Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8001) JoceeHunt válasza Alpachino (#7998) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Regisztrált a 3DMARK06-od? Én semmit nem tudok beállítani.... Nincs valami teljes értékű free?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8002) SzlobiG válasza SkyS1gn (#7999) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jövőhét...

(#8003) Daffni2 válasza JoceeHunt (#8001) üzenetére


Daffni2
addikt

Meg kell venni 2120 Ft

Teljes értékű, állítgathatsz rajta mindent.

"Aki ad,az nyer"

(#8004) JoceeHunt válasza Daffni2 (#8003) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ez jó?
Advanced Edition
$9.95 Add to cart

Mibe különbözik a 19,95-ös verziója?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8005) Whit3Rav3n


Whit3Rav3n
senior tag

Mondjuk nem mintha a 3dmark 06 még ajánlott lenne vga tesztre, már túl régi és túl cpu limites.

(#8006) kasa85 válasza SkyS1gn (#7999) üzenetére


kasa85
őstag

Elméletileg Hétfőtől várható az esti órákban.
Remélem ez a késés jó Catalytsot jelent. :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8007) Alpachino válasza Wukiwo (#8000) üzenetére


Alpachino
veterán

Nosztalgiáztam egy kicsit a 06-al.... :D Régóta vágytam már rá, hogy átlépjem a 30000-es "határt" :)

De nyomok mindjárt egy 11-et is :K Csak a procim, valamiért nem megy 5GHz-et :F

4.8GHz fölött behal.....1.5v fesznél meg nem merek neki többet adni, még H50-el sem :(

JoceeHunt : igen regisztrált :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#8008) Wukiwo válasza Alpachino (#8007) üzenetére


Wukiwo
senior tag

1.520-at még adhatsz neki

(#8009) SkyS1gn válasza JoceeHunt (#8004) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is advanced van de én MSI hez kaptam :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8010) Landon


Landon
őstag

Lenne egy hülye kérdésem. Monitor vásárlás előtt állok és elképzelhető, hogy 3D képes monitort veszek. Az egyik kiszemelthez jár nV vision kit is. Kérdésem az lenne, hogy az AMD féle 3D működni fog az nV Vision 3D Ready-s monitorral is az nV szemüvegével? :F

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8011) kasa85 válasza Landon (#8010) üzenetére


kasa85
őstag

Úgy tudom nem mivel driveresen bele van építve az Nvidia driverekbe a támogatás.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8012) Landon válasza kasa85 (#8011) üzenetére


Landon
őstag

Értem, mindegy is, már nem téma. :) Nem lesz 3D-s monitorom még. Egyszerűen még nem 'elég jók'. :B

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8013) kasa85 válasza Landon (#8012) üzenetére


kasa85
őstag

Jelenleg én sem vagyok elájulva a kínálattól.
Habár van egy két játék amiben ütősek 3D ben,de annyira kevés a kínálat,és annyira jönnek a fosportok,hogy sok értelmét egyenlőre én sem látom.
Felezi egyes esetekben az FPS,illetve drágább,vagy olcsóbb alkalmazásból vásárolt szemüveg folyamatos viselése zavaró lehet.
Majd megvárom a szemüveg nélküli 3D monitort ami rendesen vissza adja a színeket,és nincsenek ez a fakósító,vagy szín torzító ciános szemüvegek.
Szerintem néz egyenlőre egy IPS monitort ami rendesen odavág minden téren ;)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8014) Térdkalács


Térdkalács
csendes tag

azt szeretném töletek kérdezni,hogy 2db hd 5850 vagy 2db hd5870 es vga crossfire-be erösebb mint 1 db 6950 vagy 6970? S ha igen akkor kb megtudnátok mondani hogy mennyivel? Pl 2db hd 5870 vga milyen vga val ér fel? (ami single vga persze).

(#8015) DjDanee87 válasza Térdkalács (#8014) üzenetére


DjDanee87
addikt

Amennyiben lehet ennek a tesztnek hinni. Akkor kb azonos szinten vannak. Itt ugyan nincs HD 6950, 70 viszont van GTX 570 meg GTX 580 és azok közt van a HD 6970. Az 5850 CF is ezalapján. Viszont 2 kártyával rendesen megnőne a fogyasztása a gépednek, jobb hűtés szükséges az egymáshoz közel elhelyezkedő két kártya miatt, illetve nagyobb táp, drágább alaplap is szükséges crossfire esetén.

5870 CF már nagyobb teljesítményt nyújtana. Viszont az árban is szerintem több mint egy erősebb kártya ára, ráadásul rájönnek az extra költségek amiket az előbb már írtam.

(#8016) radi8tor válasza DjDanee87 (#8015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért annyit hozzátennék, hogy a VRAM mérete kétszerese 5850/70-nek. Ez magasabb felbontásnál, nagyobb részletességnél szinte már alap.

⭐ Stella

(#8017) Térdkalács válasza DjDanee87 (#8015) üzenetére


Térdkalács
csendes tag

köszi

(#8018) Cheater-666


Cheater-666
csendes tag

Hello! Jelenleg egy Asus EAH5850/2DIS/1GD5 1024MB PCIe videokártyám van, és erre szeretném lecserélni EAH6970 DCII/2DI4S/2GD5 1920x1080-ban játszom, 4gb ram, i5-2500k társulna mellé, megérné váltani? vagy csak 1-2 fps-t nyernék? esetleg valaki tapasztalat akinek ilyen kombinációja volt/van?

(#8019) Wukiwo válasza Cheater-666 (#8018) üzenetére


Wukiwo
senior tag

5850 ről váltottam 5870-re és már akkor is megérte a váltás

(#8020) radi8tor válasza Cheater-666 (#8018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dupla akkora VRAM és új generáció miatt megéri a váltás. :K

⭐ Stella

(#8021) Xaels válasza Térdkalács (#8014) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Megnézed itt az 5970-est(ez nagyjából megfelel az 5870 CFX-nek) +-10% és mérlegelsz, hogy az a ~30% megéri azt, hogy sokkal többet fog fogyasztani, nagyobb táp és komolyabb alaplap is kell. A hűtésükről is gondoskodni kell. Valamint ha nem skálázódik jól a CFX akkor b@szhatod a 2 kártyát na és persze a VRAM nem adódik össze.

Én 6970-est választanék és mellé vennék egy komolyabb hűtőt rá(AC Xtreme Plus 2, Thermalright Shaman).

#Cheater-666: megéri váltani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8022) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Találtam egy hibát a naplóba ami fagyáskor jön be, nemrég írtam hogy f12010 alatt betöltéskor fagyok, mi lehet???

System

- Provider

[ Name] Application Error

- EventID 1000

[ Qualifiers] 0

Level 2

Task 100

Keywords 0x80000000000000

- TimeCreated

[ SystemTime] 2011-07-25T17:23:19.000000000Z

EventRecordID 8159

Channel Application

Computer Corei5-2500k

Security

- EventData

F1_2010_game.exe
1.1.1.129
4cbea443
atkdx11disp.dll
7.14.10.305
4bc6f989
c0000005
00012fdb
19bc
01cc4aea8f9df5c9
d:\steam\steamapps\common\f1 2010\F1_2010_game.exe
C:\Windows\system32\atkdx11disp.dll
c9ff7ebc-b6e2-11e0-bbb9-002683141ee9

A hibát okozó alkalmazás neve: F1_2010_game.exe, verzió: 1.1.1.129, időbélyeg: 0x4cbea443
A hibát okozó modul neve: atkdx11disp.dll, verzió: 7.14.10.305, időbélyeg: 0x4bc6f989
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x00012dac
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0xc0c
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cc4ae854c18d41
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: d:\steam\steamapps\common\f1 2010\F1_2010_game.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\system32\atkdx11disp.dll
Jelentés azonosítója: b605f46a-b6dd-11e0-bbb9-002683141ee9

A hibát okozó alkalmazás neve: F1_2010_game.exe, verzió: 1.1.1.129, időbélyeg: 0x4cbea443
A hibát okozó modul neve: atkdx11disp.dll, verzió: 7.14.10.305, időbélyeg: 0x4bc6f989
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x00012dac
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x22c
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cc4ae4801d87a1
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: d:\steam\steamapps\common\f1 2010\F1_2010_game.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\system32\atkdx11disp.dll
Jelentés azonosítója: 7c5a4829-b6db-11e0-bbb9-002683141ee9

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8023) radi8tor válasza JoceeHunt (#8022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Írd be ebben a topicban. Itt szoktak hibákat is jelenteni.

Nem vártál sokat :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#8024) Térdkalács


Térdkalács
csendes tag

azt szeretném kérdezni,hogy ez a intel i5 2500k + pl egy hd 6950 vga ezek mennyire elegek manapság a mostani játékokhoz?

(#8025) SkyS1gn válasza Térdkalács (#8024) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Minden szempontból!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8026) VGYke válasza Tökmindegy (#7996) üzenetére


VGYke
addikt

Tirexi, Lala42, Tökmindegy köszönöm!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#8027) fortune


fortune
tag

Sziasztok. Tudnátok segíteni nekem. Beszereztem probára egy radeon 6950-est és ahogy áram alá helyezem az alaplapot akkor az alaplapon egy kis piros led világit s nem tudom mi lehet az. Probáltam utánanézni a könyvecskében h mi adhatja a led világitását de nem tudom. Az alaplapom asus m2n-sli. Elvielg mőködik rendesen csak eddig viszont nem vettem észre ilyesmit a 4870-es toxicnál. Remélem jó helyre irtam. Köszi előre is az tippeket )

(#8028) SkyS1gn válasza fortune (#8027) üzenetére


SkyS1gn
félisten

És nem indul vagy miért zavar?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8029) kasa85 válasza fortune (#8027) üzenetére


kasa85
őstag

Sok mindentől lehet.Link.
Próba bios reset,és utána lesd meg kábelek legyenek a helyükön szed ki,és dugd vissza újra.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8030) Tirexi


Tirexi
addikt

Hi all.

Én általában minden új hardverről írni szoktam tapasztalatokat a saját topic-jába ami most sem fog elmaradni.

Ugye nem rég szereztem be egy 6950-et amit 6970-re mod-oltam.

A tapasztalatom azt bizonyítja, hogy hiba volt az ATI-t választani. Hogy miért?
Igazából semmi gondom nincsen vele azon kívül hogy gyér a támogatása a játékokban.
GTX570-ez viszonyítok: (kb az a szint 6970)
A GTA4 össze-vissza szaggat max-on hiába a 2GB memória. Az 570-en sokkal jobban ment pedig ott már piros volt a memó használat.
A Crysis 2 DX11-es támogatása egy vicc a Witcher 2-ről ne is beszéljünk az még 1280-ba is szaggat. Egyszerűen nevetséges az amit az AMD művel.
A 6 magos CPU-kat 45k-ért szórja és még így is egy alap i7-es jobb vétel ráadásul be is alázza az AMD-t rendesen. NC. :W

Csalódtam az ATI-ban. Ráadásul ez a driver-re várás is egy vicc. Az NV-n röhögtünk, hogy minden héten új driver de legalább volt támogatás mihelyt kijött egy game. (emlékezzünk csak vissza GTA4 szitura)

Szal én asszem eladó sorba állítom majd a VGA-t és visszatérek a zöldekhez. :R
A több monitor-os dolgot amúgy sem használom ki ellenben a PhysX-nek legalább volt valami értelme azt használtam.

Akinek kell olcsón VGA pm-ezzen rám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8031) lala42 válasza Tirexi (#8030) üzenetére


lala42
őstag

A GTA4 össze-vissza szaggat

Érdekes :U Én nem vettem észre. Igaz nem GTA-zok. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8032) Tirexi válasza lala42 (#8031) üzenetére


Tirexi
addikt

Mielőtt még valaki leszólna, a GTA 4 eredeti és a legújabb 1.0.7.0 patch van fent.
Olyan mintha folyamatosan töltögetne holott a winyót meg sem villogtatja ergo nem a winyó vagy a 3.9Ghz-es CPU a gond...
Lag-ol mintha mulitban tolnám vagy mittudomén. Akkor még a Fraps-ot el sem indítottam. :DD :DD

(#8033) Tökmindegy válasza Tirexi (#8030) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Az a baj,hogy megszoktad a Zöld kártyákat,és ha vált , utána mindig ilyenekkel szembesül a user:) Legalább van kereslet a moddolt 50 esekre ,bukni nem fogsz igazán rajta:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8034) lala42 válasza Tirexi (#8032) üzenetére


lala42
őstag

Nem kimondottan szólom le a játékot, de ilyet én is tapasztaltam más játékban. (1-es konfig)
Pl. ott a Il-2CoD. Nem volt olyan erős gép, ami elvitte volna a megjelenéskor. Javítgatták, toldották-foltozzák és a mai napig vannak röccenések. ( sötét-oldali kártyáknál is) ;]
Lehet,hogy a játék nem lett optimálisan megírva? Anno így voltam az ArmA-val is. Pedig akkor sem a legrosszabb gépem volt, amikor megjelent az 1. (ArmA1)

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8035) Tökmindegy válasza lala42 (#8034) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

580 on folyik az IL2 COD!!! Szó szerint. Sokkal jobb a játékélmény szempontjából,ez nem is kérdés ,de ez más játékokra is igaz. Hozzáteszem ,sajnos.

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8036) lala42 válasza Tökmindegy (#8035) üzenetére


lala42
őstag

Én már tesó úgy vagyok vele, hogy beleöltem ennyi pénzt ebbe a cserébe, (vagy 40 ruppót) ez már nekem kitart az idén,majd jövőre ha jön valami finomság, akkor lehet átállok a sötét-oldalra én is. :K :B
Persze majd eldönti az időt az ősz. ( Bf3 :)) )

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8037) Tökmindegy válasza lala42 (#8036) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nincs evvel baj, mi több igazad is van. Én ugye megszállottan Il2 felhasználó vagyok,:) és én csak a COD miatt építettem új gépet. A moddolt 50 esnél voltak problémáim,nem is húzta sokáig. Mondjuk nekem egyszerű ,mert mivel mással nem játszok ,így lehet te már a 4 ik kártyádat koptatod ,nekem meg még mindig ez lesz,legalábbis addig amíg röcc nélkül viszi a szimemet:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8038) lala42 válasza Tökmindegy (#8037) üzenetére


lala42
őstag

4.kártya? 1,5 év alatt. :DDD Kb. ennyit koptatunk el a Tobzossal. Nem sokáig áll meg nálam egy konfig. Csak a ház +vinyó, valamint a sallangok maradnak. A bele a gépnek a legtöbb ami nálam volt, az kb 3/4 év lehetett. ( kivéve a C64-et, mert az ma is megvan :C :K )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8039) Xaels válasza Tirexi (#8030) üzenetére


Xaels
félisten

Ne vedd támadásnak, de komolyan szerinted miért 6950-ként adják el azokat a kártyákat és nem 6970-ként? A gondjaidat bőven okozhatja az, hogy a kártya nem úgy van használva mint ahogy kéne. A Crysis 2 Dx11-étől meg inkább nem nyilatkozom, olvasd el a PH!-n közzétett cikket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8040) Pug


Pug
veterán

Csak érdeklődésként pár kérdés:

-Teljesen kitesztelted, hogy a mod-ot bírja a kártya?
-A kártyacsere óta volt legalább win reinstall? :U
-Ha az adatlapodnál szereplő CX430-ast használod a config meghajtásához, akkor az is okozhat "anomáliákat" a rendszerednél, finoman szólva sovány hozzá :N

[ Szerkesztve ]

(#8041) Tökmindegy válasza Xaels (#8039) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Te se haragudj meg ,de ez ebben a formában nem helytálló.
Egy 50 es 70 es biossal ,az egy 70 essel megegyező kártyát eredményez.
Se nem több ,se nem kevesebb annál. Ha bírja (márpedig nagy átlagban bírják) akkor ugyan azt hozza. Az már más kérdés,hogy esetleg az élettartamára van e káros hatással a moddolás,de általában a többségnek semmi baja eddig velük. Hozzáteszem ez a saját véleményem ,persze nem kötelező egyetérteni vele:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8042) Tirexi válasza Pug (#8040) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez azért vicces. A tápok topic-ban már kielemeztük azt, hogy bőven elég a táp a gépnek most meg azt írod, hogy sovány...
Beszéljétek meg egymás között a tápok topic-ban a dolgot. :)

Minek win-reinstall az előző VGA-m 6870-volt.

Bírja a mod-ot lazán Furmark is meg a 3DMark11 is lazán megy.

(#8043) Tökmindegy válasza lala42 (#8038) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Nohát :) ennyire azért én nem vagyok fanatikus:) Kb 2-3 évente megveszem az aktuális legjobbat (nagyjából) és elvagyok vele.Nem szeretek kísérletezgetni ,az ezelőtti oprendszerem 2 éves volt:) és csak a radeon miatt tettem újra:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8044) Xaels válasza Tökmindegy (#8041) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben azért nem vagyok ennyire biztos. Valószínűleg azért tiltottak le bizonyos dolgokat a kisebb kártyákban, mert nem 100%-osan biztosított a működése. Az, hogy sokaknak működik még nem jelenti azt, hogy minden esetben tökéletes lesz a végeredmény még akkor sem ha alapból úgy tűnik minden rendben van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8045) Pug válasza Tirexi (#8042) üzenetére


Pug
veterán

Én javaslom neked azt a reinstall-t ;)

Táppal kapcsolatban csak annyit, hogy a kis CX430-as max 336 wattot tud magából kipréselni 12V-on, nah most a moddolt 6950-es egymagában képes akár 250 wattot bekajálni
:U
Szóval aki azt mondta neked, hogy ehhez a confighoz egészséges lesz ez a táp, hááát az finoman szólva nem ért hozzá :B

[ Szerkesztve ]

(#8046) Tökmindegy válasza Xaels (#8044) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Tudod mit:) Legyen úgy:) De gyanítom ,ha Trexi egy gyári 70 est vesz azal is kb ugyanezt tapasztalná.
Különben ha le van tesztelve a kártya ,és ott minden ok, akkor nem értem mi más baja lenne.
No meg ebben az 50 es bios kapcsolós dologban ,szerintem van marketing vastagon is.
Én a véletlenekben (vagyok már olyan idős) ,legalábbis ilyen esetekben ,nem hiszek:)
Ezt a moddolhatóságra értem.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#8047) lala42 válasza Tökmindegy (#8043) üzenetére


lala42
őstag

Hát én nem iszok, lassan már nőzni sem nőzök :DDD mire költsek? :DDD

Más!
Nálam az 50-es a 70-es bios-al tökéletesen működik. (valszeg. kifogtam egy jó példányt.) nem is megy 75-80 fok fölé. Szóval jó. Viszont ez a moddolhatóság lehetett egy marketingfogás is az ATI-tól, az NV 570-580 ellenében. Nem elképzelhetetlen, hogy bedobtak néhányat a piacra hogy felcsigázzák a vásárlók érdeklődését és mi meg mentünk a lutrira. Vagy bejön vagy nem, hogy kifogjunk egy moddolhatót. :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#8048) Tirexi válasza Pug (#8045) üzenetére


Tirexi
addikt

Akkor sokan nem érteken hozzá. :)
Én úgy tudom ha a táp túlterhelődik akkor lekapcsol a gép nem?

De tök mind1 mert néztem teszteket és ugyan azokat az FPS értékeket kapom szal no problem.

Azért meg nem lesz win reinstall ami megjegyzem 3 hete volt, hogy +2 FPS-t kapjak egy játékban.

De arra lennék kíváncsi akkor mit mondanál ha lenne egy rendes tápom és lenne win reinstall és továbbra is szarul futnának a dolgok. Ja akkor jönne az hogy ez csak egy mod-olt 6950.
Ha nem bírná a VGA mod-olást fagyna minden de ilyen hiba nincsen.

(#8049) Mi5i válasza Tirexi (#8030) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Amúgy is csodálkozhattunk volna, ha a kezdeti mindenféle gondjaid után egy elégedett AMD tulajjá avanzsálsz ;]
És nem nevezném színtiszta elfogulatlan tapasztalatnak sem, főképp az i7 téma idekeverésével az élen :F

Lényeg, hogy sajnos előfordul. Nekem személy szerint a világon semmi problémám a vga-val, sokakkal egyetemben. Aki nv-t akar, de fanyalogva mégis benevez egy AMD-re, már csak azért sem szokott rendesen működni nála. Ez valami Murphy-re hajazó dolog, megfigyelhető :K

[ Szerkesztve ]

(#8050) Pug válasza Tirexi (#8048) üzenetére


Pug
veterán

Nem mondanám azt, hogy a hiba forrása a moddolt kártya, nézd meg az adatlapomat ;)
A Witcher 2-re annyit tudok mondani, hogy igen, az ubersampling-et ki kell lőni ;)
GTA4 esetében pedig értetlenül állok a problémád előtt, én összességében annyit mondanék, hogy user error :U
Bár ezt úgyse fogod elfogadni, hiszen szerinted az is mindegy és egészséges a gépednek, hogy egy olyan táp hajtja, ami max 336 wattot tud magából 12V-os ágon kipumpálni, míg a géped peak fogyasztása akár 380-400 watt is lehet :DDD

Szerintem add el a kártyát, vegyél egy 580-ast és várd meg amíg pár hónap után bedöglik vele a tápod :R

szerk: Amúgy a "Melyik tápegységet vegyem?" topicban nem látom, hogy bárki is ajánlotta volna a configodhoz ezt a tápot :U ( de lehet csak a kereső szar ;] )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.