor picit több időm lesz mindent kitapasztalni.

Ami viszont komoly problémát jelentett, az az, hogy egy gyári SE MH650-nel nem kompatibilis, csak akkor szól vele normálisan, ha a gombot nyomva tartom... Nesze neked szabvány. :| A hangminősége egyébként meglepően jó.

Még két dolgot említenék meg. A fontosabbik, hogy ezen leírásnak, és egy kis ügyeskedésnek hála tökéletesen sikerült a Navigon-t a két SIM ellenére is feltenni. Nesze neked support...

Az utolsó, hogy ez a MyScreen Protector-os Crytal fólia elég jó cucc, mindenkinek merem ajánlani. (főleg, hogy most már levettem a plusz réteget :DDD). Az antireflex eladó, ha valakit érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#2022) Logitech válasza Ceree (#2021) üzenetére


Logitech
aktív tag

Gyárilag nincs hangja az sms-nek ha jól emlékszem, üzenetek-menü-beállítások-csengőhang kiválasztása, itt állítottad már?

(#2023) SaGa59


SaGa59
őstag

Csütörtökre megérkezett az enyém is a getgoods-tól (pénteken rendeltem, csütörtökre ideért, a DHL-lel indult, de a postás hozta ki). Szokom a dolgait.
Legfontosabb kérdésem:
Keresek olyan appot, ami szét tudja válogatni és külön mérni a két sim hívásait, esetleg az adatforgalmát is. Az elsődleges kártyám egy céges, a másodaltos magán. A magán hívásaimat ezen át intézem és az előfizetésemhez (Paletta 100) van havi 100 perc ingyenes bárhova az országon belül. Na ezt szeretném mérni, de nem tudom megadni, hogy csak az egyik sim-hez tartozó forgalommal foglalkozzon, vagy külön jelezze az egyiket és a másikat. Valaki talált már ilyet?
Az adatforgalom viszonylag egyszerű, az egyiken van 5 GB túlfizetős, a másikon 100 mb lassítós. Amíg az 5 GB el nem fogy, használom azt, utána váltok a másikra, de ha létezik olyan app, ami a két adatforgalmat külön méri, megköszönném.

Más: az eddigi samsung galaxy mini gyári levelezőjén az exchange kliensnek be lehetett állítani, hogy csak hétköznap reggel 7 és du 6 között push, azon kívül kézi szinkron. Ebben ilyen nincs. Vagy push mindig, vagy időzített mindig. Van olyan, nem fizetős email kliens, ami együtt tud működni az exch active sync-cel és lehet neki ilyen opciót mondani? Annyira nem tragikus a dolog, de megszoktam, hogy nem kell a szinkronizációt kapcsolgatni.Olyan levelezőt találtam, ami tudja a funkciót, csak épp 4 rugó körül adják, annyit nem ér.

Még más: ki lehet kapcsolni valahogy a ledjét, ami a bejövő levelek miatt villog? A gmail-ban ki tudom, de a mail kliensben nem. Vagy erre is a másik mail kliens a megoldás?

Launcher: megvettem a Nova-t, tetszik. Eddig a LuncherPro-t használtam a samsungon, ott tökéletes, de ezen nem igazán jó, amikor átméretezném a widgeteket, "kifagy". Lehetne olyan topik vagy szál itt ebben, amiben megadjuk, melyik app vált be, melyik nem megy ezzel a telóval. Pl a watchdog-ot nem tudtam életrekelteni.

Tok: a fórumban linkeltek közül melyik vált be legjobban? Addig nem venném le a gyári (rossz helyen kivágott, kissé buborékosan applikált) fóliát, míg nincs egy jó fólia/tok párosom.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2024) SaGa59 válasza Logitech (#2022) üzenetére


SaGa59
őstag

Jól emlékszel. Az alapértelmezett hang az sms-hez a "néma" mp3.
Megj: a régebbi telefonjaimon bevált csengőhangokat átpakoltam erre, de az acc-ket nem tudja lejátszani, át kellett konvertálni mp3-ba.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2025) SaGa59 válasza Ceree (#2021) üzenetére


SaGa59
őstag

Szülinapok: ha a myphone explorerrel lehúzod a telefonról a névjegyeket, azzal hozzá tudod adni a szülinapokat, évfordulókat, majd visszatöltés után látja a névjegyeken. A többi "szinkronizálóban" nincs ilyen.
Ha outlok névjegyalbummal szinkronizálsz, abban is van ilyen opció, az is jó.

Juteszembe: myphone explorer... A korábbi telefonommal elkövettem azt a hibát, hogy a gmail fiólommal összeszikronizáltam a névjegyeket. Ez most magára ránotta sunyi módon, de előtte kézzel hozzáadtam őket, így most minden névjegy kétszer is megvan. Ráadásul nincs olyan opció, hogy csak a telefonszámmal ellátottakat jeleníts meg, így sok a felesleg. Megpróbáltam a myphone explorerrel ritkítani és felfesdeztem egy furcsaságot.
Első nekifutásra külön letöltötte a telefonban lévő és a gmailból jött névjegyeket. Gyönyörűen ki tudtam egyelni a felesleget, majd visszatölteni. A gmail rossznéven is vette, met a következő szinkronnál nyavfogni kezdett, hogy rengeteg névjegyet töröltem, mit tegyen. Mondtam, hogy töröld, de azóta is elhasalgat, így inkább kikapcsoltam a gmail névjegyek szinkronját. Viszont a MyPhone Explorer kissé megzakkant. E következő szinkronnál a "phone" accounthoz kötött névjegyeim 90%-a eltűnt. De csak a myphone explorerben. A telefonon gyönyörűen ott vannak. Töröltem a telefont a programból, újabb szinkron. Egyáltalán nincs "phone" account-os névjegy, csak a google accountosok. A telefonben ott van mindkettő (közben visszajöttek a google-sok is), de az explorer-be nem tudom szinkronizálni. Nem gond, vcard-ba kimentettem, de zavar. Valakinek valami ötlet?

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2026) ezmivolt


ezmivolt
tag

Lehetséges-e fényképezőgépet csatlakoztatni hozzá? (FTP-n szeretném továbbítani a képeket, de egyelőre még kábelt se találok:(

(#2027) badabum


badabum
tag

A HDMI kimenetet tesztelte már valaki?

(#2028) Dominger válasza SaGa59 (#2023) üzenetére


Dominger
csendes tag

Nekrm kiválóan működik a Watchdog.A telóm mèg gyári szoftverrel megy launcher nèlkül.
Az èn bajom az hogy a telefon vízszintese az nem vízszintes.Húz balra(pl a need for speed-ben).Már 1000-szer vègignèztem a beállításokat de nem találtam semmit.Van valakinek erre orvossága? (Pl egy app)

(#2029) mistar válasza SaGa59 (#2025) üzenetére


mistar
tag

Én is használom ezt a két progit. hasonlóan jártam a névjegyekkel. (már az előző készülékeknél is) Az Outlookhoz van viszont duplikációtörlő: ODIR

(#2030) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Nekem egy pár napja azt csinálja a teló, mikor bekapcsolom a kijelzőt, akkor automatikusan körülbelül egy fél percre elindul a GPS. Mintha műholdat akarna keresni.

Már próbáltam újraindítást, alkalmazásokat lelőni, stb.

Ha lezáródott a telót, akkor egy 5 perc múlva ugyan ez történik.
Ha lezáródott és hamar feloldom, akkor nincs GPS aktiválás. Új szoftvert nem telepítettem.

Érdekes.

Valami ötlet?

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2031) 19_OsY_81 válasza 19_OsY_81 (#2030) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Kis módosítás: nincs időhöz kötve, random csinálja a képernyő bekapcsolása után...

Furi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2032) mkRoland válasza 19_OsY_81 (#2030) üzenetére


mkRoland
senior tag

Időjárás-widget? Lehet, hogy amiatt ellenőrzi, hogy mi a pozíciója, és a területnek megfelelő információkat lehúzza a netről.

[ Szerkesztve ]

(#2033) 19_OsY_81 válasza mkRoland (#2032) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Sajnos ez nem lehet, ugyanis nincs ilyen.

Furi. Talán 2 napja kezdte el csinálni, holott új szoftvert nem telepítettem...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2034) SaGa59 válasza 19_OsY_81 (#2033) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha widgeted nincs is kitéve, de attól még az accuweather ott fut a háttérben. Vagy engedélyezted a "Google hely" opciót valahol, az meg a háttérben próbája közölni a Google-val a pozíciódat.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2035) SaGa59


SaGa59
őstag

A tárcsázó kicsit gyagya. Megjött a T-s kártyám, beraktam a telefonba másodiknak. Beállítottam, hogy a céges az elsődleges hívó kártya, a T-s a második és magán célra használom, így azokat a contact-okat, akiket csak magánügyben hívok szép sorban hozzárendeltem a T kártyához. Erre mit csinál az ökör: azoknál, akiket direktben hozzárendeltem a második kártyához, mindig rákérdez, hogy melyiken hívja. Akik nincsenek hozzárendelve egyikhez sem, automatikusan, kérdés nélkül hívja a másik kártyán át.
Logikus pont fordítva lenne, hisz azért rendeltem őket a kártyához, hogy biztposan ne a céges iránba hívjam őket...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#2036) 19_OsY_81 válasza SaGa59 (#2034) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Igen, igazad volt. Megnéztem és az Időkép progi csinálta ezt a kis mókát... Volt ugyanis két napja egy program frissítés és ezt módosíthatták benne...

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2037) leonel válasza Ocsy (#2019) üzenetére


leonel
aktív tag

Köszi! Ez a keresős dolog eszembe se jutott - jó ötlet!
Sajnos, ha mindig törli az emaileket, ha kikapcsolom a szinkront akkor is.
Ugyanígy használom a fiókjaimat már régen és eddig nem volt gond, az LG-vel.
A teló fent hagyja szerveren a pc leszedi - de utána a telefonon lévők megmaradtak - ez meg kitörli bármit csinálok.

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#2038) ctibor válasza ronar (#2016) üzenetére


ctibor
senior tag

Sajna ilyen tok nincs még 997-hez, ez védené a kijelzőt is.

De igen, már van! Itt megnézhető.

Csak sajnos egyelőre nem rendelhető. És az ára is húzós.

De ha végre lesz belőle, asszem rá fogom szánni a pénzt, mert a feleségem (ő használja a telót) nagy vágya egy ilyen "flip case" tok.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2039) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Olyat csinál másnál is a telefon, hogy mikor hívást indítok, akkor random időközönként alapból kihangosítással indul el a hívás kezdeményezés? Érdekes. Teljesen randomra történik, akkor jövök rá, mikor kicseng és belekiabál a telefon a fülembe.

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2040) Ocsy válasza ctibor (#2038) üzenetére


Ocsy
aktív tag

A zasszonynak mindent :D , de 25 EUR egy olyan izéért (ez nem tok), ami csak arra jó, hogy ráhajtsa a kijelzőre... Ha jól értelmezem a képeket, ez az előlapon kívül semmit nem véd. Mondjuk biztos lesz belőle olcsóbb, mert magát a telefont is 25%-kal olcsóbban meg lehet kapni máshol, mint itt, de mondjuk 18 EUR is sok érte.

(#2041) riszter válasza 19_OsY_81 (#2039) üzenetére


riszter
senior tag

Ilyen hibáról még senki sem számolt be!

Vivere militare est

(#2042) Ocsy válasza 19_OsY_81 (#2039) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Én ilyet még nem tapasztaltam. De komolyan mondom, már kezdek teljesen letenni arról, hogy egyáltalán valaha is szoftvert frissítsek, mert már olyan hibákat jeleztek, hogy a fülem kettéáll tőle. Nálam az eredeti szoftverrel (október végi) ezekből (kopp-kopp-kopp, lekopogtam) semmi nem jelentkezik, a GPS is gyorsan szagot fog, BT működik, a kijelző nem csinál fura dolgokat, nem száll el, nem dobálja a térerőt, semmi. Lehet, hogy a kamera minősége gyengébb a régi szofttal, de azt meg nem használom. :F

[ Szerkesztve ]

(#2043) Ocsy válasza leonel (#2037) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Ezt sem vágom. Én a gyári Gmail klienst használom, és a telefonon látszik még 2010-es levél is, amit megtartottam a Gmail fiókomban, mert még kell a benne lévő infó. Ami a szerveren fent van, az a telefoni kliensen is látszik.

(#2044) Ocsy válasza SaGa59 (#2035) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Teljesen egyetértek, bár nekem csak egyetlen kontakt van kártyához rendelve, de annál mindig rákérdez. Abszolút logikátlan megoldás, de nem lehet kiiktatni. :(

(#2045) Edemking válasza Ocsy (#2042) üzenetére


Edemking
csendes tag

Hát nekem fent van az összes gyári frissítés, de szerencsére egyik probléma sem jelenkezett, vagy jelentkezik, de azért én is lekopogtam ezt :D

(#2046) fornettisuti válasza Ocsy (#2043) üzenetére


fornettisuti
veterán

Így van ezért jó a Gmail klienst használni, én is ezt használom és nekem is megvannak mind elérhetőek az évekkel ezelőtti levelezéseim, telefonon is.

A másik, inkább kérdezzen, biztos-ami biztos alapon,minthogy ne kérdezzen, az a +1 rábökés, nem hinném, hogy bárkinek is akkora fáradalmat okoz, hogy melyik kártyáról induljon a hivás/üzenetküldés.
Ezt a megoldást, üdvözlöm nagyon.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2047) Ocsy válasza fornettisuti (#2046) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Nem is az az egy bökés fáj, csak egyszerűen szerintem sem logikus. Az rendben van, hogy ha egy kontakthoz nincs SIM rendelve, akkor az alapértelmezett kártyát használja, kérdés nélkül. Mert persze az is szívás lenne, ha ezeknél kérdezgetne állandóan, mert akkor minden kontakthoz hozzá kéne rendelni valamelyik SIM-et. De én úgy csináltam volna meg, hogy ha már van szép külön menüje a társított számoknak, abba belepakoltam volna még egy pontot, amiben állítható, hogy mindig a beállított SIM-et használja, vagy kérdezzen rá, ahogy egyébként a hanghívás alapértelmezésénél is állítható (SIM1/SIM2/Mindig rákérdez).

(#2048) Ocsy válasza Edemking (#2045) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Maradjon is így, csak amíg nekem semmi olyan problémám nincs, ami miatt rá lennék kényszerítve a frissítésre, addig kicsit tartok tőle, hogy a frissítés után majd lesz... :Y

(#2049) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

A vásárláson gondolkodóknak:

Három hete használom a telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyors, nem volt fagyásom még, teljesen jó a kijelzője, sok használat mellett is elmegy egy napot.

Mindezt mondom úgy, hogy előtte egy Htc Sensation volt a telefonon. És még azt sem tudom mondani, hogy a sense felület annyira hiányozna.

Egyedül a facebookos kontaktok kezeletlensége hiányzik ( ugye a google a google+ erőlteti), nem jöttem még rá hogyan tudnám a kontaktokat összelinkelni a facebookos adatokkal... Erre valami ötlet btw?

Szóval melegen javaslom ezt a telefont, ennyiért...

Best buy! :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#2050) 19_OsY_81 válasza Ocsy (#2048) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Akksi élettartam sokat javult.

Mindentől függetlenül javaslom a frissítést.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.