Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rover623


Rover623
félisten

Noha a szintetikus tesztekben szerény számokat látunk,
Nagyon...annyira szerényeket, hogy semilyeneket... :D
Kicsit korán került ki a teszt, nem...? ;)

primus inter pares

(#2) hito


hito
nagyúr

Nagyon barátságos kis jószág! :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) Rusi válasza Rover623 (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Véletlenül felülírtam az üres táblázatot, azért nincs eredmény, de már javítom. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#4) knyitogato


knyitogato
őstag

Huhh ez nagyon bejövős...végre egy értékelhető kétkártyás droid. S2-t persze nem cserélném le, de nagyon praktikus lenne...

(#5) fateless


fateless
veterán

Nagyon jó lett, amilyet vártam.

Mielőbb legyen elérhető is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) sprinter24


sprinter24
aktív tag

Az igen! 14,4 Mbit/s letöltési és 5,76 Mbit/s
feltöltési sebesség !?!?
Az én HTC ICS-em produkálja ugyan ezt !

[ Szerkesztve ]

(#7) hito válasza Rusi (#3) üzenetére


hito
nagyúr

A videó felvétel linkjét is PLS! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) szumoo


szumoo
senior tag

Nagyon bejön, jó kis teló! :)

A nyúlon túl?

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jol sikerult :)

"There is nothing permanent except change"

(#10) Rusi válasza hito (#7) üzenetére


Rusi
senior tag

Videó linkje javítva. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) AS


AS
félisten

Ilyen CPU val tényleg gyors:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) hito válasza Rusi (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! :)

A mindenit, sehol egy akadás. Chacha-nak szebb, viszont ennek sokkal folyamatosabb. Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg meglepően korrektnek tűnik sebességre. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) foxymaci


foxymaci
senior tag

ez igen jofele lett grat alcatel :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#15) amanoba


amanoba
őstag

kellemes a telefon is, valami ilyet vártam, örülök, hogy így összehozta az alca. :K

Rusi, a teszt és videó is király: szerintem te írod az oldalon a legelfogulatlanabb teszteket, nem kapkodsz a videóban össze-vissza, általában kitérsz a nekem fontos részletekre. Régebben többször szerepeltek ugyanazok a témák ( házak, tűzcsap, villanypózna) a tesztfotóidon (mint Bognál a cipő), így könnyebb volt azokat összehasonlítani, ezt viszont hiányolom..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) Psytech


Psytech
senior tag

Ez is jó lett az Alcateltől, ebben reménykedtem :) Az OT-995-t is nagyon eltalálták (engem az is meggyőzött az ár/érték arányával), ez is tetszetős lett! A teszt is tényleg igen jóra sikeredett, köszönjük! :R

[ Szerkesztve ]

(#17) N.GÁBOR válasza Rusi (#10) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Rusi, nagyon köszönöm a tesztet!

Már jó ideje keresek két simes androidos telefont, de sokáig nem találtam elérhető áru normális kütyüt. Múltkor a saturnban sétálva láttam 130 eur-ért (aztán a médiában 100 ért, de már ott is 130) és nagyon megtetszett. Nyomogattam, pöpec volt, gyors ahogy Te is írtad, de nem találtam tesztet, anélkül meg nem akartam megvenni. Hát most itt a teszt, köszönöm:)

Nagyon jó kis teló!

May the force be with you!

(#18) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Rusi: Nem tudom, hogy még Nálad van-e a telefon, de ha igen, és időd engedi akkor légyszi próbáld meg, hogy felmegy-e rá a skype és működik-e rendesen a GPS.

A skypra elég sokan panaszkodtak külföldi oldalakon, hogy vmi miatt nem akar menni.

Előre is köszi.

Üdv

May the force be with you!

(#19) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nahát, tényleg nagyon jó a sebessége, remekül optimalizálták. :Y Valahogy nem a 600Mhz-es Pulseomra emlékeztet. ;]

(#20) expander


expander
senior tag

mosolyfelismeres. annak nem az a lenyege, hogy felismeri a mosolygo arcokat, es oda fokuszal ? ez elegge lehetetlennek tünik fixfokusszal. de legalabb beleirtak, mert jol cseng a neve !

(#21) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Hm szolid a tudása,viszont 2 SIM van,ha árban annyi mit a HUAWEI IdeosX3(U8510) mely harmat gyengén muzsikál,s közös a Proci itt is 600Mhz-es akkor ez jobb vétel,Ár-Érték kategoriában,Minden pénztárca kérdése,igények mit-mire bár lehet "Flash Player" itt sem mükszi. :C ;) :R

focsoro

(#22) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Fejlődnek a kétkártyás készülékek. Már csak egy jó kamera kéne.

(#23) Apika


Apika
Közösségépítő

Egészen remek darab sikeredett belőle... :K

(#24) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Még a végén számolni kell az alcatellel? :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) nicu71


nicu71
addikt

ha most kéne egy olcsó androidos kétkártyás,akkor símán kellene/de nem kell

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#26) ducsidu


ducsidu
senior tag

Korrekt cucc lett :K Durva,hogy milyen gyors :Y

(#27) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Szépen összerakott, jó koncepciójú mobil, és manapság a cserélhető elő-hátlap sem túl gyakori! Mint ha kezdene feltámadni az Alcatel, hajrá, csak így tovább ;)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#28) nXu


nXu
tag

Mi baja van mindenkinek a TouchPallal? Nekem nagyon bejön pedig :)

(#29) atike


atike
nagyúr

Nocsak. Mikor lesz ez forgalomban itthon? És ki fogja forgalmazni? Szerintem az asszonynak pont tökéletes lenne...

(#30) Apika válasza atike (#29) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez talány. A mobilcégek nem nagyon szokták preferálni a kétkártyás mobilokat...

(#31) N.GÁBOR válasza atike (#29) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Ausztriában már egy ideje árulja a Saturn és a Mediamarkt is. Az előbbinél 130 EUR az utóbbinál 100-ról indult, de már ott is 130. Szerintem nálunk is az elektronikai áruházláncok veszik fel a kínálatukba, meg természetesen a független készülékeket áruló webáruházak.

[ Szerkesztve ]

May the force be with you!

(#32) Maateeo válasza atike (#29) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Itthon célszerű a Media Markt és a Saturn polcait lesni (anno én is az MM-ben vettem Samsung kétkártyást), illetve ahogy azt előttem írták, a független boltokat is figyelni a neten!

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#33) mark77 válasza Apika (#30) üzenetére


mark77
tag

Őszintén? Ki nem sz.. le a mobicégeket? Már elnézést.:)
A gyári független mobilokra is húzzák a szájukat.
Apropó piaci rés, már említésre került, hogy milyen jó lehetne egy céges előfizetés mellé magán elfizetést adni az embernek? Egy mobilban. ..na mindegy

A MediaMarkt, Saturn és hasonlókban biztosan fellelhető lesz.

Cannibal Corpse

(#34) Apika válasza mark77 (#33) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Van benne valami....

(#35) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez most egész jól összejött az Alcatelnek. És végre nem nem az SPB féle felületet húzták rá a rendszerre (gondolom a hardver miatt, de nekem jobban tetszik ez az egyszerűbb felület).

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#36) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Meglepően jó! :)

Mentalita'

(#37) neorow1


neorow1
senior tag

Most vagy az MTK talált el valamit ezzel a procival, vagy az Alcateles srácok leültek egy kicsit optimalizálni, de az eredmény elég komoly. A többi gyártó tanulhatna tőlük.

(#38) Apika válasza neorow1 (#37) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Most nagyon összeszedték magukat. Valamire készülnek ebben az évben... :K

(#39) N.GÁBOR válasza Apika (#38) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Tényleg egész ügyesek. Pár hónapja pedig még azt hittem, hogy az Alcatel már csak egy régi korszak képviselője. De nem, szépen kezdik felvenni a lépést :))

[ Szerkesztve ]

May the force be with you!

(#40) Neurotoxin válasza neorow1 (#37) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Optimalizálni mindig jobb, mint erőből megoldani :K Jó a ketyere, na!

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#41) mark77 válasza Neurotoxin (#40) üzenetére


mark77
tag

Átfogalmazva: bika hardverre rátolni a droidot nem nagy kunszt. Olcsóbb, gyengébb rendszerre optimalizálni már kicsit munkásabb.

Cannibal Corpse

(#42) powergoku


powergoku
tag

Hát igen megint csak gratulálni tudok nekik. :C

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

(#43) LEFTHORSE1 válasza expander (#20) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A arcfelismerés lényege hogy akkor exponáljon (és esetleg oda fókuszáljon) mikor a személy vagy személyek arca mosolyra derűl, esetleg a csukott szemet is elkerüli a szoftver, tehát ha mosolyfelismerésre állitod a kamerát, az addig nem fotóz amíg mosolygós arcot nem lát

Cseberből vederbe

(#44) rep3at


rep3at
őstag

Le a kalappal, az Alcatel mostanában igencsak összekapta magát. Szorítok nekik.

Forward thinking. كرر

(#45) hemaka


hemaka
nagyúr

jóféle:)

(#46) Dreimus


Dreimus
senior tag

Jó teszt (március végén majd pár helyen lehet is majd kapni és nem is lesz túl drága sem.)

[ Szerkesztve ]

(#47) solarix45


solarix45
senior tag

A SIM-ek és kontaktok kezeléséről nem kaphatnánk kicsit több infót? Pont az a gyenge pontja a legtöbb dual simes telefonnak.

(#48) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sebes a kicsike és jó árban is adják.

(#49) PeMi#13


PeMi#13
csendes tag

Nincs tippje valakinek, hogy itthon (vagy max. EU-ban) hol lehetne beszerezni ezt a gépet?

Odi profanum vulgus, et arceo.

(#50) Rusi válasza solarix45 (#47) üzenetére


Rusi
senior tag

Milyen információra vagy kíváncsi? Mindkét kártyáról, illetve kártyára lehet másolni, áthelyezni, mindkettőnél mutatja a rajta lévő kontaktokat. Híváslistában lehet szűrni mindkét SIM-re, persze mindenhol jelzi, melyiken történt a forgalom. Ugyanígy SMS-nél a küldés előtt egyetlen gombbal lehet választani, de a beállítások között meg is adható, hogy hívásra, üzenetre, adatforgalomra melyik legyen az elsődleges kártya és akkor alapból arról küldi (de ekkor is kiválaszthatod a másik kártyát, ha épp az kell).

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.