Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#507) k é s z


k é s z
csendes tag

Sziasztok....
én is boldog 918D használó vagyok lassan 2 hónapja... első droidos tefonom és nagyon szeretem.... eddig csak olvasgattam a fórumot... köszi a sok hasznos hozzászólást :R

leddel kapcsolatban egy-két érdekes észrevételem volt:
- a "nagy" és ismert gond, hogy nem jelez ha elmulasztott esemény volt... csak ha tölt. viszont érdekes, hogy vmikor 100% előtt (nem tudom pontosan mikor) már nem világít. 99-ről 100-ra aránytalanul tovább tart míg feltölt mint pl. 95-ről 96-ra
- tegnap feldugtam autós töltőre... töltött rendesen (kék led világít) jött hangértesítésem hogy e-mailem érkezett (Yahoo) nézem a telefont és jéééé... villog a kék led. Úgy tűnik, hogy ezt csak autós töltőn produkálta eddig (hálózatin nem próbáltam, gondolom ua.). Töltés nélkül viszont ugyanúgy hulla a led. sms-re és hívásra eddig nem teszteltem autóstöltőn.

SIM Toolkit:
- írtam ez Alcatelnek én is, hogy nekem is mint itt többeknek azt írja teló, hogy már nincs telepítve... persze anélkül, hogy leszedtük volna
váálasz: "The SIM Toolkit application was embed in your SIM card.
Please pull our SIM card and insert in after 5 minute.
If still cannot work,please insert your SIM card to another phone to checked.
If still cannot work,please contact your SIM card provider for help."
tehát szolgáltató függő :/

A RAM-ot én is kevésnek találom... ezen a rootolás segíthet valamelyest, ahogy olvasom... leszedni a sok xart, amit nem használok és folyamatosan elindul, anélkül hogy elindítanám... erre még nem szántam el magam.

Nagyobb aksiba én is beruháznék... de eddig én is csak külsőket találtam amik nagyobb kapacitásúak...

Flip-outos teló-case érdekelne még nagyon... de ilyet sem sikerült még fellelnem. ha vki találna sikítson :)

u.i.: tud vki jó biciklis térképet/útvonaltervező (budapestre)... eddig csak külföldieket találtam.

Szépeket :)

halgass a szívedre és kész...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.