Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6416) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#6413) üzenetére


Penge_4
veterán

"De leginkább arról van szó, hogy kezdettől fogva a magyart használom, így nincs igazán összehasonlítási alapom."

Ez is egy szempont. A másik a Group Policy vagy egyéb hasonló beállítások, sokkal könnyebb angolul google-zni információk után, így a nem kell fejben fordítgatnod, hogy ugyan most ennek mi a magyar megfelelője.

"Mi érdeke származik mondjuk a Youtube-nak abból, hogy egyre több videót tesz elérhetetlenné"

A YouTube-nak annyi, hogy nem perelik őket be a külföldi szerzői jogvédő hivatalok. :D

Egyébként meg reklám és profit. Amerikában jobb az átlagkereset, így abból a piacból jóval több profitot tudnak termelni a megjelent reklámok után, vagy az után, hogy potenciális vásárlókört teremtenek. A profit náluk exponenciális növekedést jelent. Ha nem duplázzák meg a bevételt egy adott időszak alatt, azt veszteségnek könyvelik el.

de azért gondolom nem állnál át...

Szívok is vele rendesen. Nem véletlenül próbálgattam, nézegettem, hogy mi a helyzet addonok ügyében. Chrome-nál is figyelgetem a dolgokat, sajnos egyre kevesebb dolog választ el attól, hogy váltsak. Az Opera stagnál, a többi meg ha lassan is, de fejlődik. :(

most kb. 30 fül van egyszerre megnyitva, de ezzel együtt normális az, hogy több mint 600 MB-ot zabáljon a memóriából az Opera?

Attól függ, hogy ezek a 30 fülön sima HTML szöveges oldal van nyitva, vagy 30db YouTube videó? Én a YouTube videókkal szeretek tesztelni, végigkattintok vagy 50-et középső gombbal, aztán durr neki. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.