Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) Dracula válasza Sondi1986 (#2944) üzenetére


Dracula
senior tag

Kösz!

És melyik a legjobb hűtés - és hang szempontjából? :)
2 gigás.

Ez?

6950

(#3002) shteer válasza Dracula (#3001) üzenetére


shteer
titán

nem jobb mint a referencia sztem :) jól szellőző házban talán halkabb

..szerintem jónak tűnik

(#3003) Landon


Landon
őstag

Sziasztok,

Elég nagy döntés előtt állok, és lassan lassan már egy hónapja nem tudok dönteni. :) VGA vásárlás előtt vagyok és a következők a jelöltek:

AMD HD6990 - ha 160k körül megáll az ára valóban.... de az a lélektani határ.
AMD HD6950 CF

GTX590 - uaz vonatkozik rá mint a vörös vetélytársára de ebben az esetben nem tudom elképzelni a 200k alatti árat sok tényező miatt.
GTX580 Gainward Phantom 3GB - eddig ő a leg esélyesebb talán.

Na szóval, megkérdeztem ugye a "zöldeket" is ők a következőt mondták: egy kártya mindíg jobb mint kettő szabály alapján és az AMD-vel való esetleges sw-es gondok miatt (driver, új játékoknál állandóan patchekre várás etc) inkább egy db stabil 580-ast ajánlanak. Sokat google-ztam és ezt a véleményt nagyon, túl sok helyen olvastam. Csak ugyanakkor nagyon de nagyon csábít a 6950CF teljesítménye. :) Ez lenne az első kérdésem akkor, hogy Ti mit gondoltok, melyik VGA-t javasolnátok elsősorban és ha kérhetem előítéletek, és "fanboy"-kodás nélkül objektívan nézzünk a két gyártóra. :) Köszönöm! (a másik topicban sem kezdett e senki "köpködni" amikor előkerült az AMD neve...)
Más: Tegyük fel a 6950CF-re esik a választás. Ezzel kapcoslatban lenne jó pár kérdésem:

1: Miért van akkora ár különbség egy Sapphire és egy MSI plédány közt (69-74k kb)? Megvallom őszintén még nem néztem utána, lehet órajelbeli különbség van. :B
2: Ennek mindenképp én magam utána fogok olvasni (már ebben a pillanatban is) de mindenképp szeretném hallani a Ti véleményeteket is! Minden 6950 viszonylag egyszerűen és kockázat mentesen flashelhető 6970-é? A hangsúly a kockázat mentességen lenne inkább. Ill. ha sikerül átflashelni akkor esély van rá, hogy hibákat fog produkálni?
3: Olvastam hogy a 2 6950es eléggé melegszik. Ez mennyire komoly probléma?

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét, véleményét! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3004) ZolikaE46 válasza Landon (#3003) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Az én véleményem szerint vegyél 2db moddolható 6950-et. Szerintem ez a legértelmesebb választás olcsóbb mint egy 6970 és még is ugyan ezt tudja stabilan gond nélkül. És a 2db együtt erősebb mint egy 6990 és szerintem erősebb is lesz mint a gtx 590. Ez az én véleményem! A kettőt együtt ha ügyes vagy 120k-ért meg lehet szerezni.

(#3005) JColee válasza ZolikaE46 (#3004) üzenetére


JColee
őstag

Ha jól tudom, nem 100%, hogy megfelelően fog működni.

(#3006) ZolikaE46 válasza JColee (#3005) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

sapphire-tól egy olyat nem hallottam ami nem működik stabilan!

(#3007) JColee válasza ZolikaE46 (#3006) üzenetére


JColee
őstag

Én mintha itt a fórumban olvastam volna olyat, hogy nem ment a dolog. Másrészt nem biztos, hogy Sapphiret venne.

[ Szerkesztve ]

(#3008) ZolikaE46 válasza JColee (#3007) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Kérlek ha nem gond akkor keresd vissza kiírta, hogy melyik sapphire nem megy stabilan! Vagy esetleg írjon olyan ember! Köszönjük. Nyilván ne olyan írjon akinek az új típus van.
Nekem mind1 melyiket veszi, de ami stabilan moddolható szerintem az a Sapphire, de nagy átlagba a többi is stabil. Nem hiszem hogy ezzel gond lesz. Úgyx, hogy szerintem 2db moddolható 6950 lenne a legjobb választás.
Esetleg Te is mond meg, hogy szerinted mi lenne a legjobb választás. Neki is könnyebb ha többen válaszolunk. Aztán meglátjuk mi születik...

[ Szerkesztve ]

(#3009) Landon


Landon
őstag

Srácok ezt a flashelést hagyjuk! :) 2x6950-t felesleges flashelni. Az már csak telhetetlenség. 2x6950 az felér egy 6990-essel a tesztek szerint. Engem most már jobban érdekelne a skálázódás, driverek és minden egyéb AMD betegség. :) Az a bajom, hogy az nV sokkal támogatottabb és ez meglátszik a játékok teljesítményén... ez az egy ami zavar és gátol már csak. :( Máskülönben már venném is a 2 6950est. :\

Szerk: utána olvastam a flashelsének. Szerintem nekem már esélyem sincs rá. Nyilván elfogyott az a batch amik csak BIOS szinten voltak unlock-olva... :(

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3010) JColee válasza ZolikaE46 (#3008) üzenetére


JColee
őstag

Te olvass mán vissza, hogy miket írtam. :) Meg sem említettem h Sapphire, vagy nem Sapphire. Csak annyit mondtam, hogy szerintem volt itt a fórumban is emberke, akinek nem ment a modding.

[ Szerkesztve ]

(#3011) ZolikaE46 válasza JColee (#3010) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

3006- os komentemre válaszoltál abba pedig ezt állítottad. Röviden ennyi, és utána írtad még azt hogy nem biztos, hogy sapphire-t venne. Ha másképp értetted akkor sorry. Kicsit pontosítsad legközelebb vagy majd én jobban oda figyelek.

[ Szerkesztve ]

(#3012) ZolikaE46 válasza Landon (#3009) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Valaki itt még árul ilyen típust és akik még mostanság vesznek azok is írják hogy flashselhető.

Egyb. mondasz valamit az nvidiás dolgokkal sok játék tényleg arra épít inkább, de ha jelenlegi állapotot nézel talán jobban megéri a 2db 6950, mert a kettő kerül annyiba mint egy gtx 580 és annál jóval erősebb a 2db 6950. Gondold meg...

[ Szerkesztve ]

(#3013) Landon válasza ZolikaE46 (#3012) üzenetére


Landon
őstag

Igen ez az amiért nagyon gondolkodom... Azt hiszem mindenképp megvárom a 6990-es itthoni debütálását, talán még az 590est is. :) De egyre jobban kezdek a 2x6950 felé menni...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3014) Shkiz0 válasza Landon (#3009) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Lehet még ám szerezni, nekem is van még.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3015) Tiszteletes válasza Landon (#3003) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Nyers egykártyás teljesítményre valóban legjobb választás a GTX580. Ahogy nézem nem szempont a lóvé, de azért én csóró agglomerációs gyűrűben élő budai, csak mondanám, hogy most egy moddolható 6950 kb 60-65k-ért. Táp bőven elég szerintem a CF-hez. Majd 8-10 hónap múlva 40k körül megvenni itt aprón a második moddolt 6950-et vagy 6970-et. És a spórolt pénz 10 havi kamatát is figyelembe véve egy 160-170K-s 6990-hez képest megspóroltad még egy 6950 jelenlegi árát minimum.

"Normális embernek" jelenleg és még legalább fél évig maximálisan kielégíti az igényeit egy moddolt 6950-es teljesítménye. És ha már egy hónapja töröd a fejed szerintem te sem vagy híve az ész nélküli pénzszórásnak.

Szóval ha nem vagy e-pénisz növesztő, egy csillió FPS-el akarom futtatni a Crysis WH-t Vér-Pistike, akkor szerintem jelenleg sem költséghatékony alternatíva NV-be fektetni a lóvét.

Persze, hogy jobb az egy kártyás rendszer. Mert a népszerű játékok kb 3-5%-ánál nem figyeltek túlzottan a programozók a röccenésmentes multi-GPU-s futásra. Na és? Kit érdekel?! Ez kevesebb mint a játékok egy-huszada.

Többet fogyaszt 2 kártya mint egy? Játék alatt valóban szignifikáns a különbözet, nade netezés/filmnéés közben... ugyan már. Azért még nem szálltak el annyira a villamos-energia árak, hogy ezzel érdemes volna érdemben foglalkozni. Ha nem vagy e-sportoló, aki a napjának 50%-ában hajtja a vasat, akkor ez sem lehet ellenérv.

Én ha a te igényeid helyébe képzelem magam, így látom a dolgot, de a döntés a tied. A lényeg, hogy elégedett légy!

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#3016) ZolikaE46 válasza Landon (#3013) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Ár szempontjából és teljesítmény szempontjából a kettő verhetetlen főleg ha moddolható, de azért még hallgass meg itt másokat is, mert ez csak az én véleményem!

[ Szerkesztve ]

(#3017) JColee válasza ZolikaE46 (#3011) üzenetére


JColee
őstag

Sapphiret lehet modolni != 6950 karikat lehet modolni.
Te pedig így állítottad. Erre írtam azt, hogy volt, akinek nem sikerült modolni (erre értetted azt, h Sapphiret nem sikerült).
Én azt mondom, hogy nem 100%, hogy lehet modolni.

(#3018) ZolikaE46 válasza JColee (#3017) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Mind1 ezt már csak keverjük, Én másképp értelmezem! Ennek már semmi értelme hagyjuk... :DD Lényeget most már értjük és szvsz. ez a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#3019) ZolikaE46 válasza Shkiz0 (#3014) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Tudtam, hogy van valakinek. Akkor ezek szerint neked volt, csak nem jutott eszembe sorry!

(#3020) Shkiz0 válasza ZolikaE46 (#3019) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem csak volt most is van raktáron.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3021) ZolikaE46 válasza Shkiz0 (#3020) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

oké oké egyb.melyik fajta van neked? sapphire tégla? rev b?

(#3022) greenfairy


greenfairy
tag

Üdv!

Hasonló cipőben járok, mint előttem szóló kolléga (Landon), aki 6950CF-et szeretne. Nekem ez egy 2560x1440 moncsin futó Starcraft 2, Diabló 3 megfelelő futtatására kellene. A kérdésem az, hogy melyik 6950 a legcsendesebb, illetve van-e olyan VGA hűtő amit ezekre a kártyákra szánnak?

[ Szerkesztve ]

(#3023) Landon válasza Tiszteletes (#3015) üzenetére


Landon
őstag

Közgazdász? :D Csak a levezetés végett kérdem. :) Teljes mértékben egyetértek. És nem nem vagyok e-pénisz növelő valóban. Viszont az 1db 6950es már lehet nem elégítene ki! :) Révén hogy egyik kedvenc játékom a Metro 2033 és azért ölök bele ennyi pénzt egy az értékét szinte semennyire nem tartó dologba mert maximálisan élvezni akarom. :) 8 hónap alatt meg nem épphogy kijönne a kamatból egy 40k-s 6950... vagy még az sem. :)

De ha jól értem akkor az nV ellen beszélsz inkább és nem a 6950CF ellen? :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3024) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Szerintem felesleges ilyen csúcs kártyákat venni. 160-180k-ig. Nemsokára jön a 7-es sorozat.Jövő ilyenkorra itt lesz. Most nem 60Fps-sel fut a játék hanem csak 40. Úgysem veszed észre játék közben. 5870-el kihúzom még egy darabig.

(#3025) kinghaxor válasza Landon (#3023) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ha a Metro miatt szeretnél GTX 580-at venni, azért teljesen felesleges. Metro-ban a HD 6970 maximum grafikai beállítások mellett szinte teljesen ugyanazt tudja mint az 580-as. Talán 1-2 FPS a különbség, de van olyan teszt is ahol semmi pl.: Prohardver tesztje. De még a HD 6950 és a GTX 580 között sem volt sok a különbség az említett játékban. (kb: 5 FPS) Egyébként szerintem pont a Metro az a játék, ahol 1 kártya már nem elég ahhoz, hogy élvezhetően lehessen vele játszani nagy felbontáson maximális grafikai beállítások mellett DX11-ben úgy, hogy még a képjavító opciók is be vannak kapcsolva. Oda mindenféleképpen 2 kártya kell. De ez a játék optimalizálatlansága miatt van így.

(#3026) Shkiz0 válasza ZolikaE46 (#3021) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Épp nálam PowerColor tégla.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3027) Landon válasza kinghaxor (#3025) üzenetére


Landon
őstag

Nem en nem akarok se sima 580ast se 6970t. En 2 kartyaba gondolkodom mindenkepp. :) 6950cf lesz valszeg... De a dualgpu-s csodakat meg talan bevarom.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3028) ZolikaE46 válasza Shkiz0 (#3026) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Esetleg nem tudod fog még olyan kerülni a kezedbe?Egyenlőre csak kérdés szinten érdekel. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3029) Tiszteletes válasza Landon (#3023) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Csak a szemlélet köz-gizdász egyelőre, még ne diplomáztam. :)

Tudni kell rólam, hogy a TNT2-esek óta NV fan voltam. TNT2 VANTA 32MB->Geforce3Ti200->Nv 5900XT->8800GTS 320MB

És akkor szembesültem a 4890-esek elképesztően alacsony árával. A bevezetés utáni 1-1,5 hétben elképesztően jó áron voltak. Utána már "csak" nagyon jó. És én ezzel a kártyával nyomtam a Metro-t persze kompromisszumokkal.

Aztán jött az újabb zseniális AMD marketing fogás a moddolható 6950-el. Amúgy nem cseréltem volna nyár elejéig kártyát.

Metro2033-ra már reagáltak előttem.

Csak nem szeretném, ha a szükségesnél több pénzt baxna el bárki is, aki maga keresi meg a rá valót, mint ami szükséges, pláne egy általad is kiemelt, gyorsan amortizálódó alkatrészre.

Nincs tapasztalatom CF téren, csak a tesztekre és az azokban megfigyelhető skálázódásokra építem a véleményem. És igen. Amíg az NV nem hajlandó érdemi pálfordulást tenni az árpolitikájában, addig köszönöm én AMD vonalon maradok, NV-t legfeljebb fizikára veszek.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#3030) Shkiz0 válasza ZolikaE46 (#3028) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Most van, aztán hogy tudok e még szerezni az kérdéses.
Nem is hozok mostanában csak 1-2 darabot készletre, mert 1: hullámvasutazik a forint, 2: ha véletlenül berendelek nagyobb mennyiséget, és nem lehet módosítani akkor meg rajtam marad.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3031) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Urak!
Egy 6970 es képes e 1980X1050 ben három monitort meghajtani,mégpedig úgy,hogy nincs teljesítmény vesztés?
Lehet buta a kérdés ,de három monitoros rendszerben gondolkodom,viszont ezt szeretném egy videó kártyával megoldani,már ha lehet.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#3032) Landon válasza Tiszteletes (#3029) üzenetére


Landon
őstag

Hat nekem is meg csak a "gizdasz" resze van meg nagyjabol, de lassan lassan majd jon a tobbi is. :) Te melyik uni-n?

Amit az AMD-vel kapcs mondasz az igaz csak hiaba jobb es olcsobb az AMD ha a tamogatottsaga gaz, nV kezebe vannak a fejlesztok :( physx-nel is nagyobb lehuzas nincs... Remelem jol besznak vele es a 3DM11-be is latott sokkal gyorsabb es jobb cuccos fog most elterjedni... Fingers crossed :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3033) Landon válasza Tiszteletes (#3029) üzenetére


Landon
őstag

Basszus, dupla. Elnezest...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3034) Cybertrone válasza Tökmindegy (#3031) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hogy a viharba ne lehetne... De a teljesítmény csökkenni fog! Oda már illik a CFX! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3035) radi8tor válasza Tökmindegy (#3031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem akarsz játszani a 3 monitorral, akkor nem lesz teljesítménycsökkenés (Internetezés alatt).
Amúgy 3 monitorral az már 5940x1050 pixel felbontás. Gondolhatod, hogy nem lesz ugyanannyi FPS-ed mondjuk Crysisban, mint 1440x900-as felbontáson.

⭐ Stella

(#3036) Whit3Rav3n válasza Landon (#3033) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

A Crysis-hoz még itt válaszolok mert ez legalább AMD topik, sztem elég észrevehető az AA hiánya Crysisban, elég elmosódottak nélküle a távoli élek. Az AF is nagyon sokat dob a grafikán. Viszont érdekes hogy a crysis warhead elég jól játszható 8xAA-val már egy 6970-el is.

(#3037) Tökmindegy válasza radi8tor (#3035) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ok köszönöm:) Akkor ezt kilőttem.
Azt gondoltam elég egy kártya ,de így maradok az egy de nagy megjelenítőnél.
A két kártyás rendszerekben nem hiszek.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#3038) radi8tor válasza Tökmindegy (#3037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én a háromkártyásban nem hiszek ;]
Macerás már 3 időszeletre bontani a képeket.

⭐ Stella

(#3039) Whit3Rav3n válasza radi8tor (#3038) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Én hiszek a 4 gpu-ban is, nem volt rossz tapasztalat. :D

(#3040) cyberkind válasza radi8tor (#3038) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem volt annó 3 kártyás rendszerem, ha lehet így nevezni, 4870x2+4870, és rohadt jól működött !

(#3039) Whit3Rav3n
2 db, 5970, vagy 6990, + PhysX kártya !

Paranormal Cocktivity

(#3041) radi8tor válasza Whit3Rav3n (#3039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

4 GPU jobb, mint a 3 szerintem. De 3-nál jobb a 2. Azt mondják az okosok.

⭐ Stella

(#3042) Whit3Rav3n válasza radi8tor (#3041) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Miért jobb a 4 gpu a 3-nál, ha a szokásos multigpu problémák miatt aggódsz mint input lag vagy mikroszaggatás akkor jobb a 3 gpu a 4-nél tendenciálisan.

(#3043) Landon


Landon
őstag

Nézegettem melyik 6950 párost kéne venni. NEm nagy meglepetésként a Sapphire-ra esett a választás, ezzel kapcoslatban lenne egy kérdésem: ugye most már az a Sapphire a saját tervezésű modeljét nyomja és nem a ref 6950-est. A kettő közt minőségben van vmi különbség? Jobb/rosszabb? Mert órajelekben stb uaz. Viszont a PCB ill. a hűtés más... és félek, hogy esetleg nem előállítási költség vágása címén kicsit gagyibb komponensekből épül fel mint az AMD ref verziói. Ill. a hűtésről tudni vmit, hogy jobb e mint a ref?

Whit3Rav3n: Ez a input lag/mikro szaggatás mennyire gyakori probléma?

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3044) Whit3Rav3n válasza Landon (#3043) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

2 GPU-nál olyan 25-30 fps alatt probléma tipikusan, afelett nincs gond vele. Mondjuk input lag-el annyira nem volt problémám még ilyen fps-ekkel sem. Sapphire egyedi design feltételezhetően halkabb de nem unlockolható.

(#3045) Landon válasza Whit3Rav3n (#3044) üzenetére


Landon
őstag

Ettől tartok én is h ott már el vannak fizikailag is vágva a shader egységek... remek. Nem mint ha annyira érdekelne... de mindegy. Majd max kommentbe odaírom iponnál h ha egy mód van rá két régebbi típust bányásszanak. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3046) Whit3Rav3n válasza Landon (#3045) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Vagy vehetsz egy márkát aminek még nincs saját design-ja ref designban úgyis minden kártya ugyanolyan.

(#3047) cyberkind válasza Whit3Rav3n (#3046) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy tudom hogy az ASUS-on válogatott GPU-k, meg RAM-ok vannak ! :U

Paranormal Cocktivity

(#3048) NOD válasza Landon (#3043) üzenetére


NOD
senior tag

Haverom vett 2 napja Sapphire 6950-et (amugy iponon van mindkét rev, legalábbis volt amikor néztem) a ref hütős ,fekete pcb-s verziót és moddolható volt. Szerintem (nem 100%) de ahogy elnézem, az összes ref hutéses sapphire moddolható.

Rev1 ref hütés és sztem 100%-ban moddolható mind

Rev2 , jobb hütés de már az uj pcb és tuti hogy nem moddolható

Talán azért jobb a Sapphire-t venni ha moddolni akarod mert mondjuk a Gigabyte--on vagy a többi gyártónál ránézésre vagy névre nem tudod hogy ez még rev1 vagy már a rev2 (max ha kinyitod a dobozt vagy a boltban ránézel).

[ Szerkesztve ]

(#3049) ZolikaE46


ZolikaE46
senior tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy valakinek van e már MSI Twin Frozr 2-je és ha van persze akkor mit tud furmarkba? Köszönöm!

(#3050) Landon


Landon
őstag

Utánajártam egy picit jobban ennek a flashelésnek. Hogy őszinte legyek nem sok értelmét látom! Maga a tiltott shader egységek hozzáadása nem okoz nagy növekedést, hanem az órajel növekedés az a ami igazán lök rajta.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.