Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) Verus válasza Bubu79 (#48550) üzenetére


Verus
senior tag

:(

Volt egy szép sapkával, de sokalltam érte az árat :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48552) Thrawn válasza Bubu79 (#48550) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudtaaaaaam!!! Kitaláltaaaam!!! :DD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48553) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

De hiszen....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48554) Verus válasza Thrawn (#48552) üzenetére


Verus
senior tag

Mondtam, mondtam, megmondtam :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48555) Bubu79 válasza Verus (#48551) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig nem járhatsz ebben a hidegben sál nélkül - még megfázol és nem fogod tudni nekem elénekelni azt, hogy " Ülj le mellém, valamit mondok... " :))

Qka: Továbbra sem igazán esik le, hogy mit szeretnél, de a lényeg, hogy jól szórakozol :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48556) Pisztillus válasza Verus (#48549) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nyugalom, majd lesz olyan, ami annyira tetszeni fog, hogy még nyáron is az lesz Rajtad! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48557) Thrawn válasza Verus (#48554) üzenetére


Thrawn
félisten

Ugye hogy ugye úgy-e?! Még jó, hogy súgtam :D

Bubu drága, mit nem teccel érteni?
Begubózni -> becsavarodni... :U

Tényleg van valami abban a barlangban :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48558) Bubu79 válasza Thrawn (#48557) üzenetére


Bubu79
addikt

Nézz utána a két szónak - nincsen köztük egyenlőségjel :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48559) Verus válasza Bubu79 (#48558) üzenetére


Verus
senior tag

Figyi Maci, asszongyahogy értem. Aki begubózik az becsavarja magát a gubóba érted :D

Bogárka ;] : Háppersze, de megfejtettem!! :D

Óóóóóó :B [link]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48560) Thrawn válasza Bubu79 (#48558) üzenetére


Thrawn
félisten

Nemcsak, hogy nem érted, még nem is látod?
Nyilat raktam, nem egyenlőségjelet :P :D

Na abbafejezem, mielőtt még helyet kellene keresnem egy ágyelőnek... :U :)

Cuncimókus :DDD : Már megrendeltem, nemsokára próbálhatod! :D

: Vigyázz, még a végén a fején találod a barlangot :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48561) venember83 válasza Thrawn (#48557) üzenetére


venember83
nagyúr

Esetleg egy nőnemű királyi örökös? :U

(#48562) Bubu79 válasza Thrawn (#48560) üzenetére


Bubu79
addikt

Khm - lehet, hogy tényleg aludnom kéne inkább? :U

Verus: Van, Akinek hagynám, hogy kicsomagoljon ;] :D

De qrva lassú ez az USB 2.0 is :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48563) ngabor2 válasza nike_ (#48546) üzenetére


ngabor2
nagyúr

még épp van, most próbálom eladni. piaggio nrg.

fűszerkesztő úr: nincs ágyad, hogy helyet kell keresni ágyelőnek? :D

[ Szerkesztve ]

(#48564) Verus válasza Thrawn (#48560) üzenetére


Verus
senior tag

Cuclika ;] : Akkor már inkább eztet ---- [link] :DD

Bubci: Azt mondod pöndörítselek ki? :DDD Ezt de szépen fogalmaztam meg, nyelvújítás :D

:Y
Ejnye Maci :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48565) Janoska26 válasza venember83 (#48539) üzenetére


Janoska26
addikt

hógyne persze, garantáltan megrázó élményben lesz részed ;] :DD

(#48566) Thrawn válasza Verus (#48564) üzenetére


Thrawn
félisten

Ó, kis poszméhkirályn.. (köhh...) hejcegnőm, hát végignéznéd, hogy elhasalok melletted, mert belegabalyodok azokba a fodrokba? :F :DDD
Anélkül jobban állna :D

Egyébként szerintem az csak egy bábu :F

NG: Nincs! :(

szerk: Nade drága, az egy hamisítvány, hát elemmel megyek én? :P

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48567) Bubu79 válasza Verus (#48564) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak ha gondolod - muszájnak éppen nem muszáj :P

Hát igen - a műszaki érzékem még a régi :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48568) Janoska26 válasza Thrawn (#48566) üzenetére


Janoska26
addikt

Mér van az, hogy nekem a fodrokról a pin@ jutott eszembe :F :DDD

(#48569) Verus válasza Thrawn (#48566) üzenetére


Verus
senior tag

Hát őőőőő nekem az kell!!!! :O :((( :(( :DDD

Hiába is mondasz már bármit :((( Viszont az nem bábu. :P

Ici pici fémes alkatrészes kis Kukabácsi - eddig azt hittem nem, de mostmár ?! :U ;]

Bubci: Most sem csalódtam Benned :D De miért van benne ennyi elem? :F

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48570) ngabor2 válasza Thrawn (#48566) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az bizony kellemetlen... (úgy is mondhatnám, hogy szar ügy... csak nem akarok trágárkodni :D)

(#48571) bnss válasza Pisztillus (#48533) üzenetére


bnss
veterán

Nem hiszem - de azért köszönöm a felajánlást -, hacsak első körben nincs kedvetek pár ZH-t átvállalni. :)

Szia Bubu! :)

Főhuszár: nem mondom, az sem ártana. ;]

Verus: az megvan, de az kevés, sajnos. :)

---

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48572) Bubu79 válasza Verus (#48569) üzenetére


Bubu79
addikt

Már nincsen benne annyi elem - az egyikkel a lézerkardot tölti, a másikkal csipog, a harmadikkal C3PO-val tartja a kapcsolatot, a negyedik meg a sunnyogó üzemmódjához kell - de rápacsált, mert mindet kiszedtük Belőle ;]

Ezt próbáld inkább fel ;)

Szia Bon :)

B+ - hogy valami ennyire lassú legyen :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48573) Thrawn válasza Verus (#48569) üzenetére


Thrawn
félisten

Jajj, csak nem rílj életem értelme, mert megszakad a szívem :)
Legyen hát, inkább bukjak orra, de legyen meg az örömöd.

Viszont egy feltételem van, szerezd vissza az elemeket attól a csúnya medvétől :U :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48574) Bubu79 válasza Thrawn (#48573) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiába Duracell - nem jutsz velük messzire, nyuszi :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48575) Verus válasza Bubu79 (#48572) üzenetére


Verus
senior tag

Na látod az sem rossz :) Kicsit eltévedtem a Vaterán, és hova jut egy nő? :D Hát persze hogy ide :))

Thrawn!!!Nem is tudom hányszor mondtam Neked el, hogy ne lássam meg mégegyszer hogy nőkkel fotóznak - és megint hol tartunk? Itt :( Ezt csinálod velem, kár is a szóért :(((

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48576) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, lépek aludni. jó éjt.

(#48577) Lasy válasza ngabor2 (#48563) üzenetére


Lasy
veterán

Piaggo nrg extrém volt nekem is. :( míg ki kem lökték alolam a pírornál.

+36702778032

(#48578) Pisztillus válasza bnss (#48571) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kémiából bármennyit - a többit meg összedobjuk... :)

Bubu: Játszottál egy dezintegrátorral? :D (A Duracell-eket tessék jól eldugni! :DDD ) Mod.: Értem. Csavarhúzó márkájú kukaromboló... :DDD

Jó éjt az aludni térőknek!

Bubu 2x: És mi volt a válasz? Mehetek tanúnak? :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48579) Bubu79 válasza Verus (#48575) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :DD

Pisztillus: Áááá, dehogy csak kezembe akadt a csavarhúzó, meg kéznél volt egy Kuka ;] :))

Mod: Talán lesz válasz - nem tudhatom :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48580) Thrawn válasza Verus (#48575) üzenetére


Thrawn
félisten

Lemerü...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48581) venember83 válasza Bubu79 (#48579) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek kell neked egy fele királyság? :U

(#48582) Verus válasza Bubu79 (#48579) üzenetére


Verus
senior tag

[link] :)) Fijjatal vagyok én még :D

Pisztillus: Tanú? Apuci, Te viszel az oltárhoz :))

Thrawn: Meg is érdemled :U

mod: A nőknek kéretni kell magukat :P

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48583) Bubu79 válasza venember83 (#48581) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert egy egész nyomasztólag hatna rám :U

Hejcegnő: Jóvanakkóakkójóvan :P

Mod: [link] :(

Ma még baleset fogja érni a pendrive-omat - érzem előre, hogy terhelési próbát fogok vvégezni rajta, a sebeségét illetően - ahogy a falnak csapódik :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48584) venember83 válasza Bubu79 (#48583) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem sebesség, hanem gyorsulás. Pozitív meg negatív.

mod: Egye meg a fene, a vezeték nélküli megbízhatóság útvonalválasztó zavarja a tévém. Lehet nem a tévé tetején kellene tárolnom. Mondjuk így belegondolva ez nem is igazi vezeték nélküli útvonalválasztó, mivel ugye minimum két vezetéket is csatlakoztatni kell hozzá a megfelelő működés érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#48585) Pisztillus válasza Verus (#48582) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ba... Ezt majdnem elfelejtettem... Öregszem, no. Megyek is a Cavintonért. Csak tudnám, hová tettem? :F :DDD

Venember: Azt próbáltad, hogy beállítod a routernek, hogy milyen módban dolgozzon (csak b, csak g, csak n - attól függően, milyen eszközeid vannak)? Mert lehet, hogy most vegyes módban megy és az a baj. (Ha meg nagy hülyeséget mondtam, akkor majd valaki hoozáértő jól kijavít.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48586) Pisztillus válasza Pisztillus (#48585) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No mi van? Mindenki a Cavintonomat keresi? :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48587) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Gyertek holnap GÖDÖLLŐRE!! :D
tali van szervezve.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#48588) venember83


venember83
nagyúr

A Kör megy 15 éves korlátozással. Ez nem 15 éveseknek való. :(

(#48589) VoDaFoNe válasza venember83 (#48588) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Ezt most nem mondod komolyan...

erőtörés 3. hely eredménye :D könyök

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#48590) venember83 válasza VoDaFoNe (#48589) üzenetére


venember83
nagyúr

De. Most megy. És igenis szerintem bőven 16 vagy 18 éves korlátozás kellene a filmhez.

(#48591) Janoska26 válasza venember83 (#48590) üzenetére


Janoska26
addikt

ott az van hogy :16 éven aluliak számára nem ajánlott vagy rossz helyen keresem :F vagy hogy a tv-be megy most annyin? :DD mindent értek, nem is kell válaszolnod :))

(#48592) Kasza08


Kasza08
őstag

körülbelül 7 óra óta - mióta a lacházi tüntetés elkezdődött - csak ezt olvasom, hogy megölték azt a szegény kislányt:( Felháborító és megdöbbentő egyszerűen. Megnéztem a képeit, nagyon szép lány volt. Nyugodjon békében!

(#48593) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48594) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Rarri!!!

Skynet is real. It's called Google.

(#48595) rarri válasza FehérHolló (#48594) üzenetére


rarri
senior tag

Most látom , hogy hogy szóltál ! :Y Kérlek bocsájtsd meg a figyelmetlenségem. :R

Látom már nem vagy itt, így én is lefekszem aludni. :) Máskor jobban figyelek ígérem. :K

Jó éjszakát, szép álmokat kívánok neked, és mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#48596) ngabor2


ngabor2
nagyúr

úgy tűnik, az egyik vinyóm meghalt :( szerencsére nem sok pótolhatatlan dolog volt rajta.

ja, jó reggelt. megyek aludni :D

mod: mégse romlott el :C azért mentek egy jóízűt, biztos, ami hótziher...

[ Szerkesztve ]

(#48597) kételkedem válasza Ramius (#48519) üzenetére


kételkedem
addikt

Köszönöm szépen! :R
Az általad linkelt oldalt olvasom a munkahelyemen. Sem a kollégák, sem a biztonsági őr nem érti minek örülök annyira, hogy szaggatottan veszem a levegőt és csorog a könnyem.

--------

Vidám reggelt ON népe! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48598) Tim82


Tim82
nagyúr

Jó reggelt!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48599) tildy


tildy
nagyúr

Jó reggelt on népe :)

Én azt hiszem nekiállok mézes citromos tejját kotyvasztani, meg valami reggelit is És meglepem vele a kedvesem :) Jééé de fura ezt leírni így... Azok után amiken átmentem . Nomindegy. :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48600) kételkedem válasza tildy (#48599) üzenetére


kételkedem
addikt

Még mindig küzdesz a bacikkal?

Az én kedvesem még aludt, mikor eljöttem, nem leptem meg semmivel :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.