Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) pottyantós válasza Hasek (#700) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Ez király.. :DD Akko marad ez!
Köszi a választ! :R

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#702) a000


a000
őstag

megvan.

[ Szerkesztve ]

(#703) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Egy kérdéssel fordulok hozzátok mégpedig hogy gondolkodom egy cikk megírásán,de nem tudom milyen formátumban és formában érdemes elkészíteni.Van ilyesmivel foglalkozó topik?Szeretném hogy a moderátornak minél kevesebb dolga legyen vele miután elkészült. :R

Üdv:Viktor

(#704) Ice!? válasza Viktoár (#703) üzenetére


Ice!?
őstag

(#705) Viktoár válasza Ice!? (#704) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi szépen,átnézem és ha nem találom amit keresek akkor kérdezek ott. :R

Üdv:Viktor

(#706) Tier


Tier
csendes tag

Pár napja feltelepítettem a Skypot a gépemre és kicsit megnehezítette a fórumon belüli keresgélést. Ott ahol a hozzászólások száma meghaladja az több ezret és én szeretném kijelölni, hogy honnan kezdjem az olvasást, mikor lenyitom a fület akkor ezt látom
:
:W

Mikor rákattintok az egyikre egyből bejön a skype.
Gondolom ez egy Skypon belüli beállítás, hogy figyelje a honlapokon szereplő, hívható számokat és azonnal tárcsázzon. Ez biztos gyors meg jó dolog, de baromi zavaró. :F

Remélem tud valaki segíteni, hogy hol lehet ezt kikapcsolni.

Mozilla Firefox 3.6.8 és Skype 4.2.0.169 hozta össze a partit

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#707) Winner_hun válasza Tier (#706) üzenetére


Winner_hun
félisten

A Firefoxhoz nincs véletlenül Skpye-os kiterjesztés felrakva? Azt tiltsd le és jó lesz. Vagy nézd át a Skype beállításait.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#708) Ueda


Ueda
senior tag

Gyakorlás : Ez pedig itt a [startlap] lenne.
Ez is startlap . Melyik a jó ?

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#709) Tom1939


Tom1939
őstag

Nem próbáltam eddig, most kerestem rá a választ de nem találom.

Hogy lehet ha lehet egy nickre olyat beállítani hogy ne lássam a hozzászólásait és hirdetéseit (ignore)? Nem egyszerű privát letiltásra gondoltam.

Köszönöm a segítséget.

(#710) Ndruu válasza Tom1939 (#709) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs ilyen opció a fórumban.

Harrrr!!!!

(#711) Tom1939 válasza Ndruu (#710) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm az információt.

(#712) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!
Láttam több ember aláírásában is hogy egy rövidebb linket adott meg amin keresztül a hirdetése jelent meg. Nem az a link volt ami a böngészőben alapból megjelenik.
Az lenne a kérdésem hogy hogy tudod kreálni ilyen rövid címet illetve honnan tudom meg mi a cím.
Köszi!
Üdv

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#713) PazsitZ válasza Kis Joe (#712) üzenetére


PazsitZ
addikt

Itt tudsz létrehozni ilyet: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#714) Apollyon válasza Kis Joe (#712) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így: [link]

Ááá megelőztek :D

De nem csak a href.hu van, hanem elég sok ilyen oldal létezik már.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#715) Kis Joe válasza PazsitZ (#713) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Köszi!

Már meg is van! Ha érdekel: http://href.hu/x/dbe7

Iscariah: Nem kell szégyenkezned, csak 14 másodperccel előztek meg! :Y :DD :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#716) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Üdv

Egy kérdésem lenne, tiltottam valakit és mégis meg szeretnék valamit nézni abból amit írt. Hogyan tehetem ezt meg???

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#717) Winner_hun válasza SyntaxeError (#716) üzenetére


Winner_hun
félisten

Privátok legvégén megtalálod;)
Vagy keresővel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#718) toldy


toldy
őstag

Egy kérdés, hugyan tudok egy linket ( esetemben egy aprómat) ezzel a href.hu féle linken berakni alárírásba? ( pontosabban oldalról hogy tudok href linket csinálni? ) :R

Az élet nem habostorta.

(#719) Ndruu válasza toldy (#718) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

href.hu-val. Vagy bit.ly-vel, vagy is.gd-vel, stb., stb....

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#720) toldy válasza Ndruu (#719) üzenetére


toldy
őstag

Köszönöm. :R

Az élet nem habostorta.

(#721) toldy


toldy
őstag

Hogyan lehet több hsz-t egy oldalra gyűjteni, pl egy párbeszédet?

Az élet nem habostorta.

(#722) Ndruu válasza toldy (#721) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mire gondolsz pontosan?

Harrrr!!!!

(#723) toldy válasza Ndruu (#722) üzenetére


toldy
őstag

Ehhez hasonlóan, a gondom csupán annyi hogy amiket így össze szeretnék fűzni azok nem egymás utáni hszek, hanem pl 26-27-32. :R

Az élet nem habostorta.

(#724) Ndruu válasza toldy (#723) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egymás utániakat úgy lehet, hogy rákattintasz a hozzászólás számára (pl. #722), ez lesz az első hozzászólás, aztán az url-ben átírod a második számot arra, ami a "párbeszéd" vége (pl. #724), így lesz belőle ez:
http://prohardver.hu/tema/prohardver_abszolut_kezdoknek/hsz_722-724.html

Köztes hozzászólásokat nem lehet kihagyni (pl. #26, #27, #32), ezt a motor nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#725) zsonyi


zsonyi
csendes tag

Hali Mindenki!

Ha valaki tud segítsen! Van egy Samsung SGH G800 telefonom.
Internet, játékok, semmit nem tudok megnyitni rajta ezek közül. Hasznos infó, okosságok, vagy bármi ami ezzel a telefonnal kapcsolatos jól jönne.
Előre is köszi!!!!! Írjatok Pm-et
:W

(#726) Ndruu válasza zsonyi (#725) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Talán próbáld meg a telefon saját topikjában.

Harrrr!!!!

(#727) teglasz


teglasz
tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy a hardveraprón,
hogy és hol tudom megnézni, illetve törölni a hirdetésekhez
feltöltött képeimet? Valami olyasmi, hogy korábban feltöltött
képeim listája!? Csak mert már elfogyott a "memóriám" és
valamit törölnöm kell, hogy ismét tudjak feltölteni!?
Vagy nem így van?
Előre is köszönöm a segítséget!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#728) Winner_hun válasza teglasz (#727) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hozzászólás írásánál ott van a Korábban feltöltött képeim listája link, ott tudsz törölni. A feltöltéstől számítva 1 hét múlva visszakapod a feltöltött kép tárhelyét és ezután a képet már törölni sem tudod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#729) Ndruu válasza teglasz (#727) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sehogy. Amit az apróhoz feltöltesz, az egy külön helyen tárolódik. Ha még nem érvényteleníted a hirdetést, akkor a Hirdetésem karbantartása - Apróhirdetés szerkesztése menüpont alatt kitörölheted a hirdetéshez kapcsolódó képet (Jelenlegi kép □ törlés - OK).

A képek, amiket a hirdetéshez külön töltesz fel (a hirdetés topikjába), azok a PH képtárába kerülnek, aminek a tárhelye ~2,5MB egy usernek, egy hétre. Bővebben itt olvashatsz róla.
Ha elfogyott a hely és nincs időd várni, akkor megkérhetsz más usereket (akiket ismersz), hogy töltsék fel neked a képeket a saját tárukba. Használhatsz külső képfeltöltő oldalakat is, mint pl. Picasa, Imageshack (a magyar képfeltöltő oldalakat jobb elkerülni).

Harrrr!!!!

(#730) teglasz válasza Ndruu (#729) üzenetére


teglasz
tag

1000x THX az infókért, pontosan ezekre volt szükségem,
meg a linkre, mert sehol nem találtam. Igazából a hirdetésben
feltöltött kép és módosítása az ok, csak a hirdetés hozzászólásában
feltöltött képekről, és a tárhely használatáról nem tudtam
ezeket az információkat! Érdekes, most látom, hogy itt a
hozzászólásnál is meg tudom nyitni alul a "Korábban feltöltött
képeim listája" oldalt, és tényleg csak az elmúlt egy hétben,
a hozzászólásokban feltöltött képeimet hozza, mást nem!
És látom már "visszakaptam" a 2515 kB tárhelyet ismét!
Megint okosabb lettem egy kicsit! Még1x THX ! :R :R :R
Még egy kérdés: Az mitől függ, hogy a hirdetés hozzászólásában
feltöltött képekre rákattintva kinagyítható lesz-e a kép új oldalon
való megnyitással, vagy nem is tudok ráklikkelni, hanem fix méretű?

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#731) Ndruu válasza teglasz (#730) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Attól függ, hogy hogy illeszted be a képet. Ahhoz, hogy kattintásra a nagy kép jöjjön be, ahhoz a kis képet linkesíteni kell. Ha kép feltöltése után a Beillesztés gombra nyomsz, akkor a motor automatikusan illeszti be a képet úgy, hogy kattintható legyen.
Beszúrhatod úgy is, hogy megnyitod mindkét képet (kicsit és nagyot) két külön fülön a böngésződben, kimásolod a kicsi linkjét, a hozzászólásban pedig képként beilleszted.

[IMG:http://prohardver.hu/dl/upc/2010-10/29/90794_lmpvsk7tlplmftgm_buck1.thumb.jpg][/IMG]
                                                                                  ↑
Aztán kimásolod a nagy kép linkjét, kijelölöd az eddig beillesztett részt, mintha linkesíteni akarnál egy szövegrészt, rányomsz a link gombra, és beszúrod a linket. Ez lesz belőle:

[L:http://prohardver.hu/dl/upc/2010-10/29/90794_lmpvsk7tlplmftgm_buck1.jpg][IMG:http://prohardver.hu/dl/upc/2010-10/29/90794_lmpvsk7tlplmftgm_buck1.thumb.jpg][/IMG][/L]

[L:kis kép linkje][IMG:nagy kép linkje][/IMG][/L]

Valahol ez is le van írva, de most nem volt kedvem megkeresni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#732) teglasz válasza Ndruu (#731) üzenetére


teglasz
tag

Akkor a legegyszerűbb nekem, hogy képfeltöltés után beillesztés,
és akkor kattintható vagyis nagyítható lesz a kép. Szuper!
1x 2x már összejött, de nem mindíg sikerült valamiért, és szeretek
minél több információt felrakni 1-1 hirdetésben. Nagy bánatomra a
rendszer csak 1000 karakteres leírást engedélyez, és ez sokszor
nem elég, mert nem mindenki nézi a "kattints ide" termékinfót!
De ez van! Rendben, nagyon köszi a segítséget! :R

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#733) volcano


volcano
tag

sziasztok.
azt szeretném megtudni, hogy láttam olyan arcképeket másoknál amik nekem nincsenek. mi szerint változnak ezek?

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#734) EmberXY válasza volcano (#733) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyéni arcképet őstag rang elérése után és ezzel együtt legalább 600 napos regisztráció esetén lehet igényelni, és ha az igénylő adatlapja tiszta (nem csinált semmit, amiért szankcionálták volna), akkor valószínűleg kap is.

Bővebben itt olvashatsz róla.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#735) volcano válasza EmberXY (#734) üzenetére


volcano
tag

értem. köszönöm!

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." /Albert Einstein

(#736) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Üdv

Ahogy olvastam az első hozzászólást, nincs lehetőség névváltoztatásra.

Pedig én valahogy megszeretném változtatni a nevemet, mert ez a "Poll Tamás" név egyáltalán nem illik rám.

Hallatom olyan tagról, aki úgy változtatott nevet csinált egy új nicket, és a régit pedig töröltette.

Még elgondolkozok ezen, főleg, úgy, hogy most már az ismerőseim is olvasták a blogomat, ezért szeretném valahogy megváltoztatni a nevemet.

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#737) EmberXY válasza Poll Tamás (#736) üzenetére


EmberXY
addikt

Maximum úgy tudsz nevet váltani, hogy egy új nicket csinálsz, a régit pedig kitiltatod, de mindenképpen "konzultálj" a moderátorokkal, mert ha nem szólsz és ők találják meg, akkor valószínűleg az új nickeddel együtt raknak ki, mivel egyébként tiltott több nicknév használata.

Up the Irons!

(#738) racsi69


racsi69
csendes tag

hali.
a multkor valaki megkérdezte,hogy ennyi nap után miért vagyok ujonc.
tényleg,miért?
üdv

(#739) Winner_hun válasza racsi69 (#738) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#740) mhorvat


mhorvat
senior tag

Egy Logout címlapos írás elkészülténél várni kell a cikk kikerülésére, előtte csak azt látjuk, mikor készült el az írásunk. Amennyiben ez idő alatt szerkesztjük, mindig a legutolsó szerkesztés időpontját írja a cikk elkészültének. Ha már ráírták a kikerülés időpontját és beleszerkesztek a bejegyzésbe, akkor onnantól ismét újra kezd ketyegni az elkészülés időpontja, vagy pedig ha van időpontom a kikerülésre, már szabadon szerkeszthetem és nem lesz visszavonva a kikerülés időpontja?

[ Szerkesztve ]

(#741) Ndruu válasza mhorvat (#740) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha egyszer felvitted az írást az oldalra és megkaptad a kikerülési időpontot is, akkor ezen az időponton nem változtat a szerkesztés.
Az időpontot csak a külön kérésre lehet módosítani, ehhez a Logout főszerkesztőket kell felkeresni.

Harrrr!!!!

(#742) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Tudom hogy nem lehet törölni a felhasználói fiókot de szerintem lenne rá olyan megoldás hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon.

Törlés után a felhasználó természetesen már nem tudna belépni +
Törlés után nem törlődne a felhasználó hsz-i pusztán a neve mellett szerepelne egy "törölt tag" felirat.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#743) Winner_hun válasza Brown ügynök (#742) üzenetére


Winner_hun
félisten

A felhasználó adatlapján ott van ha ki van rakva. Innen szemezgethetsz:[KLIKK]

Bár nem tudom hogy 8 napos regisztrációval ez téged miért izgat. (csak gondolom hogy nem az első..)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#744) Brown ügynök válasza Winner_hun (#743) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Azért mert ha valamit nem szeretnék már használni, szeretem onnan törölni magam. Teccikérteni? És a többi felhasználóra is gondoltam. Ez az első regisztrációm.
Ez egy lehetőség/módszer lehetne erre.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#745) mhorvat válasza Ndruu (#741) üzenetére


mhorvat
senior tag

Köszönöm válaszod!

(#746) koshmar válasza EmberXY (#737) üzenetére


koshmar
őstag

Én erre is tudnék egy megoldást:
Egy népszerű motoros oldalon láttam azt a lehetőséget (tag vagyok), hogy ha bemész az adataidhoz, akkor van egy olyan lehetőség, hogy nick megváltoztatása.
De ám ott is vigyázni kell, ugyanis EGYETLEN EGYSZER lehet megváltoztatni a regisztrációkor választott nevet.

Szívesen látnám ezt a megoldást a PH!-n is.

Természetesen ez nem rajtam múlik, csak építő jellegű hozzászólásnak szántam.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#747) koshmar válasza Poll Tamás (#736) üzenetére


koshmar
őstag

Én is hasonló "problémával" állok szemben.

Hülyeség volt a születési évemet beletenni a nicknevembe, mert így az emberek könnyen visszaélnek azzal, hogy tudják, hány éves vagyok. Komoly!!

De sajnos erre nincs lehetőség.
Viszont ha új nicket csinálnék, azzal elveszne a nehezen kivárt kvázi-tag (nemsoká tag) rangom...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#748) EmberXY válasza koshmar (#746) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez azért nem lenne célszerű, mert a csalókat nehezebb lenne kiszűrni... Hiába jelezné valaki, hogy egy csaló átverte, ha aztán ugyanaz a csaló nevet változtatva más gyanútlan embereket is átverhetne.... Ha az adatlapon fel lenne tüntetve az is, hogy milyen neve volt előzőleg, akkor meg nem lenne értelme a névváltoztatásnak..
A fórum is követhetetlen lenne, mert ha egy régebbi tag nevet változtatna, akkor X ezer hozzászólásnál változna meg a neve, hatalmas káosz lenne, és még nehezebben lehetne megbízni egymásban üzleteléskor, hiszen ki tudja, hogy az éppen aktuális nevű tag előtte milyen neveken mit csinált.. - szerintem.

(Egyébként bizonyára nem azért van így a rendszer, mert az oldal fejlesztői nem tudnák megcsinálni, hanem inkább logikai okokból..)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#749) koshmar válasza EmberXY (#748) üzenetére


koshmar
őstag

Sajnos igazad van. :((( :)

"..még nehezebben lehetne megbízni egymásban üzleteléskor, hiszen ki tudja, hogy az éppen aktuális nevű tag előtte milyen neveken mit csinált.. - szerintem.

Ezért írtam, hogy csak egyetlen egyszer lehetne megváltoztatni. Így nem lenne az, hogy 5 meg 10 nevet csinálna a vállalkozó szellemű csaló.

De a többi ponton egyetértek veled.

Én egyébként csak a rangomat féltem. :)
Ha most regisztrálok új néven, akkor megint újoncként kezdem, és bizony sok idő az a 60 nap és a 200 hozzászólás, mire az ember tag 'lehet'.

Ha meg azt kérném, hogy az új nickemhez adják meg a régi rangomat...kinevetnének egy kissé. Meg akkor mindenki így csinálná.
Szóval azt mondom, hogy a regisztrációnál kell észnél lenni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#750) dane110


dane110
újonc

Sziasztok csak egy kérdésem lenne.Hogy lehet és hol egy tagról véleményt írni?Az eladás során ugyanis egy rendkívül érdekes emberbe botlottam.kösz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.