Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-26 01:12:41

LOGOUT.hu

A Prohardver lapcsalád tagjai:
- PROHARDVER! - hardver fórumok
- Mobilarena - mobil fórumok
- IT café - infotech fórumok
- GAMEPOD.hu - játék fórumok
- LOGOUT.hu - közösségi fórumok
- Fototrend.hu - általatok készített fotók
- Hardverapro.hu - apróhirdetések minden témakörben

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) axioma válasza CoolMan (#1050) üzenetére


axioma
veterán

Koszi, bemasoltam oda!

(#1052) agoka07


agoka07
senior tag

ki lehet venni a kedvencek közül adott topicokat?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#1053) Zoli133 válasza agoka07 (#1052) üzenetére


Zoli133
őstag

Topik neve meklett a 2. ikon egy szemetes azzal tudod törölni a kedvencek közül.

Más: Hozzászólásnál van karakterlimit? Erre vonatkozó infót nem találtam.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1054) Ndruu válasza Zoli133 (#1053) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mondjuk úgy, hogy nincs karakterlimit, de nem etikus több tízezer karakteres hozzászólásokkal elárasztani a fórumot. Ha valakinek ilyen hosszú mondanivalója van, az írjon inkább cikket.

Harrrr!!!!

(#1055) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Üdv!

1.Lehet-e csak a kiemelt topikokra keresni a fórumban? (ha nem, akkor +1 javaslat rá.)
2.Lehet-e időtúllépés miatti hibás (nem szerkeszthető) hozzászólást törölni külön moderáció kérés nélkül?
3.Lehet-e e-mailben értesítést kérni ha válasz érkezik egy adott hozzászólásomra?

THX

(#1056) Ndruu válasza Eternitys (#1055) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Nem lehet, de úgy tudom tervbe van véve.
2. Nem lehet, mindenképpen a megfelelő "moderátort keresek..." topikban kell jelezni.
3. Nem lehet.

Harrrr!!!!

(#1057) Eternitys válasza Ndruu (#1056) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Köszi az infót. :R

(#1058) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Hogyan tudok anonim topikba írni?
Csak mert nem találom az "Új hozzászólás" gombot... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1059) Ndruu válasza AxBattler (#1058) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ott kell, hogy legyen a topik tetején, a Téma tudnivalók alatt (Prohardverről nézve).


A Moderátort keresek a FÓRUMHOZ topik így néz ki.

Harrrr!!!!

(#1060) AxBattler válasza Ndruu (#1059) üzenetére


AxBattler
félisten

Tényleg, köszi! :B

:W :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1061) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

Nem tudom, hol tehetem fel a következő kérdést, így elnézést!
Kihez kell fordulni, ha egy topic címét módosítani szeretnénk? (Illetve lehetséges?) A Lenovo IdeaPad Y400, Y500 mellé a címben szeretnénk az Y510-et is belerakni, mivel az új gép szorosan kapcsolódik a másik kettőhöz.

Köszi előre is:
Zsolt

(#1062) föccer válasza Bozso68 (#1061) üzenetére


föccer
nagyúr

Moderátort keresek a fórumhoz.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1063) Bozso68 válasza föccer (#1062) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen a gyors választ! :R

(#1064) toro22


toro22
tag

Üdv! Tudja valaki, hogy régi, több éves üzletkötésekért is lehet piros pontot adni a "Kivel érdemes üzletelni" topicban, ha meg van a termék linkje? Kösz

(#1065) EmberXY válasza toro22 (#1064) üzenetére


EmberXY
addikt

Bár ha nem is tűnik ésszerűnek, a topik összefoglalója konkrétan nem tiltja....
Általánosan elfogadott, hogy pl."régi" hsz-re nem illik válaszolni, ezzel kapcsolatban is lehet, hogy hasonló a helyzet. Valaki illetékes nyilván többet tud mondani.

Up the Irons!

(#1066) radi8tor válasza toro22 (#1064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amennyiben megvan a hirdetés linkje kiosztható a piros pont. :K

⭐ Stella

(#1067) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Ötletem sem volt hol tegyem fel ezt a furcsa kérdést így ide írtam, ha nagyon OFF kérem helyezzék át.
Szóval a "jáccós" számítógépünk a kislányunk miatt úgy szolgál , hogy a meghajtó kettéosztása után a Windowst tartalmazó C meghajtót a deep frezze nevű program védi. Még a D meghajtóra mentünk.
(Aki esetleg nem ismeri minden újraindítás után az utolsó bitig mindent visszaállt a fagyatáskor történt állapotba.) kvázi a gyerek kedvenc játéka a minecraft mentései a gép újraindítás után elvészlenek mivel a játék a C meghajtóra ment egy a a gyártó által megírt helyre. Gondolom , hogy valamelyik DLL- fájljába a játéknak át lehet írni ezt az utat. De mivel ez helyzet több játéknál is fent áll így a kérdésem az lenne hogy, hogy lehet megtalálni a fájlt vagy hogyan tudnám módosítani a mentési könyvtárat olyan játékoknál ahol nincs "savegame" mappa.
:F

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#1068) Winner_hun válasza .Benett (#1067) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azonnali kérdések órája

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1069) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Hol találom a hardveraprón, az egy felhasználóhoz tartozó időkorlát nélküli keresési opciót? Azaz, hogy mutassa a lejárt hirdetéseket is? :F

Köszi,

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#1070) Ndruu válasza SimS (#1069) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A lejártakat (archivált) nem fogja mutatni, ahogy a régi apró sem mutatta.

Harrrr!!!!

(#1071) Carasc0


Carasc0
őstag

Üdvözlet!

Előre is elnézést ha rossz kérdést rossz helyen kívánok közlök, de nem találtam megfelelő topic-ot ami illene a leendő kérdésemhez.

Kedvenc oldalam a Prohardver. :R Így kezdem ezt leszögezve, nehogy félreértés legyen a kérdésem miatt.

A kérdés: Melyik lehet a Prohardver oldalnak megfelelő vagy ahhoz hasonló angol nyelvű külföldi oldal? Tehát ahol szintén sok sok témában sokféle fórum van, cikkek, stb stb....

Előre is köszönöm szépen! :R

Carasc0

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1072) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ha öcsém szeretne magának egy profilt az megoldható úgy, hogy ugyan az a modem és router mint az enyém csak a gép más? (természetesen az email cím és a felhasználónév stb teljesen más lenne)
Nem szeretnék dupla reg stb... miatt, ha kidobnának.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1073) Ndruu válasza Predator2 (#1072) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megoldható, jelezd itt és felírjuk.

Addig működhet a dolog, amíg nincs átfedés a két regisztráció között (pl. azonos hirdetések, kitiltás alatt a másik reggel ír). A regisztráció nem átruházható, tehát egymásét nem használhatjátok.

Harrrr!!!!

(#1074) Qlty


Qlty
tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#1075) Ndruu válasza Qlty (#1074) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez nem a Próba topik, inkább ott próbálgass.

Harrrr!!!!

(#1076) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Remélem jó helyen járok az alábbi kérdésemmel:

Ha Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek topikba egy apródos linket linkelek azért jár bünti?
Igazából azért érdekelne mert a hirdetett termék szerintem abszolút nem illik a ph világába(hidraulika szivattyú) és azért nem akartam itt Hardveraprón meghirdetni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1077) mahagoni1


mahagoni1
csendes tag

urak gondolom hogy ezerszer feltett kérdésre keresem a választ de eskü nem találom
hol lehet értékelésgombot aktiválni a hirdetésem alján?
mindenkinek van ilyen csak nekem nincs
tnx

(#1078) Ndruu válasza mahagoni1 (#1077) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Saját magad a saját hirdetéseidnél nem láthatsz Értékeld! gombot, hiszen nem értékelheted magadat.

Valamint nem jelenik meg az Értékeld! gomb a Keresek típusú hirdetéseknél (például amiben hibás készülékeket vennél).

Harrrr!!!!

(#1079) mahagoni1 válasza Ndruu (#1078) üzenetére


mahagoni1
csendes tag

:R kimerítő választ kaptam:)
tnx

(#1080) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A beállítások közt lévő "Elsődleges portál"-nak milyen funkciója van?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1081) Ndruu válasza Bjørgersson (#1080) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az elsődleges portál "küldi" az e-mail értesítőket. Ha például a Mobilaréna alól fórumozol, akkor beállítod azt elsődleges portálnak és ha privátod érkezik, vagy értesítőt kérsz valamelyik topikról, akkor rios[kukacka]mobilarena[pötty]hu lesz az e-mail feladója és a levélben is mobilarénás linkek lesznek.

A hardveraprós értesítők az új apró óta külön mennek.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1082) Bjørgersson válasza Ndruu (#1081) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, köszi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1083) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mi a különbség az "utoljára bejelentkezve" és "utolsó feltűnés" között?

Köszi!

(#1084) Winner_hun válasza r3dsnake (#1083) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] Hogy mire nem jó a kereső:o

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1085) lizakattila


lizakattila
senior tag

Üdv urak!

Mikulássapit idén "csak a felső vezetés" kap/kaphat? :))

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#1086) Winner_hun válasza lizakattila (#1085) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1087) lizakattila


lizakattila
senior tag

(#1086) Winner_hun: :R

Szerk: véletlen a képet is ide raktam először. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#1088) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok!
Reggel ota furdal a kivancsisag es sehol nem talaltam ra magyarazatot, hogy az sg.hu mit keres fent a linkek mellett, illletvem, hogy magan az sg.hu-n miert vannak a prohardverre mutato linkek, valamirol lemaradtam, eddig is volt ilyen kapcsolat a ket oldal kozott? Valahol mar ez el lett magyarazva?
Elore is kosz a valaszt az amator kerdesre. :R

(#1089) sztanozs válasza nagy.laurent (#1088) üzenetére


sztanozs
veterán

Most láttam az SG-n és én is csak pislogok... :Y
Sajna melőhelyen a PH nem jön be, szóval ha lett volna róla hír vagy blogbejegyzés, akkor sem látnám... :(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1090) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nocsak, bevásároltátok az esgéhut?

https://www.coreinfinity.tech

(#1091) sztanozs


sztanozs
veterán

És azt hová kell mostantól jelenteni, ha szétcsúszott az sghu dizánja? :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1092) Ndruu válasza sztanozs (#1091) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Természetesen a sg.hu üzemeltetőinek vagy ha ott van topikja, akkor oda.

Harrrr!!!!

(#1093) Tomcsi780


Tomcsi780
csendes tag

Sziasztok most szereztem meg a Titaniumot az 576 kb -ból, és azzal vigasztaltak hogy csak 3 -szor lehett feltelepiteni.Ez szerintetek normális.Ha megvolt a 3 utánna kuka? :W

(#1094) Bjørgersson válasza Tomcsi780 (#1093) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt hogy sikerült pont ide beírni? :D Próbáld meg itt, valószínűleg hamarabb kapsz választ, mivel ehhez a topikhoz nulla köze van a kérdésednek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1095) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Sziasztok,

kaptam harveraprón 1 negatív értékelést, most tűnt csak fel. En meg abban a tudatban voltam eddig, hogy mindent korrekten csináltam, így most egy kicsit csalódott vagyok. :( Meg lehet nézni, hogy ki, melyik adásvételnél adta negatívat?

köszi,

Üdv,
Csontikka

(#1096) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Hogyan lehet az bekapcsolni, hogy az e-mail értesítőkben a link mobilos verzióra mutasson?

Egyszer régen nálam működőtt, most sehol nem találom ezt a beállítást.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1097) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Bár kezdő rég voltam, lenne egy kérdésem. Nemrég nyilt egy topic egy tabletről, aminek az antutu képét beletennénk a kezdő hozzászólásba. Aki a topicot nyitotta, Ő a kezdő, és félek, hogy nem tudja a moderátorokat kérni az első hsz módosítására. Én kérhetem, vagy ilyenkor mindenképp a topicot, és első hozzászólást nyitónak kell kérni?
Köszi a választ!

(#1098) Winner_hun válasza dodopek (#1097) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha hasznos akkor nyugodtan lehet bővíteni, ha van téma összefoglaló (vagy lesz) akkor meg pláne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1099) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!

Az egyik hozzászólásomat szeretném kitöröltetni. Van erre lehetőség, ha igen hova, vagy kinek kell írni ez ügyben?

(#1100) Winner_hun válasza n0rbert0 (#1099) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.