Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) Scholes9 válasza Moby (#98150) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remek, hazaérek reggel melóból veszem is :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#98152) Elderath válasza Moby (#98150) üzenetére


Elderath
őstag

Én nem adok annyit se egy 60 fps patchért. Nagyon minimális a különbség azon kívül a pro verzióhoz képest és toltam mindkét játékot már

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#98153) KoNZoLik@ válasza Atomgeszi (#98148) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na most már mindenki tudja, hogy milyen űber jó és drága cuccaid vannak, most már csak a címedet kell leírnod ;] ;)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98154) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma jelent meg a Circuit Superstars, most találtam a storeba kis autos egész jópofa :D volt régen ps1en hasonló, de most nem jut eszembe

(#98155) bbuffy válasza Atomgeszi (#98148) üzenetére


bbuffy
senior tag

Szeretez dicsekedni, ugye? :DDD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#98156) KoNZoLik@ válasza bbuffy (#98155) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Áh dehogy😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98157) Atomgeszi válasza bbuffy (#98155) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Isten őriz, csak azt nem tudom felfogni, hogy valami drága cuccba miért olyan nehéz beletenni bizonyos kényelmi dolgokat?!
Oké, hogy a Mitsu klíma azért lett, mert halk, de az, hogy konkrétan szét kell barmolni szigetelőszalaggal, hogy minden másban is komfortos legyen az azért durva.

De mondhatnám a beépíthető mikrónkat is, AEG. Hadd ne írjam le mennyibe került, totál letisztult forma, és 5 percig mutatja az időt :Y :DDD Mármint használat után. Vagy, ha megnyomja az ember az érintőgombot. Érted. Meg kell nyomni. Egy teljesen sötét valamin, amin csak érintő van, sötétben ülsz a konyhában, vagy csak szimplán oda néznél, mert nincs rajtad óra, és nem írja az időt. :D Használatija is ezt írja, hogy nem is állítható állandóra. Ja és naponta állíthatom be, mert simán egy pár mozdulattal az ember nullázza is az időt, és utána megint be kell állítani. A másik nyűgje, hogyha lejár a mikrós idő, és 0-t ír ki és rájössz közben, hogy hoppá még nem volt elég a kis idő, akkor melegítenéd még, előbb le kell nullázni vagy kinyitni az ajtót és visszacsukni, aztán lehet újra elindítani a mikrózást. Nem is értem.. a 25 éves moulinex mikró, ami az első digitálisok között volt is tudta mutatni az időt és nem kellett kinyitni az ajtót, ha még rá akartam rakni mikrózási időt. Ezekkel csak arra akartam rávilágítani és be is fejezem az offot, hogy hihetetlen, hogy az ember kiad egy valag pénzt valamiért, ami jól néz ki meg csilivili meg márkás, és akkor alapvető dolgok hiányoznak belőle, amire nem is gondolsz, hogy ilyet kihagynak..
Ja a Bosch-nak a super silence mosogatógépét ne is mondjam.. ha végzett, 4-5 olyan rohadt hangosat sípol, hogy az valami fenomenális. Az sem kikapcsolható szerencsére.. ha éjszakára indítod el, biztosan felkel rá az egész ház. :U

Na be is fejezem az offot..

Szóval akkor C1-es OLED TV kell PS-hez? Az jó? :DDD ;] Kikapcsolható rajta a standby led? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98158) KoNZoLik@ válasza Atomgeszi (#98157) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tyű a Bosch-t ne is mondd, na az engem is kikerget a házból, és mosógép is az és ugyan úgy sípol, az a fasza amikor együtt jár le pont mindkettő programja😂 Ja várj, a tűzhely is Bosch, de azon kikapcsolható...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 822 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#98159) RangerFox válasza Moby (#98150) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megvettem én is. A trófeák bugosan transzferelődnek, de e legyen a legkisebb gond.

(#98160) agyhalal válasza Atomgeszi (#98157) üzenetére


agyhalal
aktív tag

A BOSCH-on tudon állítani a csipogás hangerejét több lépésben. Bár teljesen némítani sajnos nem lehet.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#98161) Szabi® válasza Atomgeszi (#98148) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem ez valami frusztráció lehet csak, amin sokat javítana, ha kicsit kijjebb tolnád a tűréshatárod.
Családok laknak vasúti forgalmi sávok mellett, de megszokták ... :U

(#98162) Jakesz


Jakesz
őstag

Uncharted Legacy of Thieves Collectionben van magyar felirat? Gyanítom, hogy nincs, de mivel a Sony ráment a magyar feliratra az utóbbi években, ezért hátha...

(#98163) btf válasza Jakesz (#98162) üzenetére


btf
aktív tag

Épp most szedem, de látatlanban azt mondom nincs, mivel a PS4 verzióban sem volt egyiknél sem.

2018-ban kezdett a Sony ráállni a Magyar feliratokra (Detroit,God of War,Spider-Man) az UC4 2016-os az UC LL pedig 2017-es.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#98164) S e t h válasza BusinessGuy (#98146) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most erre az erősen kákán csomót kereső dologra írhatnám, hogy a reakció a másik fél álláspontját figyelmen kívül hagyó, empátiát nélkülöző kissé önző megnyilvánulás és itt jön a mert, hiszen le lett írva többek által, hogy van akit zavar ez a semmi előremutatót nem tükröző "innováció".

Lehetne beszélni arról miért is jó ez, ahelyett hogy a másikat győzködnénk arról, hogy ezek nem is zavaró tényezők, hiszen ha bennünket nem zavarnak, akkor a másikat sem szabadna.

Én még nem jöttem rá miért jó a csipogás azon kívül, hogy a másik szobában is hallják amikor bekapcsolom, a díszkivilágítás hasznosságát nem is említve.
Vártam karácsonykor mikor játssza le a jingle bellst.

Utóirat: lg tévén kikapcsoltam a logót, hang nélkül is indul, ott ez egy opció, szóval nem értem a reakciód ezen részét.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#98165) Jakesz válasza btf (#98163) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem már lejött, sajnos nincs.

(#98166) .LnB válasza S e t h (#98145) üzenetére


.LnB
titán

A Series X zenél. És borzasztó amikor nincs lehalkítva a hang a hangcuccon, dübörög tőle az egész ház. És az kikapcsolhatatlan, mert az Xbox logo zenéje. Ahhoz képest ez a csippanás tényleg semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98167) 3L1T3 válasza Jakesz (#98162) üzenetére


3L1T3
addikt

Mondtam h Forbidden es Ragnarok a kovi hun sub game

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#98168) #72042496 válasza S e t h (#98164) üzenetére


#72042496
törölt tag

Engem a csippanás nem zavar, de értelmét/szükségét se látom. Valószínű, kikapcsolnám ha ki lehetne, ahogy a többi számomra fölösleges dologgal is megteszem. Nekem elég lenne akkor csipognia, ha valamilyen hibát érzékel.

A világító LED-ek jobban böknék a csőröm, de én bezártam a gépet a tévészekrénybe (oldalra és hátrafelé szellőzik), amúgy se tetszik a dizájnja és ezzel finoman fogalmaztam. :)

Lemezesnél egyébként az ODD is kattan egyet induláskor? Az XSX ezt csinálja, mint egy PC a '90-es évekből. :)

[ Szerkesztve ]

(#98169) KaitouP válasza S e t h (#98145) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem. A Sony úgy gondolta, hogy ez a dizájn része, ami egyébként a jelenlegi trendekkel így is szembe megy, mert elég visszafogott, és aki kicsit is érdekelt PC-ben, az tudja hogy a világítás ott már majdnem olyan fontos, mint hogy milyen hardver dübörög a házban. Ezzel pedig a világon semmi gond nincs.

A csippanás pedig továbbra is egy állapotjelző a működésre vonatkozóan. Attól függetlenül hogy szerintem felesleges ez a hiszti, vallom, hogy ezek lehetnének testreszabhatóak is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98170) raziel01


raziel01
veterán

Uncharted upgrade aktivalhato már? Hogyan? Lemezes verzióm van.

(#98171) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok nem értem a logikát hogy a Gran Turismo 7 digitális verzió miért drágább mint a lemezes?nem fordítva kéne hogy legyen?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#98172) Kendek válasza #72042496 (#98168) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt nem kattan semmi a lemezesnél sem. Valószínűleg azért mert a Blu-ray drive az a Sony saját fejlesztése, az MS meg egy generic meghajtót használ.

<-ƘƘ->

(#98173) Moby válasza Kendek (#98172) üzenetére


Moby
addikt

Az én XSX-ben nem kattan az ODD induláskor, pedig ez már a második gépem (gariban cserélték az elsőt, az sem kattant). Azt el tudom képzelni, hogy akkor kattan, ha lemez marad benne, ezt nem tudom megmondani, sosem járt benne lemez, szerintem nem is fog.

(#98174) Kendek válasza Moby (#98173) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, nekem nincs, de YouTube videón múltkor már rácsodálkoztam, hogy bekapcsoláskor van hangja.

<-ƘƘ->

(#98175) Peace válasza raziel01 (#98170) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen. Nekem már hajnalban kiírta store, hogy 3000-ért enyém lehet. :) Lemezesnél gondolom beteszed a meghajtóba és belépsz a gépről store-ba.

(#98176) crue válasza Moby (#98150) üzenetére


crue
őstag

De hát végig ezt kommunikálták, hogy elég az egyik a teljes kollekcióhoz.

(#98177) #72042496 válasza Moby (#98173) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem is a kattanás a legjobb szó, tipikus ODD hang. Lemez az enyémben se volt soha. Annyira nem zavar az sem, csak észreveszem. Illetve már olyan nagyon azt se, mert megszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#98178) arpi6k


arpi6k
addikt

Nekem sima Uncharted 4 volt meg, 3000-ér frissítettem a Collection-ra, a Lost Legacy úgyis kimaradt az életemből. Ennyiért szerintem jó deal. Megvan a hétvégi program. :R

Intel & ATI

(#98179) Raysen623 válasza arpi6k (#98178) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 én is megvettem. GoT mellett másik nagy kedvencem volt amit végigjátszottam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#98180) Peat76 válasza Moby (#98173) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem minden indulásnál ad egy fura, puffanó hangot...
Pedig lemez sincs benne,...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#98181) Dr. Venkman válasza Moby (#98133) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Mint üzleti modell majd az idő eldönti, hogy fasza-e, szerintem ebbe mi nem látunk bele. 25m felhasználó jópár év után, beetetési áron, nem biztos, hogy átütő siker.
Ugyanakkor játékos szempontból, az hogy óccsóért játszhatsz bazi sok játékkal biztos, hogy kecsegtető. De a streaming akkor is a more kontentről szól, nem a minőségről, legyen az netflix, spotify, bármi. Az apple+-on kevés, de szinte csak minőségi tartalom van (bár kb. olyan sterilek mint a cég hardverei), mindenhez is adják, a világ pénze ott van, mégsem tud igazán előre lépni felhasználószámban. A netflixen meg minden pénteken kijön három full évad, amiből kéthavonta egy értékelhető, mégis dinamikusan megy előre. A se íze, se bűze Disney+ fanservice, manchild cuccai is sikeresek. Kontent, kontent, idő, idő, végletekig megtervezett ingerválaszok (lásd jutalmazások, plecsnik, kisdudák potyogása a Forzában), erről szól az egész. Ezzel nem kompatibilis a Sony minőségi törekvése, de ha ez lesz mégis a több pénzt hozó út, akkor a Sony is fel fogja adni a minőségi elvárásait.

(Nem fogok írni itt többet én sem erről, mert offtopik, meg már sokszor leírtam, én is unom.)

[ Szerkesztve ]

(#98182) Illye válasza arpi6k (#98178) üzenetére


Illye
tag

Nekem meg PS Plus Collectionből van telepítve, mégsem tudom megvenni az upgradet 3000-ért. Vagy nekem nem is kell, automatikusan megkapom? :Y

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#98183) S e t h válasza KaitouP (#98169) üzenetére


S e t h
nagyúr

Más véleményének hisztiként való aposztrofálását túlzónak tartom, de te tudod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#98184) Illye válasza Illye (#98182) üzenetére


Illye
tag

Meg is van a válasz: PlayStation Plus members who claimed Uncharted 4: A Thief’s End via their PlayStation Plus subscription are not eligible for the $10/€10 digital PS5 upgrade. Kösz bazzeg! :)

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#98185) Lackooo84 válasza Illye (#98182) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS+ verziók nem upgradelhetők az akciós áron, de ezerszer le lett írva már. :DDD

The Truth is out there...

(#98186) Tottu


Tottu
senior tag

Ezt csak úgy itt hagyom: Circuit Superstars (PC, PS, Xbox) :)

Tegnap jelent meg PS-re.

[ Szerkesztve ]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#98187) Wesder válasza Illye (#98184) üzenetére


Wesder
félisten

De legalább teljes áron megveheted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98188) Peace válasza arpi6k (#98178) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon jó az LL!!! UC4 után persze más, de akkor is mindenképp megéri. Most van bőven mivel játszani és lesz is, de egyszer tuti meglesem ezt a PS5 pakkot!

(#98189) vg


vg
addikt

Őőő, most tényleg Arnold lesz Zeus és Rock Kratos a megfilmesített God of War-ban? [link] és [link]

(#98190) .LnB válasza vg (#98189) üzenetére


.LnB
titán

Igen persze. És titokban már le is van forgatva a film, azért van Swarzi teljes kosztümben. :D
A Szikla vélhetően a Mortal 2-ben fog szerepelni, nem a GoW-ban. Nincs is bejelentve GoW film.

Szerk.: Habár a Mortal 2 meg nem fog idénre elkészülni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98191) vg válasza .LnB (#98190) üzenetére


vg
addikt

Jó, mondjuk eddig is gagyikban szerepelt, de Mortal Kombat? Ha te mondod...

(#98192) Moby válasza Kendek (#98174) üzenetére


Moby
addikt

Kipróbáltam egy PS4 lemezzel, azzal sem kattant :D

(#98193) oriic válasza vg (#98189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rock a szóbeszédek szerint a Gears of War filmben fog szerepelni.

Live-Die-Respawn

(#98194) Peace válasza oriic (#98193) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ez tűnik esélyesnek. Microsoft féle biznisz.....

(#98195) .LnB válasza oriic (#98193) üzenetére


.LnB
titán

Az "egyik legnagyobb és megmenőbb játék"-ról volt szó, hogy jön ide a Gears of War?! ;] :DDD
Inkább a Fortnite, ha már szerepel is benne. Reynolds féle FreeGuy tán szabadon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98196) oriic válasza .LnB (#98195) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy a Rock szerepelt a Free Guy-ban is :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98197) Wesder válasza oriic (#98193) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tényleg Gears lesz, akkor kiváncsi leszek kit fog játszani.
Remélem nem Marcus-t, mert azzal szegény Batistával basznának ki, aki évek òta házal hogy legyen Gears film amiben ő lenne Marcus. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98198) WhiteWalker válasza Wesder (#98197) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Raam tábornok ;]

(#98199) .LnB válasza Wesder (#98197) üzenetére


.LnB
titán

Összeáll majd a "nagy csapat" a filmre. Bautista, The Rock, Cena.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98200) Peace válasza WhiteWalker (#98198) üzenetére


Peace
nagyúr

És direkt kérte, hogy "osszák Raam a szerepet!!!!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.