Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) vigyed válasza Braddock (#249) üzenetére


vigyed
tag

Kössz a tanácsot :)

Goodbye everybody......

(#252) kezdő válasza unyadavid (#250) üzenetére


kezdő
senior tag

Ennek az eredménye, illetve más hasonló eredményt produkáló megoldások engem is érdekelnének privátban! :)

(#253) P-SZ-S válasza kezdő (#252) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Engem úgyszintén :) .

(#254) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok.

Ki milyen navigációs grogival használja?Megy rajta a három betűs?

(#255) vigyed


vigyed
tag

Nálam akadozik az AngryBirds,az elején még simán ment aztán elkezdett akadozni. Lehe hogy a jobb felső sarokban megjelenő reklámoktól?

Goodbye everybody......

(#256) P-SZ-S válasza vigyed (#255) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Van egy 1 oldalas tutorial xda-n manual root-hoz. Kicsit jobban hagyjátok szárnyalni a cpu-t mondjuk 720mhz-ig és nem fog akadozni :)

(#257) zedok válasza vigyed (#255) üzenetére


zedok
senior tag

Reszben a reklamtol igen. A proci huzasat meg nem probaltam se a rootot :)) Majd lassan belevagok.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#258) $@nyi


$@nyi
csendes tag

Valaki próbált már valamilyen nagyobb játékokat?például nova vagy asphalt

(#259) vigyed válasza $@nyi (#258) üzenetére


vigyed
tag

Ha az AngryBirds akadozik,szerinted érdemes még próbálkozni erősebb játékokkal?

Goodbye everybody......

(#260) P-SZ-S válasza $@nyi (#258) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ezeknek a játékoknak a minimum felbontása 480*800, nem véletlenül, hiszen nem a legolcsóbb mobilokra tervezték őket. Tehát a játék képernyőjének feléd fogod látni 4-5fps-el. Ne feledd hogy nem 70 ezret, hanem 25-öt fizettél érte, szóval az igényeidet is ehhez szabd.

[ Szerkesztve ]

(#261) BRIKLY válasza P-SZ-S (#260) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ne mond már. a Nova gyönyörűen fot X8-on is! :P

(#262) P-SZ-S válasza BRIKLY (#261) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Az illegális portverziókról nem akartam beszélni, de tény hogy vannak. És igen, szerintem is szépen futna a onetouchon, ha már az x8-on megy.

(#263) kezdő válasza P-SZ-S (#256) üzenetére


kezdő
senior tag

Miért van már hozzá OC kernel? :Y

[ Szerkesztve ]

(#264) P-SZ-S válasza kezdő (#263) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ha jól tudom még csak root, az is elég bonyolult annak aki Oneclik-hez van szokva. De szerintem majd megindul a támogatás rá rendesen.

(#265) BRIKLY válasza P-SZ-S (#262) üzenetére


BRIKLY
veterán

az a lényeg, hogy megy.. :) hardver meg ugyan az, tehát itt is mennie kell. :U

(#266) B1T3


B1T3
addikt

Mennyi a RAM a telefonban? :U Mobilaréna szerint 512 MB, de sok helyen ködös, máshol pedig 256 MB van írva mennyiségnek.

(#267) P-SZ-S válasza B1T3 (#266) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Én eddig csak 512-vel találkoztam :) . Hol láttál te 256-ot? Alcatel ot-990, erre keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#268) BRIKLY


BRIKLY
veterán

rendelt már valaki ilyen telót telenor webshop-ból?

(#269) B1T3 válasza P-SZ-S (#267) üzenetére


B1T3
addikt

Akkor lényegtelen, ha ez biztos. :) Sok helyen nem volt infó egyáltalán a RAM méretéről, csak a ROM-ról, és az egyezett a RAM-mal, ez bizonytalanított el. Lehet, tesóm egy „Telenor One Touch-ot” beszerez (gondolom, belül egyezik az Alcatel One Touch 990-nel), ezért érdekelt. Köszönöm a választ. :)

(#270) zedok válasza P-SZ-S (#267) üzenetére


zedok
senior tag

Mondjuk app2SD azt irja csak 200 mbyte ram elerhetö. De kb 30 mbyte progi van felrakva. Erdekes.. :F valami tipp? Vagy plusz még a gyári alkalmazások?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#271) P-SZ-S válasza zedok (#270) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Az nem RAM, hanem a ROM, és azért van 200, az 512-ből mert kb 250-et feleszik maga a rendszer.

(#272) zedok válasza P-SZ-S (#271) üzenetére


zedok
senior tag

Okes. Köszi a választ! Jo billentyüzetet tudtok esetleg ajánlani? Mellesleg a fali töltön néha tényleg megkergül a kijelzö..de sztem szoftveresen javithato lehet. De pl laptoprol töltve nincs gond. :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#273) mkRoland válasza zedok (#272) üzenetére


mkRoland
senior tag

Multiling. Marketről is ingyenes. S7 slimen azt használom.

Holnap elszaladok megnézni, van-e a Camponában. Ha nem találok olyan nagy hibát benne, veszek egyet a Telenornál. Eddig a Blade-re gyúrtam, de ebbe van LED is és olyan árban, hogy must have!

[ Szerkesztve ]

(#274) zedok válasza mkRoland (#273) üzenetére


zedok
senior tag

Hat véleményem szerint jo vétel. Persze nem a legütösebb vas figyel benne, de az árához képest must buy. Ár/érték momentán talán a legjobb. :DD

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#275) Kari915


Kari915
tag

Sziasztok!

Tegnap óta én is boldog OneTouch tulaj vagyok.
Én SG Mini-t használtam eddig, SG Ace-t akartam venni, de megláttam ezt és egyértelmű volt, hogy ezt választom, (tudás ua. mint az Ace, ár harmada.)

Root- ban tudnátok segítséget nyújtani. Előre is kösz!

RAM nálam is 512 MB, de a ROM (App2 SD szerint csak 160 MB) :F

A teló eddig kiváló!! :C

[ Szerkesztve ]

(#276) Kari915


Kari915
tag

Meglepetés volt számomra a fényérzékelő megléte, erről sehol nem olvastam.
Csak ámultam ahogy változtatja a kijelző fényerejét, a külső fényviszonyokhoz (a Miniben ilyen nem volt).
Az eredeti Launcher nálam is önálló életre kel néha, de az Lp Sense UI kiváló, stabil rajta.

Most láttam a mellékelt SD-én van egy pár telepítetlen App

[ Szerkesztve ]

(#277) zedok válasza Kari915 (#276) üzenetére


zedok
senior tag

Jaja akad az sdn par meglepi progi! Hasznald egészséggel a telot!
Root: egyelöre csak manualis van. Xda oldalan megleled :)
valaki rootolta mar? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#278) Kari915 válasza zedok (#277) üzenetére


Kari915
tag

Köszönöm!

Megtaláltam a leírást is, hiányos angol tudásommal első olvasatra elég bonyolultnak tünik.
Egy pár dolgot be kell szerezni hozzá. :F

(#279) unyadavid


unyadavid
senior tag

Na, ma én is megnéztem élőben és nagyon zsír a teló!
Ha valaki kitudná próbálni turbosimmel, az tényleg nagyon jól jönne! :)

(#280) Braddock


Braddock
őstag

Akit érdekel a navigáció működése a gépen, írjon pü-t.

(#281) vigyed


vigyed
tag

Megtalálta már valaki a szolgáltató honlapján a teljes kézikönyvet?

Goodbye everybody......

(#282) vigyed válasza vigyed (#281) üzenetére


vigyed
tag

Már megvan az Sd-n! :) Köszi magamnak :)

Goodbye everybody......

(#283) vigyed


vigyed
tag

a leírásában az van hogy ROM: 512 MB RAM: 512 MB

Goodbye everybody......

(#284) Carte


Carte
tag

Szerintetek mekkora esély van arra hogy T-nél kapható lesz októbertől a teló?? (remélem addig kiszórják a pulse+galaxy mini készletük nagyrészét) :U

Előfizus lenne, és nem akarok sem turbosim-et, sem custom romot (főleg h még nincs is).. :W

(#285) mkRoland válasza Carte (#284) üzenetére


mkRoland
senior tag

ZTE Blade + Custom ROM?
Milyen szép is lenne, ha ennél az Alcatelnél is szoftveresen lenne korlátozva a hálózatfüggőség...

[ Szerkesztve ]

(#286) zedok válasza mkRoland (#285) üzenetére


zedok
senior tag

Majd kiderül, h vajon csak szoftveresen függő-e vagy sem :) Viszont. Telefonáltam párat, pl kihangosítva és a gyári headsettel is. Elégedett vagyok maximálisan, a hívott félnek pl. fel se tűnt h ki van hangosítva, pedig vezetés közben a térdemen volt a teló :D :))

Valaki rootot próbálta már? :)) Mert a manuális eléggé bonyolultnak tűnik, illetve netán vissza lehet-e csinálni a későbbiekben? :R

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#287) Carte válasza mkRoland (#285) üzenetére


Carte
tag

Akkor még jó hogy nem vettem meg a telenornál :W :)

Én Defyre pályázok, barátnőmnek lenne ez (eredetileg galaxy mini lett volna, de ez azért bőven felülmúlja). Ezért lenne ideális ha T-nél mihamarabb kapható lenne. Mondjuk holnaptól :D

(#288) zedok válasza Carte (#287) üzenetére


zedok
senior tag

Höhöhö :DD Jó kis teló, meg kell hagyni. :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#289) mkRoland válasza Carte (#287) üzenetére


mkRoland
senior tag

Mind Galaxy Minit, mind ZTE Blade-et használtam már, szerintem a Mini élvezhetőbb volt, de a Blade minden paraméterében komolyabb. Ha az Alcatel esetében a (Blade-hez képest) csökkentett pixelszámú kijelző, de azonos CPU+GPU javított a sebességén, akkor megéri erre várni, ugyanakkor ha valakinek nem kell az autofocus meg a LED segédfény és nem zavarja a pixeles kijelző, akkor a Mini tényleg egy nagyon szerethető kis belépőszintű androidos telefon.

Camponában lehet vajon megnyomogatható?

[ Szerkesztve ]

(#290) rokirobi


rokirobi
csendes tag

Lehet hogy tévedek de ez a telefon tudásában majdnem megegyezik a Samsung Galaxy Ace-szel. Csak az Ace-nek 800 Mhz-es procija és 16milló színű képernyője van és 35ezerrel többe kerül. Szerintetek ?
Itt egy összehasonlítás : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3799&idPhone2=3724

Örökké akarok élni. Eddig sikerült.

(#291) Carte válasza mkRoland (#289) üzenetére


Carte
tag

Köszi az összefoglalást, nagyjából ugyanerre jutottam énis :K . Persze, a mini sem rossz telefon, de mivel ez olcsóbb és "többet is tud" így sokkal ésszerűbb választás lenne. Úgyhogy reménykedek a mihamarabbi T-s verzióban.

ZTE-t nem is írtam, az vhogy nem elég "nőies" neki :DDD (ebből legalább van lila, piros)

Szerintem kell lennie Camponában is, elvégre ezt a telót reklámozzák orrba-szájba :)

(#292) vigyed válasza rokirobi (#290) üzenetére


vigyed
tag

Ha egyszer megtalálom hogyan lehet feljebb húzni a procit,még ennyi különbség sem lesz :)

Goodbye everybody......

(#293) zedok válasza vigyed (#292) üzenetére


zedok
senior tag

Naná! Azt simán lehet csinálni, csak rootolni kell a telót :) és utána SetCPU marketről ;)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#294) kaller1 válasza zedok (#293) üzenetére


kaller1
veterán

oc kernel nélkül?

.::> <::.

(#295) zedok válasza kaller1 (#294) üzenetére


zedok
senior tag

No ezt nem tudtam. :)) Ennyivel is okosabb lettem máma. Mellesleg. Rootot te az XDA-sat csináltad meg? :U Vissza lehet állítani későbbiekben?

Szerk.: Akkor elnézést a népektől, hogy téves infót írtam :( :R

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#296) kaller1 válasza zedok (#295) üzenetére


kaller1
veterán

Nem csináltam semmit, mert nincs ilyen készülékem. :)
Egyébként amíg nem lesz rá cfw, addig szerintem felesleges piszkálni.

.::> <::.

(#297) zedok válasza kaller1 (#296) üzenetére


zedok
senior tag

Hmm. mért hittem azt h neked van. No mind1 :) Előbb-utóbb majdcsak lesz rá! :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#298) drzsoo1 válasza zedok (#297) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

hátha valakit érdekel, kipróbáltam erős napfényben a telót, és örömmel jelenthetem hogy tökéletesen látható, még direkt ráeső fényben is!
Az angry birds pedig nem akad, igaz reklám se futott a képernyőn. kapcsold ki a netet közben.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#299) zedok válasza drzsoo1 (#298) üzenetére


zedok
senior tag

Igen, írtam korábban h leginkább a reklám miatt akad meg néha sajnos. De ez könnyen orvosolható! :)

Illetve a napokban beszerzek egy nagyobb memóriakártyát hozzá, kérdés hogy 8/16gb legyen?? Illetve milyen márka? Valaki tipp? A Class-okról tud valaki valamit? :)) :R

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#300) mkRoland válasza zedok (#299) üzenetére


mkRoland
senior tag

Class2/4/6/10 = azt jelenti, hogy MINIMUM mennyivel lehet ráírni a létező legrosszabb esetben a kártyára (MB/secundumot jelöl). Tehát ha teljesen tele van a kártya és töredezett a fájlrendszer, akkor is a Class10-es 10MB/s-ot tud.
Milyet? Garancia legyen rá, ha boltban veszed, kérd meg, hogy kipróbálhasd előtte, mert pl. Motorola Defy-nál voltak gondok kompatibilitás terén. A SanDisk-et nagyon ajánlják, nekem szimpatikusabb a Kingston/Kingmax, a Samsung meg szép és elpusztíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.