Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98451) Rony949 válasza cyberkind (#98447) üzenetére


Rony949
őstag

Pontosan!

Mennyi olyan játék van már, ahol a normál fokozat túl könnyű, míg a hard fokozat már túl nehéz. Rengeteg. Nem olyan egyszerű ezeket kibalanszolni normálisan hogy teljesen szórakoztató legyen.

Illetve vannak még azok a játékok is, ahol pl. a normál az a fokozat, amilyennek eredetileg megálmodták a készítők, az a fokozat okés, míg az összes többi broken. Ott vannak pl. a STALKER játékok, amelyek viccen kívül a legnehezebb fokozaton a legszórakoztatóbbak, míg kisebb fokozaton szenvedés a bulletsponge ellenfelek miatt.

Igaz ami igaz, egyes játékoknál jól megcsinálják a különböző fokozatokat, de a Souls játékoknál ez rohadtul nem hiányzik. Elég EGY Souls játékot kijátszani és ezután annyira a véredben lesz a játékmechanika, hogy már ösztönösen játszol a többi résszel.

Ha pedig egyáltalán nem tudsz FromSoft játékkal játszani, akkor sajnálom, de ez nem a Te játékod, keress másikat, teszem azt a Jedi Fallen Order-t, amiben mellesleg van fokozat állítás és szintén Souls-like.

[ Szerkesztve ]

(#98452) Marky18 válasza ProEvoFan (#98437) üzenetére


Marky18
aktív tag

Az egesz mufajnak az a lenyege, hogy 1, talan 2 hibat enged meg a jatek, ki kell tapasztalnod minden ellenfel tamadasait es jol kell idozitened.
Ha ezt a balanszolast felrugjak, abbol lesznek az olyan torzszulott megoldasok, mint a GoW, vagy a Fallen Order, ahol egy hangyafingnyi platformra levag eled 5 enemyt a jatek. A soulsokban nagyon ritka, hogy egyszerre 3 enemyt kapsz, pont azert, mert a nehezseg nem a mennyisegbol kovetkezik.

(#98453) KoNZoLik@ válasza belan (#98450) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az biztos, én amúgy a Horizonál gyakorlatilag mindent jobban várok, engem egyáltalán nem tud lázba hozni az a game :N

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98454) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Megint tréfálkodik ez a huncut Hasan, akarom mondani Hideo: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98455) belan válasza KoNZoLik@ (#98453) üzenetére


belan
addikt

Hat engem se nagyon , újat nem tud már mutatni ez nyilazás meg nem fog meg annyira , esküszöm jó kis fegyverek lennének benne jobban adna játék nekem de ez nyilazás nem igazán jön be de ahogy láttam semmi extrát nem hozz a játék . Picit szebb kiforrottabb ennyi .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98456) Blaze_ válasza Marky18 (#98452) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Külföldi topikokban ha szóba kerül ki milyen nehézségen játszik, számomra meglepően sokan írják, hogy mindig easy/give me the story nehézségen játszanak. Ők lehet befizetnének rá, ha lenne dupla élet, nagyobb dam easy mód. Ez egyébként nem is kellene hogy különbözzön a feltápolt karakterektől, csak pár óra unalmas farmolást spórolna meg. Tuti lennének rá vevők.

(#98457) Wesder válasza KaitouP (#98454) üzenetére


Wesder
félisten

Ha valós lenne a mail, akkor is menne àt egyből spambe, nem értem a problémàt. Ezektől még egy pohàr vizet sem rendelnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98458) d@vee válasza belan (#98455) üzenetére


d@vee
őstag

Hű kolléga :DDD Keményebb az írásod, mint az egész From Software sorozat ;]

[ Szerkesztve ]

Ja

(#98459) belan válasza d@vee (#98458) üzenetére


belan
addikt

Nem mondod kolléga :DDD :C .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98460) KoNZoLik@ válasza belan (#98455) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez kb olyan lesz mint az új Ratchet volt, ráhúztak egy szebb textúrát az előző részre;pár kis újítás és kb ennyi...nekem az első rész sem volt a kedvencem 😅 Majd egy év múlva 5000-ért talán kipróbálom, de szerintem már nyáron is bőven 10K alatt lesz...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98461) dezfafara81


dezfafara81
csendes tag

Sziasztok!
Ti takarításra mit használtok? A fekete részre jó mikroszálas törlőkendő? A fehér oldalára? Illetve a műanyag fekete bordákra kis ecset?
Köszönöm előre is!

(#98462) KoNZoLik@ válasza dezfafara81 (#98461) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én lefújom a port róla havi 1x azt jól van, tévé mögött a kutya sem látja 😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98463) crue válasza belan (#98455) üzenetére


crue
őstag

Miért, a From játékok mi újat adnak? Ott van ugye az "eszencia" amihez nem szabad nyúlni, mert az szentségtörés. Akkor az is csak picit szebb, kiforrottabb ugye?

(#98464) Ctrl+Alt~Del válasza kIsDe` (#98424) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

De az PC-s. :-D

W | W | H | W | W | W | H

(#98465) KoNZoLik@ válasza crue (#98463) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ott azért egy cseppet szabadabb kezet kapsz, mert sokkal több kaszt van, gyakorlatilag ott bármi lehetsz, csak a képzeleted szabhat határt! Egy Horizon játéknál ez teljesen kötött, na ez az az esszencia többek között, ami miatt több millió rajongója van a FromSoftware játékoknak 👍 Teljesen más megközelítést kap a játék, ha egy eltérő karaktert generálsz, ennyi...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98466) balázs1991


balázs1991
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tud abban segíteni, hogy a Days Gone platinához elég egy végigjátszás?
Illetve a térképen már egy horda sincs jelölve, mégis a játék szerint 98%. De ha a feladatok között nézem mindegyik horda pipa.
Az lehet a baj esetleg, hogy a story játszás közben mérgemben egyet vagy kettőt skippeltem, mert felajánlotta a játék a bambaságomért?😀
Köszi.

(#98467) belan válasza KoNZoLik@ (#98460) üzenetére


belan
addikt

Legalább azt élveztem . ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98468) fogtunder válasza Blaze_ (#98456) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azért ez nem az Uncharted, ahol ha már unom a harmadik ezrednyi ellenfél lelövését, akkor átkapcsolok és még mindig marad bőven tartalom. Én nem játszok Soulslike játékokkal, mert nem zsánerem, de ha játszanék, biztos, hogy nem sztori miatt tenném.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#98469) Atomgeszi válasza RangerFox (#98432) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Világ életemben PC-n játszottam FPS-t.

Igen, akár lehetne engedélyezni is az egeret..

Persze tudom, ez parttalan vita megint.

Ja, a PC-s korszak óta sajnos kevesebb az idő, és így tanulásra is.
Egyszerűen nekem nem áll kézre és kész.

Sőt. Az autós játékokat is lehet játszani kormánnyal meg kontrollerrel.

Semeddig nem tart egy FPS játékot is akkor egerezhetővé tenni. Nyakamat tenném rá, hogy ez baromi jó reklám lenne, hogy képzeljétek most már FPS játékokat is lehet natív egérrel játszani.

Még mindig egy plusz lehetőség, ami legalább hasznos is.

[ Szerkesztve ]

(#98470) EnterR válasza KaitouP (#98454) üzenetére


EnterR
veterán

Lassan nem lesz már lejjebb, tényleg történhetne valami. :D

PSN ID: marquuard

(#98471) belan válasza crue (#98463) üzenetére


belan
addikt

Hat tejesen más játék itt van siker élmény nagyon adja a dolog , meg buildezni is lehet szóval sokkal több rétegű a játék , nioh2 800 óránál se untam meg ,egy horizont-nál ezt nem tudom el képzelni így beszippant vagy mint a híres darksouls 3 . Azért sekiro másabb volt már a gameplay ,mit egy megszokott souls játéknál .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98472) WhiteWalker válasza KoNZoLik@ (#98465) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Látszik , hogy nem játszottál a Horizonnal érdemben. Pont ez a lényege , hogy "csak" íjad van , ami nem igaz , mert lesz több fegyvered is később , és az se mindegy melyiket hogy használod a képességük miatt a különböző képességű robotok ellen. Arról nem beszélve , hogy érdemes tanulmányozni a guidot , mivel minden ellenségnek van gyenge pontja... A tökéletes fegyver választás a kulcs a harcokban.
Szóval elég összetett a harcrendszer , csak ez nem jön át mindenkinek , vagyis kevesen jutnak el addig mire ez kialakul , mert addig el se jutnak. Mondván , ez csak egy "nyilazós" játék
( Hát nagyon nem :U) és már feladják vagy elengedik a játékot már az elején.

[ Szerkesztve ]

(#98473) szasanyi válasza WhiteWalker (#98472) üzenetére


szasanyi
félisten

Tegyük hozzá, hogy a PC-s verzióhoz vagy magyar felirat ami miatt olyanok is megszerették akik addig azt mondták, hogy nem jó és nem tetszik nekik. Nagyon nem mind1 milyen szintű angol tudással kezd neki az ember, és ez nagyon sok játékra igaz amit nem lehet "eszetlenűl" végigtolni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#98474) belan válasza WhiteWalker (#98472) üzenetére


belan
addikt

Végig vittem a játékot a dlc-t is tisztában vagyok vele mi mire jó milyen fegyver , én nekem akkor is jobban adta volna ha jó kis csúcs szuper fegyverekkel lehetne benne lövöldözni ,ne nyíllal ez nekem olyan illúzió romboló oda állsz egy nagy dög mellé és nyilazol . ;] Persze itt is lenne fegyver fejlesztés assault rifle submachine gun lehetne fejleszteni több fajta lenne benne . Nekem illúzió romboló jönnek a robotok jobbnál jobb fegyverekkel te meg nyíllal lösz robbanó nyíl stbi mint középkorban ,
de sokszor még a emberi ellenség is gépfegyverrel lő rád . 98473 persze magyar felirat sokat dob rajta majd ,biztos be szerzem de nem tejes áron az is biztos .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98475) Atomgeszi válasza szasanyi (#98473) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gyárilag magyar feliratos vagy hobbi fordítók munkája?

(#98476) Szabi® válasza belan (#98474) üzenetére


Szabi®
addikt

Rambo is robbanófejes nyilakkal lőtt le helikoptereket, ha annak jó volt, Aloynak is jó ;]

(#98477) belan válasza Szabi® (#98476) üzenetére


belan
addikt

Buzz szia 😘. A látványvilág az nagyon szép lesz majd körbe vezetlek . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98478) szasanyi válasza Atomgeszi (#98475) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogy, fordítók. De ott nem az a lényeg, hogy tökéletes-e vagy sem! Aki alapfokú angol nyelvtudással sem rendelkezik, annak kábé halott ügy.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#98479) Atomgeszi válasza szasanyi (#98478) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen. És ahogy látom már a tört PS4-es játékokat is mind fordítgatják lelkesen.

Na ez nagyon jól jönne régebbi játékoknak is konzolon legálisan.. :(

(#98480) Szabi® válasza belan (#98477) üzenetére


Szabi®
addikt

Egyébként ha lesz időd, egy magyar feliratot rittyenthetnél a Horizon-hez.Eskü megveszem ;]

(#98481) belan válasza Szabi® (#98480) üzenetére


belan
addikt

Majd rittyentek én feszes hátsódba magyar feliratot .😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98482) WhiteWalker válasza belan (#98474) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A sztori nem jött át ezek szerint :U Vagy nem is tudod miről szól.

Pont olyan sületlenség , mint ahogy fentebb beszéltétek a Souls játékokban lenne nehézség választás. Ezzel pont a lényeg veszne el és lenne kiherélve a játék.

Mindenféle rosszindulat nélkül írom.:R

[ Szerkesztve ]

(#98483) Szabi® válasza belan (#98481) üzenetére


Szabi®
addikt

Már nem feszes, vén vagyok mint Szürke Gandalf. :DD
Látom tolod a Guardians of the Galaxy-t.

(#98484) szasanyi válasza Atomgeszi (#98479) üzenetére


szasanyi
félisten

Bizony! Sajnos a fősulin nekem még csak az orosz volt, nem lehetett választani sem mást. :(( Így kicsit sem erősségem az angol, amit én autodidakta módon tanultam nagyjából alapszinten. Így nem megy gyorsan a megértés, és többnyire hallani nem elég szöveget is látnom kell. Na most aki ilyen szinten sincs... :(

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#98485) belan válasza WhiteWalker (#98482) üzenetére


belan
addikt

De át jött a sztori ,nem a sztorival van bajom amikor imádom a sztoris játékokat gameplay nem jött úgy be meg mellek küldik se voltak jók . Persze még így is sokall rosszabb játék mint egy assassin's creed. 98483:Szabina honnan tudod tolom a Guardians of the Galaxy-t. kémkedsz utánam .😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98486) KoNZoLik@ válasza WhiteWalker (#98472) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem én írtam, hogy a nyilazàs nem jön be😂 Amúgy meg platináztam az első részt, csak azt írtam, hogy nem volt a kedvencem...nekem a Souls játékok a kedvenceim meg a JRPG👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98487) Szabi® válasza belan (#98485) üzenetére


Szabi®
addikt

Szemem rajtad kiscsávó ;] Én mindent is tudok .

(#98488) belan válasza belan (#98485) üzenetére


belan
addikt

Rosszul írtam egy assasin’s creed játéktól fény évekkel jobb egy horizont . Szóval nem rossz játék egyáltalán de nekem van egy pár dolog ami nem jön be a játékba ennyi ,de attól még jó játék . :R98487 : Ja mert írtam hogy játszom vele ,vagy titokban rajongsz értem . Hány platinám van, fent vagy barát listámon :F .Túl a barátságon 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98489) Bencus88 válasza Atomgeszi (#98469) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon sokan így tettek mint Te és pcről jöttek át.
Tökéletesen meg lehet tanulni játszani kontrolleren, kis idő és kitartás kérdése ami egyeseknek nincs meg.
Ha nem áll kézre akkor minek vettél konzolt? Bocsi, de lehet hogy csak béna vagy? Jó mindig a könyebb utat választani, amiért dolgozni kell az rossz :(

[ Szerkesztve ]

(#98490) Szabi® válasza Atomgeszi (#98469) üzenetére


Szabi®
addikt

Én rts-eket nem tudnék csak konzolon tolni, de már minden mást megszoktam rajta.

(#98491) Bencus88 válasza Szabi® (#98480) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :C ;]

(#98492) Peace válasza ProEvoFan (#98425) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem nehezek, inkább csak el kell fogadni a szabályait. Ráérezni a ritmusára, kitapasztalni az ellenfelek támadásait. Boss-oknál pedig be lehet hívni online segítséget, ha végképp nem megy. Nem hiszem, hogy igényelnének könnyített nehézségi fokozatot. De ez csak az én véleményem. :) Én is rühelltem őket és a közelükbe nem mentem, aztán rájuk kaptam tavaly. :Y

(#98493) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Lehetne már péntek :D :B :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#98494) kIsDe` válasza belan (#98481) üzenetére


kIsDe`
tag

Menjetek mar szobara sracok, hetek ota nem birtok egymassal, minek ennyit udvarolni.

(#98495) belan válasza kIsDe` (#98494) üzenetére


belan
addikt

Lassan már szólok neki szép francia feliratot is kap majd .😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98496) koncsik válasza belan (#98485) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"mellek" "Szabina"... (ok:Sabrina)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#98497) belan válasza koncsik (#98496) üzenetére


belan
addikt

:Y :C Szabrina csak te kellesz fórum gyöngye vagy . Ez volt a utolsó :R off téma mára .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98498) Szabi® válasza kIsDe` (#98494) üzenetére


Szabi®
addikt

Lehet a fórumtárs nem is ide akarta írni ezt, hanem a grindr-re, csak mindig mellé nyom. ;]
De én értem a poént különben. (remélem csak poénkodik :D :D )

(#98499) Wesder válasza Scholes9 (#98493) üzenetére


Wesder
félisten

Lehetne màr csütörtök, nekem akkor indul. :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98500) F-ECT$ válasza balázs1991 (#98466) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég 1 végigjátszás.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.