Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Lauda válasza VinoRosso (#1200) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam felulrol a 4. a hirdetesed. ;)

VinoRosso Fogalmam sincs mit akarsz atallitani, en ezekhez nem nyultam emberemlekezet ota es upolva latom a hirdetesed.

[ Szerkesztve ]

(#1202) VinoRosso válasza VinoRosso (#1200) üzenetére


VinoRosso
veterán

megtaláltam az összefoglalóban a választ, de a beállításaim között nem találtam olyat, hogy "HardverApró apróhirdetések"

(#1203) Tika79


Tika79
tag

Hogy lehet privát üzenetben egy adott szóra rákeresni?

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#1204) Bjørgersson válasza Tika79 (#1203) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanúgy, mint fórumon, a jobbfelső sarokban lévő keresővel. :) Bár több száz üzenetet tartalmazó beszélgetéseknél már gyakran elhasal a kereső 503-as hibaüzenettel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1205) VinoRosso válasza Lauda (#1201) üzenetére


VinoRosso
veterán

Az összefoglalóban van ez a rész:

► Beállításaim:
A dolog eléggé egyértelmű.
Amivel gond szokott lenni néha, az az apróhirdetések rendezése. Néhány embernél előfordul, hogy nem a upolódik a hirdetés (nem jön fel a hirdetési lista elejére). Természetesen a funkció mindig működik, csak a felhasználónak rosszak a beállításai. Ahhoz, hogy a legfrissebb hirdetéseket a lista elején lássuk, a HardverApró apróhirdetések - Rendezés - utolsó up szerint csökkenőre kell állítani.

és a beállítások között én nem látok ilyen opciót, de lehet csak nem jó helyen keresem vagy vak vagyok nemtudom

(#1206) Lauda válasza VinoRosso (#1205) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt az opciot en sem talalom, annyit tudok neked segiteni, hogy kifotoztam az en beallitasaim. Igy jelen pillanatban felulrol a 9. a hirdetesed es ugy latom 20.22-kor upoltad utoljara. ;)

[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#1207) VinoRosso válasza Lauda (#1206) üzenetére


VinoRosso
veterán

Kösz a segítséget, de szerintem ezeknek nem kellene befolyásolnia a hardveraprós megjelenést

(#1208) Tika79 válasza Bjørgersson (#1204) üzenetére


Tika79
tag

Nálam nem elhasal 503-mal, (pedig rengeteg az üzenet) csak spontán nem adja ki a találatokat... :(
Próbáltam olyan szót beírni, ami elég gyakori, arra sem adott találatot...mondjuk a ritkára sem adott ki semmit ...
Topicokban nagyon jól működik a kereső, csak a privátnál nem. :((

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#1209) Lauda válasza Tika79 (#1208) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam tokeletesen mukodik a kereso. Leirnad hogy csinalod?

[ Szerkesztve ]

(#1210) Bjørgersson válasza Tika79 (#1208) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor viszont jelezd itt lezsonak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1211) tepenzed


tepenzed
őstag

Srácok valahogy adminnal nem lehet intéztetni egy névcserét? Nagyon régen regiztem,de ritka szar nevet sikerült választanom :O

(#1212) Bjørgersson válasza tepenzed (#1211) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, Kalandorral beszéld le, hogy regisztrálsz egy másik névvel, ezt a regedet meg törlik. Más opció nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1213) Dluinet válasza tepenzed (#1211) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nyugi én is így jártam, azt hittem hogy a bejelentkezéshez kérnek egy bejelentkezési név-jelszó párost, aztán a regisztráció folyamatában megadok egy nevet ami megjelenik, erre a bejelentkezési név lett a nic név is
nagyon örültem

most email címet és jelszót kérnek a bejelentkezéshez, így most sikerülne rendes nevet választanom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1214) VinoRosso válasza VinoRosso (#1207) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom mi történt, semmit nem állítottam, a böngésző se lett frissítve, és most elöl látom a hirdetésem up után. Eddig nem volt így.

(#1215) dobragab


dobragab
addikt

Sziasztok! Lehet, hogy nem a legjobb helyre írok, de több kérdezős topikot nem találtam.

Képaláírást hogy lehet elsősorban Logout-bejegyzésben, vagy akár fórum-HSZ-ben? Pl. itt találtam olyat. (Tooltip-et ismerem.)

Képaláírás

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1216) Bjørgersson válasza dobragab (#1215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De hiszen itt is jól csináltad. Vagy én értettelek félre. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1217) dobragab


dobragab
addikt

Erre gondoltam.

Ezek szerint nem voltam egyértelmű. Képaláírást szeretnék, tooltipet beállítani tudok :)

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1218) Bjørgersson válasza dobragab (#1217) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jahogyja. :D Ha tudtam volna mi ez a tooltip, akkor szerintem egyértelmű lett volna számomra, úgyhogy nem a te hibád. :) Szerintem ilyen képaláírást csak a vezetőség tud ügyeskedni a hírekben, mezei felhasználóknak nem elérhető.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1219) Lauda válasza Bjørgersson (#1216) üzenetére


Lauda
félisten

Szep reklammentes a felulet. ;]

(#1220) dobragab válasza Bjørgersson (#1218) üzenetére


dobragab
addikt

:R

Mondjuk akkor legalább kis betűméret lehetne, hogy "kézzel" középre zárni, kicsinyíteni lehessen.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1221) Bjørgersson válasza Lauda (#1219) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mintha a a blokkolt ajánlókon és a téma összefoglalókon kívül olyan sok reklám lenne Logouton. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1222) Amur


Amur
addikt

Tudom hogy a felhasználónév nem változtatható, de egyéni elbírálás kérhető erre?
Szeretném az internetes alias-jaimat (hú de szép magyar szó lett) egységesíteni.
A legaktívabb jelenlétem pedig Amur néven van máshol.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1223) Lauda válasza Amur (#1222) üzenetére


Lauda
félisten

Csak ugy tudod ezt megtenni, hogy beregelsz Amur neven, ha meg nem foglalt, ezt pedig kitiltjak.

(#1224) Amur válasza Lauda (#1223) üzenetére


Amur
addikt

Kár, akkor bukom a rangot és velejáróit, ezt nem akarnám..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1225) fery02


fery02
addikt

Ide, abszolút kezdő kategóriába merem csak feltenni a kérdést, ami érdekelne most így hirtelen, mert hátha alap dolog és valamiért csak vak vagyok most és nem találom. :)

Szóval az érdekelne, hogy meg lehet-e valahol nézni, hogy eddig mely topikokról kértünk e-mail értesítőket?
Úgy nosztalgiaként jó lenne átböngészni egy ilyen listát, találnék szerintem már elfeledett, akkoriban kedvenc témát.

[ Szerkesztve ]

(#1226) EmberXY válasza fery02 (#1225) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem akarok hülyeséget írni, de szerintem (még) nincs ilyen, bár engem is érdekelne.

Up the Irons!

(#1227) TheTruth


TheTruth
tag

Sziasztok!

Megtudom tekinteni barhogyan hogyha valaki csak 'Valasz'olt a hozzaszolasomra egy topicban? Mindig ezt kikeresni viszi el a legtobb idot nekem. Bekapcsolom ugyan az 'email ertesitest kerek ha uj hozzaszolas erkezik' de ez tul sokat spammel es nem is biztos h nekem valaszoltak. Lehet valahogy szurni? :R

(#1228) Dluinet válasza TheTruth (#1227) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jobbra fent részletes keresés > Szűrés megválaszolt felhasználó szerint

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1229) TheTruth válasza Dluinet (#1228) üzenetére


TheTruth
tag

Ejha! Ez jol eltunt, de legalabb van! Nagyon koszonom, mostmar powerebb usernek erzem magam :))

(#1230) fery02 válasza TheTruth (#1229) üzenetére


fery02
addikt

Bevallom azt a megoldást én sem ismertem, de talán előnyösebb és gyorsabb a böngésződ keresőjével (Ctrl+F) rákeresni a nick-edre és úgy végignézni az oldal(aka)t.

Így ki lehet szűrni az olyan "baleseteket" is, mikor valaki úgy válaszol neked, hogy ugyanabban a hozzászólásában több címzettnek is válaszol és az eredeti hozzászólás címzett nem te vagy.

[ Szerkesztve ]

(#1231) TheTruth válasza fery02 (#1230) üzenetére


TheTruth
tag

Igen, a Ctrl+F jo baratom, csak neha ha nagyon porog a tema azzal mar kevesbe tudom megtalalni a dolgokat. Mondjuk ugy hogy mindket megoldast kell kombinalni neha. Koszi! :))

(#1232) fery02 válasza TheTruth (#1231) üzenetére


fery02
addikt

Igen, nagyon pörgős topikokban írni is akartam, hogy nem feltétlen mindig kényelmes, de akkor is a legbiztosabb megoldás.

Viszont ha könnyebben azonosítható nick-je van az embernek, akkor sokan átnevezik az embert (pl engem volt már, hogy Feri-ként hívnak csak) és akkor úgy már persze nem lesz így böngésző keresővel találat.
Ez a féle veszély mondjuk téged ezzel a nick-kel nem "fenyeget". :)

(#1233) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Miért van hogy egyeseknek mutatja az utoljára bejelentkezett időt, míg másoknak nem?
Ki lehet kapcsolni ezt?

(#1234) EmberXY válasza bobalazs (#1233) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez direkt van így, a speciális jogkörrel rendelkezőkét nem mutatja (modik, stb) biztonsági okokból, mindenki másét igen. Egyénileg kikapcsolni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1235) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
A kérdésem a következő: hogy válhat valakiből topikgazda? Van erre valami szabály vagy lehet ezt kérvényezni valahol? Nyitottam egy topikot és jó volna ha tudnám szerkeszteni az első hsz-emet vagy egy Téma Összefoglalót írhatnék amit folyamatosan frissíthetnék aktuális infókkal. A VR topikomról lenne szó.

remélem jó helyen teszem fel a kérdést, de fórum keresőt használva nemhogy választ nem kaptam de még abban sem vagyok biztos, hogy hol kapnék választ a kérdésemre.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1236) Bjørgersson válasza Dyingsoul (#1235) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet jelentkezni Topikgazdának :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1237) Dyingsoul válasza Bjørgersson (#1236) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Esküszöm, még google-ben is rákerestem a "prohardver topikgazda" kulcsszavakra és ezt nem találtam. :D Hálás köszönet! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1238) Bjørgersson válasza Dyingsoul (#1237) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szívesen! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1239) KTU


KTU
addikt

Üdv!

Hol lehet bejelenteni hogy 1 IP-ről többen fórumozunk?
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1240) Winner_hun válasza KTU (#1239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Moderátort keresek a fórumhoz!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1241) oba


oba
addikt

Üdv!

Ha obalix nickemből oba -t szeretnék csinálni, az teljesen esélytelen? :) Tudom, hogy nem lehet megváltoztatni, de azért reménykedem, hátha egy adminisztrátor segít :) (egyáltalán volt már erre példa korábban?) Nyilván nem fogok másik nicket regisztrálni emiatt, egyrészt mert szabály ellenes, másrészt nem tegnap óta vagyok tag hanem lassan 10 éve :) Ha nem lehet akkor maradok így persze :) Ha esetleg nem jó helyre írok akkor elnézést, törölhető a hsz ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

(#1242) Bjørgersson válasza oba (#1241) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnos esélytelen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1243) oba válasza Bjørgersson (#1242) üzenetére


oba
addikt

kár :) :D köszönöm azért :) akkor le is teszek róla gyorsan... :)

(#1244) Bicskás válasza Bjørgersson (#1242) üzenetére


Bicskás
tag

Szia.

Valódi pénzért sem lehet nevet változtatni anélkül hogy újra beregelnék ?

[ Szerkesztve ]

(#1245) Bjørgersson válasza Bicskás (#1244) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A vezetőséget kérdezd, én erre nem tudok válaszolni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1246) fery02 válasza Bicskás (#1244) üzenetére


fery02
addikt

Az szerintem már csak etikussági dolog okán sem működne.

(#1247) EmberXY válasza fery02 (#1246) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez relatív, kellően sok számjegyű összegnél már nem biztos, hogy az etika lenne a fő szempont. ;]

Up the Irons!

(#1248) mágakrisz


mágakrisz
újonc

csa fanok hogytudok botokal jácani mert egyedül jácom és nem tudom hogy kel hogy töben legyünk segicsete??????????????????????

(#1249) Winner_hun válasza mágakrisz (#1248) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kimész a zucára vagy erdöbe, fák alat keresel legaláb két letört fadarabot amik elégé vékonnyak és az öszegyüjtöt darabokbol egyet megtartassz magadnak, a töbit meg oda adod haveroknak tesóknak és kalappáljátok vele egymást. Ha még hangokat is attok ki közben pölö sztarvarszosat akor szkifisre is össze tuggyátok hozni. Videót készíccsetek róla!!44!!!!!!négy

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1250) Bicskás válasza fery02 (#1246) üzenetére


Bicskás
tag

Köszi srácok.

Gondlltam hogy ez is előkerül majd hogy ez etikátlan.

Nyilván rendkívüli módon etikátlan, de már rég nem használom sehol ezt a volt becenevemet lett egy másik becenevem ami ráadásul nem is foglalt, szóval...

Nade mindegy, nagy összeg ?
Mennyire nagy ?
Nyilván nem fogok eszetlen nagy pénzeket kiadni erre...

VIP rang itt megvásárolt jogokat jelent PH-n ?
Ha igen, akkor azért annyira nem elszállt vágy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.