Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4523) csikimara válasza gahor72 (#4522) üzenetére


csikimara
csendes tag

Szia. Igen,igazad van bizonyos tekintetben. Az elmúlt héten minden nap 4-5 órát a következőkkel foglalkoztam:
-elolvastam legalább 3X az összes fellelhető anyagot, amit erről találtam...megtaláltam még a francia nyelvűt is,ahol sok érdekes dolgot írnak, csak kár,hogy nem értem. Mivel anno nekem DNS-320 Nasom volt,ráadásul akkor még párhuzamosan használtam az Ubuntut és a Windows 7-t,könnyebb dolgom volt,mivel arról egy teljes leírás állt rendelkezésemre,és abból nem volt annyi féle procival rendelkező Nas. A leírás Linuxra szólt,tehát a parancsok is mások voltak...jelenleg Windows 10-t használok.
Igen,nagy nehezen kiderítettem,hogy nekem az arm x19 jelölésű transmission kell(nem volt egyszerű). Egyszóval velem kapcsolatban csak részben van igazad...de hagyjuk. Igazából mindig mindent meg szoktam oldani,csak gondoltam,hogy nem szeretnék 2 hetet rááldozni ha már itt van ez a fasza fórum. Ha én értenék hozzá,biztos,hogy már régen felraktam volna egy "step by step" leírást a magamfajta barmoknak mint ahogyan a DNS-320 hoz is tették...de úgy gondolom,hogy jelenleg hiánycikk ez itt,hiszen ha lenne,akkor megtaláltam volna. Mindenfele csak olyan segítséget találok a neten ami azoknak készült, akiknek minimális fogalmuk van a programozásról. Én nem ismerem annyira a parancsokat,annyit tudok,hogy Win alól nem sudo meg opt használatos. Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni a dologhoz,és ha netán sértettséget érzel ki a mondataimból akkor jól érzed.Igen,amikor még gyárilag tartalmazta a Nasom a Transmissiont,akkor sikerült viszonylag könnyedén megoldanom a dolgot,jelenleg viszont még az általad leírt 3 mondatod is igencsak kevés.
Ennyit szerettem volna...hidd el,előbb-utóbb megoldom a segítséged nélkül is,csak egy kicsit tovább fog tartani.
Köszönöm a szíves együttműködésedet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.