Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48451) Verus válasza Bubu79 (#48439) üzenetére


Verus
senior tag

Szia Maci! :)

Nagyon helyes :K Mondtam ugye, hogy az jó? ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48452) Bubu79 válasza Verus (#48451) üzenetére


Bubu79
addikt

Hejcegnőm :B Igen, Te megmondtad :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48453) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ki csavargott itt milyen barlangban?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48454) Thrawn válasza Bubu79 (#48450) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi olyat ami megárthatott volna :U

Majd hétvégén :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48455) NoLF


NoLF
addikt

dec20 munkanap?!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48456) Verus válasza NoLF (#48455) üzenetére


Verus
senior tag

DEL :DDD Elnéztem 1 nappal, igen munkanap, teljes és 24.-ét dolgozzuk majd be

Bubci: Meg bizony :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48457) tope válasza NoLF (#48455) üzenetére


tope
addikt

Az, Dec 24-et dolgozzuk le (vagy nem?)
(kevertem 19-ével delete)

MOD2: akkor mégis jól számoltam

[ Szerkesztve ]

(#48458) kételkedem válasza NoLF (#48455) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48459) NoLF válasza kételkedem (#48458) üzenetére


NoLF
addikt

thschodäsch.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48460) Pisztillus válasza Bubu79 (#48445) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az a lényeg, hogy jobban vagy. Legközelebb azért szóljál ám, hátha tudok valamit segíteni. ;) MarKoo szteroidos esetéből tanulva a PHatika egyenlőre csak itt működik... :D

No meg még át szeretném tanulmányozni az Orvosi topic-ot is, nem akarom agyoncsapni, ha belefér, inkább oda bevinni ezt a témát is. Majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48461) kételkedem válasza Pisztillus (#48460) üzenetére


kételkedem
addikt

Azért maradj meg nekünk saját különbejáratú gyógyszerésznek! :K
Különben hogyan kérdeznénk meg kezelő orvosunkat, gyógyszerészünket :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48462) NoLF válasza kételkedem (#48461) üzenetére


NoLF
addikt

telefonon? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48463) Pisztillus válasza kételkedem (#48461) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszönöm! :R

Még messze van a döntés ideje. De ha lenne is változás, ide akkor is mindig benéznék - s ha kérdés van - ugyanúgy, mint eddig - szívesen segítek.

NoLF: Telefon az nem jó - a betegek nem szeressék, hogy mással foglalkozom, nem velük... Meg hogy nézne már ki, ha szólok, hogy az előttem álló ne dumáljon már a telefonba - aztán én meg ugyanazt csinálom.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48464) Thrawn válasza Pisztillus (#48463) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegyél ki egy ilyen táblát :U

A kiszolgálás fórumozás miatt határozatlan időre felfüggesztve, kérem fáradjon egy másik ablakhoz.
Megértésüket köszönjük!

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48465) kételkedem válasza Thrawn (#48464) üzenetére


kételkedem
addikt

LOL!
Biztosan megértené a patikában sorban álló beteg! :DDD
"Józsikám ne zavard a patikus urat! Nem látod, hogy éppen fórumozik??!"

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48466) Pisztillus válasza Thrawn (#48464) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mondjuk kíváncsi lennék az arcokra, lenne elképedés, az biztos! :DD Április 1-én lehet, majd kipróbálom... :DDD

Kételkedem: Így is van időnként anyázás - hát akkor mi lenne még... :D De lásd előbb... :DDD

(Azt már csak zárójelben teszem hozzá, hogy a bankban, postán, üzletben, stb. mindenki néma csendben áll és vár a sorára - csak a patikában jár a szája mindnek... Egyszer megkérdeztem egy méltatlankodót - utólag kiderült, bankost - hogy mi a véleménye erről. Azóta sem kaptam választ, viszont kifelé haladtában Zrínyi kirohanási rekordja megdőlt... :D És igen, visszajáró beteg - most már normálisan.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48467) Thrawn válasza Pisztillus (#48466) üzenetére


Thrawn
félisten

Minek várni vele áprilisig, próbáld ki minél előbb! :DDD
Már csak egy webkamera kellene, mert én is kíváncsi lennék a páciensek ábrázatára ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48468) Tim82 válasza Pisztillus (#48466) üzenetére


Tim82
nagyúr

Érdekes, szűkebb lakóhelyemen (Ferencváros, József Attila-lakótelep) tudnak viselkedni patikában is az emberek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48469) nike_


nike_
addikt

Megvolt a nagy bevásárlás Polgáron és Miskolcon :DD

(#48470) kételkedem válasza Tim82 (#48468) üzenetére


kételkedem
addikt

Most felvágsz? :DDD

-------

nike: M3 Outlet :F

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48471) Pisztillus válasza Tim82 (#48468) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A nagy többség itt is, ill. a feleségemék munkahelyén is (ugyancsak Ferencváros, a körúton), de azért akad egy-két magáról elfeledkező ember, aki azt hiszi, hogy neki mindent szabad. S itt bukik ki a szakma elnőiesedésének a hátránya: az ilyenek egy nővel szemben sokkal többet megengednek maguknak. Amikor - nálunk - a kollégám vagy én kimegyek megkérdezni, hogy mi a probléma, az rögtön eltűnik. Volt már olyan is, hogy ketten együtt mentünk ki, a hatás leírhatatlan volt... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48472) Tim82 válasza kételkedem (#48470) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fel biza! :K :DDD

Pisztillus: ketten együtt a kollégával hányajtós szekrénynek néztetek ki? :DD Mert megfélemlítő hatást csak így tudok elképzelni - senki sem gondolná, hogy a patikus esetleg össze tudná őt csomagolni, ha szemtelenkedik. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48473) Pisztillus válasza Thrawn (#48467) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm... Karácsonyi ajándék? :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48474) venember83 válasza Tim82 (#48472) üzenetére


venember83
nagyúr

De attól még adhat hashajtót multivitamin helyett... :U Ezt pedig a nők is megtehetik. A kígyók ideg- és/vagy izombénítóval védekeznek, a patikusok hashajtóval.

(#48475) nike_ válasza kételkedem (#48470) üzenetére


nike_
addikt

Aha. Voltál már ott? Elég kihalt, de nem baj, legalább nem voltak sokan :D

(#48476) Pisztillus válasza Tim82 (#48472) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ketten együtt már szekrénysor... :DDD

(A legjobb az volt, amikor nálunk volt egy másik patika vezetője és a két tulaj: egy hangosabb szóra kisorjázott egymás után öt férfi... :DDD Végül mentőt azért nem kellett hívni, de az a döbbenet az arcokon... :D )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48477) kételkedem válasza nike_ (#48475) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem voltam még, nekem oda-vissza 200 km lenne, így már nem gazdaságos.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48478) nike_ válasza kételkedem (#48477) üzenetére


nike_
addikt

Jaja, értem. Ide azthiszem 10 km Polgár és már másik megyében van :DDD (Pont a Tisza másik oldalán van)

(#48479) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No, most elléptem haza. Még benézek! :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48480) Tim82 válasza Pisztillus (#48479) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én meg rendszert újrahúzok. :((( De még benézek! :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48481) Thrawn válasza Tim82 (#48480) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is azt tervezem, nem fogok unatkozni hétvégén ha elcseszem :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48482) Tim82 válasza Thrawn (#48481) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már kapásból érdekesen formázza a telepítéshez a rendszerpartíciót az ikszpé... :U

Meg-megáll, tétovázik, majd nekiiramodik. Lehet, egy gyorsformázás elég lett volna. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48483) Thrawn válasza Tim82 (#48482) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak egy XP? :F
Én egy XP, két Vista és egy Win7 beta telepítését terveztem be, mindezt RAID-del megspékelve :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48484) Tim82 válasza Thrawn (#48483) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ennyire nem vagyok kocka. :DDD Az asztali gépemet húzom újra. Már ha befejezi végre a rendszerpartíció-formázást. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48485) Thrawn válasza Tim82 (#48484) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem lehet, hogy azért ilyen döcögős, mert valami bibi van a vinyóval? :F
Ha nem kerülök elő vasárnap estig, akkor megszívtam :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48486) Tim82 válasza Thrawn (#48485) üzenetére


Tim82
nagyúr

De, ez a WD vinyó is úgy néz ki, beadta a kulcsot. K*rva életbe! :((

Igaz, ez is garis.

NoLF: ehh, szenvedek ezzel a szarral, még mielőtt ráfogom a nagykalapácsot... :(((

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48487) NoLF


NoLF
addikt

ej ej, nincs kedvem menni dolgozni ha senki nem jön sört inni... launcser lehet hogy benéz később, de jó lenne ha innen is csatlakozna valaki. kuka? tim? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48488) ngabor2


ngabor2
nagyúr

rohanás az élet... de a hétre vége a rohanásnak :D

(#48489) Thrawn válasza Tim82 (#48486) üzenetére


Thrawn
félisten

WD :(
Az egy dolog, hogy garis, de az meg macerával jár ugyebár...

NoLF: Nem ígérek semmit, akad még dolgom :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48490) NoLF válasza Thrawn (#48489) üzenetére


NoLF
addikt

jóva, majd látod.

leborotváltam a szakállam, csak egy kis pamacs maradt az államon :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48491) Tim82 válasza Thrawn (#48489) üzenetére


Tim82
nagyúr

A WD-t eddig jó márkának könyveltem el.

Mindenesetre most kezdtem elölről... Hátha. :((

Heh, másodjára flottul megy. :DD Nincs cserevinyóm, úgyhogy ajánlom, hogy így is maradjon!

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48492) Thrawn válasza Tim82 (#48491) üzenetére


Thrawn
félisten

Hard Disk Sentinelt ismered-é? Van DOS-os változata is, valamit csak tudna mondani rá :U
Ha garis lesz a cucc, cseréltesd be másik márkára, hátha bejön a 'váltás'.

szerk: nem láttam a szerket, de a HDSentinelt még mindig erősen javaslom :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48493) Tim82 válasza Thrawn (#48492) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ismerem, használom is, rendszertelepítés előtt 99%-ot írt ki a vinyóra ("talált egy gyanús szektort, amelyik megvizsgálva hibátlannak bizonyult" stb., stb.)...

A DOS-osról viszont nem tudtam. :U

Mindenesetre most megy, annyit csináltam, hogy másik alaplapi SATA-csatlakozóba dugtam át a kábelt, hátha.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48494) Thrawn válasza Tim82 (#48493) üzenetére


Thrawn
félisten

Aham.
Error between keyboard and chair? :D

Vagy ahogy moonman mondotta volt: Hit user to continue :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48495) 7 válasza Tim82 (#48493) üzenetére


7
addikt

Ahelyett, hogy egy Thinkpadet gyűrnél :P

(#48496) FehérHolló válasza 7 (#48495) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne bánts! Jó leszek. Ígérem! De most komolyan!

Skynet is real. It's called Google.

(#48497) neduddki válasza 7 (#48495) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Ahhh a sok balf....ek... itt arulok egy legszebb janykorba lep izet de hat a kerok kisse ballepeseek:- (((

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#48498) Tim82 válasza Thrawn (#48494) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy user error volt, de minden normálisan be volt csatlakoztatva. :U Viszont nem az első eset, hogy valamiért makrancoskodik az alaplapi SATA-csati.

Yettenet: szerinted miről írok most? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48499) 7


7
addikt

Hm. 2-ből 2 olyan válasz is született a postomra, amit egyáltalán nem tudok értelmezni. Nem rossz, nem rossz. :D

@ElbaszottFeketeOlló: Amikor elkezdtem írni ezt a postot, akkor Tim még nem írta le a magáét. Na meg nem is nekem szólt az egész hsz-e. :P
@szerk: Ó, ha a büszkeség motivált volna, simán törlöm Tim hozzászólását, meg a tiedet is ;]

[ Szerkesztve ]

(#48500) FehérHolló válasza 7 (#48499) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tanulság: A jetik az erőfeszítéseink ellenére sem tudnak még tökéletesen számolni. ;)
Egyébként összefogtunk ellened. Igen! Igen!

Szerk.: Büszkeségünkre viszont a magyarázkodás művészetét már elsajátították. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.