Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98501) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#98434) üzenetére


F-ECT$
titán

Játszottam a GoT-tal normálon, majd pár óra után mentem hardra, és szintén néhány óra után lethalra állítottam és úgy is fejeztem be. Mintha nem is ugyanaz a játék lett volna. Egy csomó technikát, skillt nem kellett normálon használni, mert nem volt rá szükség. Szóval igenis elvesz a könnyebb nehézség a játékból.
Egyébként aki pl a Kenat lenyomta 2-es nehézségen, annak menne a DeS is, kicsit túl van tolva ez a nehézség hype.

Dive ever, work never.

(#98502) Bazsi747 válasza Scholes9 (#98493) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Ne is mond,úgy hentelnék már újra

(#98503) sp8787 válasza belan (#98471) üzenetére


sp8787
addikt

Es elkaptak azt aki ellopta a PS-edet?

(#98504) Bogyi007 válasza koncsik (#98496) üzenetére


Bogyi007
veterán

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#98505) Atomgeszi válasza Bencus88 (#98489) üzenetére


Atomgeszi
veterán

X360 éra óta tolom.. Amúgy szerintem magamhoz képest jól megy, egyszerűen sok helyzetet érzek vesztés pillanatban, hogy egérrel lehoztam volna. Emiatt jó lenne végig egérrel. Szerintem fps nek akkor is egérrel az igazi.

(#98506) WhiteWalker válasza KoNZoLik@ (#98486) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkó bocs :D
Nekem azok nem a kedvenceim. Vagyis nincs hozzá türelmem. Pedig a Bloodborne nagyon tetszett :D

Most elkezdtem a gyerekkel a Suckboyt , kimondottan nyugtató játék :C

belan:. Én feladtam.

(#98507) -=Jam=- válasza WhiteWalker (#98506) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem Suck, hanem Sack :D Ne aggódj nem lesz végig nyugtató, ha platinázni szeretnéd ;]

(#98508) KaitouP válasza WhiteWalker (#98506) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

A Suckboy az nem a felnőtt verzió? ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98509) WhiteWalker válasza KaitouP (#98508) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fura is volt , hogy nem találkoztam eddig semmi 18 karikás jelenettel :D:DDD Viszem is vissza ;]

[ Szerkesztve ]

(#98510) Bobek198508


Bobek198508
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki ha a PS5 játékmegosztást/profil megosztást beállítom, hány fő csatlakozhat? (nem találok róla infót sehol)

(#98511) Kendek válasza Bobek198508 (#98510) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerre egy PS5-re lehet beállítani a megosztást, szóval párban szoktuk. De csatlakozhat egy harmadik fél is PS4-gyel, mert azzal párhuzamosan mehet.

<-ƘƘ->

(#98512) bbuffy válasza KaitouP (#98508) üzenetére


bbuffy
senior tag

Nem, sztem ez a helyes kifejezése a csodavilág részének :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#98513) EnterR válasza WhiteWalker (#98506) üzenetére


EnterR
veterán

:C :C

PSN ID: marquuard

(#98514) pils00


pils00
tag

Ha már "Suckboy", lenne egy kérdésem.

Új vagyok a PS világában.
Öt éves kisfiammal szeretnék együtt játszogatni vele.
Kell neki külön regisztráció ehhez vagy vendégként is tudunk együtt játszani a pamut csávókkal.

Köszönöm. :R

(#98515) Bobek198508 válasza Kendek (#98511) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Köszönöm! :K

(#98516) Bencus88 válasza pils00 (#98514) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vendégként lehet ;)

(#98517) marton.m


marton.m
tag

Játszik valaki a Dreams nevű játékkal? A minap futottam bele youtube-on, hogy valaki elkészítette benne a Super Mario Bros-t, ha tényleg működik, és holnapra nem távolíttatja el a Nintendo, akkor már csak emiatt megérné számomra a mostani akciós árát. :D

[ Szerkesztve ]

(#98518) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Több mint egy évnyi Google Stadia exkluzivitás után platformokra is megjelenik.

Submerged: Hidden Depths Platforms Announcement

Live-Die-Respawn

(#98519) Bencus88 válasza oriic (#98518) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elsőre ilyen Kenas beütése van, lehet tudni mikor jelenik meg?

(#98520) oriic válasza Bencus88 (#98519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idén, ennyi tudni.

Live-Die-Respawn

(#98521) Lackooo84 válasza Ctrl+Alt~Del (#98305) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert?? Mert már kb felét bírja csak update után a kontroller egy töltéssel? Hát ha neked jó ez, nekem rohadtul nem... :(((

The Truth is out there...

(#98522) Lackooo84 válasza EnterR (#98299) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs itt semmi konteó. Én anno csináltam üzemidő tesztet katt és katt. Most az update után meg már 6 és fél óra után egy csíkon van és visít, hogy alacsony a töltöttség.... Kösz sony....

The Truth is out there...

(#98523) RangerFox válasza Lackooo84 (#98522) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért az üzemidő nagyban függ attól, mivel játszol és mennyire használja a DSe feature-öket.

(#98524) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Szerda este 11, state of play, 30 perces lesz, gt7 lesz a középpontban

(#98525) Lackooo84 válasza RangerFox (#98523) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az Oddworld eléggé használ minden funkciót, pont azért teszteltem azzal.

The Truth is out there...

(#98526) Peace válasza Lackooo84 (#98525) üzenetére


Peace
nagyúr

Returnal-nál is csak pislogtam, hogy pár órácska alatt majdnem nullára szívta. :Y

(#98527) NTSC Jani válasza Nayrobi (#98524) üzenetére


NTSC Jani
tag

Végre :D Már alig 1 hónap és megjelenik a játék. Kíváncsian várom, hogy mi mindent tartogatnak. :)

(#98528) gamegod


gamegod
senior tag

Av-land.hu
Pénteken írtam, pont volt nekik 1 :))
Korrekt áron szerintem (197) ahhoz h meztelen seggel adja az MM 187ért

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#98529) NTSC Jani válasza Peace (#98526) üzenetére


NTSC Jani
tag

Nekem a 2013-as Tomb raider-nél is feltánt, hogy merül. Ott mondjuk, ha fáklyát gyújtasz a játékban, akkor villog a kontroller pirosas-sárgásan, hogy éreztesse veled a tűz hatását. Vissza is dugtam vezetékes megoldásra.

(#98530) Major Lion válasza EnterR (#98299) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem tudom, en is tapasztaltam hogy sokkal szarabb a kontroller uzemideje mint mikor megvettem. Nem jatszom olyan jatekokkal amik rezegnek, hasznaljak az adaptive trigger-t stb. Viszont a nem reg vasarolt kontroller tovabb birja. Hogy most az akksi ilyen hamar meghalt volna az eredetiben vagy mas oka van, nem tudom...

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#98531) KKaresz45 válasza Major Lion (#98530) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Én is megerősítem, 2 kontrollert használok felváltva, mind a kettő a legújabb firmware-rel, baromi gyorsan lemerülnek. Pont a hétvégén állapítottam meg. Most le fogom mérni hogy mennyit bír, érzésre 3-4 óra amíg teljes töltöttségről lemegy 1 csíkra, onnan meg egy órán belül már jelez és kikapcsol. HZD-nal mindez, szóval semmi extra PS5 feature.

(#98532) Peace válasza KKaresz45 (#98531) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg így 1 év elteltével kezdtem a másodikat használni, mert mindig a hozzám közelebb lévőt vettem le a töltőállomásról. :B :DDD

(#98533) KKaresz45 válasza Peace (#98532) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Néha én is összekeverem, de azért igyekszem rotálni őket. :) Alkoholos filccel ráírtam hogy melyik honnan van mert mind a kettő fehér, a premier idejéről.

(#98534) kiss006


kiss006
csendes tag

Sziasztok,olvastam egy cikket hogy a ps is keszul valamivel a gamepass alternativajakent..
en mostanaban szeretnek konzolt venni es az xbox fele jobban hajlok a gamepass miatt,de hosszutarva szeretnem es ahogy tobb cikkben is lattam akar mar iden tavasz korul elstartolhat a sonynal ez a spartacus😁
errol nektek mi a velemenyetek?
gondolom nem lesz benne azert majd egybol az osszes exkluziv jatek mert sonynal azert tobb van ezekbol meg minosegibbek is,de regebbi 1-2eves cimeiket akar belerakhatjak nem?

(#98535) Peace válasza KKaresz45 (#98533) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg nem mondanám már, hogy melyik volt 1 év garis a gép mellé és melyik az 5 év garanciás Alzás. :P De csak rajta van a dobozán a szériaszám vagy valahol. Bár nem szeretném szervizeltetni......

(#98536) Peace válasza kiss006 (#98534) üzenetére


Peace
nagyúr

Pletykákra sose alapozz. Reménykedni lehet mondjuk. PS5 mellé kapsz egy elég kellemes játék pakkot, ha előfizetsz PS Plus-ra.

(#98537) Kendek válasza kiss006 (#98534) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem érdemesebb kivárni, hogy mi is lesz ez pontosan, és főleg mennyiért. Nem biztos, hogy egy prémium szolgáltatás annyira vonzó lesz egy filléres Game Pass-szal szemben. De ettől függetlenül nem jársz rosszul egy PS5-tel sem, sőt.

<-ƘƘ->

(#98538) RangerFox válasza kiss006 (#98534) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mivel semmi hivatalos információ nincs erről, így ugyanannyit tudunk, mint te. A puszta találgatások pedig érdekesek ugyan, de nem hasznosak.

(#98539) KoNZoLik@ válasza gamegod (#98528) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"meztelen seggel adja az MM 187ért"

Ja a lemezes gépeket...digitális verzió 150-ért adják ha nem bundle-ban van!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98540) Revolit válasza KoNZoLik@ (#98539) üzenetére


Revolit
senior tag

Igen, en se ertettem. 145k MSRP-je a digitalnak, 20k a controller es oke legyen piaci aron 18k az 1 eves plusz (de ezt azert jobb aron szokas venni). Hat nem tom, en varok turelemmel, mondjuk van ps4 es semmi nem sarkal nagyon a valtasra meg. Zero erteket teremto neppert tuti nem gazdagitok, lehuzo bundle-oket sem feltetlen szeretnek venni, da ha mar valami akkor mondjuk ez meg hatereset.

[ Szerkesztve ]

(#98541) nagyatt válasza KoNZoLik@ (#98539) üzenetére


nagyatt
tag

En is nezegettem hogy mi nem stimmel ezzel az ajanlattal, mert lemezes ennyi extraval nem johetett ki az emlitett aron, de igy mar ertem, hogy itt a digitalisrol van szo.
Hat igen igy ez az almat a kortevel osszehasonlitas...

(#98542) undercover válasza KoNZoLik@ (#98539) üzenetére


undercover
senior tag

A kolléga benézte, hogy az nem lemezes szerintem.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#98543) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Gran Turismo 7 lesz a fókuszban állítólag.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98544) kiss006 válasza Peace (#98536) üzenetére


kiss006
csendes tag

Igen ez igaz,nezegettem ezt a ps plus collectiont es eleg jo cimek vannak benne😁
Bar meg konzolom nem volt sose de sok videot meg jatekajanlot nezegettem es a sony exkluzivjai eleg joknak tunnek csak hat az ujonnan megjelent jatekok eleg dragak bar ez egyertelmu,meg lemezest akarok venni es akkor a hasznaltpiacon azert olcsobban is ki lehet fogni oket megjelenes utan jopar honappal gondolom

(#98545) Peace válasza kiss006 (#98544) üzenetére


Peace
nagyúr

Mire végzel a Collections-ben lévő játékokkal és a többi régebbi PS4-es címet is megveszed használt lemezen, addigra a 2021-es és 2022-es megjelenések is rohadt olcsók lesznek. Én is teljesen átálltam a lemezkereskedelemre. Vagy ingyen, vagy max ilyen 3-4000 Ft-ból játszottam eddig ki mindent PS5-ön. Abszolút megéri. Vannak szuper címek a GP-ban is természetesen. :K

[ Szerkesztve ]

(#98546) kiss006 válasza Peace (#98545) üzenetére


kiss006
csendes tag

Igen,ez így elég jo megoldas😁
es persze a GPben is sok jo cim van,viszont szerintem a sony meg mindig elorebb jar exkluzivok teren, meg mondjuk nekem 5-6baratom mind PSen tolja es hat az se utolso szempont hogy ha szeretnrk veluk jatszani..😁
baar eleg reg fogtam kontrollert a kezembe szoval ezek a lovoldozos multi jatekok egy ideig felejtosek lesznek amig meg nem szokom a kontrollert.. mondjuk azt olvastam hogy elvileg pl a warzone az eger billentyu tamogatott

(#98547) Peace válasza kiss006 (#98546) üzenetére


Peace
nagyúr

Gyakorlás és menni fog. Van hátránya persze, de én nagyon jól elvagyok Warzone-ban és Siege-ben is. Persze top játékos sosem leszek. :DDD

(#98548) echterion


echterion
nagyúr

Nem szokásom a pre order, de most elcsábultam a HZD-ra. Ez hogy szokott menni a gyakorlatban? Megjelenés napján postázzák vagy úgy küldik, hogy ki is érjen a megjelenés napján? Csak hogy tudjam, mennyi időm van a Csucsimára. :))

**********

(#98549) bbuffy válasza echterion (#98548) üzenetére


bbuffy
senior tag

Mármint HFW :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#98550) echterion válasza bbuffy (#98549) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, igen, csavartak a néven kicsit. Eddig ez fel se tűnt. :B

**********

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.