Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Ocsy válasza imiadmin (#1000) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Megpróbálta, nem sikerült. Korábban is ugyanez volt.
A backup-on már én is elkezdtem gondolkodni, ezek után. Késő bánat... :(

Vissza a telóhoz: Azt tudja valaki, hogy az üzenetírásnál ki lehet-e gyilkolni teljesen a prediktív bevitelt? Akármelyik billentyűzetet használom, nem igazán akarja elfelejteni, hiába állítgatom. Köszi.

(#1002) zso76 válasza Ocsy (#1001) üzenetére


zso76
csendes tag

Nekem eddig az Anysoftkeyboard vált be leginkább. Magyart le kell tölteni hozzá. Ingyenes és maximálisan testre szabható.

13 Pro & WATCH GT2 Pro & iPad Air4

(#1003) Ocsy válasza zso76 (#1002) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Köszi a tippet!

(#1004) Ocsy


Ocsy
aktív tag

Még egy kérdés azokhoz, akik már frissítettek/csináltak factory resetet: ez a gyárilag telepített, de mégiscsak "utólagosnak" számító alkalmazásokat, játékokat ugye nem érinti (értsd: nem törli őket)? Mert azért elég rendesen telenyomták szoftverekkel gyárilag a telefont, de ezek nagy része semmilyen kapcsolatban nincs magával a készülékkel vagy az Android rendszerrel, csak úgy van, bónuszként/marketing megfontolásokból.

A másik: arra van lehetőség, hogy a telefon megtanuljon magyarul? Értem ezalatt a magyar nevek írását. Mert a telefonkönyvet sikerült rábeszélnem, hogy vezetéknév-keresztnév felállásban beszélgessen, de SMS-eknél, hívásoknál stb. a nevek ugyanúgy fordítva jelennek meg. Erre nincs valami trükk?

(#1005) Edemking válasza Ocsy (#1004) üzenetére


Edemking
csendes tag

Fac. reset még azokat is visszaállítja amiket már letöröltél egyszer :D Én letöröltem a sok felesleges játékot róla, aztán fac. reset után még azok is visszakerültek.Na a lényeg az hogy nem tűnnek el.

(#1006) Ocsy válasza Edemking (#1005) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Aha, köszi. Akkor lehet, hogy ezt magyarázták a srácok a tesztvideóban, hogy már (új Droid) el lehet tüntetni az alkalmazásokat azok törlése nélkül, csak prezentálni nem tudták, mert amit "eltüntettek", az igazából törölve lett. De ezek szerint tényleg nem véglegesen.

(#1007) Phobi


Phobi
csendes tag

Sziasztok! Olvastatok már valahol erről a telefonról? http://www.expansys.hu/acer-z110-duo-ceramic-white-238872/ - ACER Liquid Z110. Gondolkodom, hogy ezt rendeljem-e meg, vagy egy OT-918D-t. Kezdő okostelefonozó leszek, sajnos 2 SIM-es telót kell választanom, de főleg csak telefonálásra kell, így ebben a kategóriában gondolkodom. Köszi :)

(#1008) Ceree válasza Phobi (#1007) üzenetére


Ceree
senior tag

Sajnos nem hallottam róla semmit, de ez a Z110 elég jól néz ki szerintem. :)

Másolat_eredetije

(#1009) riszter válasza Ocsy (#1003) üzenetére


riszter
senior tag

Azért adj egy esélyt a SwiftKey 3-nak is! Én azt használom. Bevált!

Vivere militare est

(#1010) Logitech válasza Ocsy (#1001) üzenetére


Logitech
aktív tag

Bill. beállításnál az intelligens bevitelnél kiszedtem minden pipát, a touchpal curve tiltva, és nem jeleníti meg az ajánlott szavakat, és teljesen eltűnt a predektív bevitel. Akkor is jó ha az android bill.-t vagy a touchpal bevitelt választom.

(#1011) riszter


riszter
senior tag

Srácok, nekem az antutu 4899 pont. Még a szoft frissítés elött 5850 volt. Ez elég kínos nem? Ti hogy álltok ezzel? Illetve másnak nincs gondja a gyári forgalom számlálóval csak nekem?

Vivere militare est

(#1012) -NOKIA- válasza Kulinger (#971) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Kulinger kolléga most már teljesen nyilvánvaló hogy becsapott a készülékkel (legalábbis megpróbált,csak engem nem abból a fából faragtak), meglátták a garanciajegyen a nevét, és már ki is akadtak hogy ez a gyerek visszajáró vendég náluk, és mindig szórakozik velük, kipróbál egy-egy telefont, majd visszaviszi - ezért tudta annyira a 8 napos dolgot -
Mondták hogy szó sem lehet róla hogy visszaadják a készülék árát, vigyem bíróságra az ügyet.
Most már kerek számomra is a történet, a telefon néha fagy, karcos a hátlap, elhajtották a visszavételi próbálkozásával, így eladta nekem 3k veszteséggel inkább.
Most már nem 64 hanem 65k -t követelek rajta benzinköltséggel, ezt meg is írtam neki privátban.
Vigyázzatok vele, ha ilyen telefont akar eladni nektek!

[ Szerkesztve ]

(#1013) riszter


riszter
senior tag

Egy-két kép a hétvégéről. Az új szoftos kamerával készültek. Szerintetek javult a minőség?

Szerk. most nézem hogy eléggé csúnyán fest így hogy visszaméreteztem a képeket. Inkább feldobom őket a képfeltöltés.hu-ra....

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#1014) riszter válasza riszter (#1013) üzenetére


riszter
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/view/121106/IMG_20121104_154634_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/121106/IMG_20121104_154652_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/121106/IMG_20121103_181026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vivere militare est

(#1015) Kulinger válasza riszter (#1013) üzenetére


Kulinger
tag

Elég jó kép :) :)

[ Szerkesztve ]

(#1016) szepi23


szepi23
tag

Sziasztok!

Egy hete használom a telót, a mobilexpressztől rendeltem, minden rendben volt. Alcatel 918D után már nem volt ismeretlen, de meglepett, hogy mennyire jó. Én nem benchmarkokat futtatok, felőlem lehet 10000 pont, ha akad és lehet 1000, ha használat közben gyors. És ez a telefon nagyon gyors. Néha a menübe lépéskor döccen (a legfrissebb szofttal) de egyébként soha. Minden nagyon gördülékeny, a böngészés, pdf, stb, ami más telefonokon döcögősebb. Az akku bő egy napot bír, folyamatos szinkronnal és két kártyával, közepes-sok beszéddel, kb. napi fél óra mobilnet megosztással wifin (tabletre). Így este 10-re 20-30% esik a töltöttség. Ha nincs mobilnet és szinkron, valamint kevesebb beszéd, de aktív a két kártya (pl. hétvégén, estére 60-70%-on áll az akku. Ennyi pénzért bestbuy.
Ma jött meg a fólia a startgsm.hu-tól, jó, pontos, ki van vágva a közelségérzékelő, van benne egy ultra clear (ez nagyon szép) és egy matt (ez nem annyira jó).

[ Szerkesztve ]

(#1017) havenday válasza riszter (#1013) üzenetére


havenday
tag

összehasonlítottam a nokia c7 -esem szintén 8mp kamerájával csinált képeket, és el kell ismerjem jobb az alcatelé :K
csak kezdenék már el forgalmazni,,,,,

(#1018) Ceree válasza riszter (#1013) üzenetére


Ceree
senior tag

Ezzel a minőséggel én már kiegyeznék... :K
Csak kezdjék el végre itthon is forgalmazni! :B

Másolat_eredetije

(#1019) GuruZone válasza -NOKIA- (#1012) üzenetére


GuruZone
őstag

Ez szomorú :( Hardveraprón is hirdet, egy az egyben lemásolta anno a hirdetésem címét, mire megkértem, hogy módosítsa, megtette.

Szóval -NOKIA- úr, továbbra is ajánlom magam, ha szeretnél, választhatsz 3 színből :) A héten rendelőknek 8 GB-os kártyát tudok adni, vagy 8 GB-os pendrive-ot. Vagy a tesztkészülékem 60-ért? (kb. jövő hét vége)

A hirdetésekben holnaptól szerepelnek az ajándékok.

#1013 - #1014 richte: ezek már vállalható képek! De a jövő héten csinálok tesztet, Canon SX210 VS Galaxy S II VS Alca997D Ultra

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1020) BrianDK


BrianDK
tag

Telefonálás közbeni képernyővillogás problémája megoldva. Valóban az automatikus fényerő csinálta. Most be van állítva egy jó közepesre és megszűnt, szóval tetszik.
A prediktív cuccal nekem is volt gondom, a fent említett app-okat ki fogom próbálni magam is.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#1021) -NOKIA- válasza GuruZone (#1019) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Egyenlőre nem hajlandó visszavenni, ment neki a fekete.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Ocsy válasza Logitech (#1010) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Köszi mindenkinek a tippeket! Sikerült kiiktatnom az automatizmusokat a normál Droid billentyűzetből. Most is erről pötyögök :) Így már jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1023) qltsar válasza imiadmin (#896) üzenetére


qltsar
addikt

valakinek...:))

(#1024) imiadmin válasza qltsar (#1023) üzenetére


imiadmin
őstag

wow... csak nem.. mi a módszer? össze tudod foglalni? :C

(#1025) mistar válasza riszter (#1014) üzenetére


mistar
tag

Én is próbálgatom. Nem vagyok nagyon hanyatt esve :(
16:9 egyáltalán nem állítható semmilyen programmal?

(#1026) riszter válasza GuruZone (#1019) üzenetére


riszter
senior tag

A sorrendet már most meg tudom mondani. Canon, Samsung, Alcatel. :(

Szepi23: Engem sem nagyon érdekel a benchmark, volt némi szarkazmus a hsz - emben.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#1027) qltsar válasza imiadmin (#1024) üzenetére


qltsar
addikt

A legújabb szoftververziókat nem tudjátok (majd) Bin4ry tooljával rootolni, egy másik program lesz hozzá szükséges.

(#1028) Lune


Lune
tag

Sziasztok!

Biztosan sokan kérdezték már, hogy milyen ez a készülék. Érdekelnének zanzásítva a tapasztalatok. Tudom, hogy telefonálás közben csak az egyik sim él. Mi van akkor, ha az elsődleges sim-mel működik a mobilnet? Akkor sem él a második sim? Azon nem akarok netezni, csak az elsővel.
A munkahelyi telefonom és a sajátom szeretném kiváltani, de a sajátom lenne az elsődleges (mivel azon van mobilnet) és a második a munkahelyi.

Javasoljátok ezt a telót? Hogy bírja az akkuja folyamatos wifi és mobilnet mellett? Esetleg ne gondolkodjam ebben és maradjak a 2 készüléknél?

A segítségeket előre is köszönöm!

(#1029) ronar válasza Lune (#1028) üzenetére


ronar
tag

Szasz,

Én pont ugyanilyen váltást csináltam amilyet te tervezel most.
Az elején nagyon nem voltam az akkuidővel megelégedve, de szerintem a 2 frissítés nagyot javított rajta.
Mobilnet, nekem az elsődleges kártyán napi kb. 16 órát megy de csak 2g-vel (direkt), és lehet közben hívni a másik kártyát, a céges kártyát "ha nem elérhető" feltétellel átirányítottam a magánra, így a céges hívásokról nem maradok le.
Hogy javaslom-e, igen, lassan 3 hete nyúzom, eddig bevált, mondjuk a kamera egy fos benne, de telefont akarsz venni.

Az akku nekem ezzel a felhasználással majdnem 2 napot kibír, a hétét simán kibírja egy töltéssel a kevesebb használat miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1030) Lune válasza Lune (#1028) üzenetére


Lune
tag

Köszönöm, nagyon hasznos volt. Még esetleg valami melegedési probléma? Fagyás? Fizikailag mennyire jó az összeszerelése? Mennyire "csúszós" a mobil? (Nekem nem izzad a kezem, inkább száraz és könnyen kicsúszik belőle minden telefon.

Nem vagyok ebben otthon, de a hívásátirányítás kerül-e pénzbe, ha más szolgáltatóval rendelkezik a kártya? Csak azért érdekelne, mert az előfizetési díjat lenyeli a cég, de a hívásköltséget nem. A flottán belüli hívás ingyenes csak.

(#1031) nemserultnem válasza GuruZone (#1019) üzenetére


nemserultnem
csendes tag

Fehér színűről még mindig nincs hír? :))

(#1032) Pjoe69 válasza qltsar (#1027) üzenetére


Pjoe69
tag

Az alapszoftvert ezek szerint lehet ezzel a progival root-olni?
Írhatnál róla bővebben.

(#1033) qltsar válasza Pjoe69 (#1032) üzenetére


qltsar
addikt

"alapszoftvert" --?

(#1034) Pjoe69 válasza qltsar (#1033) üzenetére


Pjoe69
tag

Te írtad:

"A legújabb szoftververziókat nem tudjátok (majd) Bin4ry tooljával rootolni, egy másik program lesz hozzá szükséges."

Ezért kérdeztem így.
A lényege, hogy lehet már root-olni ezt a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#1035) szepi23 válasza riszter (#1026) üzenetére


szepi23
tag

Én sem piszkálódásból írtam :). Csak mindenki benchmark lázban ég, holott láttunk már szintetikusan jól teljesítő, de akadó, belassuló telefonokat és gyengébb hardverrel, rossz teszteredményekkel, jól használható, a mindennapokban gyors készülékeket. :R

(#1036) qltsar válasza Pjoe69 (#1034) üzenetére


qltsar
addikt

Szerintem egyértelmű amit írtam. A régebbi verziókat lehet rootolni Bin4ry toolj-jával. Az újabbakat droidtoolsal lehet rootolni, factory mode-ból indítva.

(#1037) GuruZone válasza nemserultnem (#1031) üzenetére


GuruZone
őstag

Semmi az égvilágon!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1038) votabuk válasza Lune (#1030) üzenetére


votabuk
csendes tag

Hosszabb beszélgetés után sem melegszik, fagyással még nem találkoztam, pedig 2 hete használom, illetve már 3.hete. Az összeszereléssel semmi baj, nagyon korrekten össze van rakva. Szerintem nem csúszik, ez a nano vízlepergető réteg olyan selymes, kicsit gumi hatású tapintást ad neki, így a 4,3as mérete ellenére nem éreztem még sose azt, hogy ki akar esni a kezemből.

A hívásátirányításnak költségvonzata van, eltérő szolgáltatók közötti hívószámok átírányításakor.

ZTE Blade -> Alcatel OT-997D -> Lenovo K3 Note -> Xiaomi Redmi note 3 -> Huawei P10 Lite -> Samsung A52s

(#1039) Sevenc


Sevenc
tag

Hali mindenkinek

Ma vettem át a telót, nagyon tetszik.

Egy problémám azért akadt. A FACEBOOK-ot nem tudja futtatni, belépés után rögtön elszáll.
Járt már igy valaki? Mi a gond vajon?

Léci segítsetek!!
Köszi

(#1040) Edemking válasza Sevenc (#1039) üzenetére


Edemking
csendes tag

Tipikus hiba, rögtön frissítetted az alkalmazást. Ha letöltöd az új szoftverfrissítést újra menni fog.

(#1041) Sevenc válasza Edemking (#1040) üzenetére


Sevenc
tag

köszi

de a facebook frissítésre gondolsz, vagy a droidra?

(#1042) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Ezt a telefont csak a mobilexpressznél lehet kapni? És ha jól látom ott is csak bolti garival. :(

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1043) imiadmin válasza qltsar (#1036) üzenetére


imiadmin
őstag

most komolyan? minden infót a root-olásról harapófogóval kell kihúzni belőled ??? :W

(#1044) Sevenc válasza geccoblaze (#1042) üzenetére


Sevenc
tag

igen jól látod

(#1045) viralmind válasza geccoblaze (#1042) üzenetére


viralmind
aktív tag

Vagy megrendeled nemetorszagbol,gyakorlatilag ugyanott vagy mert ahol itthon kapni lehet ,ok is onnan rendelik,nyilvan rapakolnak egy kis hasznot.A garit ok is ugyanott ervenyesitik ahol te ervenyesitened ha kintrol rendeled.

[ Szerkesztve ]

(#1046) Habell válasza votabuk (#1038) üzenetére


Habell
tag

A hívásátirányításon gondolkodtam már régebben, hogy vajon lehet e költsége. Én egy időben a térerő problémák miatt csináltam ezt két különböző telefonon és két különböző szolgáltatón keresztül. Nem vettem észre hogy költsége lenne, annak ha valaki hívja a 70est és én azt mindig a 30ason veszem fel...

(#1047) ronar válasza Habell (#1046) üzenetére


ronar
tag

A tré-mobilnál 50-60Ft/perc az átirányítás díja másik mobilhálózatba de csak ha létrejön a hívás, azaz ha nem veszed fel akkor ingyé volt, én így használom, eddig a 3 hét alatt talán 2-3 eset volt, lenyomtam azt visszahívtam.

(#1048) Logitech válasza ronar (#1047) üzenetére


Logitech
aktív tag

A sima telefonhívás nem kerül ennyibe :Y

(#1049) Ocsy válasza viralmind (#1045) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Ez nem egészen van így. Én németből rendeltem, mivel az itthoni szakszerviz elfogadja a német számlát a garihoz. A Mobilexpressz forgalmazói garit vállal rá, amit a szerviz nem fogad el. Valószínűbb, hogy a Mobilexpressz a saját forrásánál gariztat.

[ Szerkesztve ]

(#1050) viralmind válasza Ocsy (#1049) üzenetére


viralmind
aktív tag

A 2 ev gari csak opcio ha rafizetsz, egy ev a gyartoi garancia amit szerintem a mobilxpress is siman atpasszol a szakszerviznek mivel ingyert van,ha rafizetsz + 1 evet akkor el tudom kepzelni ,hogy ok buheraljak 1 even tul ha elromlik valami.
Persze ,lehet hogy mind2 evet ok buheraljak ,a lenyeg hogy a garit 1 evig tudja itthon is ervenyesiteni vegulis erre akartam kilyukadni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.