Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48401) tope válasza NoLF (#48399) üzenetére


tope
addikt

Rajzold meg először AutoCAD-ben, nyomtasd ki a megfelelő nézetben, majd azt átrajzolod papírra. :D (nem irigyellek)

(#48402) venember83 válasza Pisztillus (#48400) üzenetére


venember83
nagyúr

Szívesen. :U

(#48403) NoLF válasza tope (#48401) üzenetére


NoLF
addikt

életemben nem láttam autocadet...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48404) lorcsi válasza NoLF (#48399) üzenetére


lorcsi
veterán

basszus :( ez rohadt nehéz ráadásul szabadkézi ceruzás :(( (mondjuk mint az angol nekem)

(#48405) bnss válasza Pisztillus (#48400) üzenetére


bnss
veterán

Egyelőre a Flector segített, vagy csak úgy tűnik - mondjuk a mai nap nem sokat lépcsőztem, inkább ücsörgök és tanulok. A tippeket köszönöm. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48406) NoLF válasza lorcsi (#48404) üzenetére


NoLF
addikt

hát nem vidítottál fel :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48407) tope válasza NoLF (#48403) üzenetére


tope
addikt

1-2 rajzot csináltam így kézzel még középsuliban, de az volt vagy 10 éve (AutoCAD-ből meg papírom is van, de azzal lassan kitörölhetem a sejhajomat)

UP A PROBLÉMÁD MEGOLDÁSÁÉRT.

(#48408) NoLF válasza tope (#48407) üzenetére


NoLF
addikt

vmikor 2001ben 2002ben mikor tettem egy gyors kitérőt a bme-re, én is cisnáltam iyleneket, de elfelejtettem, és nem nagyon van időm utánamenni... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48409) venember83


venember83
nagyúr

Kiváncsi vagyok milyen egészségi és erőnléti állapotban lesznek tizenöt vagy húsz év múlva a most maguktól minden húst megvonó fiatalok. Lehet, hogy nem lesznek emésztési gondjaik, de ez valahol, pl. erőhiányban vissza fog ütni.

(#48410) Pisztillus válasza venember83 (#48409) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem kell olyan sokat várni... Hamarabb kapnak vashiányt. Ugyanis a vas a húsban található mioglobinból származó komplex formájában szívódik fel a legtökéletesebben - ráadásul a szervezet számára azonnal hasznosítható módon.
Ha a húsmegvonáshoz ráadásul zsírmegvonás is társul, akkor a tetejében A és D hipovitaminózis is jelentkezni fog...

Jut eszembe: frame>24: Mi van veled?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48411) kételkedem válasza venember83 (#48409) üzenetére


kételkedem
addikt

Mivel az ember alapvetően mindenevő, így a rendszeres, változatos táplálkozás és a jóminőségű ételek fogyasztása javallott. Valamilyen táplálékot csak akkor kell megvonni, ha az egészségügyi okokból szükséges. Ha valaki egyáltalán nem eszik állati eredetű ételt, az pont olyan rossz, mintha csak és kizárólag rántott csirke mellen élne.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48412) tildy válasza lorcsi (#48404) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem annyira nehéz.
Nolf 11esnél vigyázz nagyon hogy rajzolod meg , bele szoktak kötni az alátétbe, furatba, meg ilyenekbe.
A kockás kivágóst azt szeretem . :) Az nem nehéz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48413) 7 válasza kételkedem (#48411) üzenetére


7
addikt

És vajon mikor jutunk el idáig?

[ Szerkesztve ]

(#48414) frame>24 válasza Pisztillus (#48410) üzenetére


frame>24
addikt

I'm alive :DDD Ja, köszönöm kérdésed.
Neocitran-oztam a héten egyébként, mer' kedd magasságában úgy éreztem, hogy vírusszerű lények a torok-sejtjeim erőforrásait felhasználva akarják a promóterükről az én kis RNS-polimerázaimmal + riboszómáimmal átírni a saját kapszidjukat, de úgy tűnik, egyelőre nyerésre állok :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#48415) NoLF válasza tildy (#48412) üzenetére


NoLF
addikt

na igen, az az amit én is bármikor megcsinálok, a többi viszont kicsit neccesebb egyedül... :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48416) lorcsi válasza tildy (#48412) üzenetére


lorcsi
veterán

attól függ...én sosem bírtam az iylet
különben is óriási baromság a szabadkézi rajz
szopás van, pályát tévesztettem :W

[ Szerkesztve ]

(#48417) kételkedem válasza frame>24 (#48414) üzenetére


kételkedem
addikt

Tehát kapart a torkod? :DDD

-----

yeti: nem ülök egy asztalhoz egy növénnyel, hacsak az a növény nem az asztalon, ételként van jelen :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48418) frame>24 válasza kételkedem (#48417) üzenetére


frame>24
addikt

úgy is mondhassuk, csak megen nem bírtam magammal :K :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#48419) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na végre elmentek a drazsésok.

lehet netezni.

szívem szerint elaludnék. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48420) kételkedem válasza bolondember (#48419) üzenetére


kételkedem
addikt

Tégy úgy, mintha neteznél, s közben szundikálj ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48421) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

No, végre elkészült a házimozim, sokba fájt, de megérte.

(#48422) NoLF válasza bolondember (#48419) üzenetére


NoLF
addikt

este sör serpa?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48423) Pisztillus válasza frame>24 (#48414) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az a lényeg, hogy jól vagy. Azok a csúnya másoló vackok meg majd szépen továbbállnak... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48424) bolondember válasza NoLF (#48422) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nemleszek BP-n, megyünk Győrbe, majd holnap villámlátogatás Bécsben (puncsivászattal és dőnerevéssel egybekötve)... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48425) kételkedem válasza Pisztillus (#48423) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy tüsszentés segítségével új gazdaszervezetet keresnek. ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48426) tildy


tildy
nagyúr

Személyautó hajtott a vonat elé Jászboldogházánál péntek délelőtt, a balesetnek egy súlyos és egy könnyű sérültje van.

Egy tápiógyörgyei férfi személygépkocsijával a sorompó nélküli vasúti átjáró jelzőlámpájának tilos jelzése ellenére hajtott a sínekre, és összeütközött a Budapestről Szolnok felé közlekedő személyvonattal.
A gépkocsi vezetője súlyosan, utasa könnyebben megsérült, a jászberényi, illetve a szolnoki kórházba szállítottak. A vonaton senki nem sérült meg.

Nomost a jászboldogházi vonal az Szolnok-Hatvan, és nem Szolnok-Budapest (Tápiószele,Tápiógyörgye ) .Tehát vagy az ártjáró, vagy a vonat közlekedési útvonala elvan írva. De mivel a szelei átjáró félsorompós,a boldogházi meg nem ... No mindegy a lényeg, valaki megint azt hitte erősebb a mozdonynál. :U

Pont ma mentem volna haza, de ezek a fránya férfiak, mindig kiharcolják, hogy....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48427) venember83 válasza tildy (#48426) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze hogy kiharcoljuk, cserébe viszont könnyedén vezethetők vagyunk. Csak tudni kell honnan lehet minket megfogni, és sajnos nem csak egy érzékeny pontunk van. :(((

(#48428) NoLF válasza venember83 (#48427) üzenetére


NoLF
addikt

gyomor?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48429) Eastman válasza NoLF (#48428) üzenetére


Eastman
őstag

...is. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48430) tildy válasza venember83 (#48427) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugye nem az orrotokra gondoltál ? :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48431) venember83 válasza tildy (#48430) üzenetére


venember83
nagyúr

(#48432) kételkedem válasza tildy (#48430) üzenetére


kételkedem
addikt

Férfit az orránál fogva vezetni? Ilyet még nem is hallottam! ;]
Pontosan tudjátok (és most csak úgy a nőkről beszélünk), mit és mikor kell fogni ahhoz, hogy azt tegyük, amit szeretnétek. :D

-----

BE
: így van :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48433) bolondember válasza kételkedem (#48432) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

-azok a nők, akik azt hiszik, h a férfiak szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az út, egy jó arasznyit tévednek.. :U

-a férfi szívéhez a bordáin keresztül vezet a legrövidebb út...

:U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48434) Eastman válasza bolondember (#48433) üzenetére


Eastman
őstag

...pontosabban az intercostalis (bordaközi) izmokon keresztül. :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#48435) tope


tope
addikt

A t@k@m tudja miről beszéltek :U

(#48436) kételkedem válasza tope (#48435) üzenetére


kételkedem
addikt

Kérdezd meg tőle :U

------

Őszi-téli divat by Zoób Kati :C :

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48437) bolondember válasza tope (#48435) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne aggódj, én se tudom - dobtam egy randomgenerátor-hszt, oszt csók :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48438) tope válasza kételkedem (#48436) üzenetére


tope
addikt

kételkedem, hogy ezen kép így maradhat (meg amúgyis télen még csak-csak, de egy meleg őszi napon melege lesz egy ilyen hacukában.)

(#48439) Bubu79 válasza Verus (#48380) üzenetére


Bubu79
addikt

Sziaaa Hejcegnő :)

Bizony, hogy jobban, köszi :)

Üdv Mindenkinek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48440) kételkedem válasza Bubu79 (#48439) üzenetére


kételkedem
addikt

Ni, egy maci! :))

---------

tope: ruhában van és nem közszemérem sértő, de ha nem maradhat, akkor majd linkesíti valamelyik MODERÁTOR. :U :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48441) Pisztillus válasza Bubu79 (#48439) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bubu!

Jobbulást!

Szia, Tim!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48442) tope válasza kételkedem (#48440) üzenetére


tope
addikt

Vagy csak simán banol téged ;]

Bubu: Üdvözlöm medve urat.

(#48443) Tim82 válasza Bubu79 (#48439) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jééééé, egy Bubu! How are you, friend? :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48444) Thrawn válasza Bubu79 (#48439) üzenetére


Thrawn
félisten

Hol csavarogtál vén medve? :U :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48445) Bubu79 válasza Pisztillus (#48441) üzenetére


Bubu79
addikt

Bár erősen degrováson voltam ( sokak örömére ;] ) - mégis úgy tűnik megmaradok ( sokak bánatára :DDD ) - de azért köszi :)

Szia tope, kételkedem :)

Tim: Thanks, i'm fine :D

Kuka: Begubóztam kicsit a barlangomba - de aztán reklamáltak a denevérek, hogy nem tudnak aludni tőlem, szóóóval... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48446) kételkedem válasza tope (#48442) üzenetére


kételkedem
addikt

Abban mi a jó? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48447) tope válasza Bubu79 (#48445) üzenetére


tope
addikt

A fenébe, legközelebb erősebb mérget kell kevernem (legyél minél hamarab egészséges :) )

kételkedem: általában mondhatni, csak

tildy:
- Mi lesz a neve a Csipet-Csapat-nak ha átmegy rajta az úthenger?
- Cifet-Cafat.

Másik

- Hogy mondanád máskép a 11.59.59 (óra, perc, mp) ?
- Csip és dél.

[ Szerkesztve ]

(#48448) tildy válasza kételkedem (#48432) üzenetére


tildy
nagyúr

Bizony.
hát valahogy így :D

[link]
Úgy látszik ez a hét erősen dögrovásos midnenkinek...

14:24 : Ez durva 14:24 van és még mindig tudom szerkeszteni ezt a hozzászólásom... Lehet szólnom kéne panthernek?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48449) Thrawn válasza Bubu79 (#48445) üzenetére


Thrawn
félisten

Értem, szóval becsavarodtál a barlangodban ;] :DDD

szerk: Úgy durmoltál, hogy becsavarodtál? :))

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48450) Bubu79 válasza Thrawn (#48449) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem - durmoltam a barlangomban :P

Mod: Mit ittál, amit én nem? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.