Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7001) Whit3Rav3n válasza Tirexi (#7000) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ott majd akkor neked is javulni fog valószínűleg az fps. Fórumon néztem hogy akár 1,5gb-ot is fogyaszt a game, azért az 5850/5870 tulajoknál pl játszhatatlan a cucc

(#7002) BeLucZ válasza Cybertrone (#6994) üzenetére


BeLucZ
addikt

számold már ki a 25 és 40 fps viszonyát :D még jo indulatu is voltam

6870 is bivaly erős kari, és ha csak 25 fpsre képes dx11 fullon 1920ban az nadon soványka, feltéve ha tirexi frankót mondott

[ Szerkesztve ]

(#7003) Tirexi válasza BeLucZ (#7002) üzenetére


Tirexi
addikt

De megnyugtatlak titeket, 1280-ba elég jól megy. :DD :DD

(#7004) Pietrosz válasza BeLucZ (#7002) üzenetére


Pietrosz
addikt

Mielőtt még eljárnád az örömtáncot, várjuk meg a 69xx karik eredményeit is.

(#7005) BeLucZ válasza Tirexi (#7003) üzenetére


BeLucZ
addikt

a villám aki full hd monitoron 1280ba jáccik :D csak nativ, ha 2560as felbontás lenne akkor csak ugy, nagyon ocsmány tud lenni a kép nem nativban :S

(#7006) Cybertrone válasza Whit3Rav3n (#7001) üzenetére


Cybertrone
veterán

Előre le lett írva hogy a High qualiti textúráknak nem lesz elég 1gb memória... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7007) SkyS1gn válasza Cybertrone (#7006) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát nekem elég siralmas... 30FPS néha még alá is esik..:S Ez durva.. most kb olyan érzésem van mint crysis 1nél, 170ezer ft-os pc-n majdhogynem szaggat!
Ráadásul sokszor kifagytam kb 5x az elején mire kitudtam próbálni...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7008) radi8tor válasza SkyS1gn (#7007) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meg se merem próbálni az enyémen :p

⭐ Stella

(#7009) Tirexi válasza SkyS1gn (#7007) üzenetére


Tirexi
addikt

Na erről beszéltem. :D
Bezzeg NV-n egy 460-al Fraps mellett is simán játszható marad a game. :DDD :))

(#7010) Tirexi válasza BeLucZ (#7005) üzenetére


Tirexi
addikt

A videó felvétel miatt kapcsoltam át 1280-ba.
Játszani továbbra is a Box-on játszok am.
Videókat meg lehet LOW felbontásba felvenni, YT-on nincs sok különbség 1080p és 720p között.

(#7011) Cybertrone válasza Tirexi (#7009) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt mire alapozod? :U Vagy ha a zöldeket akarod lejáratni szarul csináálod... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7012) Tirexi válasza Cybertrone (#7011) üzenetére


Tirexi
addikt

Arra alapozom, hogy egyik YT-os haverom 1080p-be tolja i5-el GTX460-al és Fraps mellett is játszható FPS-e van.
Nekem meg nem, holott a 6870 még majdnem hogy erősebb is mint egy 460...

De kötekedj csak már megszoktam. Trollface.

(#7013) Cybertrone válasza Tirexi (#7012) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ma jött ki a javítás... ma játszotta, mert elvileg azért a 6870 az kicsivel erősebb mint a 460... Nem kötekedés csak tudni szerettem volna vajon mire alapozod a gondolatmenetedet! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7014) BeLucZ válasza Tirexi (#7012) üzenetére


BeLucZ
addikt

6870 erősebb mint a 460 nem is picit, de ezekszerint akkor tényleg beigazolódni láccik az a hír hogy a dx11es mód igencsak nv kedvelő lett, gondolom durva tessz miaatt vagy nem tom

(#7015) Cybertrone válasza BeLucZ (#7014) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az új generációs atik is tudnak tesszelálni... nincs már meg az a nagy külömbség... Az ati majd összekovácsol egy drivert ahol ráorvosolnak erre és nincsen probléma! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7016) SkyS1gn válasza Tirexi (#7009) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Haverom 560 Ti-al jobban megy neki fullHD-ba mint nekem,
Ezt úgy hivják hogy lefizetés.... mindenhol ott virít a rohadt FAILVIDIA... szarok rá, multiban úgysem kell dx11!
Az fejbevágott hogy utcán mentem beugrottam egy csatornába és kb 10FPS-em volt alig tudtam kimenni belőle, de ahogy kiértem újra játszható lett...
Televolt kövekkel agyontesszelálta az egészet... szerintem kicsit túlzásba vitték az egészet!:S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7017) Tirexi válasza BeLucZ (#7014) üzenetére


Tirexi
addikt

Egyszer leszek ATI-s akkor is megcopom. :DD :DD :W :W

(#7018) Cybertrone válasza Tirexi (#7017) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem szoptad meg... Majd jön erre is orvoslás... mellesleg ugyan így volt a DRAGON AGE 2-vel... ottmeg az NV-n volt diavetítés... :K És ott meg a game elején AMD állt... a fagyi ide oda nyal... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7019) Tirexi válasza Cybertrone (#7018) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen de mindig oda nyal ahova nem kéne. :)
DA2 egy xar game volt az nem érdekelt, de a Crysis 2 minden idők legdurvább játéka Szájbertron!!!!!!!!! :Y :Y

(#7020) BeLucZ válasza SkyS1gn (#7016) üzenetére


BeLucZ
addikt

az azért vicces, erről beszéltem :D de hát ja egyszer lenn egyszer fenn, abban igaza van cybernek hogy javitottak a caymanben a tesszen de azért még mindig elmarad a gf110 tessz erejétől más kérdés hogy kb ez csak a heavenben érvényesült eddig....

(#7021) Landon


Landon
őstag

Kint van a DX11 Crysis2-höz? :D Nah akkor mindjárt meglesem én is. :K

Ne bántsátok, én hoztam fel a témát. :) Nekem meg semmi bajom a Radeonokkal sőt, csupán csak érdeklődtem, hogy bárki tapasztalt e valami javulást az új driver/CAP óta az ügyben. :B

Kasa@ Majd nézek kihasználtságot! :K Jó lesz GPUZ-vel is?

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7022) Cybertrone válasza Tirexi (#7019) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na mondjuk a multi szerintem fos... bughalom, és egy rossz Codutánzat... a single az teljesen jó, csak tudod ha már 2* kipörgetted akkor 3.-ra leszarod a dx11-et mert úgy is tudod mivan... :U Reklámozták hogy az engine milyen fasza környezeti rombolhatóságot tud kreállni, ez mondjuk holvan belőle? A csata hevében nem azt figyelem hogy milyen mélyek a barázdák, meg hogy a téglák hogy lógnak ki a falból... Sót az sem érdekel hogy az űrlények tökröződnek.... ez mind felesleges ficsőr... és nem a játéknak az élményén dob, hanem azon hogy egyálltalán elő vegye valaki! :R
Mellesleg a DIrt 3 elején is az AMD van mint favorizált cucc... mégis gyünyürűen megy NV-n... :K

Ezzel együtt holnap ha összerámolom a vasat egységessé akkor felpattintom én is, mert azért persze megvettem ( amit már bánok mert kb a single tetszett a multi nagyon nem)
És ha nekem is szar lesz akkor megdöntjük azt az elméletet hogy a game csak zöldet szeret... Sokan beszartak hogy megevett 1.5 gb-ot a game, és reklámozták... én nem félek a BFBC2 is megeszik 1.4gb-ot 32*es szűréssel de ott egy várost le lehet rombolni, és annak látom értelmét!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7023) SkyS1gn válasza BeLucZ (#7020) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egyszerűen csak le vannak fizetve... nem a hardverektől függ ez már...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7024) SkyS1gn válasza Cybertrone (#7022) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert ők nem olyan rohadékok hogy direkt elbasszák az ő javukra...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7025) kasa85 válasza SkyS1gn (#7016) üzenetére


kasa85
őstag

Írták is a Crytekék hogy ez lesz a jövő játéka :D
Az a szar benne hogy miért nem lehet megcsinálni játékokat úgy mint a Haven ban van
Lenne egy csúszka,és mindenki úgy lőné be a tesztelállást amit a kártyája elbír.
Majd jön rá valami Mikrolagfix,és lehet tolni CF ben 30fps el.
Amúgy textúra packkal,és DX11 el mekkora lett a különbség a régi Maximum beállításhoz viszonyítva :F

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7026) Cybertrone válasza SkyS1gn (#7024) üzenetére


Cybertrone
veterán

1. Minden tisztelettel megkérlek használd a szerkesztés gombot!
2. A mai világban a pénz dominál... AMD pénzt tett a Dragon Age 2-ben NV ebbe... most az Amd fog ehhez kiadni javítást ami után felemelkedik az fps... A személyeskedő szavakat szerintem hanyagoljuk... felnőtt emberek vagyunk egy felnőtteknek szánt topikban, és nem érdemes ilyen hülyeségeken felpiszkálni a lelkünket...! :R
Am a High textura pakkot nem muszály feltenni... anélkül gyanítom visszaáll a világ rendje! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7027) kasa85 válasza Landon (#7021) üzenetére


kasa85
őstag

Persze a lényeg hogy vissza tekintve meg tudd nézni mekkora az átlag ki használtsága a két magon.
Nekem 60-60% :(((

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7028) Tirexi válasza kasa85 (#7025) üzenetére


Tirexi
addikt

"Amúgy textúra packkal,és DX11 el mekkora lett a különbség a régi Maximum beállításhoz viszonyítva :F"

Mínusz 30 FPS.

Ezzel sztem mindent elmondtam. :)) :))

(#7029) Cybertrone válasza Tirexi (#7028) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nah akkor marad még ha jól emlékszem közel 100fps-em... 6970 cf tulajoknak meg 90 fps na bumm... ez szerintem bőven jó! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7030) Tirexi válasza Cybertrone (#7029) üzenetére


Tirexi
addikt

Lesz ez még így sem Cyber... még így sem...
Ne feledd mit mondtam. :U :U

(#7031) kasa85 válasza SkyS1gn (#7023) üzenetére


kasa85
őstag

Sajnos ez tény mivel azokon a kártyákon kezdik el optimalizálni ami nagy gond,mert az Atinak utólag kell neki optimalizálni a játékhoz a Drivereket ami vagy sikerül neki vagy nem.
Csak azt nem értem Atiéknál is van zsé rendesen miért nem tudnak ők is beleadni a kasszába,és nem lenne ez az Ati/Nvidia probléma.
Majd jön a 11.6WSH hottfix és majd megoldja egy kis röcögéssel a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7032) Cybertrone válasza Tirexi (#7030) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem hiába mondod nyújts be petíciót a cryteknek mert pénzt fogadtak el... :R
Mellesleg akkor mikor a DRAGON AGE megjelent és nv-n jácchatatlan volt egyikőtök sem volt felháborodva... sajnálatos az ilyen, és szerintem is szemét dolog, de itt rég nem az usereket nézi senki... ez a harc rajtunk csattan, és mi szenvedünk tőle... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7033) Landon válasza kasa85 (#7031) üzenetére


Landon
őstag

WSH hotfix? Mire? Lemaradtam. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7034) BeLucZ válasza kasa85 (#7031) üzenetére


BeLucZ
addikt

De amúgy látványban is jóval többet nyújt a dx11 pack vagy csak a teljesitményt zabálja fel minimális látványjavulás árán? emléxem nekem dx9be is faszán nézett ki mikor azzal az advanced grap opsönsssszel beállitottam volt egy 4ik szint de csak az 1.6os verzioban, a texturák tüélesek lettek, de a játék motorjábol csalta elő nem is kellett hozzá semmilyen pack és kurva jol nézett ki és jol is ment

(#7035) Cybertrone válasza BeLucZ (#7034) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát ha azt nézzük a téglák kiállnak a falból a lépcső az lépcső, az árnyékok videón szépen mutatnak... de mindezt harc közben úgy sem látod... van benne HDR gazdagon, van tükröződés gazdagon... csili vili az egész, csak aki már megunta az ez után nemfogja elővenni hogy megint elkezdjen gamelni vele... mert nem minden a grafika sajnos... a single jó lett a multi szar... és csak azért nem fogja senki kijáccani a singlét 5* mert ez dx11-es! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7036) SkyS1gn válasza BeLucZ (#7034) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szebbnek szebb de mi árán? :S Pl a járdán ha mész minden egyes tégla, macskakő le van tesszelálva, ha valahol valami leomlott akkor a törmelékek álltalában tesszelálva vannak!
Másnál nem fagy a játék amióta felrakta ezeket?
Kasa85: párszor úgy fagyott mint bc2 szokott ab-el, de itt minden ki volt lőve...:S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7037) Landon válasza BeLucZ (#7034) üzenetére


Landon
őstag

Amit video-t láttam a patchről nekem az tetszett benne leginkább, hogy végre a falakon nem csak egy kifeszített hányadék textúra volt hanem végre a téglák is látszottak ill. a föld textúrák végre élesek és szintén van mélységük. Számomra ez mindenképp fejlődés de gondolom rendesen megeszi majd a teljesítményt.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7038) BeLucZ válasza Landon (#7037) üzenetére


BeLucZ
addikt

a gond az hogy eleve ezzel kellett volna kijönnie, nem pedig rá egy csomó időre mikor már mindenki kijáccotta vagy nem .....

(#7039) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Nem tudom mi a bajotok, eddig az volt a gond, hogy nem használják ezeket a featureöket. Hát most használják :DDD Hol van az leírva, hogy a mostani karikon tökéletesen kell futnia minden maxon felturbózva+tessalation+stb? Nem kötelező ezeket felpakolni, dx9-ben is gyönyörű a game. Ennek az updatenek kicsit olyan szaga van szvsz, hogy csakazért is megmutatta a Crytek, hogy tudnak ők, ha akarnak, nem szarták le teljesen a pc-ket.

(#7040) Landon válasza Pietrosz (#7039) üzenetére


Landon
őstag

Hát szerintem ez a grafika amit a DX11-el nyújt messze nem olyan forradalmi mint anno volt a Crysis. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#7041) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Megint fagytam... de 1-1 pályarászen:S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7042) kasa85 válasza SkyS1gn (#7041) üzenetére


kasa85
őstag

Más is panaszkodik rá szerintem motor hiba lesz.
Mikor megjelent nekem is lefogyott a virágcserepes verzióm a tenger alatt járós résznél.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7043) Tirexi


Tirexi
addikt

Én meg rájöttem a megoldásra:
Venni kell egy nagy LCD TV-t aminek a felbontása 720p körüli és akkor nem kell venni 120k-s VGA-t, hogy menjen a game 1920-ba.

Konklúzió:
Nagy képernyőd van kis felbontással mégsem torz és homályos minden ráadásul egy csomó lóvéd meg marad másra és a game is jól fog menni.

Amit Cyber meg egy két PH fórumozó csinál az már betegség. Vízhűtés, meg 6 magos CPU meg csúcs VGA SLI-ben. Mi a fa..nak? Csak gondolkodni kéne egy kicsit.

A videón jól látni, hogy tökéletesen fut a game kis felbontáson, ennyi a megoldás.

Ha lehetne kapni 24"-os monitort aminek a natív felbontása 1280*720 akkor már nekem régen az lenne és elég lenne egy 6870 mindenre. :R

(#7044) kasa85 válasza BeLucZ (#7034) üzenetére


kasa85
őstag

Nem tudom miért panaszkodnak hogy minek DX11 lassan már három éve van és jó formán semmire sem használják,és alig jött ki normális játék hozzá.
Én amondó vagyok értékeljük ezt a lehetőséget amit kaptunk a sok repetitív szar konzolportok után.
Még nem teszteltem le és remélem nem lesz Mikrofosos a játék mert akkor bekenem a kártyámat gép olajjal ,hogy jobban csúszón bennük az adatok :DDD
Azt a rohadt Magyarítást várom már amit meg ígértek még Májusba,de még az 50% ka sincsen kész :(((

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7045) Cybertrone válasza Tirexi (#7043) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd mi tudjuk apukám, és ha tanács kell szólunk, de nem neked hanem valakinek aki konyít is hozzá Vili? :D
Gamelj csak a méteres tv-n aminek gyűszűnyi a felbontása, és hagyd meg nekünk kérlek azt az örömöt amit mi szeretnénk a magunkénak tudni... Arról nem mi tehetünk hogy te melléfogtál oly sokszor pc-s pályafutásod során, és magam, és kedves fórumtársaim nevében kiket ugyan nem neveztél meg, de talán kikövetkeztetjük kik azok megkérlek hogy a közel, s távoli jövőben az ilyen jellegű hozzászólásokat tartsd magadba, mert senki nem kavíncsi rá, és mert neadj isten szólunk modkerbe hogy egy önjelöl pszichiáter frankón analizálja a mi " beteg " lelkivilágunkat, és szoljanak neki hogy fejezze be! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7046) kasa85 válasza Landon (#7033) üzenetére


kasa85
őstag

Hogy menjenek a VHS kazetták is :))
Gondolom ezeket a hirtelen fps csökkenéseket fogják majd javítani amit fentebb olvasni véltem,de ez már megszokás mert minden ami megjelenik a végén úgy is Hottfixes lesz :)
Majd holnap le tesztelem az utána sírhatok megint egy sort,hogy mi a rossz. ;] :(((
Mondjuk az első nap is szívtam vele,mert cf ben úgy villogott hogy a végén majdnem epilepsziás lettem,de utána egész szépen futott hibamentesen!

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#7047) SkyS1gn válasza kasa85 (#7046) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak ne fagyna elsődlegesen...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7048) Wukiwo válasza Tirexi (#7043) üzenetére


Wukiwo
senior tag

mi pc-n játszunk és nem kell konzol ,hogy ide írjunk..Te ,hogy vagy ezzel? :U

(#7049) #65675776


#65675776
törölt tag

Talán még most kellene abbahagyni, mert ha elszalad a ló, akkor annak csúnya következményei lesznek!

(#7050) kasa85 válasza SkyS1gn (#7047) üzenetére


kasa85
őstag

Sajnos akkor ezek szerint nem oldották meg 100% ban. :(((
Ha húzott a kari azért is ki fagyhat,de mikor nekem fagyott a tenger alatt járós résznél,mikor a lócán ülök,és át adná az irányítást a játék fel ellás előtt kifagyott.
Mikor a feka az arcát bele nyomta a monitoromba,és utána a rezet segített(lehet nem volt a gépemnek szimpatikus) :DD
Nem hiszem hogy a pb vel akadt volna habár ki tudja,mivel a nem mondjuk ki a nevét verzióval játszottam,de attól még a háttérben a pb futhatott és az akaszthatta ki a gépemet.
Múlt hónapban felraktam az első patch,és utána nem volt gond a fagyással,de szerintem a játék hibája lehet mivel rengetegen panaszkodtak rá.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.