Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Bjørgersson válasza suits (#1850) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az csak rajtad és az eladón múlik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1852) oraculus6


oraculus6
lelkes újonc

Sziasztok!
Nagyon régen nem léptem be a fórumba és amikor szerettem volna belépni akkor "hibás belépési email cím vagy jelszót" üzenet jelenik meg.
Az "elfelejtettem a jelszavam" részben pedig az kért információk beírása követően "Ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható!" jelenik meg (freemail-es volt a belépesi email címem).
Mivel nem tudtam hogyan tovább, újra regisztráltam magam egy hasonló felhasználónévvel.
Az adminisztrátorok tudnának segíteni abban, hogy a régi fiókomban betudjak lépni és használni tudjam?
Köszönettel,
Ori

(#1853) Bjørgersson válasza oraculus6 (#1852) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A vezetőségből Kalandort keresd meg privátban. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1854) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Hali,

topicgazdaságot hogy lehet szerezni?
Van egy általam nyitott topic (Asustor NAS) és az aktuális deadbolt ransomware támadás kapcsán hasznos lenne összefoglaló írása, ahhoz meg úgy tudom kell.

Kösz.

(#1855) Gubek-Einste válasza Gawamatsu (#1854) üzenetére

topicgazdaságot hogy lehet szerezni?
Felkérés alapján kaphatja az illető.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1856) Bjørgersson válasza Gubek-Einste (#1855) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A modkerben már nem lehet topikgazdának jelentkezni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1857) Gubek-Einste válasza Bjørgersson (#1856) üzenetére

Ezt nem tudom.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1858) MasterDeeJay

Felraktam egy fake kártyát apróra azzal hogy fake és hogy mi az eredeti típusa. Persze törölve lett.
Ha eredeti típust visszaállítom azaz amiből hamisították akkor úgy felrakhatom? Fake Matricát, márkajelölést mindent leszednék róla csak a hűtő maradna. Jetway hd4730 1Gb a kártya típusa amiből készült és sapphire hd5970 2gb volt a hamis
.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1859) Winner_hun válasza MasterDeeJay (#1858) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudod, hogy hamis és eredetiként árulnád?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1860) MasterDeeJay válasza Winner_hun (#1859) üzenetére

Ezt a kérdést nem értem.
Ez egy hamis hd5970 ami eredetileg egy hd3850/4730 volt csak átmatricázták.
Úgy nem hírdethethetem hogy hamis 5970 az oké, de 3850 ként gondolom igen.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1861) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Feltennék egy kérdést, mielőtt akaratlanul is az oldal szabályzata ellen szegülnék. Utóbbi nyilván elkerülendő lenne, így szeretnék biztosra menni.

Adott egy Androidos telefon, aminek itt a PH!-n is van topikja és erre fejlesztek egyedi romot. Többen is használják a csoportból, illetve sokszor meg lett már nevezve. Viszont nem tudom én, mint fejlesztő mennyit beszélhetek a romról, reklámnak számít-e egy hobbi projekt, amiből nekem semmiféle anyagi hasznom nem származik és főként saját magamnak csinálom, elfér-e a topik kontextusát betartva esetleg frissítéseket linkelni, illetve magyarázatokat a wikiben?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1862) fery02 válasza Mr Dini (#1861) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

Ezt tudomásom szerint minden további nélkül, szabadon teheted.
Építő jellegű, abszolút szakmai téma, anyagiaskodás nélkül, szerintem teljesen szabályos.

(#1863) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Új topikot hoztam létre, de rosszul
Úgy szerettem volna, hogy legyen összefoglaló, amit mindig újíthatok. De ez nem sikerült. Csak egy első hozzászólást készítettem.
Hogy tudok olyat csinálni, hogy legyen összefoglaló?
Illetve tudom e javítani a meglévőt, vagy azt törölni kell, és újra az egész?

(#1864) Bjørgersson válasza lanszelot (#1863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Topikgazda kell legyél az adott topikban, csak akkor tudsz összefoglalót létrehozni, s utána bármikor szerkeszteni. Ha jól emlékszem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1865) lanszelot válasza Bjørgersson (#1864) üzenetére


lanszelot
addikt

Mi az a topik gazda?
Ha én hoztam létre akkor nem én vagyok az?

(#1866) Winner_hun válasza lanszelot (#1865) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1867) lanszelot válasza Winner_hun (#1866) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a válaszokat
Bár még mindig nem tudom, hogy ha én hoztam létre akkor topik gazda vagyok e ott vagy sem.
Ha nem, akkor magamat kell megkérem, hogy az lehessek?

(#1868) Bjørgersson válasza lanszelot (#1867) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alapból nem vagy az, különben az adott topikban őstag helyett Topikgazda állna a neved alatt. A Moderátort keresek a fórumhoz! topikban tudod kérni az illetékesektől.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1869) Winner_hun válasza lanszelot (#1867) üzenetére


Winner_hun
félisten

Légy szíves olvasd el amit linkeltem, mindkét kérdésedre le van írva benne a válasz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1870) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

Sziasztok hol tudok olvasni arról ,hogy milyen különböző "rang" fokozatok vannak a prohardver fórumokon ?????

06 30 962 8221

(#1871) Ndruu válasza mihaczitomi (#1870) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt és itt.

Harrrr!!!!

(#1872) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!
Valószínűleg hülye kérdés, és csak elkerülte a figyelmem a dolog, de hol kaphatok arról értesítést, illetve hol láthatom ha válasz érkezett egy hozzászólásomra valamelyik topikban?

(#1873) Winner_hun válasza Balcsix (#1872) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs ilyen. Minden új hozzászólásról kaphatsz értesítést, de csak a neked címzettre nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1874) Balcsix válasza Winner_hun (#1873) üzenetére


Balcsix
senior tag

Értem. Köszönöm! :)

(#1875) Henrik255


Henrik255
friss újonc

Sziasztok! Lenne egy asztali számítógépek, elszeretném adni de semmenyire sem vágom a témát hogy a konfig mennyit érhet: Videókártya: NVIDIA Geforce GTX 680, Alaplap: ASUS MAXIMUS VIII HERO, Táp: Be quiet power zone 650W, Processzor: Inter Core i7 7700k 4,2 GHz, Noctua processzor hűtő, Gépház: Be quiet (pontosabb nevét nem tudom), ebben szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy körülbelül mennyit érhet így a gép..

(#1877) Dluinet válasza Henrik255 (#1875) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1878) vidékiürge


vidékiürge
tag

Hali!

Nyitottam egy topicot és szeretnék egy témaösszefoglalót csinálni rá. Ezt tudok én is vagy kérni kell?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#1879) Viktor0610 válasza vidékiürge (#1878) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. ide bemásolod a topik linkjével együtt, és beállítjuk neked.

Samsung Galaxy A54

(#1881) tomi_x


tomi_x
tag

Sziasztok !

A belépési email címemet szeretném megváltoztatni, de sajna a régi email fiókomhoz már nem férek hozzá.
Mit lehet ilyenkor tenni ?

köszi
tomi

(#1882) Zsolt,72 válasza tomi_x (#1881) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Parci részére írj privát üzenetet: [link]

 iPhone 15

(#1883) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Miért lehet az, hogy ezt a 2FA kódot sosem fogadja el a felület? Itt be tudtam egyszer lépni, de iPhone-ról már nem tudok. :(((

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#1884) Viktor0610 válasza Aaron14 (#1883) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt inkább ide: Bugok, problémák a PROHARDVER lapcsaládon

Samsung Galaxy A54

(#1885) harsanyi315


harsanyi315
csendes tag

Sziasztok!

Elfogadtam egy értékelést egy felhasználótól, mint később kiderült nem is vásárolt tőlem semmit, egy moderátor törölte is az értékelést teljesen jogosan.

Azért fogadtam el, mert hasonló időben, tényleg volt vásárlóm, nem a hardveraprón leveleztünk, és azt hittem ő akar értékelni..

Ebben az esetben, hátrányt jelent nekem, hogy moderáltak egy értékelést korábban, vagy ez még nem számít szabályszegésnek?

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1886) Viktor0610 válasza harsanyi315 (#1885) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi hátrányod nincs belőle. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1887) harsanyi315 válasza Viktor0610 (#1886) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! :R

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1888) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Hogyan kell linket úgy beszúrni, hogy ne a "link" szöveg íródjon ki, hanem az amit én beállítok? Régen simán át lehetett írni.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1889) Dluinet válasza user112 (#1888) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Beírod a szöveget, kiválasztod azt a szövegrészt amit kattinthatónak szeretnél, rámész a link beszúrása gombra, ahol a hivatkozást elhelyezed és a beszúrást választod.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1890) user112 válasza Dluinet (#1889) üzenetére


user112
senior tag

:R Nem jöttem volna rá. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1891) Az-X


Az-X
őstag

Sziasztok!
Sajnos nem találtam jobb helyet a kérdésemnek... szeretném a nagyon rég, bohó koromban választott nick nevem megváltoztatni. :) Találtam ere lehetőséget az Adatlapom menüpont alatt. Nem probléma a megjelölt összeg befizetése sem. Viszont mielőtt meglépném, szeretnék biztos lenni abban, hogy a korábbi múltam, avatarom, hozzászólásaim, értékeléseim... nem vesznek el. Kérnék szépen megerősítést ebben.
Köszönöm,
Tamás

:)

(#1892) Winner_hun válasza Az-X (#1891) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hajrá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1893) harsanyi315 válasza Az-X (#1891) üzenetére


harsanyi315
csendes tag

Szia!

Semmi nem fog elveszni, viszont a régi neved még látható lesz az adatlapodon egy bizonyos ideig.
Ez az infó nem a neved mellett lesz, hanem az ellenőrzőkód beírása után lesz látható.

Ha valamit rosszul írtam, akkor javítsatok. :)

Üdvözlettel.: harsanyi315 | +36 30 912 7 912 | softshop13@gmail.com

(#1894) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést, ha nem ide illik a kérdés, de nem találtam meg a jó topikot, vagy csak vak vagyok... :B A kérdésem az lenne, hogy eladóként mennyi időt illik hagyni a vevő részére, hogy értékelést kezdjen? Mikor archiválhatom a hirdetésem, ha nem jön értékelési kezdeményezés? :U A választ előre is köszönöm! :R

Mercury

(#1895) fery02 válasza Mr.Mercury (#1894) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Legutóbb én úgy csináltam, hogy kerek 1 hét múlva írtam rá kedvesen, hogy "Szia, ha minden rendben van azóta is és megfelel végül a termék, akkor ha gondolod értékelhetjük egymást :)".

Archiválni bármikor lehet a hirdetést, archív hirdetésre is tud értékelést kezdeményezni, de értékelés lezárásakor egyébként is rákérdez majd egyúttal, hogy archiválja-e.

[ Szerkesztve ]

(#1896) sb


sb
veterán

Sziasztok!

Hardveraprón adásvétel nélküli értékelés abszolút nem lehetséges?

Lehet, hogy furán hangzik miért kellene üzlet nélkül, de ha az eladó miatt hiúsult meg és negatív jellegű a történet akkor ez információval bírhat a későbbi vevőjelölteknek is.
Köszönöm!

(#1897) Viktor0610 válasza sb (#1896) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs erre lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#1898) fery02 válasza sb (#1896) üzenetére


fery02
addikt

Szerencsére nincs ilyenre lehetőség.
Az pl különösen hiányozna, ha azért kapnék negatívot, mert nem akarom adni olcsóbban a terméket bárki jött-ment érdeklődőnek. 😁

(#1899) sb válasza fery02 (#1898) üzenetére


sb
veterán

Nyilván vmi alátámasztás (pl. pm-ek) után lenne értelme.
De ha megtörtént az adásvétel akkor mi akadályoz meg abban, hogy vki lehúzzon indokolatlanul? Még a példádból se kell kilépni: "Adásvétel megtörtént, senkinek nem ajánlom, alkuképtelen, arrogáns eladó!!!" (=nem adta féláron :D :D)

Sztori:
Szólt az eladó, hogy kedden érkezik a termék, felajánlotta, hogy ki sem teszi hirdetni, félreteszi nekem.
Visszakérdeztem, hogy később is átvehető-e, lehet, hogy csak szerda-csütörtök lenne jó.
Válasz: Oké, kedd-csütörtök között bármikor mehetek, elrakta nekem. Írjak, csörögjek.

Ezek után:
- Csüt délelőtt pm, majd még 4-5 db, egy válasz sem jött. Közben látszik, hogy folyamatosan belépett az apróra minden üzenet után.
- Telefonon hívtam, kinyomott.
- Az első pm-em utáni órában ugyanolyan termékre a hirdetése inaktiválva. Ill. egy pozitív vevői visszajelzés aznap délután, hogy eladta valakinek és "mennyire korrekt eladó!"

Akkor ez csak nekem nem kerek, hogy ilyen után megy tovább az eladó pár tucat pozitívval? (Egy negatívja van de a leírásában az is meg van magyarázva, hogy ő volt az áldozat... Nyilván.)
Szvsz eléggé közérdekű lenne ilyennek is megjelennie az értékelésben. Én pl. biztos kerülném ha ilyesmit, vagy legalább több negatívot látnék előre.

Utolsó üzenetem annyi volt, hogy legalább egy utolsót válaszoljon, bármit. Pl. "bocs, elfelejtettem és eladtam, ez van." Hibázni szoktunk, ez a magatartás az ami gáz. Már ha hiba volt és nem a vevő lesz*rása. Így vagy úgy az lett.

[ Szerkesztve ]

(#1900) gyuri81


gyuri81
veterán

Egy pici segítséget szeretnék kérni. Hol tudom beállítani( vagyis nálam visszaállítani), hogy egy oldalon 50 hozzászólást lássak. Jelenleg kb 200 hozzászólás vagy / oldal.
Köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.