Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) energy4ever


energy4ever
addikt

Nem en irtam a hozzaszolast, en csak a puszta kivancsisagbol kerdezem! Ez a hozzaszolas miert lett eltavolitva? :F
Nem karonkodott, nem mast szidott. En teljesen egyetertek a sraccal! Sot az alapelveket is atolvastam ezek utan, de nem jottem ra mit vetett.
Megmondta a velemenyet! Nem tett kart masban, nem buzditott senkit se.! Tenyleg nem ertem.
A [Miért moderáltuk?] cimu topikban sem talaltam nyomat, miert is lett eltuntettve a hozzaszollas.

[ Szerkesztve ]

(#1102) Ndruu válasza energy4ever (#1101) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom hogy sikerült pont ezt a topikot megtalálnod ezzel kapcsolatban.
Téged érintő moderációról a Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok topikban lehet érdeklődni, a mást érintőkbe pedig nem érdemes belefolyni (ha mégis, akkor a legmegfelelőbb talán a Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! topik).

Az illető tett egy megjegyzést – azaz pontosabban beböfögött egy szót és mellényomott egy hangulatjelet –, majd otthagyta a topikot, esze ágában sem volt kifejteni bővebben a véleményét. Az ilyen jellegű hozzászólások könnyen indíthatnak flamet, nem volt ez másképp ebben az esetben sem.

Ha kifejtette volna bővebben, hogy mire gondol és valamivel alá is támasztja, esetleg még be is mutatja, hogy mi nem tetszik neki, akkor valószínűleg nem lett volna semmi gond.

Hozzászólás törlésekor nem szoktunk, nem kötelességünk külön a Miért moderáltuk? topikba írni.

Harrrr!!!!

(#1103) energy4ever válasza Ndruu (#1102) üzenetére


energy4ever
addikt

Koszonom! :R
Nem talaltam neki masik topikot, azert is kerdeztem meg itt! :B
Nem szerettem volna belefolyni, csak kivancsi voltam mi-miert van, hogy kesobbiekbe tanulva masok hibaibol, en elkeruljem ezeket! :)

(#1104) magyaratesz


magyaratesz
csendes tag

Halihó!

Hirdetek egy terméket:

[link]

Kaptam egy emailt, hogy ez a felhasználó:
[link]
megvette tőlem, és értékelni szeretne.
"shift+ő saját bevallása szerint megvásárolta tőled a(z) ... című apróhirdetésben hirdetett terméket, és szeretné értékelni a tranzakciót. "

Én nem is beszéltem eddig ezzel a userrel, így nem is adtam el neki.

Először ráklikkeltem arra, hogy:
"Ha félreértés történt, és shift+ő mégsem vásárolta meg tőled a hirdetett terméket, akkor ide kattintva automatikusan jelezzük ezt shift+ő számára.",
amit visszaigazolt a rendszer.

Majd az email kitörlése közben véletlenül ráklikkeltem erre is:
"Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!",
majd emailben ezt is sikeres tranzakcióként visszaigazolta a rendszer. Persze konkrét értékelést már nem adtam le.

Mi ilyenkor a teendő? Nem adtam el semmit az illetőnek.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1105) energy4ever


energy4ever
addikt

Olyan topikot ami mar lecsuszott az "itt szoltam hozza" jobb oldalsro listarol, azt valahogy hozza lehet addni a kedvencekhez, hogy lassam, ha erkezik uj hozzaszollas?
A Crossfire topikban szeretek segiteni masoknak! De mivel reg volt kerdes, igy nem irtam oda, es lecsuszott a listarol, naponta meg nem akarom nezegetni, hogy hatha van valakinek kerdese ott!

(#1106) EmberXY válasza energy4ever (#1105) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy állítsd hosszabbra a listát (20 a maximum), vagy keress rá az adott topikra, nyisd meg, és úgy hozzá tudod adni a kedvencekhez az "elmentem ezt az oldalt" opcióval, valahol a kedvencek és az "itt szóltam hozzá" lista között találod az opciót jobb oldalt.
Arra is van lehetőség, hogy a kedvenc topikokat ne mutassa az alsó listában is, csak a kedvencek közt, így alul több hely marad a többi topiknak, ezt a beállítások menüben tudod beállítani (duplikált témák).

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1107) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Hali, erre reagálnék ->
Kedves gordonfreemN!
Sajnos egy új, szervezett csalási módszer ütötte fel a fejét a Hardveraprón:
- 'Keresek / Vennék' típusú hirdetésekre jelentkezik egy (egyébként feltört) felhasználó, és ellenállhatalan áron, előreutalással eladásra kínálja a hőn áhított terméket,
- a feltört felhasználó többnyire régen regisztrált (akár 5-10 éves), és pontosan erre is hivatkozik a bitorló, hogy bizalmat ébresszen,
- a felelőtlen áldozat (semmibe véve az ezzel kapcsolatos figyelmeztetéseket és a józan észt) előre elutalja a pénzt, de soha nem kap semmit.
A csalók nem a Hardverapró rendszerét törik fel (a jelszavakat egyébként is kódolva tároljuk), hanem egyes emailszolgáltatók biztonsági réseit kihasználva veszik át a hatalmat a rég nem használt hardveraprós felhasználói fiókok felett.
Emiatt jelszóemlékeztető a jövőben nem is kérhető bizonyos szolgáltatók címeire!
Kérjük, hogy
- ne könnyen kitalálható jelszót használj!
- ne dőlj be a meseszerűen csábító ajánlatoknak!
- ne utalj soha, senkinek előre!
Aki mégis előre utal, az rengeteg pénzt veszít, ezen felül nekünk és a rendőrségeknek csinál egyre több plusz munkát. Ne legyints! Ne hidd azt, hogy ez az egész marhaság és veled sohasem történhet meg! Csak akkor nem fog, ha nem utalsz előre!
Köszönjük a figyelmet,
a Hardverapró csapat
Kérlek, ne írj privát üzenetet, köszönöm!

Szóval ez mind szép és jó, de akkor hogyan tovább?
Ha eladok valamit, küldjem el és várjam a pénzem? Akkor meg idővel ugyan ilyen levelet fogtok írni, csak a másik oldalról: ne küldj el semmit még nem fizették ki.
Vagy?
Erőltessük a személyes találkozót? Ez lelassítja és leszűkíti a potenciális üzleteket.
Vagy utánvét? és ha egy tábla csokit dobozolok be két ram modul helyett? Ha meg átveszem a postástól akkor már mindegy.
Szóval tényleg kivéáncsi lennék, hogyan oldanátok meg, ha beleképzelitek magatokat mindkét szerepbe. :R
Ha esetleg rossz topikot nyitottam meg, megkérlek alássan, tégy a megfelelő helyre.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#1108) 7 válasza gordonfreemN (#1107) üzenetére


7
addikt

Errefelé a legtöbb átverés előreutalással zajlik. Persze dönthetsz úgy, hogy nem fogadod meg, elvégre ez nem szabály, csak jótanács.

Lévén a felelősség a tiéd, tetszőleges módon igyekezhetsz csökkenteni az átverés kockázatát. Ha nem is ökölszabályként fogadod el az előreutalással kapcsolatos figyelmeztetést, arra mindenképp jó, hogy elgondolkodj, mennyire bízz meg egy általad nem ismert személyben. :)

Személy szerint amikor csak lehet, személyes átvétellel aprózom, de ha ez nem megoldható, akkor sok energiát fektetek abba, hogy megpróbáljak arcot és nevet társítani a másikhoz, rákeresni az azonosítójára, telefonszámára, vagy bármilyen adatra, amit megad magáról. Illetve beszélgetek vele egy sort, hogy lássam, nem keveredik-e ellentmondásba önmagával, illetve azzal, amit én találtam róla neten.
Eltántorítottam már ezzel nem egy embert, volt olyan, hogy potenciális vevőnek kellett azt mondanom, hogy ne haragudjon, de nem bízom benne eléggé (pedig lehet, hogy nem voltak hátsó szándékai), de eddig szerencsére nem volt problémám üzletelésből.

[ Szerkesztve ]

(#1109) leviske


leviske
veterán

A LOGOUT blog feliratot a nick-em alól hogy lehet eltüntetni, ha cikkem nincs egy se?

(#1110) Bjørgersson válasza leviske (#1109) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Magától el kellene tűnnie, valószínűleg az az egy törölt címlapos bejegyzés kavar be. Kérdezz rá ezek közül valamelyik topikban;

Moderátort keresek a FÓRUMHOZ!
Logout.hu észrevételek, hibák, javaslatok
Bugok a RIOS R5 PH! motorban

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1111) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Láttam hogy a privát üzeneteknél van egy letilt gomb,
Ez pontosan mire is jó,hogy az illető akit letiltok nem tud többet privátot küldeni nekem. Ha letiltok valakit akkor az az illető tudni fog róla? vagy csak küldi majd az üziket és én nem fogom látni. :DDD
És ha véletlen letiltok valakit akkor vissza lehet vonni?

(#1112) Winner_hun válasza Mr. Erikszon (#1111) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem fog tudni róla hogy letiltottad, ugyanúgy tud neked üzeneteket küldeni. A privát üzeneteid legvégén vannak a letiltott felhasználók, ott tudod a tiltást visszavonni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1113) Mr. Erikszon válasza Winner_hun (#1112) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Köszönöm a gyors választ. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1114) Kékes525


Kékes525
félisten

A téma összefoglaló végén olvastam a rangsort, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Több ember hozzászólásászával nincs korrelációban az adott minősítés, több hozzászólása van mint ami a rangsorban van feltüntetve, mégsem emelkedik a rang. Mástól is függ? A regisztrációs idő is meghaladja a szükségeset.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1115) Winner_hun válasza Kékes525 (#1114) üzenetére


Winner_hun
félisten

Például?
Az eltelt idő nem számít.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1116) Kékes525 válasza Winner_hun (#1115) üzenetére


Kékes525
félisten

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hamarjában. Az összes hozzászólással, a táblázatban is az van, nemcsak a szakmai.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1117) Winner_hun válasza Kékes525 (#1116) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt is olvastad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1118) Kékes525 válasza Winner_hun (#1117) üzenetére


Kékes525
félisten

Ok! Ezt nem olvastam, így már logikus. :R

Nálam ez a link félkövéren jelenik meg és feketén, nem láttam, hogy egy link is van mögötte. ;)

Ha az eltelt idő nem számít, akkor miért van a táblázatban? Bocs, nem akarok kötözködni, csak kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1119) Winner_hun válasza Kékes525 (#1118) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm nem is figyeltem hogy van ott olyan rész is, akkor egy ideje már számít:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1122) energy4ever


energy4ever
addikt

A Hardverapron lehet hirdetni elo allatot? :F Nem talaltam a szabalyzatban, hogy tilos lenne.

(#1123) ngabor2 válasza energy4ever (#1122) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az egyébben nem hiszem, hogy lenne akadálya. Legfeljebb egyesek furcsállni fogják.

(#1124) tepenzed


tepenzed
őstag

van valami email/oldalon lévő értesítési beállítás ami jelzi,hogy konkrétan az én hozzászólásomra válaszolt valaki? Jó lenne ha nem kéne folyamatosan megnyitom a legutóbbi topicjaim,hátha valaki nekem válaszolt..

(#1125) Bjørgersson válasza tepenzed (#1124) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudok róla. Annyit tudsz tenni, hogy elmented az adott topikot kedvencek közé és mindig figyeled, ki írt éppen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1126) EmberXY válasza tepenzed (#1124) üzenetére


EmberXY
addikt

Oldalon belül nincs ilyen lehetőség.
Esetleg androidra van egy alkalmazás, ami tud ilyet. (link)

Up the Irons!

(#1127) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Minap akartam küldeni valakinek pm-et és ezt dobta ki a gép ,,Nem küldhetsz privát üzenetet egy véglegesen kitiltott felhasználónak!'' ez azt jelenti,hogy többet nem regisztrálhat a ph-ra? :F

(#1128) EmberXY válasza Mr. Erikszon (#1127) üzenetére


EmberXY
addikt

Attól függ, hogy miért tiltották ki, de általában végleges, ha újra regisztrál, amint észreveszik, nagy valószínűséggel ismét kitiltják. Ebben a topikban rákereshetsz a nevére, megtudhatod, hogy miért rakták ki...

Up the Irons!

(#1129) ngabor2 válasza Mr. Erikszon (#1127) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nem, hanem azt jelenti, hogy azt a nicket végleg tiltotta egy moderátor/hardverapród. Hogy a kitiltott személy más néven újra regisztrál(t)-e, azt nem tudhatjuk.

(#1130) tepenzed


tepenzed
őstag

Csak en nem talalom sehol a jelszomodositast? Edit: megvAn

[ Szerkesztve ]

(#1131) Kékes525


Kékes525
félisten

Hol találom a smile-ok pontos jelentését? Többségét ismerem, de nem mindegyiket, legalábbis nem teljesen. pl.: :)) :o :Y :U

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1132) Dluinet válasza Kékes525 (#1131) üzenetére


Dluinet
nagyúr

smile-okat kijelölöd, ctrl+c és a szövegmezőbe ctrl+v

de itt van sorrendben:

:) :)) :D :DD :DDD :N :( :(( :((( :o :O ;] :P ;) :B :K :U :C :F :Y :R :W

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1133) Kékes525 válasza Dluinet (#1132) üzenetére


Kékes525
félisten

Bocs, nem azt kérdeztem hogy milyenek vannak és hogyan kell a szövegbe helyezni őket, hanem azt hogy mit jelentenek? Mit fejeznek ki? Milyen érzelmeket jelentenek?

(Azt tudom, hogy hogyan kell a szövegbe helyezni. Sokkal egyszerűbb, ha a szövegdoboz alján lévő képekre klikkelek.)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1134) Dluinet válasza Kékes525 (#1133) üzenetére


Dluinet
nagyúr

:) boldog
:)) örül
:D nevet
:DD röhög
:DDD lol vagy XD (fetrengve röhög)
:N nem ért egyet. Biztos így van? Jól gonolod?
:( szomorú
:(( dühös
:((( mérges
:o ohh, nahát
:O siralmas
;] gonosz, ironikus, cinikus, szarkasztikus
:P nyelv öltés
;) kacsint, tippet ad
:B szégyenli magát
:K helyesel
:U biztos? Tényleg? Gondold át.
:C taps
:F Nem értem. Mi van?
:Y Azta. Ez igen. Úúúúúú. Ez klafa.
:R Ezer hála
:W dühkitőrés

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1135) Kékes525 válasza Dluinet (#1134) üzenetére


Kékes525
félisten

Erre gondoltam, köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1136) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hali.
Olyan kérdésem lenne, hogy a nick nevemből ezeket a kérdőjeleket nem lehetne-e kivenni? Mikor csináltam az msn-es nevem írtam be *MaxX* plusz két Oldalára a körítés/dísz. Úgy rémlik hogy ezt egy jó darabig jól is mutatta az oldal, de mostanság sok inaktivitás után visszajöttem és így ?jelekkel valljuk be bután néz ki. Végülis maradna a nevem csak bugyuta ?-ek nélkül. Remélem megoldható. :R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#1137) EmberXY válasza BlackDevil (#1136) üzenetére


EmberXY
addikt

A nicknév módosítására semmilyen formában nincs lehetőség. :(
DE, ha jól értem, eredetileg máshogy nézett ki, de a rendszer valamiért már bizonyos karaktereket nem megfelelően jelenít meg? :F
Szerintem itt kérdezz rá, hogy mi a moderátori állásfoglalás ilyen esetben, de szerintem nem fogják engedni.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1138) BlackDevil válasza EmberXY (#1137) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

köszönöm a választ!! :R
megpróbálom és remélem javítják, mert ez nem így nézett ki.

de szerintem nem itt kell beírni.

nem tudom hogy a karakterfelismerésbe lett-e változtatás, de szerintem nem így nézett ki, emlékszem rá.
és a vége nem is egyforma

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#1139) EmberXY válasza BlackDevil (#1138) üzenetére


EmberXY
addikt

"...de szerintem nem itt kell beírni..."

Máshova nemigen tudod, nick megváltoztatós topik nincs, lévén, hogy nem lehet változtatni.
Van egy olyan mód is, hogy újat akar regisztrálni a tag, a régit pedig kitiltatja, azt is ott kell jelezni, gondolom ezt is ott a legegyszerűbb megkérdezni, ha más nem, majd továbbirányítanak...

Up the Irons!

(#1140) Ndruu válasza BlackDevil (#1138) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehetséges, hogy amikor ezt (˙??•?*MaxX*?) regisztráltad, akkor a nicknév megadásánál jól jelentek meg a karakterek a beviteli mezőben, de a motor nem tudja kezelni a nagyon speciális karaktereket (azóta szinte biztosan nem változott a karakterkódolás). A név végéből sem lett lecsípve, mivel mindig is 12 karakter volt a nicknév maximális hossza.

Viszont ugyanazon a napon (2006-01-12) létrehoztál egy másik regisztrációt is (*MaxX*), valószínűleg erre emlékeztél.

Átírni nem lehet és a hozzászólásokat átvezetni sem lehetséges az egyikből a másikba.

Harrrr!!!!

(#1141) BlackDevil válasza Ndruu (#1140) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

köszönöm a választ! :R
akkor az a felhasználóm törölve lett gondolom pedig az volt a normális, valószínűleg azért csináltam azt a másikat "*MaxX*" mert ezt a mostanit elrontottam.
és ha jól emlékszem azt freemail-es maillal nyitottam ahonnan ki is töröltek pedig napi szinten használtam...
akkor semmilyen lehetőség nincs rá? pl azt véglegesen törölni és ezt átírni vagy valami? tudom olvastam hogy nem lehet, de valami megoldás csak van rá nagyon zavar ez a név és már lassan 9 éve fent vagyok és a rosszal léptem be omg :(((

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#1142) Máté94


Máté94
addikt

Sziasztok!

Nem igazán vagyok biztos benne, hogy idevaló a kérdés, de lehetséges az, hogy ha nem szeretném látni valakinek a hozzászólásait, akkor azt korlátozni egy felhasználó számára? Jelen esetben nekem. :)

Köszönöm a segítséget! :R

(#1143) Ndruu válasza Máté94 (#1142) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, nincs ilyenre lehetőség.

Harrrr!!!!

(#1144) Máté94 válasza Ndruu (#1143) üzenetére


Máté94
addikt

Értem, köszönöm a segítséget! :R

(#1145) Máté94 válasza Ndruu (#1143) üzenetére


Máté94
addikt

Ilyen kéréssel se tudom igazán, hova forduljak, de ha ki szeretném tiltatni magamat, azt kérhetem közvetlenül egy "MODERÁTOR"-tól vagy akár egy "HÁZIGAZDA"-tól is? Illetve, lehet amolyan "Ideiglenes" a dolog, vagy csakis kizárólag végleges kitiltás játszik? (Gondolok itt ilyenre, hogy e-mail küldése után esetleg újra aktiválni lehet a nick-et.)

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :R

(#1146) Ndruu válasza Máté94 (#1145) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Saját kérésre nincs ban. Ha nem szeretnél fórumozni, akkor elég ha nem írsz többet.

Harrrr!!!!

(#1147) Máté94 válasza Ndruu (#1146) üzenetére


Máté94
addikt

Biztos? :DDD Kicsit érthetetlenül állok a dolog előtt. Gondolom ilyenkor felmerül a gyanú, hogy valaki más, tehát nem az eredeti felhasználó próbálja esetleg ezt kérni, de ha van rá mód, élni szeretnék vele. Legyen az bármilyen hosszas, bonyolult. Tudom, érzem, hogy bajos amit kérek, de kérlek nézzétek el. Amit elakarok érni, azt másképpen nem tudom. Mármint drasztikusabb módszerhez kell folyamodjak.

(#1148) Ndruu válasza Máté94 (#1147) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Teljesen biztos. Le akarsz szokni a túlzott fórumozásról? Mondd le az internetet, add el a gépet, telefont, vagy egyszerűen csak tanulj meg mértéket tartani.
"Kitilthatod" magad, ha az e-mail címedet egy nem létezőre változtatod meg, de ez után nem fogsz tudni többé belépni (megoldható, hogy később kijavítsa lezso vagy Kalandor, de nem jó ezzel játszadozni). Ha függő vagy, akkor úgysem tudod megállni, hogy újat ne regisztrálj, tehát megint csak az a legjobb, ha megtanulsz mértéket tartani.

Harrrr!!!!

(#1149) Máté94 válasza Ndruu (#1148) üzenetére


Máté94
addikt

Megoldható volna, amit felvázoltál, de nem érzem elég "tiszta" módszernek. :DDD Ez amolyan látszat manőver.
Véletlenül sem függőségre vezethetőek vissza a kérésem tárgya, csupán mentális fájdalmat okoz az egyik fórumtársa jelenléte, ha véletlenül belé botlom. Így, szeretném befejezni a pályafutásomat. Tudom, nevetségesen hangzik, de nem tudok vele mit tenni.

Véletlenül se értsd félre, nem neked akarok ellentmondani, vagy ilyesmi. :R

(#1150) blueMerle válasza Máté94 (#1149) üzenetére


blueMerle
veterán

Őőő, nem szeretnék a témába belefolyni, de szerintem egyvalaki miatt nem érdemes végleg elbúcsúznod a ph fórumtól. Nézd, én sem vagyok mindenkinek a szive csücske ( :DDD ), ugyanúgy ahogy én is rühellek egy-két tagot, de egyszerűen vagy figyelmen kívül hagyom, vagy ha belém köt hát kiosztom - a szabályzat keretein belül természetesen -. A való életben is majd mindig elmenekülsz a munkahelyedről, iskolából ha van egy tag akit kerülni szeretnél? Ugye hogy nem ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.