Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Egész kelemes példány.De a világot nem fogja megváltani ez se:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#52) zsoltyyy válasza dr. Kind (#50) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Kár, pedig úgy még néz is ki valahogy. :U

(#53) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A hátlapon a kötelező Alcatel és with Google feliratok mellett két egyéb elemet találunk.
OneTouch lesz az.
A 3. oldalon lévő "kissebb" szó meg remélem, hogy elírás.
5. oldal: AMNRB helyett ARMNB.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#54) zsirfecske


zsirfecske
addikt

korrekt kis telefon, úgy né ki tényleg nem baltáztak el benne semmit. első telefonom nekem alcatel volt, szerettem, most is azt vennék pl. samsung gio helyett :)

(#55) caizzz


caizzz
aktív tag

" A FroYo már 2010 május 20. óta elérhető, így egy több, mint egy éves verzióról van szó"

igen mer' csak foverziok leteznek, jajj draga szuzanyam borogass :O

marakujás kőbányai

(#56) Armagedown válasza zsoltyyy (#42) üzenetére


Armagedown
őstag

a legutolsó oldalon , a specifikációknál a szinvariációk sort nézzed , piros, lila, kék van , feketéről szó sincs.
Szóval ezt inkább GayPhone márkanéven kellene árusitani :DDD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#57) mexicanraven válasza Armagedown (#56) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Fentebb linkelték a fekete verziót. :U

when the sun shines, we'll shine together

(#58) scyllarus


scyllarus
veterán

Az összegzésben a Vodafone 858 Smart név van a táblázat fölött. Jó is lenne, ha ez a teló lenne a Voda sajátmárkás cucca, és nem a Huawei vacka. :D
Szerintem teljesen korrekt telefon ezen az áron, ha megjelenik szolgáltatónál, erősen el fogok gondolkozni a beszerzésén.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#59) maláj


maláj
őstag

ez inkább 1 tetszik plecsnit érdemelt volna szerintem - az ára miatt eleve + a betegségei ...
30-35k-nál egy halvány ajánlott pecsét esetleg ...

(#60) cefre00


cefre00
tag

Alcatel + Android...Azonnal kérek egyet a zsebembe!!! :DD :DD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#61) O_L_I


O_L_I
őstag

Hmm a Wildfire S-ben kb ugyan ez a felhozatal kicsit több ROM-mal dupla pénzért.

(Persze nem azt mondom hogy a HTC nem jobb minőségű de valsz nem dupla olyan jó)

[ Szerkesztve ]

(#62) zsoltyyy válasza O_L_I (#61) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Erre csak annyit mondok, hogy HTC. ;]

(#63) zsoltyyy válasza maláj (#59) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

De a blade-nél elvártad volna az ajánlottat? (a betegségeivel együtt?)

(#64) janes74


janes74
senior tag

Jó ez,de otthonra nem kéne. :(

(#65) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Még a végén újra odakell figyelni az alcatelre?Alsó kategóriában nyerő cucc.Nekem tetszik jó kis gép ez.Köszöntem a tesztet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#66) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na, egy vállalható cucc az Alcateltől. :K

<< Heimdal >>

(#67) kolosanyi válasza catroot (#40) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most kipróbáltam, de nem igazán látom, hogy lenne, eddig se úgy tudtam, hogy van ilyen... Na mindegy, az Optimusom hardvere nem a flashre lett tervezve... :)

A teszthez: Szerintem elég frankó kis telefon lett. Ha egy 7230 lenne benne, akkor azonnali vétel. Így se rossz, de erre nem cserélem le az Optimusom.

(#68) cefre00 válasza domperke (#65) üzenetére


cefre00
tag

Szerintem régen jobban kellett figyelni rájuk. Ma már csak néha villantanak 1-1 jobb cuccot, sajnos... :(

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#69) kaller1 válasza maláj (#59) üzenetére


kaller1
veterán

Jogos, ez a 45k sok, arról nem is beszélve, hogy a hazai Alcatel főnök az OT-995-re 50k alatti árat mondott függetlenül, ennek fényében ez számomra nehezen hihető. :U

.::> <::.

(#70) mkRoland válasza kaller1 (#69) üzenetére


mkRoland
senior tag

Ahogy olvasom, 50 körülit mondott (ami sajnos 59-et is jelenthet, de adja az ég, hogy rossz irányba tévedek). És az csak az év vége.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#71) O_L_I válasza kaller1 (#69) üzenetére


O_L_I
őstag

Nem értem miért sokalljátok az árát. Az összes konkurens telefon drágább nála ebben a kategóriában. Csak azért mert Alcatel még nem fogják ugyan azt a vasat fele annyiért adni mint más.

(#72) kaller1 válasza mkRoland (#70) üzenetére


kaller1
veterán

50k alatti árat mondott, erre még én kérdeztem rá a meetinges prezi után.

.::> <::.

(#73) magyarattila válasza O_L_I (#71) üzenetére


magyarattila
tag

elöbbutóbb muszáj nekik, mert piackövető magatartású a cég, és nagyjából csak az ár az amivel feltudják hívni a vásárló figyelmét magukra. MM-en is elmesélte a fejes, hogy ők abban jók, hogy ugyanazt adják amit a nagyok, csak olcsóbb anyagból, olcsóbban.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#74) kaller1 válasza O_L_I (#71) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig muszáj lesz nekik ha nem is feléért, de jóval olcsóbban (nem 10-15%) adni a készülékeiket, mert bizony elég erős az Alcatel=gagyi beidegződés a piacon. :)

.::> <::.

(#75) dokee78


dokee78
félisten

Szerintem sok embernek tetszik és talán lehet olyan siker,mint a Blade,bár én a 2 közöl ezt választanám.Bár az Alcatel logót letakarnám valami matricával.

(#76) B1T3


B1T3
addikt

„[…] tűző napfényben nem nagyon látható a kép; igaz, ez szinte minden telefonra igaz, a kivételt az LG Optimus Black és a Samsung GalaxyS II megjelenítői képzik.”

A Nokia-féle CBD-vel felszerelt telefonok nem jelentenek kivételt?

(#77) zsoltyyy válasza B1T3 (#76) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Ja, meg még van pár kivétel... :)

(#78) magyarattila válasza zsoltyyy (#77) üzenetére


magyarattila
tag

sima sgs samsung wave ugyanmáááár ;]

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#79) rep3at


rep3at
őstag

Egy kis egyediség az Androidos készülékek egyre szürkülő mezőnyében. Részemről egyetértek az ajánlottal.

Forward thinking. كرر

(#80) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát itt van. Sajnáltam hogy a Mobile Meetingre csak egy bemutató telefont hoztak, mert nagyon sok jót meséltek akkor. Többek között HDMI csatlakozót is ígértek, de látom hogy ebből nem sok minden jött létre. Sebaj. Ez az ár/érték arány és ez a tudás szerintem bőven elegendő.

All→M8

(#81) tjb007 válasza callmeakos (#80) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a 995 lesz.

(#82) O_L_I válasza kaller1 (#74) üzenetére


O_L_I
őstag

Én nem vagyok biztos, hogy máshol is meglenne ez a beidegződés.
Sztem tőlünk nyugatabbra tudják az emberek a helyükön kezelni a dolgokat és most is mint mindig nem a magyar a piac a mérvadó.
Konkrétan bennem sincs ilyen beidegződés. Már rég beláttam hogy nincsenek csodák minden annyiba kerül mint amennyit ér.
Persze a márkának van felára az nem vitatom de azt nem várom el hogy 30-ért adjanak egy olyan telefont amit a Samsung 60-ért ad.
Amúgy nekem voltak Alcatel telefonjaim régen. 312, 535, 715 stb és pl az 535 meg 715 nagyon korrekt telefonok voltak a maguk idejében nem csak az áruk miatt.

[ Szerkesztve ]

(#83) kaller1 válasza O_L_I (#82) üzenetére


kaller1
veterán

X8, Blade, a Samsung és LG alsó-középkategóriás készülékei mellett pedig még beidegződés nélkül is nehezen rúg labdába, max egy 35k-s kártyás ár esetén van esélye a piacon, szerintem. :)

.::> <::.

(#84) beefjeez


beefjeez
senior tag

hm, tetszik, lehet lesz ebből valami :D

(#85) cefre00 válasza kaller1 (#83) üzenetére


cefre00
tag

Ha jól értelmeztem nem az Alcatel telefonok ellen emeltél hangot, hanem a beidegződést hoztad fel, ami manapság jellemző. Bármennyire is rossz ezt olvasni, hallani, mert nekem kedves emlékeim vannak Alcatel készülékekkel, manapság az átlag magyarnak legyen Nokia, mert minden más fos... :W Ennek van alapja. :(

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#86) Degeczi válasza Maxentius (#12) üzenetére


Degeczi
nagyúr

minek ide jobb akku? :U
550 órás készenlétet specifikáltak, ami 3 hét - és a cikk szerint "kb. helytálló"...
(csak nekem szúr szemet rögtön ezután az, h "naponta érdemes a töltőre rakni, mert estére már merülhet"? :F )

(#87) kaller1 válasza cefre00 (#85) üzenetére


kaller1
veterán

Teljesen jól értelmezed. Ha majd kijön a 995, és valóban jó áron lesz, tőlem mindenképp kap egy esélyt. :)

.::> <::.

(#88) cefre00 válasza kaller1 (#87) üzenetére


cefre00
tag

És akkor mindketten nagyon várjuk már... :K

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#89) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Szerintem az Alcateltől szép teljesítmény, mostmár azért használható telefont is gyártanak :))
Külön + a Led-es lámpa alkalmazásnak :C

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#90) B1T3 válasza cefre00 (#85) üzenetére


B1T3
addikt

Nem, manapság a Nokia is fos az emberek jelentős részének.

(#91) johny dragon válasza B1T3 (#90) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Vajon miért? ;]

Xperia mini pro 4.0.4

(#92) scyllarus válasza B1T3 (#90) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert a Nokia valóban fos is.
Nekem az első pát telefonom Nokia volt, és nagyon jók is voltak. Csak röhögtem az Alcateleseken...
Most meg nem tudna senki olyan Nokiát mondani, amit szívesebben választanék, mint ezt az egykor lesajnált gyártótól származó kütyüt. Nekem tökéletesen megfelelne, várom már nagyon a szolgáltatói megjelenést.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

45K-ért függetlenül? A ZTE Blade-nek végre akadt egy kihívója :)

(#94) Agyasima válasza Degeczi (#86) üzenetére


Agyasima
senior tag

Arra én is kíváncsi lennék, hogy ezeket az elszállt értékeket hogyan számolják ki.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#95) johny dragon válasza Agyasima (#94) üzenetére


johny dragon
aktív tag

A 6 órára írták, hogy helytálló.
Egyébként kikapcsolta Wi-Fivel, Bluetooth-al, 3G-ve, készenléti módban, háttérben futó appok nélkül, full térerőn mérik.

Xperia mini pro 4.0.4

(#96) pista59 válasza O_L_I (#71) üzenetére


pista59
senior tag

zte blade olcsóbb.

A győztes féreg irtó baktérium

(#97) pista59


pista59
senior tag

512 MB RAM / 150 MB ROM
Ha ez így igaz, a rom elég soványnak tűnik.

A győztes féreg irtó baktérium

(#98) tjb007 válasza pista59 (#97) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annyi érhető el a felhasználó számára.

(#99) B1T3 válasza scyllarus (#92) üzenetére


B1T3
addikt

Szubjektív, és különböző álláspontokból minden nevezhető fosnak, természetesen a mérték is változó. Gondolom, itt a az érintőképernyős okostelefonokra gondoltál. Azért még mindig vannak páran, akiknek a Nokia a legmegfelelőbb választás. Persze folyamatosan csökken a számuk, illetve a Nokia sem véletlenül igyekszik leváltani a Symbiant Windows Phone 7-re. Összességében a Nokia nem rossz telefongyártó, azonban mint cég, nem működik kellőképpen jól. A telefonok külső formájában is képesek egyedit alkotni, elsősorban a burkolat alatti vas és a Symbian más platformhoz képesti megítélése miatt tartanak itt véleményem szerint.

(#100) pista59 válasza tjb007 (#98) üzenetére


pista59
senior tag

Olvasgatom a telefonról szóló lapokat. Megint, szokás szerint a memóriával hadilábon állnak. A legtöbb szerint: built-in: 200 MB.
Korrektebb leírni a teljes ROM, és RAM méretét.
Aztán jön, hogy mi van a ROM-ban, mekkora helyet foglal, stb.
(Micsoda mizéria volt tavaly év végén a bléddel, hogy 256, vagy 512 a ram? Mindenhol mást írtak)

A győztes féreg irtó baktérium

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.