Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) riszter válasza imiadmin (#643) üzenetére


riszter
senior tag

Most ebben a csomagban 2 féle fólia van? Cristal meg antireflex? És postával 2k? Mert a német meg csak Cristal (ami ugye szebb) és ott csak 4€. De ott mennyi a posta kts ha küldenek Mo-ra egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#652) imiadmin válasza riszter (#651) üzenetére


imiadmin
őstag

Ebben két fólia van... de szerintem csak egyfajta..és igen, postával együtt a kettő kerül ~$10-ba.. azaz kb. 2k-ba...

A német oldalt még nem néztem, hogy ott milyenek a szállítási feltételek...

[ Szerkesztve ]

(#653) riszter válasza imiadmin (#652) üzenetére


riszter
senior tag

Ha csak az egyik fajta van benne, akkor hol jelölöd be rendelésnél hogy neked a clear kell? A németnél eléggé hihetetlen h 4euroért kipostázzák neked Mo-ra!

Vivere militare est

(#654) imiadmin válasza riszter (#653) üzenetére


imiadmin
őstag

szerintem ez csak 2db Crystal fólia. Nem kétfajta, így nem is kell megmondani, hogy melyiket akarod...
(egyébként mikor megveszed az ebay-on, van egy mező ahova írhatsz az eladónak)

most nézem, hogy van akciója az eladónak:

Action 3 for 2:
You order 4 screen protectors and we deliver 2 for free. You get then 6 screen protectors

tehát 2x $6.42 + 1x $2.74 (mert Each additional item: Free) = $15.58 azaz ~3400HUF-ért kapunk 6 db fóliát... az 570HUF/db !! :U

[ Szerkesztve ]

(#655) sysrq válasza imiadmin (#654) üzenetére


sysrq
őstag

Rendelj egy pakkot, kettő fóliát átveszek tőled.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#656) -NOKIA- válasza imiadmin (#654) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

1 db engem is érdekelhet majd. :K :K

(#657) havenday


havenday
tag

1db ide is jöhet :K

(#658) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok, vettem itthon egy Alcatel OT-997D-t. Egyelőre -- két nap után -- meg vagyok elégedve vele, gyors, minden átlag-alkalmazás gond nélkül fut rajta. (Azért írom, hogy átlag-alkalmazás, mert játékokból csak egy pár egyszerűbbet -- pl. Pasziánsz,stb. -- használok, erőforrás-zabálókat nem.)
Tehát minden műkszik, egy progi kivételével: iGO Primo 2-t próbáltam rá feltenni, ugyanazt, ami gond nélkül fut a sokkal gyengébb BLU Studio 5.3 telefonomon (650 Mhz MTK proci, 512MB RAM, stb.). De az új Alcatelen nem indul meg. Feltelepül, de első futtatáskor ezt a hibaüzenetet adja: "Error. User inteface resolution [0x0] is not supported or compatible skin cannot be found. Exiting application."
Nem tudom, mit tegyek, hiszen mindkét készülék 480x800 felbontású. Más fórumon kaptam mindenféle tanácsokat, mit változtassak a sys.txt-ben, meg a data.zip-ben, párat próbáltam is, de nincs eredmény. Meg különben is, akkor a BLU-n miért megy gond nélkül, ha rossz valamelyik érték ....

Nektek van valami ötletetek? Üdv.,

Tibor

(Eredetileg a két sim-es okostelefonok topikjába írtam, aztán láttam csak, hogy ennek a gépnek is van már külön topikja.)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#659) Edemking válasza ctibor (#658) üzenetére


Edemking
csendes tag

Nem értek hozzá különösebben, de nem lehet hogy aza zavar be hogy a teló valós felbontása 480x735? Ugye a maradék az lejön a virtuális gombok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#660) pietrrr válasza Edemking (#659) üzenetére


pietrrr
aktív tag

És ez a többi szoftverre (értem ezalatt a komolyabb játékokat, segédprogramokat) is rányomja a bélyegét? :-O

(#661) sysrq válasza pietrrr (#660) üzenetére


sysrq
őstag

Nem.
A programok nagy része fel van készítve rá, (videót ha elfordítod a telefont kiteszi teljes képernyőre, stb.)
A warez programok ezt nem kezelik.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#662) ufo13 válasza pietrrr (#660) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok,
nekem korábban Myaudio Phone Series 5-öm volt, de 3 napon belül visszavittem,mert dobálta a második simről a hálózatot. (új sim, nem régi)
Most találtam egy videot az Alcatel ot-997d-ről (ezt tervezem venni), ahol a videón kb 9:45 percnél látható, hogy ugyanazt csinálja mint a Myaudio. Ott is kb 2 percig a (kék jelzésű SIM-et) el-eldobta.

http://www.youtube.com/watch?v=LveT6QDJmQk

Ez miért van? Ezek mind ilyen szarok? Miért nem állnak stabilan a hálózaton?
. :F :F :F

Valaki tudna erre valami okosat mondani?

[ Szerkesztve ]

(#663) ufo13 válasza ufo13 (#662) üzenetére


ufo13
tag

Ja, és hol lehetne ilyet gyári garival olcsó venni? Alig van oldal, ahol árulják...

(#664) sysrq


sysrq
őstag

Töltés után egy órával 1% esés az akkuban.
GPS kikapcsolva, egy kártya aktív, semmilyen extra szolgáltatás nincs használva.
Estére kiderülhet tényleg a térkép veszi-e el az üzemidőt.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#666) retesz147 válasza ufo13 (#662) üzenetére


retesz147
addikt

igen erre én is felfigyeltem....bár nem biztos, hogy ott eldobta a 2.sim-et...csak nagyon kicsi a térerő....ha eldobja, akkor úgy tudom, hogy egy X jelenik meg a helyén....de ebben nem vagyok biztos....

Xiaomi 13 eu dev...

(#667) ufo13 válasza retesz147 (#666) üzenetére


ufo13
tag

köszi a választ mindenkinek

Sajnos tényleg eldobja, kb 10-11. percnél, amikor a sim beállításokban van, ott látszódik is, hogy x-el jelöli a kék hálózatot... tehát nincs hálózaton :F

(#668) retesz147 válasza ufo13 (#667) üzenetére


retesz147
addikt

tulajok, találkoztatok már ilyen problémával,hogy eldobálja a sim-et a teló?....jó....ha nincs térerő akkor még jó, hogy eldobja...de csak így random dobálózik?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#669) tomtombat


tomtombat
tag

Sziasztok Tulajok!
Zene lejátszás terén milyen tapasztalatok vannak?
Jó a hangzása valami márkásabb fülhallgatóval?

(#670) BrianDK válasza retesz147 (#668) üzenetére


BrianDK
tag

Én ugyan csak tegnap óta nyüstölöm, de mivel éjszaka dolgozom, ezért egész éjjel tudtam foglalkozni vele. Egyetlen egy alkalommal sem dobta el egyik kártyáról sem a hálózatot. Nálam fontos munka közben, hogy mindkettő aktív legyen, hiszen a cégesen rengeteg hívást bonyolítok, illetve hívnak engem is, de ugyanakkor kell, hogy a család is elérjen alkalomadtán, illetve az adatkapcsolat szigorúan a saját kártyámon használható.
Órákig neteztem - amíg szépen feltöltött USBről 100%-ra - és mindkét kártyán meg volt folyamatosan a max. térerő.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#671) sysrq válasza sysrq (#664) üzenetére


sysrq
őstag

6 óra 3 perc, 97% akku.
A BT ment három órát.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#672) szepi23 válasza sysrq (#671) üzenetére


szepi23
tag

3 napja van a telefonom, első nap csak telepítettem, tegnap használtam, ahogy szoktam, de nagyon merült. Kicsit megijedtem, hogy ez továbbra is így marad, akkor nem bírja majd ki a nap végét. Ma kitettem a gyári akkukímélő widgetet és drámaian lecsökkent a fogyasztás. Így elkezdtem próbálgatni és érdekes tapasztalatokat szereztem.
Először is a gyári akkukímélő app. (widget) nagyon jó.
Az akkuidőt az adatszinkronizáció csökkenti brutálisan, nekem ez be volt állítva állandóra. Ha az adatkapcsolatot és a szinkront kilövöm, nagyon jó a készenléti idő, akkor is, ha nyomkodom a készüléket. Reggel óta, kb. 30 perc beszélgetéssel most 12 óra után 70%-on áll az akku. Két kártyával. Kicsit interneteztem és kétszer bekapcsoltam a szinkronizálást és azért nyomogattam rendesen.
Jól lehet profilokat létrehozni és egy kattintással lehet váltani az adatkapcsolat-szinkronizáció ki-be között. Az internetet így is elérem, számomra a különbség annyi, hogy be kell lépnem a gmailba, hogy lássam kaptam-e új mailt.
Szóval tényleg kibírhat két napot is akár.

(#673) sysrq válasza szepi23 (#672) üzenetére


sysrq
őstag

Még csak tipp részemről, de a beállítások - helyszolgáltatásoknál kell kivenni a három pipát.
Az biztos segít.
Ha meg navigálsz, valószínűleg tölthető az autóban.
Még a wifi is gyanús.
Az adatszinkronizáció alatt mit is értesz pontosan?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#674) szepi23 válasza sysrq (#673) üzenetére


szepi23
tag

Adatszinkronizáció alatt a google fiók szinkronizálását értem. Email, névjegyek, naptár. Folyamatosan megy a háttérben, ha engedélyezed.

beállítások- fiókok és szinronizálás

[ Szerkesztve ]

(#675) sysrq válasza szepi23 (#674) üzenetére


sysrq
őstag

Az nálam ki volt kapcsolva alapból, nem bántottam.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#676) kidarida válasza Samus (#50) üzenetére


kidarida
csendes tag

A GRAND X IN már kapható T-mobilnál
Intel processzor van benne.

(#677) riszter válasza retesz147 (#668) üzenetére


riszter
senior tag

Nálam még egyszer sem.

Vivere militare est

(#678) imiadmin válasza ufo13 (#667) üzenetére


imiadmin
őstag

hát én rongyosra néztem a videót, de dögöljek meg, nem láttam sehol azt az x-et... :F

írjátok már meg pontosan, hogy hányadik perc/mp-nél van ez....

(#679) imiadmin válasza havenday (#657) üzenetére


imiadmin
őstag

majd ha megveszem a telót, akkor rendelek... :))

(#680) GuruZone


GuruZone
őstag

megérkezett a piros Alcatel One Touch 997D Ultra

A neve Lipstick lett! :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#681) imiadmin válasza ctibor (#658) üzenetére


imiadmin
őstag

csak óvatosan... a fórumban az általad megnevezett navigációs programról történő diskurzust a moderátorok WAREZ-nak tekintik és szankcionálják...

(#682) retesz147 válasza imiadmin (#678) üzenetére


retesz147
addikt

én se vettem észre, pedig 2x végigfutottam 9:30tól 12:30ig...az tény, hogy térerő nem volt valami sok....de az X nem jelent meg....(sajnos nem tudom pontosan , hogy 4.0 is megjelenik-e az X)

Xiaomi 13 eu dev...

(#683) szpali válasza GuruZone (#680) üzenetére


szpali
addikt

Ütősen néz ki.

Mit jelent az ultra?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#684) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!

Kozeljovoben tervezek telefont valtani ,es mindenkepp 2 kartyasat szeretnek.
Eredetileg ennek a kistestveret neztem ki,az ot-993d-t, de mivel felvilagositottak ,hogy abban nincs notifikacios led /elmulasztott hivasoknal es sms,email-eknel/ igy arrol lemondtam ,mert nekem ez egy fontos tulajdonsag hogy anelkul is lassam az ilyen esemenyeket hogy nyomkodnom kellene a telefont.

Nos a kerdesem az lenne ,hogy ez a nagyobb testver rendelkezik ilyen led-el?

Valaszokat koszonom!

(#685) GuruZone válasza szpali (#683) üzenetére


GuruZone
őstag

ez a hivatalos neve a telónak.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#686) -NOKIA- válasza viralmind (#684) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem olvastad el figyelmesen a tesztet...

"egy fehéren égő LED került a burkolat alá, amely finoman "lélegzik" elmulasztott esemény alkalmával."

(#687) viralmind válasza -NOKIA- (#686) üzenetére


viralmind
aktív tag

De igen :-) , csak megneztem a video tesztet is,es abban nem igazan sikerult ezt a ficsort beizzitani a teszteloknek,ezert kerdeztem.koszi.

(#688) szpali válasza viralmind (#687) üzenetére


szpali
addikt

ebben a hozzászólásban van egy kép, bal alul, a előlnézetben a Home gomb alatt van a LED

De javítsatok ki, ha tévedek :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#689) Ocsy válasza sysrq (#646) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Tegyünk tisztába pár dolgot ezzel a fóliás műsorral:
Az eBay-en a német fóliás mindenféle nyelven hirdet, tehát attól, hogy angolul van a hirdetés, és fontban vagy dollárban van megadva az ár, még ugyanaz a cég (sztem egyébként egyszemélyes vállalkozás) és a fólia is.
A német ingyenesen szállít Németországon belül és kívül is, legalábbis, ha közvetlenül a webshop-ból rendelsz, ott ezt is írja: "Versandkostenfreie Lieferung innerhalb und außerhalb Deutschlands". Ezt az általam kapott számla is megerősíti: nincs rajta szállítási költség. 2 fólia jelenleg 4 EUR, 6 db alig 7 EUR, kiviteltől (tiszta vagy antireflex) függetlenül. Ha még rászámolunk 5 EUR átutalási díjat, a 6 db 12 EUR, azaz 2 EUR/db. Ez sztem elég jó ár, már csak a minősége kérdéses, majd referálok róla, ha megérkezik.
Az 50 EUR-os korlát a számla ellenében történő fizetésre vonatkozik: ilyenkor a vásárló az árut és a számlát egyszerre kapja meg, fizetnie általában 14 napon belül kell ezután. De ez csak Németországon belüli vásárlóknál vállalják (ott viszont cégeknél 50 EUR felett is). Külföldre csak előre fizetéssel lehet rendelni, azaz a hozzánk hasonló rosszarcú magyar szélhámosok rendelése sem indul el addig, amíg ott nincs a pénz. :DDD

Akku: én nem egészen értem a problémát a "lehúzom a töltőről reggel, és dob egy 10-est a töltöttség" jelenséggel kapcsolatban. A Nokiák is azt csinálják (legalábbis, amik nálam megfordultak), hogy ha éjszaka töltőre teszed őket, akkor feltöltődnek, de a full töltöttség elérése után leválasztják a töltést (a töltöttségjelzőt viszont nem aktualizálják), hiába van bedugva a töltő. Tehát, ha pl. este 8-kor bedugod a töltőt, éjfélig tölt, és reggel 6-kor lehúzod, addigra már 6 órát ment a készülék töltés nélkül, attól függetlenül, hogy be volt dugva. Szerintem a 997d-nél is ez van, meg általában minden tölthető mobil készüléknél, ami az utóbbi időben forgalomba került (gondolok itt telefonra, kihangosítóra, MP3 lejátszóra, akármire). Szóval az akksi üzemidőt szerintem úgy kéne nézni, hogy a töltőről azonnal levesszük, amikor teljes töltöttséget jelez, és onnantól mérjük.

Hálózat-eldobálás: én ennek sem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget, akár látszik azon a videón valami, akár nem. A térerőt sokminden befolyásolhatja, tereptárgyak vagy a szolgáltató is, nem csak a készülék. A magyar szolgáltatóknál is előfordulnak időnkénti szolgáltatás-kimaradások, ezzel a munkám során is sokszor szembesülök. Ha meg mégis a készülék dobja el a hálózatot, az sem jelent feltétlenül hibás működést, legalábbis, ha csak eseti jelleggel (mondjuk félévente 1x) csinálja. Megintcsak a Nokiáimra tudok hivatkozni, ezekkel is előfordult nem egyszer. Úgy is, hogy ki-bekapcsolásig vissza sem talált a telefon a hálózatra, én meg órákig észre sem vettem, hogy nincs fent a hálón). :W

Ja, majd' elfelejtettem: ez az elmulasztott esemény-jelző remélem, tényleg működik, mert a 6300-n nagyon szerettem, nem is értem, miért nem tartotta meg a Nokia ezt a fícsört a későbbi készülékein.

[ Szerkesztve ]

(#690) sysrq válasza Ocsy (#689) üzenetére


sysrq
őstag

Fóliát ezek szerint rendeltél?
Akku: 18 óra 40 perc 92%. És minden pontosan úgy van ahogy leírtad.
A hálózat eldobásról nem nyilatkoznék, eddig mindig max.-on volt.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#691) ronar válasza sysrq (#690) üzenetére


ronar
tag

Neked 18 óra 40 perc alatt csak 8%-ot merült ?
Ha igen mennyit használod ?

Nekem 88%-on van 1 óra 33perc után, 2-3 hívásom volt, szinkronizálás, net és egyéb cicaságok nem mennek, akku kímélő optimálisra állítva.

A hálózat eldobást nem tapasztaltam.

(#692) sysrq válasza ronar (#691) üzenetére


sysrq
őstag

Mint írtam is, semmit. Vasárnap volt, nyugiban. Egy teszt hogy mit bír ha szükség van rá. Ha visszaolvasol ott írtam hogy egy napot tud ha arra használom amire fogom is.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#693) Kulinger


Kulinger
tag

Jött Új verzió csak nem tudom mit javít :)

[ Szerkesztve ]

(#694) GuruZone válasza Kulinger (#693) üzenetére


GuruZone
őstag

na, király!

a One Touch Upgrade-del nézted?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#695) Kulinger válasza GuruZone (#694) üzenetére


Kulinger
tag

nem nem hagyományosan :)

(#696) Kulinger


Kulinger
tag

Na mondom mi történt stabil lett a Gps tökéletes lett,Wifi jobb jel :)
Kevesebb memóriát eszik,menüt is tudod elforgatni javítottak a nyelvproblémákat kemar gondok javítva sokkal jobb képet csinál meg videot :)
Sokkal de sokkal jobb lett :)

[ Szerkesztve ]

(#697) BrianDK válasza Kulinger (#696) üzenetére


BrianDK
tag

Megtaláltam, már nálam is jön lefelé. Mivel a kedvesem pár napja beáztatta a wifi routert némi vízbe, ezért csak HSDPA-n, de a légyen, hogy jön... :))
Egyébként a korábban felvetett témákra reagálva az akkumulátor idejéről annyit, hogy ugyebár szombaton éjszaka töltöttem. Akkor az masszív idő volt, mert USBről töltöttem fel 100%-ra, de amint odaért, onnan kezdve merítettem. Most ugyebár hétfő van. Átlagos használat mellett - néhány alkalommal belőttem az APN-t 1-1 órára - közben frissítés, netezés, stb. Itthon meg volt osztva róla az internet, tehát wifi routerként is használható tökéletes mértékben. Na szóval most tartok a frissítés időpontjában 45%-os akku kapacitásnál, és töltőt szombat óta nem használtam. Nálam a képernyő késleltetés ideje 2 percen van...

[ Szerkesztve ]

iPhone 7, Redmi Note 9

(#698) BrianDK


BrianDK
tag

A frissítés lejött és feltelepült. Nem tudom az időt, kb. 5 perc alatt lezajlott. Nekem speciel nem tetszik, hogy a főképernyő is elforog, de ízlések és pofonok...
A többit majd teszteljük, ha minden jól megy ma mehetek az új wifi routerért...

A letöltés-telepítés merített 8%-ot. Ma este megy legközelebb töltőre, illetve ha reklamálna, akkor hamarabb.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#699) Dyde


Dyde
aktív tag

Azt lehet tudni hogy valamelyik itthoni szolgáltató tervezi-e mostanság árulni?

(#700) -NOKIA- válasza Dyde (#699) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Dual simes telefont szolgáltató nem árul, miért tenné?
Éppen a függő telefon neki az üzlet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.