Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48801) TexT-BoY válasza ádyz (#48798) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Mivel váltottunk;)

Nem.

Race: én is 3 nővel élek:) megértelek, de körülbelül 100%osnak vélem hogy a te lányaid nem lesznek hasonló helyzetben soha. Ebbe már ne menjünk bele,én bizom a te apai ambiciódban, és ha jól bizok akkor baj nem lesz:).

szoval most pont.

Venember semmit. De a "magának kereste a bajt" az hejtálló, most a szülők kétségbe eséséröl szóló cikkeket várom már csak, de ez tényleg már egy uj fejezet, ragaszkodjunk ahhoz amit race, kért, de ha gondolod privátban szivesen kifejtem.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#48802) venember83 válasza TexT-BoY (#48801) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább no comment. Jóccak.

(#48803) deniro2 válasza TexT-BoY (#48797) üzenetére


deniro2
senior tag

Nézd, semmi nem indokolhat ilyesmit, tök mindegy ki, kivel vagy kivel nem megy haza, kivel ismerkedik, etc. Eleve simán hülyeség egy gyereken számonkérni azt, hogy nem vágja ezt a sok szemét szart ami körülveszi... Hagyjuk ezt a mindenki saját sorsa kovácsa dolgot ilyen aspektusban, mert kőkemény faszság.
Én azt gondolom, hogy -bár nyílván utópia- az első lépés, hogy majd valamikor 2500-ban egy kulturált világban élhessenek az emberek, hogy nem megyünk el az ilyen dolgok mellett és főleg nem kenjük az áldozatra a felelősséget.
Az meg, hogy ki milyen családban nő fel ritkán választható opció.

[ Szerkesztve ]

(#48804) ádyz válasza TexT-BoY (#48801) üzenetére


ádyz
addikt

Egy mondat és befejeztem.

14 évesen bulizni? Flörtölni ~10 csávóval? Nem a gyerek a hibás, hanem a szülő.

Na, befejeztem, jóéccakááááááátot!

[ Szerkesztve ]

(#48805) Winner_hun válasza NoLF (#48186) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így
Vagy google-ba: usernév site:prohardver.hu

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48806) Winner_hun válasza philoxenia (#48192) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja
Mondom ja

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48807) NoLF


NoLF
addikt

á

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48808) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Asszem lassan lefekszem aludni.

(#48809) ngabor2 válasza Racecam (#48720) üzenetére


ngabor2
nagyúr

korán keltem, de megelőztek. úgyhogy nekikezdtem egy másolásnak, aztán visszafekszek.

(#48810) Tim82


Tim82
nagyúr

Tök szép ez a ködös budapesti hajnal-előtti-késő-éjjel. :)

Viszont én is megyek aludni, mert nem sokat aludtam eddig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48811) nike_


nike_
addikt

Jó reggelt.

(#48812) ngabor2 válasza nike_ (#48811) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neked is.

ki kellene menni a piacra, de semmi hangulatom hozzá. igazából semmihez sincs hangulatom, még aludni se.

(#48813) Thrawn válasza ngabor2 (#48812) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem lenne, csak nem tudok.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48814) Racecam válasza Thrawn (#48813) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért nem tudsz? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48815) Thrawn válasza Racecam (#48814) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert jár az agyam, és nem tudom lekapcsolni :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48816) Racecam válasza Thrawn (#48815) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lekapcsoljam Neked? :F Vannak rá módszereim és eszközeim. :K

u.i.: Most már tényleg pezsgőznünk kellene, az legalább eltompít egy idő után. :U Ne félj, nem romlott meg, folyamatosan vigyázok erre és mindig utántöltöm a készletet. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48817) Thrawn válasza Racecam (#48816) üzenetére


Thrawn
félisten

De csak ha vissza is tudod kapcsolni, még előfordulhat, hogy szükségem lesz rá :)

Kellene bizony, ideje lesz összevetnünk a határidőnaplóinkat :K

NG: Kipróbáltam azt a bogyót, de különösebb hatása nem volt :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48818) ngabor2 válasza Thrawn (#48815) üzenetére


ngabor2
nagyúr

minek adtam neked a bogyókat, ha nem szeded? ha utánaolvasol, akkor láthatod, hogy a mellékhatása az, hogy álmosságot okoz. ez egy olyan nyugtató/altató.

ja, és túladagolni se lehet, a felesleg max. átmegy rajtad, és a macskák szeretni fognak :D

a mellékelt tájékoztatót elolvastad?

majd ha előkerül a gyógyszerészünk, akkor majd meg kell kérdezni, mit ajánl.

[ Szerkesztve ]

(#48819) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Látom megint "mozgalmas" volt az éjszaka.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48820) Racecam válasza Thrawn (#48817) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én itt vagyok a szerkesztőségben, most is dolgozom. :U
A visszakapcsolásra nem tudok garanciát vállalni.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48821) ngabor2 válasza Racecam (#48820) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neki meg főszerkesztősége van ;]

(#48822) Racecam válasza ngabor2 (#48821) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Neki sincs, mert csak szerksztőség létezik, ahol a főszerkesztő is leledzik. :U
(Akkor most, mivel nekem két szerkesztőségem is van, én nyertem? :U :D )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48823) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mi lehet a gond? Asus X50N notebook, 1 hónapig tökéletesen ment, Windows Vista volt telepítve. Állítólag a múlt héten valamikor elszállt a wifi. Elég leharcolt állapotban találtam a rendszert, még a lomtár ikonja is eltűnt, gondoltam, benyeltek valamit. Érdekes módon maga az adapter az eszközkezelőben megvolt rendesen, az egyik wlan miniport volt felkiáltójeles. Újra raktam a Vistát, most az eszközkezelő szerint minden rendben, de továbbra sem lehet bekapcsolni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48824) Thrawn válasza Racecam (#48820) üzenetére


Thrawn
félisten

Dettó.

NG: Nade neki kettő is van, igaz egy helyen :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48825) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Kaptam egy szalon állapotu ezeröcsit a nagypapától, remélem ha már a kezemben a jogsi jó társam lesz:).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#48826) ádyz válasza TexT-BoY (#48825) üzenetére


ádyz
addikt

Hányas évjárat? :)

Szép reggelt. :))

(#48827) venember83 válasza TexT-BoY (#48825) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok örömteli és balesetmentes kilométert kívánok.

(#48828) ádyz válasza venember83 (#48827) üzenetére


ádyz
addikt

Kár, hogy még nem vezetheti... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48829) ngabor2 válasza Thrawn (#48824) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, ha úgy nézzük, akkor igen :D

egy órája nézegetek raid-kártyákat, de olyat nem találok, amilyen nekem kellene.

most sajnálom, hogy nem a ds4 lapot vettem meg annak idején, hanem a ds3-t. azon volt másik pcie16x csati. most milyen jól jönne, az összes pcie-s raid kártya pcie4x-es...

a lexebb, hogy pár ezressel lett volna drágább.

(#48830) ádyz


ádyz
addikt

De ja vu-m van, de nem tudom miért. :F

(#48831) venember83 válasza ádyz (#48830) üzenetére


venember83
nagyúr

"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból. A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget. Ugyanez a kutatócsoport beszámolt egy vak emberről, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és érintésen keresztül. A vizsgálatoktól azt várják, hogy jobban megértsék a memória működését. Chris Moulin brit kutató és csapata szerint az emlékezet pillanatnyi zavara okozza. Egyik sem egyértelműen bizonyított tudományos magyarázat, sokan ezért a vallásban keresik a választ, mint például a reinkarnációban."

[link]

(#48832) nike_ válasza ngabor2 (#48818) üzenetére


nike_
addikt

Én a Marópennél elolvastam a mellékelt tájékoztatót...

Akkor most menő vagyok? ;] :C

(#48833) ádyz válasza venember83 (#48831) üzenetére


ádyz
addikt

Érdekes. :K

De rájöttem, miért van de ja vu-m. :D

ngabor2: Bezony, még forgalomban van.

[ Szerkesztve ]

(#48834) ngabor2 válasza nike_ (#48832) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem maripen? :D még forgalomban van? :F

(#48835) Bubu79 válasza ádyz (#48833) üzenetére


Bubu79
addikt

A déjà vu hiba a mátrixban, egy bug - ezt sem tudtad? :P

;]

Egyébiránt meg szép napot :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48836) nike_ válasza ngabor2 (#48834) üzenetére


nike_
addikt

Ja. Hát azt kaptam a lázamra meg a torokfájásomra a dokitól.

(#48837) ngabor2 válasza nike_ (#48836) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az szép :U én meg már azt hittem, hogy kivonták a forgalomból, mert a legtöbb baci rezisztens rá. egy jó nagy lórúgás penicillin. a gyomrot és a bélflórát gyönyörűen tönkreteszi.

(#48838) Winner_hun válasza venember83 (#48827) üzenetére


Winner_hun
félisten

húha

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48839) nike_ válasza ngabor2 (#48837) üzenetére


nike_
addikt

Az. Szerencsére én nem vagyok érzékeny rá.

(#48840) RoyalFlush válasza Bubu79 (#48835) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mi az a mátrix? (18)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#48841) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Thrawn: Amit ngabor2 adott, az valószínű, hogy a Valeriana vagy a Cirkulin Valeriana (komlóval) volt. Próbáld ki a Sedacur Forte-t vagy a Sedatif PC-t.

Ngabor2: A Maripen létezik még, sőt van belőle erősebb változat is Maripen Extra néven. A Vegacillin-t vonták ki a forgalomból.

Dilikutya: Ezen is külön gomb kapcsolja ki-be a wifi-t? Vagy Fn+gomb kombináció? Esetleg hozzárendelt program, mint egyes FuSi gépeknél?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48842) ngabor2 válasza Pisztillus (#48841) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valeriana-t adtam neki. a másikat nem ismerem, pedig lehet, hogy azt is mi gyártjuk. a komló is jó nyugtató/altató, de azt inkább enyhén erjesztett szűrtleves extraktként szeretem bevenni :D

mifelénk a dokik rögtön Augmentint írnak fel ilyen fertőzéseknél, ami lehet, hogy kezdetnek kicsit durva.

(#48843) Pisztillus válasza Pisztillus (#48841) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Asus noti: Rálestem a weboldalukon, de ilyen gyorsan csak X50C-t találtam. Viszont annál a Fn+F2 kombináció kapcsolja ki-be a wifi-t. Viszont itt - miután kikeresed a notidat - azt írja magáról (ez már X50N), hogy driver and application - lehet, hogy ebben van az a kis progi, ami fogja a Fn+F2 lenyomását?

Ngabor2: Az a baj, hogy a dokik itt is Augmentin-nel kezdik a rohamot a bacik ellen. Ezzel csak azt érik el, hogy az amoxicillin is hamarosan a vegacillin sorsára jut - egy jól szituált baci egyszerűen kiröhögi.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48844) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Egy kis zene azoknak, akik szeretik az ilyesmit: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#48845) Pisztillus válasza FehérHolló (#48844) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszi, ez most jól esett! :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48846) kételkedem válasza FehérHolló (#48844) üzenetére


kételkedem
addikt

De rég hallottam ezt a zenét! :)

--------

Üdv ON népe!

Ma reggel úsztunk az uszodában, majd ki kellett vágnom egy öreg diófát, amely egy udvar közepén állt, körbeépítve mindenféle melléképületekkel. A hagyományos döntés lehetetlen volt. A törzset le kellett csonkolni, majd a kb 4 m-es törzscsonkot már ki lehetett dönteni. Adrenalin volt bőven! Motorfűrésszel vágni fenn a fa tetejében kapaszkodás nélkül...
Szerencsére sikerült megoldani úgy, hogy senki és semmi sem sérült meg. :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48847) ChromeX válasza kételkedem (#48846) üzenetére


ChromeX
addikt

uh az szép kis feladat, grat.
miért kellett kivágni?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#48848) BlacKSouL válasza kételkedem (#48846) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tudsz még 10 sört kérni a zajos kocsmában? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48849) kételkedem válasza BlacKSouL (#48848) üzenetére


kételkedem
addikt

Megvan mindenem, simán! :D

--------

krómX: a fő ok az volt, hogy megunta a gazdája. Ha tovább nőtt volna, akkor komolyan veszélyeztette volna a körülötte levő melléképületeket. Van még egy, de azt lehet hogy nem fogom elvállalni, mert teljesen ránőtt egy palával fedett disznó ólra. Nem tudnám sem kidönteni, sem legallyazni, amilyen szerencsém van porrá zúznám a disznó ólat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48850) Pisztillus válasza kételkedem (#48846) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Szép kis meló, gratulálok!

KrómX: Gondolom azért, mert már elöregedett, javarészt elszáradt, vagy egyszerűen útban volt. Meg ha jól tudom, a farontó lepkék is szeretnek megtelepedni benne.

Nike_: Szia!
A fa nyolc napon túl sem gyógyítható sérüléseket szenvedett. Vagyis osztódással szaporodott. :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.