Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98201) KaitouP válasza Peace (#98200) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Bammeg... :DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98202) HELLAFLUSH válasza Illye (#98184) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Vegyél használtan egy Uncharted4-et itt aprón 2-3e Ft-ért és akkor megúszod 5-6e Ft-ból. :))

(#98203) Frod válasza .LnB (#98190) üzenetére


Frod
addikt

Most no offense, és függetlenül attól, hogy ki kedveli ki nem, a Rock már kicsit magasabb szinten van, mint egy MK film (figyelembe véve az előző, direct-to-dvd színvonalát). Én nagyon meglepődnék rajta, ha ez az előzetes nagy beharangozás annak szólna, hogy a folytatásba érkezik. (Őszintén, mégis kit érdekel ezek után egy második MK film? Megint kb full reboot kéne az egésznek...)

Do you see the white shadow?

(#98204) .LnB válasza Frod (#98203) üzenetére


.LnB
titán

Ez jogos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98205) Frod


Frod
addikt

Hyper Scape Is Being Shut Down by Ubisoft
Csodálkozom, hogy eddig bírta, gyakorlatilag a launch pillanatától kezdve teljesen érdektelen volt.

Do you see the white shadow?

(#98206) .LnB válasza Frod (#98205) üzenetére


.LnB
titán

Pont április 29-én akartam kipróbálni, már be is volt vésve a naptárba. :(
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98207) Peat76 válasza gorgocska (#98171) üzenetére


Peat76
őstag

Ezért rendeltem elő tegnap a Konzolvilag.hu-n.. :D :D

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#98208) Major Lion válasza gorgocska (#98171) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mert sokba kerulnek az egyesek meg a nullak :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#98209) Major Lion válasza Frod (#98203) üzenetére


Major Lion
senior tag

hat hype-ban biztos mar folotte van, de szineszi teljesitmenyben szerintem MK szinten van.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#98210) Bazsi747 válasza Scholes9 (#98151) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Látom nem csak én melózom éjszaka,3000 ezerért megkapom hát ez rohadt jó,húzom is lefelé úgy is csak a U4 van meg,szuper

(#98211) Peat76 válasza Bazsi747 (#98210) üzenetére


Peat76
őstag

Nem tudom volt már....de ez oda**sz :DD :DD
[link]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#98212) raziel01


raziel01
veterán

Aki a lemezeshez vette meg az uncharted upgradet az próbálta utána, hogy megy e lemez nélkül? Vagy nem különallo jateknak tudod megvenni mint mondjuk a spiderman remasterednél?

(#98213) -=Jam=- válasza raziel01 (#98212) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Dehogy megy lemez nélkül, de ha ezen elgondolkozol rájössz, hogy miért nem :) Amúgy meg írja is a vásárlásnál, hogy szükséges hozzá a lemez ha játszani szeretnél vele.

[ Szerkesztve ]

(#98214) gamegod válasza vg (#98189) üzenetére


gamegod
senior tag

ennek semmi köze a God of Warhoz

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#98215) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#98216) S e t h válasza gyuromoj (#98215) üzenetére


S e t h
nagyúr

öööö , köszi jól, és neked?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#98217) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy pedálos kormányt, elsősorban F1 játékhoz. Tudnátok ajánlani nekem elérhető áron? Jó lenne minél olcsóbban megoldani. :R

[ Szerkesztve ]

(#98219) Major Lion válasza jkrisztian (#98217) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mi az elerheto ar?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#98220) jkrisztian válasza Major Lion (#98219) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

50.000 forint környékére gondoltam, ha lehet annyiért kapni olyat, ami azért nem szarja össze magát 1 hónap alatt. ;]

(#98221) chris0000


chris0000
őstag

hi. a paypalos fizetés működik PS5-ön? olvasok itt már mindent, h korábban hibára futott...
a képen leírtakat kell előbb végigjátszani és utána lehet hozzáadni a paypal accountot? most akarnám hozzáadni a PS5höz.. thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#98222) Kendek válasza chris0000 (#98221) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy működik, hosszú évek óta csak PayPal-lel fizetek, bármiféle probléma nélkül...

<-ƘƘ->

(#98223) raziel01 válasza -=Jam=- (#98213) üzenetére


raziel01
veterán

Ja látom. Azt hittem ezt is majd a ps4-es jatek menujebol lehet megvenni. De rögtön a storeban engedi.

Kendek: Viszont amerikai ps accounttal nem megy itthoni paypal-al sajnos pedig kenyelmesebb lenne mint feltöltőt venni néha.

[ Szerkesztve ]

(#98224) WhiteWalker válasza Peace (#98200) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD

(#98225) KaitouP válasza jkrisztian (#98220) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Annyiért szeritnem nehezen, talán használtan. Ha kompetitívebb kell, az szerintem zsebbe nyúlósabb.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98226) NTSC Jani válasza Peat76 (#98211) üzenetére


NTSC Jani
tag

Én várom nagyon. Végre egy minőségi autós játék, elég volt a Codemasters féle selejtekből. :)

A DiRT 2 (2009) volt az utolsó értékelhető játékuk a szememben. Kipróbáltam a 2019-es Grid-et, s rögtön gusztustalannak találtam, hogy a karrier 25%-a érhető el a játék megvétele után, a szezon 1-2-3-at meg kell venni külön. Elmehetnek a fenébe, nem csodálom, hogy az EA és a Codemasters egymásra talált. Két gyönyörűség...

(#98227) jkrisztian válasza KaitouP (#98225) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

És melyik számítana egy jobb belépő szintnek? Tudsz ebben segíteni nekem?

(#98228) Peat76 válasza NTSC Jani (#98226) üzenetére


Peat76
őstag

Kifogástalan játékot kapunk, a sok szemét mellett..
Hisz Kazunori Yamauchi amúgy is egy megszállott maximalista!
Erre nem sajnálom a pénzt :)

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#98229) KoNZoLik@ válasza Peat76 (#98211) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ebben mi b@szott oda, semmi különlegeset nem láttam, biztos velem van a baj🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98230) wolf13 válasza .LnB (#98199) üzenetére


wolf13
őstag

Az lehet , de inkább színészeket néznék a filmekben , nem ezt a triót.

(#98231) Frod válasza Major Lion (#98209) üzenetére


Frod
addikt

Igen, értelek, de erre írtam, hogy most nem az a lényeg ki szereti, ki nem - pénzügyileg más kaliber már emberünk. Őszintén meglepne, tényleg ha az MK2 lenne a nagy "hír". (Bár Shao Kahn-nak el tudom képzelni, de a tavalyi film után nulla az érdeklődésem)

Do you see the white shadow?

(#98232) vg válasza Frod (#98231) üzenetére


vg
addikt

Főleg, hogy egy instagram post-al annyit keres mint a mortal kombat film teljes költségvetése... ;]

(#98233) chris0000


chris0000
őstag

hi. most upgradeltem fel az Unchartedot PS5 verzióra, de az ég világon nincs benne a 3 opció a miszerint 4K(30) Performance (60) 1080p (120) beállításokat is látnom kéne.. :U

[ Szerkesztve ]

(#98234) Wesder válasza chris0000 (#98233) üzenetére


Wesder
félisten

Le is töltötted a PS5 verziót?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98235) chris0000 válasza Wesder (#98234) üzenetére


chris0000
őstag

Igazad van most dobta fel... én meg a régivel gondoltam, h upgradelte.. thx.

(#98236) NTSC Jani válasza KoNZoLik@ (#98229) üzenetére


NTSC Jani
tag

Az érti igazán, aki kezdetek óta nagyon szereti a GT-t. Ha csak simán autós játékként kezeled, akkor nem tudod teljesen átélni ezt a remekművet. Nem önmagában a videó volt a különleges, hanem ami mögötte van. :)

Biztos van oylan videó, ami szerinted odavág, de ha én megnézem, s nem látok a dolgok mögé, akkor nem fogom értékelni semennyire sem. :)


Peat76: Erre én se fogom, kevesebb embert érdekel nyilván, mint egy Horzino Forbidden West, vagy egy Elden Ring. De ezzel nincs is semmi baj, mindenki tud magának találni olyat, ami tetszik neki.

Biztos sok frissítés is fogk érkezni a játékhoz, újabb pályák, s autók, s nem plusz pénzért. Sezt is tisztelem a Sony ekluzív játékokban, hogy nem azt a gusztustalan üzletpolitikát követelik, mint az EA-Codemasters páros, hogyha update van azért fizetni kell. A GT Sport autóinak számát, s egész jól felvitték, raktak bele plusz 150 autót. Szóval, ha itt is ennyit belekapolnak még, akkor kb. lesz 600 autó a játék élettartamának a vége felé, plusz újabb klasszikus pályák visszahozatala. Valljuk be erre elég nagy az esély, mivel nem kell fizetni azért, hogy a saját pályáikat visszavarázsolják a játékba.

(#98237) pr0bi válasza NTSC Jani (#98236) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezt egész jól leírtad és egyetértek, GT mindig egy másik dímenziót képviselt több mint egy játék. Ahogy korábban már jól megfogalmazta valaki Gran Turismoval az urak és az autók szerelmesei játszanak, mindenki más Forza és társaiva. (no offense)

[ Szerkesztve ]

(#98238) Moby válasza pr0bi (#98237) üzenetére


Moby
addikt

Mázli, hogy én a hölgyek szerelmese vagyok, de a mai világban ilyeneken nem akadunk már fenn. De most akkor én forzázzak inkább? :DDD

(#98239) pr0bi válasza Moby (#98238) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ami jól esik . Én azért elgondolkodnék ha választanom kéne egy R33 és egy hölgy között :D

[ Szerkesztve ]

(#98240) Moby válasza pr0bi (#98239) üzenetére


Moby
addikt

Tény, hogy az autók szerelmese sem vagyok, de az uraké mégkevésbé :DDD

(#98241) KaitouP válasza jkrisztian (#98227) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Tulajdonképpen a Thrustmaster, a Logitech, és a Fanatec a legjelentősebb résztvevői a kormányos piacnak, ezekből kiválasztva a megfelelőt nem igazán lehet mellenyúlni, de mindenképp tájékozódni kell a főbb képességekről. Nem mindegy, hogy 270 fokban forgatható vagy 1080-ban, hogy van-e FFB vagy nincs, milyen az anyag amiből fel van építve...

A Fanatec a luxuskategóriát jelenti, de eSportban - okkal nyilván - nagyon kedvelt. Otthonra belépőnek elég a Logitech vagy a Thrustmaster, utóbbiból például a T150 70.000 forint környékén, amiből használtan talán van olcsóbban is. Ennél is olcsóbban (újonnan) elég nehéz, talán az abszolút budget HORI féle megoldás jöhet szóba 30K környékén, de itt már eleve azzal a hiányossággal indul a dolog, hogy nincs FFB és csak 270 fokban forgatható. Említhető még az abszolút király Logitech G29, viszont ez már azért zsebbe nyúlósabb, talán használtan érdemes nézni.

Aztán itt még szóba jöhet wheel stand, pedál ha valamiért nem alap tartozék, vagy külön váltó... drága hobbi, na.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98242) Sliderxy válasza WhiteWalker (#98107) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Egyetértek. Megvettem a Rift Apart-ot, végigvittem, utána letöltöttem a Collection-ből a PS4-es korábbi epizódot amiből az animációs film is készült és sokkal nehezebb volt.
Rift Apartban a boss-ok abszolút nem jelentettek gondot, míg a 2016-os epizódban azért volt 1-2 aminek többször neki kellett ugrani.

(#98243) orkester


orkester
senior tag

Ps5 raktáron jó áron MM 190E [link]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#98244) KoNZoLik@ válasza pr0bi (#98239) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát inkább egy Eva Mendes, mint egy R33😳 R33-at bármikor vehetsz, de Eva Mendes csak egy van👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98245) tothjozsi96 válasza orkester (#98243) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Rányomok és "ez a termék már nem kapható".
Pedig nagyon gyors voltam. :O

(#98246) KoNZoLik@ válasza orkester (#98243) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már nem elérhető...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98247) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Van itt valaki akinek sikerült behúzni MediaMarkt-tól ebből a mostani készletből?

(#98248) orkester válasza tothjozsi96 (#98245) üzenetére


orkester
senior tag

Hihetetlen, hogy még mindig ilyen gyorsan elfogy. :( Amikor beírtam még engedte kosárba tenni, de én nem rendeltem meg. Érdemes most figyelni a boltokat, jöhetett szállítmány, tegnap még a Központi szalonnál is volt elvileg, de este mikor láttam a kosár gomb már nem működött, mára meg le is vették.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#98249) oriic válasza orkester (#98248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hihetetlen, hogy még mindig ilyen gyorsan elfogy."

Ez most kb órákig elérhető volt, (Twitteren is olvastam) de hja még mindig hamar elviszik őket. Kell még 1-2 hónap szerintem míg beáll a normális rend. (talán még több is)

Live-Die-Respawn

(#98250) tboy93


tboy93
nagyúr

Azt mar lehet tudni fixen, hogy ha csak az egyik ps4-es jatek van meg a 2 uncharted kozul akkor az upgrade vasarlasa eseten mindket jatekkal fogok tudni jatszani?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.