Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) dembala


dembala
csendes tag

Hogyan tudom a kovetkezot megcsinalni, sehol sem talalom:
Ritkabban latogatom a forumot. Ha bejovok, szeretnem latni a hozzaszolasaimra esetlegesen azota adott valaszokat legalabb topic szinten.
Van az ugras a legutolso hozzaszolasomhoz az adott topicban, de utana at kell olvassak tobb ezer uzentet adott esetben.
Nincs valami olyan nezet, ahol kigyujti nekem az en hozzaszolasaimat es az arra adott valaszokat a topicban? Ez teljesen egyszeru lenne, hiszem csak a nick-emre kellene rakeresni, mert az a hozzaszolasban es a valaszban is benne van, mashol elvileg nincs.

Ha a reszletes keresovel keresek, az nem talal meg, mert a szoveg reszben nincs benne a nick-em. Ha a felhasznalora keresek, abban meg nincsenek ott a valaszok.

Igy egyszeruen nem tudom hasznalni a forumot, csak ugy, ha allandoan ott ulok es olvasom, plane, hogy vannak topicok amikben naponta tobb szaz hozzaszolas van. Ha 1 het mulva nezek be mar eselyem sincs.

Legyszi segitsetek, kezdo vagyok e teren, es valahogy szeretnem latni a kerdeseimre adott valaszokat, legalabb az adott topicban.
Koszonom!

Be careful what you wish for, Punk!!

(#902) Воланд válasza dembala (#901) üzenetére


Воланд
titán

"Nincs valami olyan nezet, ahol kigyujti nekem az en hozzaszolasaimat es az arra adott valaszokat a topicban?"

nincs. a sajat hozzaszolasaidra ra tudsz keresni, de az arra erkezett valaszokra nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#903) dembala válasza Воланд (#902) üzenetére


dembala
csendes tag

Igen, ezt lattam en. Valojaban azon gondolkodom, hogy ennek igy mi ertelme van? :) A sajatjaimat ismerem, a valaszok erdekelnenek... Gaaaaaz.

Be careful what you wish for, Punk!!

(#904) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!

Nem találtam a RIOS gépház blogjában. Egyes embereknél mit jelent az arcképükre helyezett DG feliratú kitűző?

Kösz!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#905) Winner_hun válasza JetiRulez (#904) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#906) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Nem tudom eldönteni, hogy csak én vagyok a marha, vagy valami már megint nem működik. Itt vannak a képek amit a cikkemhez szeretnék belinkelni, de az atya istenért nem akarnak megjelenni. Valaki megpróbálná, és ha sikerült neki leírná, hogy hogyan.

Köszönettel,
Adamsss

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#907) Winner_hun válasza adamssss (#906) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ez bejön akkor van megoldás, ha nem akkor nem lehet külső oldalra linkelni, előfordul.

mod: másik böngészőből nézve jó így jónak kell lennie.
Firefoxban a kis képen egérrel jobb klikk / Kép címének másolása
Internet Explorer esetén jobb klikk a képen / Tulajdonságok - itt a Cím: (URL) résznél ami van azt kell kimásolni és beilleszteni
Google Chrome esetén jobb klikk a képen / Kép URL-jének másolása
Operában a művelet megegyezik a Firefoxban használttal.

Képként beteszed a kis képet, a képet kóddal együtt kijelölöd, rányomsz a Linkre, beilleszted a kis képet, majd az url végén a "_m"-et átírod "_b"-re

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#908) adamssss válasza Winner_hun (#907) üzenetére


adamssss
veterán

Ezt hogy a jó életbe csináltad? Leírnád lépésről lépésre.
Mellesleg gratulálok. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#909) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

"A kapott adatok érvénytelenek!" hibaüzenetet miért kaphatom? Nem tudom posztolni a kérdésemet az egyik topicba, pedig szöveges karaktereken kívül mást nem tartalmaz. Próbáltam módosítgatni, de akkor se lehet. Más szöveget simán enged postolni. Próbálgattam más topicba feltenni ugyan azt a kérdést, de ott is a fent említett üzenetet dobja ki. Megoldás?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#910) Winner_hun válasza haromegesz14 (#909) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bizonyos szavak szűrve vannak amiket nem lehet elküldeni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#911) haromegesz14 válasza Winner_hun (#910) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi a segítséget, de teljesen hétköznapi szavak vannak benne, semmi olyan ami bárkit/bármit sértene. No de akkor próbálgatom még módosítgatni.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#912) ingalls


ingalls
senior tag

Segítsetek, kérlek titeket, abban, hogyan kell linkelni?
Arra gondolok, hogy szeretnék egy honlapot hivatkozni úgy, hogy csinos piros legyen, frappáns, vagy legalábbis konkrét címmel.
1. hsz-ből nem derül ki számomra.
Köszönöm!

(#913) Winner_hun válasza ingalls (#912) üzenetére


Winner_hun
félisten

Súgó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#914) ingalls válasza Winner_hun (#913) üzenetére


ingalls
senior tag

:R

(#915) odrif


odrif
MODERÁTOR

Olyan kérdésem lenne, hogy a LINK gomb használatához nincs valami billentyű kombináció?
Köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#916) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Teljesen legálisan otthon tartható légfegyvereket lehet árulni HA-n?
Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#917) odrif válasza adamssss (#916) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szerintem lehet, esetleg kérdezd meg még itt.

20 éve a Prohardveren

(#918) Ndruu válasza adamssss (#916) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fegyver, tehát nem.

Harrrr!!!!

(#919) adamssss válasza Ndruu (#918) üzenetére


adamssss
veterán

Köszönöm

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#920) CyberJedi


CyberJedi
tag

sziasztok, hogyan kell feliratkozni a saját hirdetésemre, hogy hozzászólások esetén is kapjak email értesítést? (ne csak privinél)

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#921) szasanyi válasza CyberJedi (#920) üzenetére


szasanyi
félisten

A fórumtéma jobb szélén klikk a borítékra (lesz egy pipa a kis négyzetben).

(#922) CyberJedi válasza szasanyi (#921) üzenetére


CyberJedi
tag

köszi, épp megtaláltam, de komolyan mondom, ezt halandó észre nem veszi! :)

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#923) szasanyi válasza CyberJedi (#922) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogy nem... írásvetítővel. :D

(#924) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Apróhirdetésekre vmi szabályzat van-e esetleg?
Fórumban kerestem, nem találtam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#925) szasanyi válasza ViZion (#924) üzenetére


szasanyi
félisten

Alapelvek. Mit keresel még, amit ott nem találsz?

(#926) ViZion válasza szasanyi (#925) üzenetére


ViZion
félisten

A kamuhirdetések, "poén topikok" szabályosak-e. Mert a f@sz kivan a sok okoskával, az ember keres vmit, és ezekbe ütközik: [link] tényleg ennyire kell? Értem én, h mit akart, kicsit egyet is értek, de a módszerrel nem.
Meg van még jópár emberke, akinek fogalma sincs, h keres-kínál mit jelent, meg berakja rossz topikba (is), mert az pörög... OMG
Ha egy napra lennék modi, k!bannolnám a fele hirdetést. Bár ezt sztem modik sem győzik ami most megy. Várom már, hogy fizetős legyen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#927) szasanyi válasza ViZion (#926) üzenetére


szasanyi
félisten

A link neked jó? Nálam semmit nem hoz be. Probléma bejelentése, moderálás apróhirdetések esetében itt lehetséges.

(#928) ViZion válasza szasanyi (#927) üzenetére


ViZion
félisten

Ezek szerint törölték a modik, vagy valami...
Tudom hol kell bejelenteni, de arra gondoltam, h a hirdetési szabályzatot elküldöm, v. belinkelem má' nekik. Ne a modikat tornáztassam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#929) szasanyi válasza ViZion (#928) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha indokolt nyugodtan felhívhatod a figyelmét a problémára, esetleg az alapelvek linkelésével kiegészítve. Általában nem szokott eredményre vezetni, vagy más miatt (is) szükséges a hsz-t (esetleg a fórumtagot akár) eltávolítani, akkor jöhetnek a modok. Más nem tudsz csinálni, és igazából célt ezzel lehet elérni.

(#930) ViZion válasza szasanyi (#929) üzenetére


ViZion
félisten

Jogos, csak már kicsit magam is belefáradtam jelezni, h ez nem játszótér, tessenek már odafigyelni, hogy igényesen legyen meghirdetve amit eladnának vagy megvennének. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#931) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, nem találtam topicot ezért itt kérdem.
A nagyon közeli jövőben beszerzek egy olyan hardvert ami szerintem a nagyérdeműt is érdekelhet, de mivel én nem vagyok egy íróbajnok ezért arra gondoltam felajánlom tesztelésre a PH!-nak.

Az élet nem habostorta.

(#932) Winner_hun válasza toldy (#931) üzenetére


Winner_hun
félisten

Impresszum
Főszerkesztő: Daywalker - szerintem neki írd meg ezt privátban. De kicsit konkrétabban:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#933) toldy válasza Winner_hun (#932) üzenetére


toldy
őstag

Aham, köszi. Úgy lesz. :R

Az élet nem habostorta.

(#934) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Van arra lehetőség, hogy ezt a linket megszüntessük? Töröltem a cikkeimet, az írásaimat is, de a link továbbra is él.
Esetleg a link megváltoztatása lehetséges?
Ha magyarázatra szorul, hogy miért, akkor egy moderátornak leírom privátban.

Bocsánat h anem jó helyen tettem fel a kérdésemet.

(#935) Winner_hun válasza Zefír (#934) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez mindenkinek van, nincs rá lehetőség, ilyen a rendszer.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#936) Zefír válasza Winner_hun (#935) üzenetére


Zefír
őstag

Jaaah, értem, És nicknevet sem lehet váltani mi? :F

(#937) Winner_hun válasza Zefír (#936) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.
Illetve váltani lehet, változtatni nem lehet. Regisztrálsz egy másikat és szólsz hogy azt használod ezt meg tegyék ki. Bár egy tartalom nélküli oldaltól el nem tudom képzelni hogy milyen hátrányba kerülhetsz.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#938) axioma


axioma
veterán

Az direkte van, hgoy ha a jobb oszlopban rabokok az egyik topik "x hsz. olvasatlan" ikonjara, akkor elugrik ugyan oda, ahol az elso olvasatlan van, de utana viszont az egesz lenullazodik, ha 10 olvasatlan oldal van amibol nyilvan csak egyet olvastam, akkor is?
A direkt-et nyilvan ugy ertem, hogy meg lehetne ugy is oldani, hogy ami megjelenik utolso az legyen az utolso olvasott azaz maradna me'g olvasatlan a topikban (csak senkinek nem tunt eddig logikusabbnak); vagy nem direkt van, hanem ezt valamiert nem is tudjatok technikailag megoldani.
Par nap kihagyas, egy-ket link kovetese, es aztan nem ertem hogy miert nem ertem a folytatast. Pedig csak szandekom ellenere kimaradt par oldalnyi hsz.

(#939) Winner_hun válasza axioma (#938) üzenetére


Winner_hun
félisten

Direkt van így.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#940) axioma válasza Winner_hun (#939) üzenetére


axioma
veterán

Koszi. Erteni nem ertem, miert jobb, de akkor majd jobban figyelek.

(#941) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Nem tudom jó helyen kérdezem, de
profilban az aláírásnál lehet hidetni vagy tilos?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#942) EmberXY válasza DonThomasino (#941) üzenetére


EmberXY
addikt

Az egy "szürke zóna" ...
A múltkor olvasgatás közben épp ráakadtam egy ezzel kapcsolatos moderátori válaszra ([link])

Up the Irons!

(#943) DonThomasino válasza EmberXY (#942) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nem találtam sehol...
Közbe megkérdeztem egy moderátort, végül is
ő is ugyanezt mondta.

:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#944) qssoi


qssoi
csendes tag

Tud valaki megoldást arra, hogy ne legyen nagyon körülményes a visszakeresés?
Pl. "Milyen asztali gépet vegyek" márciusban kaptam ajánlásokat és fél órába telt míg meg találtam, mert közben májusban is volt egy kérdésem és nem beszélve, hogy csak az uccsó látogatásomat jegyzi meg.

thx

(#945) Winner_hun válasza qssoi (#944) üzenetére


Winner_hun
félisten

Részletes kereséssel kikeresed a hozzászólásaid, majd amihez a válasz jött onnan olvasod a topikot.
Májusban írtál a topikba (meg akkor is regisztráltál), hogy kaphattál márciusban választ? Ja hogy az másik felhasználói név volt, közben rájöttem:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#946) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok, nem tudom melyik topic volna kompetensebb, de találkoztam a következő fogalommal, és nem ismerem a jelentését:

Up kerülés

Valaki kifejtené? :)

Update: Érdekelne az is hogy a titulusok mi alapján kerülnek kiosztásra. Pl: Automatikus, vagy modi által kerül megváltoztatásra. Ha automatikus, akkor mik az "értékek". Hiába keresem, nem találok erre vonatkozó infót :)

[ Szerkesztve ]

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#947) Winner_hun válasza Arlekim (#946) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az apróhirdetéseket naponta 2x lehet a lista elejére hozni. Van aki érvényteleníti és ismételten felteszi a hirdetését, így a 2x-es lehetőséget máris sokszorozza. Ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#948) Arlekim válasza Winner_hun (#947) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Értem :)
Közben beszerkesztettem egy újabb kérdést :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#949) qssoi válasza Winner_hun (#945) üzenetére


qssoi
csendes tag

Kösz!

Ne haragudj, de nagyon láma vagyok, már a részletes keresést sem találom.

Hát ez az, már akkor kaptam választ, de nem találtam. Belépni sem tudtam. Ezért kérdezem most a keresőt, mert aktuális lenne. (Valószínű az újdonsággal gyűlt meg a bajom, az email cím belépő.... etc.) Most itt egy új, de sokkal előrébb nem jutottam. Továbbra sem találok semmit. :W
Amit kigyűjtöttél :R

(#950) Winner_hun válasza Arlekim (#948) üzenetére


Winner_hun
félisten

PH! rangok (konkrét lista az első hozzászólásban)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.