Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) csaba7


csaba7
csendes tag

Sziasztok.Nagy örömmel olvasom hogy sikerült a telefont kikapcsolt álapotbol is recoweri- re bírni.Ez nagyon jo dolog megkönnyíti az életet:).Bevallom kiprobáltam én is már mindennt töbször csináltam gomb kombikkal hard resetet.Köszönöm mindenkinek a segítséget. üdv

(#3002) Storms válasza Kari915 (#3000) üzenetére


Storms
őstag

1.
Ha se kép se hang:
Rámásoljuk romot kártyaolvasóval az SD kártyára (zip fájl)-->
hangerő LE + bármelyik kapacitív gomb + bekapcsoló gomb: (közepes erősségű rezgéssel adja tudtunkra, hogy sikerült) utána bekapcsoló gomb ,bejön a recovery menü onnantól már egyértelmű ( itt jön jól a clockwork recovery!!)
2.
ha nincs feltelepítve a recovery menü se, és halott a teló.
Rámásoljuk romot kártyaolvasóval az SD kártyára (zip fájl)-->
hangerő fel + bármelyik kapacitív gomb + bekapcsolás gomb: (közepes erősségű rezgéssel adja tudtunkra, hogy sikerült) megjelenik egy mappa, amiből egy ikon kifele a droidra mutat , ez lehet az "Update from SD-card".
3.visszaállítás eredeti (Telenoros ROM-ra) Stock ROM-ról:
One Touch Upgrade Q 1.5
WIN 7 64 Bit alatt egyenlőre nem megy csak 32Bit-es Win alatt!

Én ennyit tudok. Én az első módszerrel élesztetem fel a telót+ visszaállítás eredeti (Telenoros ROM-ra). ha valamit elírtam sorry :B

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3003) cefre00


cefre00
tag

Srácok ezt kaptam ma Alcateléktől:

"Dear Viktor,
Now we have been developed to upgrade one touch 990 from Android 2.2 to android 2.3, and plan to make one touch upgrade to make such upgrade at the end of November this year. But not all one touch 990 can be upgraded, it depends on requirement from service provider.
You can try to use one touch upgrade at that moment. If it can't help to upgrade, then it means your phone doesn't support.

Should you have another request, do not hesitate to contact us.
Thank you for choosing Alcatel!

www.alcatel-mobilephones.com
www.alcatelonetouch.com" ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3004) csaba7 válasza Storms (#3002) üzenetére


csaba7
csendes tag

Szerintem a rec menü mindég a hangerö fel gombal jön elö. A le gombal csak sötétség marad.:))

(#3005) mjocika válasza Kari915 (#3000) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem félszavak ezek, hanem arról van szó, hogy majdnem mindenki nekiugrik windowsos progikkal az Android rendszernek, ami egy Linux disztribúció. Nos mint sokszor kiderült a Windows elindítja eme csodaprogikat s meglepetésként valamint eléggé kellemetlenül érint sok embert, hogy sorra behalnak a cuccok. Magyarul elindítunk valamit, amiről gőzünk sincs, hogy mit csinál s miért. A topicban sokszor belinkeltem egy csomó olvasnivalót, hogy végül is mit csinálnak ezek a windowsra, grafikus környezetre átírt progik, s mit is lehetne csinálni egy Androidos telóval ADB-ből elindított parancssorokkal. De e helyett a többség mindig bőszen klikkel s csodálkozik. Ezért írtam pár napja, hogy hosszabb segítség csak MSN-en. Mert a parancssori buli nem arról szól uzgye, hogy klikk ide meg oda ;)

Eddig egyetlen egy topicbeli kollega, ngabi (ha jól emlékszem a nickjére, ha nem akkor bocsásson meg érte) tolt le, hogy mért nem ezzel kezdtem neki a segítséget, s ő is leírta, hogy baj van a windowsos Oneclick progi s a Java SDK viszonyával az OT990 tekintetében. Csodálatos módon, több órás klikelgetés után pár mp alatt rootolta a telefonját parancssorokkal, s be is linkelte ő is nektek, hogy miképpen.

Akinek kell a segítség, annak rendelkezésére állok a szabadidőm függvényében , hogy segítsek ezentúl is MSN-en vagy Skype-on keresztül.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3006) Kari915 válasza Storms (#3002) üzenetére


Kari915
tag

Nagyon köszönjük a leírást. :R
Szerintem ez már mindenkinek egyértelmű, akár bekerülhetne az 1. hsz-be.

cefre00:
Köszönjük az infódat. :R
Ez örömhír, reméljük be is tartják. :C

mjocika: Igen kösz a Te hozzászólásaidat is, akartam mondani azt is be kellene tetetni az 1. hsz-be, hogy mindenki a saját szájíze, (tehetsége) választhatna a lehetőségekből. :C
Nem magam miatt írtam a korábbi hozzá szólásokat, hanem mert több fórumtársunk kínlódott itt FW frissítéssel, vagy javítással.

[ Szerkesztve ]

(#3007) istvan47 válasza cefre00 (#3003) üzenetére


istvan47
senior tag

"Kedves Viktor,
Most dolgoztak frissíteni egy gombnyomással 990 az Android 2.2 android 2.3, és a tervet, hogy egyetlen gombnyomással frissíteni az ilyen frissítés a november végén ebben az évben. De nem minden egyetlen érintéssel 990 bővíthető, ez függ a követelmény a szolgáltatótól.
Tudod megpróbál-hoz használ egy gombnyomással frissíteni az adott pillanatban. Ha ez nem segít frissíteni, akkor az azt jelenti, a telefon nem támogatja.
Ha még egy kérés, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.
Köszönjük, hogy az Alcatel!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3008) cefre00 válasza istvan47 (#3007) üzenetére


cefre00
tag

Ha megkérsz lefordítom, de ne a Google fordítót használd, mert összefüggő szövegek fordítására teljesen alkalmatlan...;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3009) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Arra valaki tud valamit, hogyan lehet a fülhallgatón hangosítani? :F

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3010) csaba7


csaba7
csendes tag

Sziasztok. Jelentem sikerült vissza rakni a recowery-val az egyik biztonsági mentésemet. Azt tudni kell a mentéstt rotolva ,lin2 sd, és teljessen belakva készítettem. Hát szörnyü a végeredmény. A progik muködnek de össze keverte a felugro üzeneteket nem a megfelelö szavakat használja karakterek stb.Hát szerintem az igy belakott telorol nem érdemes mentést csinálni, mert a vége káosz. Most hrdreset és ujra minden.Enyit erröl.szerintem egy szüz rom mentése minden képen ajánlott, ott szerintem nem lennének ilyen gondok. Üdv

(#3011) nggabi válasza mjocika (#3005) üzenetére


nggabi
nagyúr

rám más miatt emlékszel :D (móricka :DDD tudod :D )

am én direkt nem akartam rootolni...

és ezúton köszönöm az eddigi segítségedet és a többiekét is... jelenleg próbálok megválni a készüléktől (karcmentes, ha érdekel vkit a hardveraprón megtalálja).

további sok sikert, jó romolást!

üdv
g

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3012) dinin válasza istvan47 (#3007) üzenetére


dinin
tag

remélem a telenor támogatást nyújt majd a frissítéshez. Végül is "saját márkás" készülékél ez a elvárt minimum.

(#3013) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Hová tünt 50mb ramom?:S eddig mindig volt ilyen 290 ha kilövöldöztem a fölös progikat most így max ilyen 240-250 :S

(#3014) istvan47 válasza dinin (#3012) üzenetére


istvan47
senior tag

Sajnos ezt eddig sem tete meg :W :W :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3015) mjocika válasza dltpwnz (#3013) üzenetére


mjocika
aktív tag

Normális a dolog, főleg akkor jellemző, ha napok óta nem volt kikapcsolva a teló. Érdemes még a futó alkalmazásokat is átnézni s kilőni, mert sok esetben nem jelzi a tweaker az összes futó rendszerappot (nálam gyakori dolog pld, hogy a poweramp meg a zene is szépen vigyorog a háttérben, holott a kutya se indította el), ill. ha van rá lehetőség, akkor a task killert-t agresszív módba állítani s akkor dolgoztatni, ha a kijelző inaktív (automatikusan állítsa le a felesleges alkalmazásokat, ha a kijelző alvó állapotba kerül)

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3016) Dyrg válasza Gyúrma (#2999) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia! Az iGo-t nemtudjuk miért, de csak root-olt telóval lehet átrakni... tulajdonképpen ez az egyetlen telepíthető alkalmazás amit nem lehet...

Megvenni és megszerelni...

(#3017) Dyrg


Dyrg
aktív tag

A tweaker-el meg vigyázni! Bebipáltam mindent... :W aztán mikor újraindult elállította a felbontást, (szerintem 800*480-ra) egy két helyen jó volt, de elég pici lett minden... újra kellett raknom a rendszert...

Megvenni és megszerelni...

(#3018) Gyúrma


Gyúrma
tag

az miért leehe h kaptam a telenortol 1 mms-t és ezt a hibaüzit kapom, ha megakarom nyitni:az üzenetek(process com.android.mms) alkalmazás váratlanúl leállt? :(

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3019) dltpwnz válasza Gyúrma (#3018) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

remélem tudsz angolul :
http://android.modaco.com/topic/295293-sorry-the-application-messages-process-comandroidmms-has-stopped-unexpectedly-please-try-again-force-close/
4. komment

(#3020) Gyúrma válasza dltpwnz (#3019) üzenetére


Gyúrma
tag

kösz a linket, de it a fószereknek nem pont ugyanaz a hibája+nekik "moddolt" romuk van, én nem piszkáltam semmi ilyesmit a telómban!

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3021) Gyúrma


Gyúrma
tag

arra tud vki esetleg megoldást, h azt h tudnám megcsinálni, ha egy nagyobb méretü progit akarok felinstallálni a telómra, mint a belső memó?

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3022) Storms válasza Gyúrma (#3021) üzenetére


Storms
őstag

Egyrészt ezért is váltok vissza Symbianra, sokkal egyszerűbb mint az android nem kell semmit belepiszkálni, root meg miegymás, nyílt op.rendszer de ezt nemtudták megoldani hogy egyből lehessen SD kártyára telepiteni... :O
OFF: Akit érdekel a teló: Link

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3023) mkRoland válasza Gyúrma (#3021) üzenetére


mkRoland
senior tag

Link2SD-ben van olyan beállítás, hogy kiválaszhatod, hogy hova telepítsen alapértelmezettként (Belső - Külső - Automata)!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3024) Gyúrma válasza mkRoland (#3023) üzenetére


Gyúrma
tag

ezt a beállítást hol találom a Link2SD-ben?
és ugye nem kell hozzá rootolt teló?

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3025) mkRoland válasza Gyúrma (#3024) üzenetére


mkRoland
senior tag

De igen, kell a root a link2sd-hez, és a programon belül amikor futtatod nyomsz egy "Menü" gombot, majd beállítások.
Kérdezz rá ebben a topicban, jegyezd meg, hogy root nélküli megoldás érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#3026) Kari915


Kari915
tag

A szomszéd fórumon olvastam az akksikról ezt az érdekes cikket,érdemes elolvasni.
Egész más van benne, mint amit a teló vételnél szajkóznak az értékesítők, legalább is itt nálunk.
Akinek nincs ideje végig olvasni a lényeg:

"Amellett, hogy NEM igényelnek formázást, a lítium-ionos akkumulátorok már az első használatkor leadják a maximális teljesítményüket és nem érzékenyek arra sem, hogy az élettartamban meghatározott töltési-ürítési ciklusszámot hány részletben kapják meg. Ennek ellenére havonta egyszer érdemes teljesen lemeríteni és feltölteni őket, hogy a cellák között keletkezett különbségek megszűnjenek. Ezek ugyanis hibás diagnosztikához vezethetnek, azaz például a telefon azt mutatja, hogy már csak félig van az akkumulátor, miközben még majdnem televan, vagy éppen fordítva.

Jótanácsok a lítium-ionos akkumulátorok töltéséhez:

Próbáljuk az akkumulátort minél kevesebb ideig a maximális cellafeszültségen tartani, azaz például ne kikapcsolt, hanem bekapcsolt állapotban töltsüka telefont;
3,92 Volt/cella a legideálisabb töltöttségi szint, ezen a várható élettartam a duplája, mint a maximális cellafeszültségnél. A gyártók általában e fölé hangolják a töltőket, így magunkon úgy segíthetünk, ha háromnegyedra elteltével lehúzzuk a töltőről az akkumulátort;
A töltőáramot nem szabad a maximálisan leadható áram 50%-a felé vinni, a töltők így is vannak hangolva. Akkor kell odafigyeljünk erre, ha nem a készülékhez járó töltővel töltünk."

[ Szerkesztve ]

(#3027) dltpwnz válasza Kari915 (#3026) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Ugyanitt olvasom : Az újabb fejlesztésű lítiumos akksik már produkálják a hosszú élettartamot teljes töltésnél is. Vajon a onetouchban milyen van ?:o

(#3028) Kari915 válasza dltpwnz (#3027) üzenetére


Kari915
tag

Valóban, ezt jó lenne tudni, ez egy 2009-es cikk. :F

(#3029) cefre00 válasza Kari915 (#3026) üzenetére


cefre00
tag

Ez nagyon hasznos volt, köszii!!! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3030) BotaN válasza dltpwnz (#3027) üzenetére


BotaN
senior tag

:D Hát persze hogy Lítiumos akksi van benne.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#3031) dltpwnz válasza BotaN (#3030) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

KOMOLYAN?Eszem megáll pedig azthittem ceruza elemmel müködik.. Az volt a kérdés hogy ujabb fejlesztésű lítiumos akksi van-e benne...

(#3032) mkRoland válasza dltpwnz (#3031) üzenetére


mkRoland
senior tag

Melyik az újabb fejlesztésű, vajon mire gondolhatnak? Li-ion és Li-Po (lítium-polimer) vajon?
Amúgy találtam egy cikket (lehet hurrogni, hogy nem korszerű, 2009-es és ezen már túl vagyunk, mivel az Alca 2011-es):
digiterra.hu

[ Szerkesztve ]

(#3033) mjocika válasza Dyrg (#3017) üzenetére


mjocika
aktív tag

Csak a clear dalvik cache-t kelll bepipálni !

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3034) mjocika válasza mkRoland (#3025) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ott a válasz Gyúrma kérdésére a linkedben, Hódos Tamás tollából: [link]

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3035) Storms


Storms
őstag

Hogy kell a kamerát át állítani a legnagyobb felbontásra ( VIDEO) csak a CIF-et engedi semmit se lehet állítani. :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3036) Lordus válasza Storms (#3035) üzenetére


Lordus
senior tag

ezt én is keresgettem... először alul a beállításoknál állítsd át manuálisra, és utána tudod állítgatni az összes lehetőséget!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3037) Storms válasza Lordus (#3036) üzenetére


Storms
őstag

köszi!
Nem értem az akksi miért merül le 1 nap alatt, mikor max 2 órát nyomkodom egész nap. :O

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3038) mjocika válasza Storms (#3037) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ha rootolot a teló, akor ezt érdemes kipróbálni: [link]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3039) dltpwnz válasza Storms (#3037) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Setcpu-t telepitds fel és állítds conservative ra,így nem fog maxon futni a procid mikor nincs is rá szükséged!Pl nekem éjszaka max ilyen 1-2% töltés megy le így..

[ Szerkesztve ]

(#3040) Foose


Foose
addikt

Nektek nem szokott olyat csinálni a teló,hogy lezárom a képernyőt,de a kijelző alatti 3 gomb világít?? Ritkán,de velem előfordul... És az mitől lehet,hogy a múltkor repcsi módba tettem,de visszakapcsolni onlinera nem tudtam,csak restarttal..

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3041) eneszi


eneszi
csendes tag

Üdv mindenkinek! A ketyere a következő hibaüzenettel indul: "Widget betöltési hiba", és nem hajlandó az USB felcsatlakozni a gépre, azt írja a teló, hogy nincs USB csatlakoztatva, hiába dugom rá a kábelt. Tudomásom szerint az utóbbi időben semmi nem változott a telepített alkalmazások és beállítások közt. Mi lehet az oka a jelenségnek, találkozott-e már valaki ilyennel?

„The truth is out there”

(#3042) Lordus


Lordus
senior tag

egy programhoz kérnék linket, hátha valakinek megvan!
"Bluetooth Sim Access" full verziós!!!

ugye ezekben már valami új bluetooth van, és a gyári VW kihangosítóval nem kommunikál...
sajna 2700 ft lenne a marketen, hát ez kicsit sokkkk...

köszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3043) Lordus válasza Lordus (#3042) üzenetére


Lordus
senior tag

vagy bármi más progi is jó, a lényeg, hogy az autó bluetooth kihangosítójával lássák egymást. a nokiámmal tökéletesen ment, ezt meg nem látja :O

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3044) Storms válasza Lordus (#3042) üzenetére


Storms
őstag

ez lenne? link

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3045) Lordus válasza Storms (#3044) üzenetére


Lordus
senior tag

igen! :R nagyon köszönöm! :R remélem, hogy alcatellel is megy!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3046) Vefy


Vefy
csendes tag

két dolog miatt írok most szerintem érdekes lesz mindkettő.
1, kézben tartottam egy újfajta firmware-s v53h-s OT és a fényképek készítésénél a fehér nem ég annyira be, ezt kérem alátámasztani.
2, a hárombetűs navigációs programnál létezik egy "thin" verzió a neten, azt már át lehet rakni a memókártyára, keressetek rá. reborn skinnel karöltve.(xda)

Xiaomi A1 | x99 e5-2660v3 | CLEVO xmg p505

(#3047) diegho


diegho
nagyúr

Lenne egy kérdésem hozzátok. Milyen minőségű a zenelejátszása a telefonnak, mind fülessel, mind saját hangszóróján?

(#3048) BotaN válasza diegho (#3047) üzenetére


BotaN
senior tag

Hát ha veszel hozzá egy rendes fülest akkor teljesen jó, mert amit gyárilag adnak hozzá az katasztrófa. A hangszórója meg szintén rendben van, hangos, nem az agyfájdító ciripelés.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#3049) diegho válasza BotaN (#3048) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi. Barátnőmnek kell valami olcsóbb tapis telefon és talán ez lesz a befutó neki, ha jól szól, akkor meg pláne.

(#3050) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Szerbusztok Ván-tács társak! :))

Aki a videólejátszóval küzd, vagy még nem találta meg az igazit akkor most figyelem!
Kipróbáltam elég sokat, főleg amit ajánlottatok és a mobo-player jött be a legjobban. Hogy, miért? Fontos a helyes program, hogy melyik tudja kihasználni legjobban a processzort.
Mivel ebben a Vántáccsban már nem sima V6-os proci van, hanem V6 VFP-s. Ne kérdezze most senki tőlem, hogy mi ez,de gondolom egy utasításkészlet ami jól jön a filmek kicsomagolásánál.
Ezzel a verzióval érezhetőbben jobban mentek a nagyobb felbontású filmek, és a moboplayer a hangot is jobban játszotta, mint pl a RockPlayer.
Nagyobb előrelépés természetesen a fejlettebb V7-es Neon támogatottságú proci ami reményeink szerint majd a 995-ös ben lesz...de várom már azt a napot! :Y

És természetesen itt lehet letölteni a moboplayer 1.1.139_v6_vfp.apk-t.

Sok sikert!

Megvenni és megszerelni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.