Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22601) zso73 válasza turbokappa (#22600) üzenetére


zso73
veterán

Nem. Steam-en vettem meg. Automatikusan frissíti magát, és minden jó. A másik gépem HD 5570-el rendesen viszi.

Mindegy,hogy win 10, vagy win 7, 8.1

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22602) Baryka007


Baryka007
őstag

Valami érdekesség történik itt nálam :DDD Remélem vannak ötletek...

Még a régi Windows 7 Ultimate 64 bit volt telepítve, amire eredetileg a régi kártyám az 5870 es drivere lett telepítve... De felismerte a 6970 et gond nélkül, és amint fentebb is írtam órákon át nyaggattam neki a GTA V-t... Azonban sima netezés közben behal... Fekete képet kapok egyszercsak... Aztán újra indítom a gépet, és utána jó... De 3x egymás után, amikor CCC-t vagy MSIAfterburnert, vagy GPU-z -t nyitottam ugyan úgy fekete kép ( Black Screen ) ha úgy tetszik. Tehát amikor vga val kapcsolatos programot nyitottam megdöglött... 5870 el ilyet nem csinált.

Nyomtam BIOS defaultot, windowst újra telepítettem. És a vga BIOS kapcsolóját is átraktam 1 esre, amin elvileg a gyári van fent... Mi lehet a gond ? Talán az utolsókat rúgja már ? (Hozzáteszem, GTA V alatt egyszer sem kaptam fekete képet, ha az elindul akkor megy és kész... )

(#22603) Baryka007 válasza Baryka007 (#22602) üzenetére


Baryka007
őstag

Mai napon reggel elfüstölt a vrm netezés közben :(

(#22604) turbokappa válasza Baryka007 (#22603) üzenetére


turbokappa
senior tag

Hi
Nekem most kezdett el döglődni a kari,kb egy hónapja vettem használtan. Ez volt az utólsó,hogy valamit is használtam vettem a pc-be. Előtte egy hd 5970 volt,ami bő 10 napig szórakoztatott.
Nekem az aprón hírdetheti a csúcskártyáját 50-ért gari nélkül. Ha ez is behal kb 44-et bukok...
Az msi afterburner nem működött,már vagy 2x játszotta el velem,hogy nem pörgette a ventit,pedig 70 fok fölé nem engedtem,aztán szólt a gyerek,hogy szaggat a játék,nézem,tényleg nem megy a fan vezérlő.
Újra telepítettem,semmi,aztán vagy 5x újra indítottam,utána bettöltés közben csíkos,tyúklábmintás monitor fogadott,most pl működik,de asszem nemsokára vége. A borzasztó,hogy a kártya önműködő hűtése se működött játék alatt.
Szóval: használtat ebből soha többet,és asszem az amd-vel is szakítok,elég volt a szívás,megjegyzem az nvidia alatt soha nem volt gondom a játékokkal,ennél meg jópár nem működik...

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#22605) Baryka007 válasza turbokappa (#22604) üzenetére


Baryka007
őstag

Én 1 hete vettem használtan 5870 ről upgradeltem. Először azt hittem kevés neki az 550 es LC Power... Akkor elcseréltem egy 650 es approxra... Azzal is ezt csinálta, aztán vettem a fáradtságot vettem neki egy Corsair TX 650 et... Aztán GTA V max 6 órát ment 2 nap alatt vele... Másnap reggel újra telepítettem a windowst, bios default meg minden xarság... Nem segített, aztán netezés közben leállt a gép... Táp le táp föl, addig nem indult... Aztán indítom, és tömény füst a blackplate alól...

(#22606) turbokappa válasza Baryka007 (#22605) üzenetére


turbokappa
senior tag

Neked is tanulópénz volt. Gari nélkül pont nem szabad venni! Sebaj,most jönnek ki az új arhitektúrák,de még drágák,ha majd 120 e. lesz a gtx 1070 majd beruházok,de amd- t soha többé!

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#22607) zso73 válasza turbokappa (#22604) üzenetére


zso73
veterán

Nekem egy AMD 6970 ref karim van. Én is kerestem hozzá vezérlőt, ami rendesen szabályozza a ventillátorokat. Trix, és az OC guru is viszi rendesen. Alapon tűzforróra melegedett játék alatt, de így jó.
Már két éve nyúzom, és minden ok vele.

És van egy 5770-em is.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22608) turbokappa válasza zso73 (#22607) üzenetére


turbokappa
senior tag

Lehet,hogy még megy,de meddig. Ezek a kártyák lassan 6 évesek csoda,hogy mennek,de már nem sokáig.
Ha kijön az rx 480 (200 dollár) abba érdemes beruházni,kb a gtx 970 szintjét hozza,és nem rossz annyiért,de a véleményeket meg kell várni. Most néztem 125 körűl van már gtx 1070,annak meg még az a baja,hogy még gyári állapotban is képes az fps nagyon leesni,de egy bios módosítással biztos megoldható.
Egyenlőre kivárok,majd december környékén veszek valamit.

[ Szerkesztve ]

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#22609) távcsőves válasza turbokappa (#22608) üzenetére


távcsőves
senior tag

Hát, 2 napja jutottam hozzá egy Gigabyte HD6950 1Gb karihoz. Windforce 3-as hűtés rajt, 60fok fölé nem megy magától. VRM semmi. Ez bizony még sokáig jó lesz. RX480-ra várok én is. Egyébként én az első Radeon vga-t pont egy trágya NV után vettem. Milyen az élet.. :)

(#22610) Baryka007 válasza turbokappa (#22606) üzenetére


Baryka007
őstag

Most MSI 7870 Hawkom van. Úgy világít, mint egy repülőtér :DDD 28 fokon indul a kártya terhelés alatt 48-52 fok :DDD :DDD Jah és ez durva OC kártya, 7950 től 2% al lassabb !!! De rendesen megszívtam a 6970 el :( :( :(

(#22611) #32859392


#32859392
törölt tag

Sziasztok!
Van egy Asus HD 6970-em Accelero IV hűtővel, hátlapon passzív bordával, előlap meghagyva új gap padekkel. A probléma az, hogy játék indítása után 1 percen belül fekete lesz a képernyő és a reset sem segít, csak az áramtalanítás. A ref hűtővel is ezt csinálta, de ha emeltem a venti fordulatán, akkor nem volt baj (gondoltam megoldja az új hűtő). A GPU nem megy 79 fok főlé, a VRM 70 fokot sem éri el. Ha fújatom egy erősebb ventivel, akkor az esetek többségében működik.
Valaki tudna segíteni?

(#22612) zso73 válasza #32859392 (#22611) üzenetére


zso73
veterán

Tegyél fel valami külső programot a ventllátor szabályzasára. Saját kártyád, vagy más gyártóé is jó. Állítsd át a ventillátor szabályzas kézire, és finomítsd ki.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22613) Shizuo


Shizuo
újonc

pc leirás :
proci : fx8320 Black Editions
alaplap:GIGABYTE 990AX-UD3
ram: Corsair 8GB 2x4GB DDR3 2133MHz
Kingston HyperX 8GB 2x4GB 1600Mhz
ssd intel 530
hdd wd 500gb
toshiba 3tb
vga: sapphire hd 6970
táp: cooler master g750m
op: win7 ultimate
a felesleges kérdések miatt leírtam complet gépet
az a gondom apszulute semmi nem megy a gépen és kb 20 perc után 55'C roll 66'C felugrik
A GPU meg 0%roll 43%ra
próbáltam újra rakni a win7et utána pár napig jó volt de megint jelenkezet a probléma
próbáltam a drivert is újra tenni meg más verzióval is de sikertelen
most per pill:
Illesztőprogram csomag verzió :15.20.1062.1004-150803a1-187669C
Catalyst verzió 15.7.1
Szolgáltató Advanced Micro Devices, Inc.
2D illesztőprogram verzió 8.01.01.1500
2D illesztőprogram-fájl útvonala /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/ControlSet001/Control/CLASS/{4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}/0000
Direct3D Verzió 9.14.10.01128
OpenGL Verzió 6.14.10.13399
Illesztőprogram verzió elrejtése 9.1.10.0077
API verzió elrejtése Nem elérhető
AMD Catalyst Control Center verzió 2015.0804.21.41908
MI LEHET A GOND?? :W :W

[ Szerkesztve ]

(#22614) bitafter


bitafter
csendes tag

Sziasztok!

Egy ismerős megvette az alábbi kártyát: http://hardverapro.hu/apro/sapphire_radeon_hd6950_2gb_ref_hutos

A problémája, hogy a gép terhelés alatt kikapcsol. Más gépek is ezt csinálják ezzel a VGA-val.

Hőmérséklet nem megy 77 fok felé.

Remélem van ötletetek, hogy mi lehet a gondja

(#22615) oravecz56 válasza bitafter (#22614) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Add vissza míg van rajta kipróbálási garancia .Szerintem szét
volt feszelve.500w táp kell neki de nem hkc és kodegen

[ Szerkesztve ]

Oszika

(#22616) lala42 válasza Shizuo (#22613) üzenetére


lala42
őstag

Az mit jelent, hogy semmi nem megy a gépen? Kicsit bővebben. Office, NET, játék???

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#22617) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

cső. szereztem egy ac twin turbo hűtést.. hallottam, hogy a vram-ra ( bejelöltem pirossal :DDD ) kellene valami cucc, mi annak a neve? rendelnék hozzá, így nem akarom összerakni.. köszi.

(#22618) F e Z o válasza BUZZLGHTYR (#22617) üzenetére


F e Z o
veterán

Vram borda vagy ramsüni. ;) Viszont a digitális vrm-emekre is kellene valami extra hűtés, mert azok még jobban melegednek.

H2O über alles!

(#22619) BUZZLGHTYR válasza F e Z o (#22618) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

vannak hozzá kis aluminium hűtő bordák, de mivel ragasszam fel?

(#22620) F e Z o válasza BUZZLGHTYR (#22619) üzenetére


F e Z o
veterán

3M hővezető ragasztót keress vagy van a zalmannak folyékony hővezető ragasztója, bár utóbbi ritkább.

H2O über alles!

(#22621) BUZZLGHTYR válasza F e Z o (#22620) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

(#22622) F e Z o válasza BUZZLGHTYR (#22621) üzenetére


F e Z o
veterán

Pont nem, a hangsúly a hővezető képességen van... Vegyél itt sekisuit vagy hővezető ragasztót...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#22623) BUZZLGHTYR válasza F e Z o (#22622) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Jolvan, koszi a segitseget, irok h jo lett e

(#22624) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Hi!
Ha nem ad a kártyám képet,mit lehet tenni?His ref 6970
Előéletéről nem tudok semmit se sajnos.Így került hozzám.
Bios fríssítéssel próbálkoztam már.Nem vált be.
Külsérelmi nyom nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#22625) soadzoor


soadzoor
csendes tag

Sziasztok!

Van egy GIGABYTE Radeon HD6970OC típusú kártyám. Jó darabig semmi baja nem volt.

1-2 hete a számítógépbe behelyeztem egy régi merevlemezt, hogy kipróbáljam. Sajnos nem ismerte fel a gép egyáltalán, úgyhogy leállítottam a gépet, és kiszereltem a gépből a nem működő HDD-t. Azóta a videókártya nem csak, hogy nem ad képet, de még a ventilátorok sem forognak rajta (a gép házában a többi venti pörög, valamint egy másik videókártyával kép is van, így biztos vagyok benne, hogy a videokártya romlott el). Egy másik fórumon egy hozzáértő valaki szerint, ha a ventik se pörögnek, akkor a VRM égett szét, vagy a nyák szálszakadt valahol, és "ismerve a tipust nem éri meg foglalkozni vele". Továbbá azt is mondta, hogy ez pl attól lehet, ha nem húztam ki a hálózatról a tápot, miközben a HDD-t buzeráltam. Általában ki szoktam huzni, de most az egyszer tényleg lehet, hogy nem figyeltem erre..

Bárkinek bármi ötlet? Esetleg tudtok ajánlani valakit, aki ért az ilyesmihez? :F

(#22626) proci985 válasza soadzoor (#22625) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem csuszott ki a tapkabele valahol?

ZooLLeR: probald ki masik gepben, ha semmi, akkor halott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22627) soadzoor válasza proci985 (#22626) üzenetére


soadzoor
csendes tag

nem csuszott ki, sot most kiprobaltam masik gepbe is, semmi életjelet nem mutat :(

(#22628) proci985 válasza soadzoor (#22627) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hat, akkor annak lehet vege.:(

250-300Wos kartyakrol beszelunk, tetejeben 5 eves, lehet egyebkent is mar a veget jarta.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22629) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

mi lenne ha csak a hűtőt raknám fel a gpura? kis hűtőbordákat pedig nem? (AC Twin Turbo II)

(#22630) F e Z o válasza BUZZLGHTYR (#22629) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem véletlenül adnak hozzá bordákat. Még ha a vramok nem is annyira melegednek, borda nélkül a vrm-emek elfüstölhetnek gyorsan.

H2O über alles!

(#22631) R3TR01990 válasza Joseppe210 (#22554) üzenetére


R3TR01990
csendes tag

Üdv valaki nem tudja mi lehet a probléma ha játék közben a monitor villog teljes sötétség majd helyre áll aztán megint van, hogy fél óráig semmi hiba aztán 2 másodpercenként villog de csak kevés ideig!? Ha lehet privátban ha valaki tudná , köszönöm!

Privát üzenetre illik válaszolni akkor is ha nem érdekel az üzlet!

(#22632) zso73 válasza R3TR01990 (#22631) üzenetére


zso73
veterán

Túlmelegedés ?
Van ventilátor szabályzó program telepítve ? Milyen kártya ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22633) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

van 1 HD6970@2GB + AC TWIN TURBO II, bordák nincsenek hozzá, megfelelő méretű bordára lenne szükségem, honnan tudnék hozzá jutni?

(#22634) Freel


Freel
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék! Vettem egy ASUS kártyát:

[link]

Leszedtem a hűtést és a következő látvány fogadott:

[link]

Tekerjetek 5:45-re. A memória hűtés van elég érdekes állapotban. :F
Valamilyen puha, ragacsos, hálós anyag van a memóriahűtésnél. De persze cafatokban, darabokban van az egész, ahogy látható. Segítsetek. Mit lehet vele kezdeni? Nem mertem hozzányúlni, de félek ez így nem sokáig életképes. Lekaparjam oszt jóvan? Vagy lehet kapni a helyére ugyanolyat? Vagy mivel tudnám helyettesíteni? Vagy kénytelen vagyok venni egy custom hűtőt rá?

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

(#22635) BUZZLGHTYR válasza Freel (#22634) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

minek szedted szét.. melegedett?
szerintem thermal grizzly hővezető lappal megtudod csinálni

(#22636) Freel válasza BUZZLGHTYR (#22635) üzenetére


Freel
tag

Azért szedtem szét, mert ma vettem és nem tudtam, hogy milyen állapotban van, van-e egyáltalán még paszta rajta stb...
A Grizzly-t köszönöm, valószínűleg megoldás lehet. Bár nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban? Egy ilyen hővezető pasztával a tégla hűtő alatt, vagy esetleg egy tönkrement 6970 custom hűtőjével ami szintén pár ezerért vehető?

[ Szerkesztve ]

(#22637) BUZZLGHTYR válasza Freel (#22636) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

értem,
passz, én ma maszekoltam meg az enyémet, thermal grizzly alá mx2 paszta, thermal grizzlyre mx2 paszta + ac twin turbo ii bordái (4db) és szépen rá szigetelő szalagoztam xd
egész jó hőfokokat mutat furmark! alatt.. GPU max. 60-65.. dióda árnyaló max. 80-85.. szerintem jó, bírja amíg bírja, GTX460-at váltott..

[ Szerkesztve ]

(#22638) F e Z o válasza BUZZLGHTYR (#22637) üzenetére


F e Z o
veterán

A vrm bordákat szigetelő szalagoztad le?
Úgy nem nagyon fogja a hőt leadni.

H2O über alles!

(#22639) BUZZLGHTYR válasza F e Z o (#22638) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

valamivel oda kellett fogatni :DDD mégsem melegszik annyira, mintha nem lenne rajta semmi.. furmarkal 80-85 fok, ha meg lefüstöl, lesz4rom :D

[ Szerkesztve ]

(#22640) Freel válasza BUZZLGHTYR (#22639) üzenetére


Freel
tag

Nem maradt egy adagra való véletlenül azokból a grizzlykből? :B Megvenném... Vagy ilyesmi... :)

(#22641) BUZZLGHTYR válasza Freel (#22640) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

csak 1 csíkot találtam, az is használt volt :DDD

F12015 game közbe.. kb. 20 percet játszottam, azért elég hűvös :D

[ Szerkesztve ]

(#22642) sanyierik


sanyierik
csendes tag

hali.kellene nekem egy részletes leírás arrol hogy egy shappire radeon hd 6950-et hogy lehet moddoloni egy 6970 szintre.köszi

(#22643) rankesz válasza sanyierik (#22642) üzenetére


rankesz
veterán

(#22644) Tessai


Tessai
csendes tag

Sziasztok.
Van egy HD6950-em.
A kis kapcsoló 2-es állásban volt amikor biost frissítettek 6970re.
Nem indul el a kártya ha ebben az állásban van. Csak fekete képernyő. Valahogy vissza lehet tenni a gyári biost?
Válaszokat köszönöm.

(#22645) AtHoS válasza Tessai (#22644) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Triviális megoldás: 1-es állásban bekapcsolod a gépet, majd BIOS frissítés előtt átrakod 2-es állásba és frissítesz rá egy jó BIOS-t. Utána mehet a gép újraindítása

Szerk.

De ugye másik VGA-val (esetleg prociban lévővel) is lehet indítani a gépet a lényeg, hogy BIOS frissítéskor 2-es állásban legyen a kapcsoló

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#22646) zso73


zso73
veterán

AMD 6970 em van. cserélném hasonló teljesítményű Nvidia kártyára. Linux miatt. Keress privátban.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22647) sanyierik


sanyierik
csendes tag

Hali. Frissitettem biost. 1-es állásba 6950 bios. 2-es állásba 6970.az a gond hogy a 6970 biossal nem kapcsol monitort. Egyes állásba benyomom a gépet úgy jó. Feláll a rendszer, átkapcsolom kettesbe gpu z vel mutatja a drivert meg minden. De azt se tudom 840/1325-nél feljebb venni.ilyenkor van monitor, de ujrainditásnál nem ad képet.

[ Szerkesztve ]

(#22648) AtHoS válasza sanyierik (#22647) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Másik BIOS kell a 2-es állásba, mert amit sikerült ráraknod azzal nem működik a kártya, azért nem ad képet.

De gondolom erre magadtól is rájöttél :B

read-only mode on the forum

(#22649) sanyierik


sanyierik
csendes tag

Részletesebb parancssor kellene, mert az atiwinflash-el ID hibát ír ki. A neten nem találtam használhatot

(#22650) zso73


zso73
veterán

AMD / AMD 6970 Gyári bios van valakinek ? A techpowerup oldalán az enyém van. Többet meg nem találtam.
Sajnos a gyári bios eléggé melegen járatja a kártyát. A Trix programmal jól szabályozható. Biosból szeretném, mert Linux alatt nincs megoldás a ventilátor szabályozásra.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22651) Freel válasza zso73 (#22650) üzenetére


Freel
tag

Szia!

Sajnos ezzel a problémával küszködök én is hónapok óta. Win alatt az MSI Afterburner-el tökéletesen állítható a kártya hűtése. Linux alatt azonban a sensors nem tudja kiolvasni (nem látja) az adatokat, ezért nem is állítható. Win alatt leszedtem a kártya BIOS-át, átírtam a kívánt értékekre és egyszerűen nem tudom visszatölteni a kártyára a módosított BIOS-t. Pontosabban visszatudom, de nem változik semmit a ventillátorszabályozás. Sajnos azt kell mondanom, hogy el kell adni a kártyát, rádobni egy 4-5 ezer forintot mondjuk egy 7850-re és akkor ott már működik minden, ráadásul onnantól van AMDGPU PRO hivatalos driver is Linux alá és onnantól működik a sensors is... :F

(#22652) zso73 válasza Freel (#22651) üzenetére


zso73
veterán

Ez volt nálam is a probléma. Nekem egy linux guru megcsinálta. Glakkeclock progival irt egy szkriptet. Az ki tudja olvasni a kártyát. Sajnos a szkript elszállt a rendszeremmel együtt. Hiába telepítettem fel a Raedon drájvert linux alá. A windózos ventillátor szabályózós rész nincs benne. Overdrive rész nincs....

Én vettem egy Nvidia kártyát. Teljesítmény maradt, hang nincs, és 100 % driver támogatottság van. Amúgy is sok játékom nem támogatta a 6970-et. ( Metro 2033, Prototype...) Igy érett a váltás. XT 750 TI lett belőle.. De az 1050 is elérhető..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22654) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

ATi Radeon™ HD 6950-re melyik a legmegfelelőbb driver windows 10 alatt? Köszönöm a segítséget! :R

(#22655) core i7 válasza Franky2Ster (#22654) üzenetére


core i7
addikt

Crimson Edition 16.2.1 Beta

(#22656) Franky2Ster válasza core i7 (#22655) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Köszönöm uram! :R

(#22657) Franky2Ster válasza core i7 (#22655) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Ez támogatja az OpenCL-t?

(#22659) Bafna válasza core i7 (#22655) üzenetére


Bafna
csendes tag

És MSI Twin Frozr III 2gb-ra? :U

(#22660) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Üdv!

Van egy Gigabyte HD6950-em és kontaktos a ventillátor kábele a csatlakozóknál, erre van valami megoldás? Lehet a vezeték ezen részén szépen forrasztani?

[ Szerkesztve ]

(#22661) ozzy711 válasza Steve_Brown (#22660) üzenetére


ozzy711
őstag

Képet csatolsz?

(#22662) Steve_Brown válasza ozzy711 (#22661) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Persze.

A hiba valahol a bekarikázott részen van. Attól félek, hogy a csatlakozó a beteg, esetleg ez valami szabványos stekker? Lehet vásárolni újat?

(#22663) ozzy711 válasza Steve_Brown (#22662) üzenetére


ozzy711
őstag

Olyan képed van, amin ki van húzva a csati? Nem igazán látni a problémát.

(#22664) Steve_Brown válasza ozzy711 (#22663) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Nem is látni a problémát. Kontaktos a kábel.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.