Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98051) HELLAFLUSH válasza F-ECT$ (#98042) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Ha már szoftveres trehányságról beszélünk akkor a VRR-t is megemlíteném, mert eltelt már több mint 1 év és még mindig csak ígérgetik.

(#98052) KoNZoLik@ válasza 3L1T3 (#98049) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Láttam ilyen házi megoldásokat erre, tök jókat 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98053) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Valaki próbált már ilyen hűtőt: [link] ?

(#98054) JoceeHunt válasza Rakeem (#98053) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nézted hova kell berakni az M.2 SSD bővítést?
Szerintem ez oda nem fér be...

Az utolsó képen nem PS5 részlet van hanem egy videókártya ám :)

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#98055) ldave válasza Rakeem (#98053) üzenetére


ldave
félisten

És ezt miként gondoltad a burkolat alá beépíteni?

A Slime draws near! Command?

(#98056) Wesder válasza ldave (#98055) üzenetére


Wesder
félisten

Azon az oldalon nem lesz lap. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98057) Kendek válasza Rakeem (#98053) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmi szükség egy ilyen teljesítményű hűtőre. Egy minimalista, pici méretű kell a konzolhoz, ami belefér, az bőven elég hozzá.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#98058) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Amúgy tök gáz, hogy a mai napig nincs javítva a Shadow of the Tomb Raiderben a 'Seek out the outcasts'... :U Pedig lassan 1,5 éves bejegyzéseket is találok ezzel kapcsolatban.

Nem fogom platinazni, de azért bosszantó, hogy feleslegesen csináltam eddig a küldetést..

(#98059) F-ECT$ válasza HELLAFLUSH (#98051) üzenetére


F-ECT$
titán

Pontosan erre utaltam én is. Mind a tv-k, mint a ps-ek szempontjából tetten érhető szoftveresen az iszonyat spórolás, halogatás, trehányság, ferdítés. Az a szerencséje a cégnek, hogy sok téren még mindig elég jók, így ez belefér, azán majd kiderül, hogy Nintendo típusú cég-e a Sony vagy inkább Nokia.

@RangerFox: ahogy Atomgeszi is írja, lehesen kikapcsolni az "Ok" csippantást, és csak akkor csipogjon ha baja van.

Dive ever, work never.

(#98060) F-ECT$ válasza Frod (#98014) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként több helyen is hibás a leírás valahol azt írta az EA play, hogy a következő 3 hónap ára is 1229 Ft lesz...

Dive ever, work never.

(#98061) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98062) fogtunder válasza 3L1T3 (#98049) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Maradjunk abban, hogy lehessen konfigurálni :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#98063) Elderath


Elderath
őstag

rainbow extraction 2 órás trial elérhető. Aki kicsit is szereti coop gamekat próbálja ki. Szerintem nagyon jó lett. Nem az a fejetlen coop lövölde

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98064) WhiteWalker válasza Elderath (#98063) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"szerinted"

Máshol azt írják , egy kalap guanót se ér ;]

(#98065) belan válasza 3L1T3 (#98049) üzenetére


belan
addikt

Ja jobban adná a kék ,vagy zölden . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98066) Wesder válasza WhiteWalker (#98064) üzenetére


Wesder
félisten

Talán SkillUp teszt írta, hogy még GamePass-szal sem ajánlja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98067) WhiteWalker válasza Wesder (#98066) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet .. én sok jót nem olvastam róla. Mehet a felejtésbe.

Sose értettem , miért pazarolja valaki , ilyen közepesnél is gyengébb játékra az idejét.

[ Szerkesztve ]

(#98068) Wesder válasza WhiteWalker (#98067) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet valaki jól szórakozik vele, amivel persze nincs semmi baj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98069) RangerFox válasza Wesder (#98066) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pedig épp írni akartam, hogy olyan GamePass-be való játéknak tűnik ;]

(#98070) Elderath válasza WhiteWalker (#98064) üzenetére


Elderath
őstag

Hol írják? Csak mert hónapok óta kb ennek a játéknak van egyedül pozitív subredditje, ami mostanában megjelent, mert mindenkinek tetszik a játék. Ingyen van, mindenki eldöntheti tetszik-e neki vagy sem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98071) Elderath válasza WhiteWalker (#98067) üzenetére


Elderath
őstag

Nem fogok itt meggyőzni senkit, de ez messze van egy gyenge játéktól és nem mellesleg úgy jelent meg, hogy készen van, nem bugos és nem félkész. Sajnos manapság odáig jutottunk, hogy ez is pozitívum

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98072) polonic válasza Atomgeszi (#98058) üzenetére


polonic
félisten

Mi a probléma ott? Én platináztam.

(#98073) Farkassacred


Farkassacred
őstag

A Got-nál komolyan gondolták ezt a normál nehézségi szintet az elején :F Komolyan mondom a valósághű mód nem volt ilyen nehéz a Last of us kettőben, se az egyben, mint itt a normál. Nem túl okos döntés ez így az elején, sokan feladták szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#98074) Wesder válasza RangerFox (#98069) üzenetére


Wesder
félisten

Mert az is.

3millió játékosuk volt egy hét alatt. Az kb semmi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98075) KoNZoLik@ válasza Farkassacred (#98073) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Te most a Ghost of Tsushima-rol beszélsz? Ha arról akkor nem tudom, de valamit rosszul csinálsz, én a legnehezebb fokozaton vittem végig és platináztam, de sehol sem akadtam nagyobb nehézségbe😳

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98076) pzstm válasza Elderath (#98071) üzenetére


pzstm
titán

Tamogatom. Gamepassban tolom es hatalmas pozitiv csalodas. Youtuberek es fizetett reviewk tovabbra sem hatnak meg. De hogy ezt atlagban 6,5-re ertekeljek sz dobbenet……meg a fejlodes es a fejlesztes resze is tetszik :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#98077) KaitouP válasza Bobek198508 (#98033) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Mondták előttem, de én is leírom: például az az értelme, hogy tudomásodra hozza, hogy az indítás sikeres volt-e, vagy valamilyen hiba áll-e fent (több csippanás egymást után). Annyira nem hangos, hogy egy alvó személy felkeljen rá, vagy hogy riassza a TEK-et is. Arra sokkal előbb felkelsz/felfigyelsz, ha van lemez az olvasóban, és elkezdi pörgetni, esetleg berezonál tőle a bútor. Persze lehetne ettől még opcionális funkció.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98078) KaitouP válasza Ctrl+Alt~Del (#98040) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Minek ez az e-pénisz méregetés? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98079) Frod válasza Farkassacred (#98073) üzenetére


Frod
addikt

A GoT ebben hasonlít a Witcher3-ra: az elején valóban durva a "nehéz" szint, ellenben ahogy kapod a skilleket meg az új állásokat, a végére már kb nem éri meg az alatt játszani, annyira könnyű lesz.

Do you see the white shadow?

(#98080) Elderath válasza Wesder (#98074) üzenetére


Elderath
őstag

3 millió az semmi? :DD

Istenem. Örülnétek ti is ha ilyen "game pass töltelékek" jönnének psre is.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98081) Wesder válasza Elderath (#98080) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy hogy mindenhol is elérhető + 25 millió GamePass előfizető van, úgy kevés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98082) Farkassacred válasza KoNZoLik@ (#98075) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az elején vagyok, de ennyiszer még egyetlen egy játékban se haltam meg ennyi idő alatt, mint ott. :DD
Frod: Normálon játszok, valahogy sejtettem, hogy nem a nehéz fokozattal kéne kezdenem.

[ Szerkesztve ]

(#98083) Elderath válasza Wesder (#98081) üzenetére


Elderath
őstag

akkor ennyi erővel a ps exkluzívok is mind bukta mert kb a ps tulajok 5-10%a veszi meg max

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98084) Wesder válasza Elderath (#98083) üzenetére


Wesder
félisten

3 millió játékosa volt a R6:E-nek, nem annyi fogyott belőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98085) WhiteWalker válasza Elderath (#98070) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A legtöbb helyen 10/6.5 pont... Számomra ez egy közepes játék , ha nem gyengébb.

De pl metacritic ( user rating 4.8)

De mindenki azzal játszik amivel akar , ettől függetlenül ez ingyen se kéne.

(#98086) keIdor


keIdor
titán

Nálatok sem jelennek meg a trófeák? Valami sync probléma lehet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98087) KoNZoLik@ válasza Farkassacred (#98082) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Érdekes minden esetre, már régen platináztam, de nem is emlékszem,hogy haltam-e meg abban a játékban egyáltalán🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98088) WhiteWalker válasza keIdor (#98086) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1.
Lehalt a rendszer egy kicsit :o.

(#98089) F-ECT$ válasza Farkassacred (#98082) üzenetére


F-ECT$
titán

Mikkel játszottál eddig? :)

Egyébként kis tanulás, meg a skillek feloldása után átmész kb halhatatlanba normál nehézségen. Én is azon kezdtem, de a végén Lethalon platináztam, hogy legyen benne egy kis kihívás is.

Dive ever, work never.

(#98090) Farkassacred válasza KoNZoLik@ (#98087) üzenetére


Farkassacred
őstag

Egyébkén a játék valami csodálatos, tehát megéri próbálkozni és tanulni. A trükkjeit kell megtalálni a harcoknak, dettó mint a Lou2-ben. Bár ott is csak a plat végén jöttem rá, hogy is kellett volna játszanom.. :C

(#98091) KoNZoLik@ válasza F-ECT$ (#98089) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pont ezt akartam kérdezni😂 Ha ennél már az elején folyamatosan meghal, akkor egy DS-nél a kezdő videónál meghalna?😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98092) Farkassacred válasza F-ECT$ (#98089) üzenetére


Farkassacred
őstag

Gow normálon, Last of Us 1-2 normál-utána valósághű, horizon hard (bár sok boss-nál normálra levittem), kb még ennyi itt ps fronton.

(#98093) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol tudom beállítani, hogy a PS5 menüjében az adott játékon ne legyen zene amikor még nincs elindítva?

(#98094) Kendek válasza Farkassacred (#98082) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A GoT esetén én is bele estem ebbe a hibába. Ha az elején túl erősek az ellenfelek, akkor az azt jelenti, hogy egyszerűen nem jó helyen jársz, nem arra, nem oda kellett volna menned. Mikor utánanéztem, akkor világossá vált, hogy nem jó helyen vagyok, és mikor korrigáltam, akkor máris sokkal könnyebbé váltak a harcok.

<-ƘƘ->

(#98095) Atomgeszi válasza polonic (#98072) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pisco nem jelenik meg. :D A levegővel beszélget szegény kisasszony.

(#98096) Kendek válasza -secret- (#98093) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beállítások > Hang > Audiokimenet > Kezdőképernyő zenéje

<-ƘƘ->

(#98097) Fesq


Fesq
tag

Igaz hogy a PS5 játékokat lehet már nem csak eredeti DualSense kontrollerrel játszani?

Valaki találkozót vagy próbált már másfajta PS5 kontrollerrel?

[ Szerkesztve ]

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#98098) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Ps4-en elkezdett játék mentését, trófeáit tudom folytatni ps5-ön is? Jelenleg félben van egy játék amit szeretnék kimaxolni, viszont időközben ha minden jól megy hozzájutok egy ps5-höz így azon szeretném folytatni ha lehetséges, nem játszanék tovább kényszerből a 4-en ha nem muszáj. :)

(#98099) tboy93 válasza Fesq (#98097) üzenetére


tboy93
nagyúr

tudtommal nincs meg olyan utángyártott ps5 controller aminek adaptiv ravasza lenne, meg tudna a haptic feedbacket, ergo eselytelen massal ps5 jatekot jatszani, nem fog elindulni sem vele, nem fogja a gep ps5 controllernek felismerni

(#98100) Farkassacred válasza Kendek (#98094) üzenetére


Farkassacred
őstag

Akkor ez olyasmi dolog, mint a witcher háromban, csak ott volt egy kicsit" feltűnő koponya, ha rossz helyre tévedtél éppen. :DD
Kíváncsi leszek erre a játékra a továbbiakban. Annyi szent, hogy a Red dead 2 óta, ilyen elképesztően szép képekkel nem találkoztam. Ha megtanulok majd harcolni, kész felüdülés lesz ez a játék. :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.