Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Winner_hun válasza Hunork (#850) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kép feltöltését követően egy hét múlva visszaadódik az elfoglalt tárhely. Képet törölni ne törölj azért hogy legyen helyed.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#855) Predator2


Predator2
addikt

hogy tudok csak kiemelt témákra keresni itt ph-en?

THX a választ előre is

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#856) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok.
Kb 1 hónapja feltöltöttem 1 képet a ph képfeltöltőjével , de nem illesztettem illetve linkeltem be 1 topikba se. Sajnos ezt a képet letöröltem a gépről, így az érdekelne, hogy valahogy vissza tudom-e keresni a feltöltött képeimet?Thanks :R
mod: pontosabban szeptember 9.-én töltöttem fel :)

(#857) pro70 :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#857) pro70


pro70
tag

Sziasztok!

Nyomatékosan megkérek mindenkit hogy ne merészeljetek segíteni, mert kíméletlenül megtorlom :W

:DDD

(#858) Winner_hun válasza Predator2 (#855) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sehogy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#859) Winner_hun válasza kenwood3 (#856) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha tudod a kép címét akkor igen. Ha nem, akkor adatbázisban benne van, vannak akik látják. Hogy moderátorok tudnak-e ilyenben segíteni azt passzolom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#860) pro70 válasza Winner_hun (#859) üzenetére


pro70
tag

Hogy moderátorok tudnak-e ilyenben segíteni azt passzolom

Már segítettek [link] :DDD

(#861) kenwood3 válasza Winner_hun (#859) üzenetére


kenwood3
őstag

sajnos nem tudom a címét :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#862) MacCaine


MacCaine
őstag

Ha valakinek ez van az adatlapján: "* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!", az mit jelent pontosan? Milyen jogok vannak felfüggesztve?

(#863) Winner_hun válasza MacCaine (#862) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ki van tiltva, nem tud belépni. De ez csak akkor érvényes ha a szöveg félkövér és kisbetűkből áll, különben csak a poéngyáros júzer beírta városnak azt a szöveget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#864) MacCaine válasza Winner_hun (#863) üzenetére


MacCaine
őstag

Értem, köszi. Mi ebben a poén azt nem tudom... :U :F

(#865) toth87


toth87
tag

sziasztok,egy modemröl vagyunk ketten regisztrálva a báttyámmal,ilyenkor mi a teendö?de ö már nem itthonról használja az oldalt,és majdnem 3 éve tag,én meg csak pár hónapja,mit kéne most tenni?

(#866) Воланд válasza toth87 (#865) üzenetére


Воланд
titán

szia

itt, a felreertesek elkerulese vegett jelzed, hogy xy nevu felhasznalo a batyad.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#867) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

olyat lehet valahogy csinálni hogy több privát beszélgetést törlök egyszerre? kicsit sok van takarítani szeretnék :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#871) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, és mivel más témát nem találtam, ahol ezen kérdéseimet feltehetném, ezért itt.

1) Van arra lehetőség, hogy az összes saját hozzászólást kilistáztassam, témák szerinti bontásban? Tudom, hogy van a részletes kereső, amiben van lehetőség a felhasználóra való szűrésre, de tapasztalatom szerint ez jól csak az adott témán belül használva működik.

2) Lehet-e valahogy a saját hozzászólásra közvetlenül, vagy áttételesen (válaszra adott válasz) adott visszajelzéseket szépen kigyűjtve megnézni?

3) Képfeltöltés hozzászóláshoz. A leírás szerint magától értetődő, de nekem valahogy mégsem sikerült saját gépről képet feltölteni?

Elnézést, ha nagyon alap dolgot kérdeztem és figyelmetlen vagyok/voltam a fórum használatának elsajátítása területén.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv': __Zs__

[ Szerkesztve ]

(#872) Ndruu válasza __Zs__ (#871) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Nincs rá lehetőség. A fórumkereső viszont indexeli a PH fórumait is, így a hozzászólások ott megkereshetőek, akár nick szerint is. A különleges karaktereket tartalmazó nevekkel viszont nem nagyon tud mit kezdeni, így a te hozzászólásaidat az sem fogja kilistázni.
A moderátorok látják az összes hozzászólásodat, de te vagy a normál userek nem.

2. Nem lehet. Egyelőre csak a topik átolvasásával lehet kiszűrni a hozzászólásra adott válaszokat.

3. A PH képfeltöltője átmenetileg nem üzemel, de ha ismét működőképes lesz, akkor a leírás alapján menni fog a feltöltés is.
Tallózás - kép kiválasztása - OK - majd a Beszúrás gombra kattintva beilleszti a szövegbe (a kurzorhoz) a képet.

Harrrr!!!!

(#873) __Zs__ válasza Ndruu (#872) üzenetére


__Zs__
tag

Köszönöm szépen!

(#874) grabber


grabber
addikt

Mivel sose foglalkoztam az aláírással,így ebben a témában kezdő vagyok és lenne vele két kérdésem:
Aláírásba lehet sortördelést berakni?
Láttam egyeseknél ugyanitt berakva logókat. Azt hogyan érik el?

(#875) Ndruu válasza grabber (#874) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A sortörést a motor végzi, azt viszont meg lehet csinálni, hogy megadod neki, hol törheti el a sort. A sima szóköznél bármikor megtöri a sort, a nbsp-nél (No-Break Space) viszont nem. Az aláírásod akkor így nézne ki.
3 sornál többet nem fog megmutatni, ez nemrég lett beállítva.
A Logout írások alatt a legkeskenyebb a fórum szélessége, ha igazítani szeretnéd a hozzászólásodat, akkor célszerű ehhez.

A világon minden szép, csak nem mindenki tudja értékelni a szépséget! Galaxy S JVT Semaphore 1.9.0+Ext4

Tehát:
A(nbsp)világon(nbsp)minden(nbsp)szép,(nbsp)csak(nbsp)nem(nbsp)mindenki(nbsp)tudja(nbsp)értékelni(nbsp)a(nbsp)szépséget!(space)Galaxy(nbsp)S(nbsp)JVT(nbsp)Semaphore(nbsp)1.9.0+Ext4

Logót, képet, linket vagy bármilyen más formázást nem lehet betenni, csak a Windows Karaktertáblából lehet bemásolni bizonyos speciális karaktereket. Néhányan ezekből szoktak alakzatokat "építeni".

Harrrr!!!!

(#876) Winner_hun válasza grabber (#874) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aláírásba lehet sortördelést berakni?
Automatikusan döntöbb a szöveg.

Pl. karaktertáblából kimásolják.

Hmm ja hogy ez már meg van válaszolva..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#877) grabber válasza Ndruu (#875) üzenetére


grabber
addikt

Akárhogy próbálom,nem megy.Rákerestem wikin,megvan a Unicodja is,de nem tudom beszúrni akkor sem.Kipróbáltam sokmindent,de nem megy.Én vagyok ennyire béna? :D

(#878) Ndruu válasza grabber (#877) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Alt+0160 a kódja, ezt lemásolod és Ctrl+V-vel kicseréled az összes szóközt. Aztán a törés helyére beteszel egy sima szóközt és kész.
Egyébként megcsináltam neked, remélem így szeretted volna.

Harrrr!!!!

(#879) grabber válasza Ndruu (#878) üzenetére


grabber
addikt

Igen,köszi szépen.Csak az Alt gomb nem volt meg :W

(#880) Winner_hun válasza grabber (#879) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a 0160-at írod be + másolod az valóban gyorsabb:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#881) grabber válasza Winner_hun (#880) üzenetére


grabber
addikt

Utánakerestem wikipédiát is néztem.Kipróbáltam mindenféle kombinációt
& @ # / bármit,de nem működött.Abban reménykedtem,hogy pl
&0160-al működik.De nem :D

(#882) odrif


odrif
MODERÁTOR

Az itt szóltam hozzá listából szeretnék törölni. (pl. egyszer szóltam hozzá valamihez, de már nem érdekelnek a további hozzászólások)
Van erre mód és lehetőség?

20 éve a Prohardveren

(#883) Lauda válasza odrif (#882) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs. Max ha torlik onnan a hszed, de azt meg nem fogjak csak ugy.

[ Szerkesztve ]

(#884) Winner_hun válasza odrif (#882) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még nincs.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#885) odrif válasza Winner_hun (#884) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Akkor ezt a kérést beírom ide.

20 éve a Prohardveren

(#886) Winner_hun válasza odrif (#885) üzenetére


Winner_hun
félisten

Felesleges. Jópárszor be volt már írva. Mint írtam, még nincs. Már meg lett ígérve hogy lesz rá megoldás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#887) odrif válasza Winner_hun (#886) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ok köszönöm.
Akkor nem.
Egyébként mikorra várható ennek a funkciónak a bevezetése?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#888) ldave


ldave
félisten

Létezik olyan kód, hogy egy más oldalról linkelt képet átskáláz valami kisebb méretre, hogy kiférjen szélességben?

A Slime draws near! Command?

(#889) Winner_hun válasza ldave (#888) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#890) ldave válasza Winner_hun (#889) üzenetére


ldave
félisten

Értem és melyik oldalt ajánljátok akkor képfeltöltésre? Eddig csak az ittenit használtam, de már jó ideje nem megy.

A Slime draws near! Command?

(#891) Lauda válasza ldave (#888) üzenetére


Lauda
félisten

Toltsd fel imageshack-re es masold ki a full kep linkjet. A hsz irasnal nyomj ra a kepre es illeszd be a linket, de a .jpg ele illeszd be a .th-t, majd okezd le. Ezutan jelold ki a cuccot, nyomj ra a linkre es illeszd be ismet, majd oke. ;)

[ Szerkesztve ]

(#892) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Más ötletem nem volt, ezért ide írom a kérdésem.

Gamepod-ra szerettem volna hírt készíteni, de nem tudok rájönni hogy youtube videókat hogy tudok beszúrni a hírbe. Lehetséges ez egyszerű tagoknak, vagy csak az igazi szerkesztők kiváltsága ez?

Live-Die-Respawn

(#893) Lauda válasza oriic (#892) üzenetére


Lauda
félisten

Alap esetben, ha keppel illusztralt videot szeretnel, akkor kep > beilleszt, majd kijelolod > link > yt video link beilleszt es ok. Vagy nem ez a gond? PL.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#894) oriic válasza Lauda (#893) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt ismertem, én konkrétan azt szerettem volna megoldani mint ami más híreknél van, hogy beágyazni a videót a hírbe. De ha nem megoldható az akkor jó lesz ez a képes megoldás is. Annyira nem nagy hír amit írni akarok. :)

Live-Die-Respawn

(#895) ldave válasza oriic (#894) üzenetére


ldave
félisten

Ezt úgy szoktam, hogy megkérem a szerkesztőt, hogy ágyazza be nekem a yt videót, valahogy így:
!szerkesztőnek: yt video link
:)

A Slime draws near! Command?

(#896) Lauda válasza oriic (#894) üzenetére


Lauda
félisten

Oke, azt nem tudom hogy kell. Szerintem a forumozok nem tudnak ilyet. Amugy azt nem teljesen ertem, hogy az oldal ezen funkcioihoz miert nincsen sugo, ami leirna az alapveto dolgokat, mit hogyan merre.

[ Szerkesztve ]

(#897) oriic válasza Lauda (#896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, lehet hogy van csak én nem találtam még meg. :) MIndegy jó lesz a képes megoldás is. :) :R

Live-Die-Respawn

(#898) VIC20


VIC20
őstag

Abszolút kezdő kérdés: hogyan tudok valakit megtalálni a PH-n az azonosítója alapján? (Vagyis hol lehet erre keresni?)

Előre is köszi!

(#899) Winner_hun válasza VIC20 (#898) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] + [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#900) VIC20 válasza Winner_hun (#899) üzenetére


VIC20
őstag

Köszi szépen! Jó felé tapogatóztam, csak a nagybetű/kisbetű tréfált meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.