Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) nike_ válasza kételkedem (#48846) üzenetére


nike_
addikt

De, a fa megsérült. :D

(#48852) kételkedem válasza nike_ (#48851) üzenetére


kételkedem
addikt

Tűzifának felvágtam :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48853) ádyz válasza kételkedem (#48852) üzenetére


ádyz
addikt

Annak tökéletes. :D

(#48854) NoLF


NoLF
addikt

micsoda mocskos idő van...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48855) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egy weboldal mely megváltoztatta életszemléletemet: Stallone magazin

(#48856) ngabor2 válasza kételkedem (#48852) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a diófán nevelt laskagomba aszongyák különösen finom. először azon csodálkoztam, hogy a dión egyáltalán megmarad, de ha azt mondják a hozzáértők, akkor kénytelen vagyok elhinni. kár, hogy nincs a közelemben ilyen.

(#48857) venember83 válasza ngabor2 (#48856) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs hozzáértő a közeledben? Pedig lassan mindenki ért mindenhez. :K

(#48858) kételkedem válasza ngabor2 (#48856) üzenetére


kételkedem
addikt

Számomra új információ, azt gondoltam, nem él meg rajta.
Pedig:
"Számításba jöhető fafajták:
Az akác és tűlevelű fajták kevésbé alkalmasak, annak ellenére, hogy természetben mindegyiken előfordul laskagomba, igaz , más-más gyakorisággal. Az almatermésűek -különösen a dió- kedvelt táptalaja a laskagombának. Megfelelőek még: bükk, nyár, fűz, csertölgy, gyertyán, szil, hárs, gesztenye és még több más faj is. Néhány fafajtán ugyan megterem, de a terméshozam kisebb más fajtákhoz képest. pl.: cseresznye, szilva, kőris, éger."
forrás

Nekem most van jó néhány dió rönköm, már csak oltóanyagot kell vennem :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48859) ngabor2 válasza venember83 (#48857) üzenetére


ngabor2
nagyúr

:P kivágott diófa nincs. szakértő az van. olyan is, aki nem volt még olyan részeg, hogy a gombák latin nevét ne tudta volna :D Kolombusz egy életre megjegyezte tőle, hogy nem szereti a pedofilokat ;]

kételkedem: tavasszal mifelénk lehet kapni oltóanyagot, kimérős, idén valami 3k volt kilója. 3 méteres nyárfarönköt oltottam be kb. 15dkg-val, idén már termett is 3x... nem keveset.

[ Szerkesztve ]

(#48860) venember83 válasza ngabor2 (#48859) üzenetére


venember83
nagyúr

A pedofilok miért mindig férfiak? Inkompatibilis lenne az anyai ösztön, meg a pedofília vágya? :U

(#48861) TexT-BoY válasza venember83 (#48860) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem nem lenne inkompatibilis... megéltem.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#48862) kételkedem válasza TexT-BoY (#48861) üzenetére


kételkedem
addikt

:Y
Ha most nem viccelsz, akkor nagyon sajnállak, hogy ilyet kellett megélned!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48863) Tim82 válasza kételkedem (#48862) üzenetére


Tim82
nagyúr

Felidézve a sztorit, ne sajnáld. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48864) bnss


bnss
veterán

Szép vasárnap estét ON topic! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48865) Pisztillus válasza bnss (#48864) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Neked is szép estét!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48866) bnss válasza Pisztillus (#48865) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Lehetne szebb is, szívok az egyik házifeladatommal, amit ma estig le kell adnom, és még lenne mellette bőven mit tanulni. :) Azt hiszem ma sem alszom vagy csak egy kicsit. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48867) máyköl válasza bnss (#48866) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor miért fórumozol? ;]

(#48868) bnss válasza máyköl (#48867) üzenetére


bnss
veterán

Mert számítógépen csinálom/csináltam a feladatot, és közben egy kis szünetet tartottam. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48869) máyköl válasza bnss (#48868) üzenetére


máyköl
veterán

Jajó. :DDD

(#48870) kételkedem válasza máyköl (#48869) üzenetére


kételkedem
addikt

Jajó :F :D

Rántott sertés karajt, tormalevélbe töltött darás "káposztát" és gesztenye pürét ettem, most Iron Maident hallgatok, mert megérdemlem :D

Bean: mi a házi témája?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48871) ngabor2 válasza kételkedem (#48870) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó kis diétás kaja :D egészségedre.

(#48872) Thrawn válasza kételkedem (#48870) üzenetére


Thrawn
félisten

Na tessék, most megéheztem, pedig nemrég ettem :(( :)

Valamit én is hallgatok, tetszik, csak fogalmam sincs mi az, így nem linkelem be :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48873) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Pannon net:

Elég jó, nem?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48874) bnss válasza kételkedem (#48870) üzenetére


bnss
veterán

Kombinatorika, valószínűségszámítás, mátrixok, gráfok. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48875) Thrawn válasza Racecam (#48873) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem is rossz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48876) venember83 válasza bnss (#48874) üzenetére


venember83
nagyúr

Kombinatorika?

(#48877) bnss válasza venember83 (#48876) üzenetére


bnss
veterán

Nem egészen. Ez a kombi nem lett valami szép (hozzáteszem egy kombivan sem szimpatizálok igazából), a sedan változatból az 1,9JTS annál inkább. :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48878) Bubu79


Bubu79
addikt

Nnnna - mostanra lett teljesen biztos, hogy a netbook kategória nálam soha a b....s életben nem fog labdába rúgni...

Kicsi a billentyűzete, akkora a monitora, hogy lassan megvakulok, úgy koncentrálok, hogy lássam mit ír, és amúgy is: az egész Q7-es audival mászkáló, üres fejű szőke pláza3,14csáknak való - akik használni nem akarják, csak villantani akarnak a slusszkulcs mellett vele :U

Elégedetlenkedő perceinket hallották, leülök magamtól is :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48879) kételkedem válasza bnss (#48874) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor erre a nagy ijedtségre most megiszok egy pohárka finom vörösbort.
Persze közben végig kombinatorikára, valószínűségszámításra, mátrixokra és gráfokra gondolok. ;] Lehet, még elalvás előtt is ezeken fog járni az eszem :U

Bubu nEEEEEEEEm tetszik a kütyü :F :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48880) venember83 válasza Bubu79 (#48878) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig ng2 elégedett felhasználó, most akkor vonjam le a konzekvenciát? :U

Bon3ss: Hát most mit mondjak, nem egy kockalada, az biztos... De nekem tetszik, ha belátható időn belül szükségem és pénzem lesz kocsira, akkor egy ilyen lesz (kombi vagy szedán, mindegy), vagy egy finom 145-ös.

mod: Miért csak a prohardver esetén van nekem folytonos network timeout?

[ Szerkesztve ]

(#48881) bnss válasza kételkedem (#48879) üzenetére


bnss
veterán

Ne tedd, rémálmaid lesznek. Nem szeretném, ha nem aludnál, elég, ha csak én nem alszom. :)

Bubu: nekem is hasonló a véleményem, egy pozitívummal bír számomra a netbook család, az a súly. Egész nap nem jó cipelni a 15,4"-os noteszt. :)

---

További szép estét!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#48882) Bubu79 válasza venember83 (#48880) üzenetére


Bubu79
addikt

Ízlések és pofonok - nekem az idegeimre mászott a kütyü ez alatt a pár nap alatt, míg boldogítottuk egymást :U

Nem tudom Ő hogyan csinálja, de az én tompa ujjaimmal egyszerűen kezelhetetlen a jószág - ráadásul nemis esnek kézre a gombjai :U

Na mit mondtam - javíthattam a hsz-t, mert még a space-e sem emberi léptékű...

kételkedem: nEEEEEm hiszem, hogy csak ASUS-ék termékére lenne jellemző az, amit leírtam, hanem a kategóriatársak ishasonlóan emberbarátak lehetnek :U

A tapipadot már nem is említem - azt a notiknál is gyűlölöm :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48883) Thrawn válasza Bubu79 (#48882) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet csak szokni kellene nem? Úgy egy fél évig mondjuk ;] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48884) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Szép estét szeretnék kívánni mindenkinek!

Csak üdvözölni jöttem benneteket, sajnos nem érek rá. Vigyázzatok egymásra, és a lényeg :

Peace and love ! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#48885) Bubu79 válasza Thrawn (#48883) üzenetére


Bubu79
addikt

Kabbe?

Inkább egy fejlövés, mint egy ilyennel netezni :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48886) ngabor2 válasza Bubu79 (#48882) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nálam alapfeltétel volt a tapipad. pl. ordoitól azért nem vettem meg az x60-at, mert csak pöcökegér volt hozzá... lett inkább egy sl300. utána már megbántam, mert az x60 sokkal könnyebb, és érintőképernyős.

nekem se pálcikaujjaim vannak, de valahogy mindig sikerült megtalálnom a gombokat. a képernyőméretet meg lehet szokni, 7"-on filmet is néztem a vonaton.

ilyenen netezni? simán. meg youtube-ot nézni. volt rá példa, hogy kimentem "vidéki birtokaimra", ahol az egyetlen net-lehetőség a gprs volt. ment vele rendesen, tépett vag 6k-val :D no úgy fórumozni, az szép volt. akkor nem moderáltam inkább.

[ Szerkesztve ]

(#48887) Tim82 válasza Bubu79 (#48882) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezért kell Neked ájbíem - tapipad helyett csikl... akarom mondani pöcökegérrel. ;] :DDD

Szép 'stét - csak benéztem a topikba, lépek is tovább. :D

Igen, Bubu, oda. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48888) Thrawn válasza Bubu79 (#48885) üzenetére


Thrawn
félisten

Kapja be a fogaskerék :P (Opcióként vacogós cápa is választható :D )

Volt szerencsém Eee-n gépelni, annyira azért nem vészes a helyzet. Sokkal jobb, mint 6230-on Opera Minivel netezni :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48889) Bubu79 válasza ngabor2 (#48886) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez egy 900-as - és ezen is kicsinek találom a képernyő méretet :(

Aranyos, pici, de számomra használhatatlan :U

Qka: Ilyen perverziók mégcsak meg sem fordultak a fejemben, hogy még kisebb képernyőről megkíséreljek netezni :P

Tim: Genyó Vagy, de már megszoktam :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48890) ngabor2 válasza Tim82 (#48887) üzenetére


ngabor2
nagyúr

folyton csak a sörözés :U

Bubu: a 901 lenne, akkor nyomott áron még érdekelne is. a 900 elég lájtos akksiidőre nézve.

[ Szerkesztve ]

(#48891) kételkedem válasza rarri (#48884) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez igen! Csak beinteget és repül tova... :D

Jó éjt ON népe, holnap meló.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48892) Thrawn válasza Bubu79 (#48889) üzenetére


Thrawn
félisten

A kényszer nagy úr, meg ugye mindennél van rosszabb.
Mit nem adtam volna akkor egy Eee-ért (mondjuk akkoriban még nem is létezett) :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48893) ngabor2 válasza kételkedem (#48891) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel nekem is meló lesz, ezért jó éjt mindenkinek.

(#48894) tildy válasza Racecam (#48873) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, ez egész jó :U Forgalmi limit van?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48895) Bubu79 válasza Thrawn (#48892) üzenetére


Bubu79
addikt

Mázli, hogy nem a sajátom - biztos, hogy hajamat tépném ( azt a három szálat, ami még van )...

Mindegy - a rendszer fent van rajta ( giga nagy élmény pendrive-ra XP telepítőkészletet pakolni ), megy a net, van rajta őrző-védő-támadó program a rosszfiúk ellen, úgyhogy viheti a gazdája - le is lett tesztelve.

Egyszer régen megfordult a fejemben, hogy kéne egy ilyesmi csöppség nekem - de szerencsére nem ruháztam be rá :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48896) Racecam válasza tildy (#48894) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, ez most a kipróbálós verzió, 1950 Ft.- és 500 MB korlát van. De 30 napon belül visszaadható és én vissza is adom, mert csak kíváncsi voltam, milyen. (Igaziból egy bombázó ügyfélszolgálatos csaj beszélt rá, jót tettem vele. :D )

u.i.: Havi 6K-ért van forgalmi limit nélküli 1 év hűséggel.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48897) venember83 válasza Racecam (#48896) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindkettőtöknek jó volt? :U

(#48898) Thrawn válasza Bubu79 (#48895) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy időben én is elgondolkodtam egy ilyen csöppségen, de aztán úgy alakultak a dolgok, hogy nem lett belőle semmi. Így utólag azt mondom jobb is, mert amire használnám arra édeskevés.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48899) Racecam válasza venember83 (#48897) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Önzetlen vagyok... :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48900) tildy válasza Racecam (#48896) üzenetére


tildy
nagyúr

És bejött? :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.