Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) Tim82 válasza Bubu79 (#22998) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megmarad, csak hegyesre vágja. ;]

Egyébként meg jó reggelt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23002) Viszlát válasza bolondember (#22994) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha mégegyszer lerizstalicskázod, felkergetlek a létrára. :D

Jaó reggelt evribádi. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23003) Bubu79


Bubu79
addikt

Megintcsak nem csalódtam, tudtam, hogy számíthatok Rátok :D

Már nem is tudom melyik variáció tetszene jobban - talán a rojtos, mert azt még jobban feldobhatnám néhány fülbevalóval :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23004) tiv83us


tiv83us
veterán

Faklng reggel 4:14, faking going tu vörk. Fakit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23005) NoLF válasza tiv83us (#23004) üzenetére


NoLF
addikt

kávé, önpofozás, garantált felébredés. útközben vicceken gondolkodás, magadban nevetés.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23006) NoLF válasza Viszlát (#23002) üzenetére


NoLF
addikt

inkább rizsrakéta, nemde? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23007) Tim82 válasza NoLF (#23006) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem értem, miért kellett talicskának szépíteni azt a járókeretet. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23008) Viszlát válasza NoLF (#23006) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagyon nem szeretem a rizst, de a sima rakétában kiegyeznék. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23009) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23010) bolondember válasza Viszlát (#23002) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

istenem, amikor a fáj az igazság... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23011) Sipi16 válasza Tim82 (#23007) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mi azt aknakeresőnek hívjuk...

Amúgy jó reggelt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23012) tiv83us válasza NoLF (#23005) üzenetére


tiv83us
veterán

Kavetol remeg a kezem es irritalt/irritalo leszek, az onpofozas mar megvolt /hogy bevallaltam a reggel 5-os muszakot heti 5 napban/, vicceket meg nem kell meselnem, igy is eleget rohogok magamon, hogy mekkora seggfej vagyok /lasd fent.../.

Hat ennyi. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23013) NoLF


NoLF
addikt

hirtelen felindulásból megrendeltem egy cipőt azinternetttttttttttttten, kíváncsi leszek mi lesz ebből.

18 helyett 10k huf, és csak az én méretemben van. halmozottan hátrányos megrendelés, én mondom...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23014) NoLF válasza NoLF (#23013) üzenetére


NoLF
addikt

már csak azért is mert fél óra kellett mire megint megtaláltam. ez e

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23015) BITBOYS válasza NoLF (#23014) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nagy lábon élsz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23016) fokukac válasza tiv83us (#23012) üzenetére


fokukac
nagyúr

fölpofozzalak én, főnök? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23017) bolondember válasza NoLF (#23014) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez babacipő - 46os...

nem 48,5-49.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23018) NoLF válasza bolondember (#23017) üzenetére


NoLF
addikt

nem tehetek róla, ha ilyen kis lábbal áldott meg az ég, bátyámy csak 1 centivel magasabb nálam, mégis 48as a tipergője. érdekes módon hamarabb talál cipót mint én, a 46 szerintem még épp a mainstream kategória, csak nem rendelnek belőle eleget s mire vásárlásra hajtom a fejem, elviszik az összeset. de bírom amikor az eladó rám akarja tukmálni a 45öst, hogy "ennek más a méretezése"...

mindegy, erre kíváncsi leszek. adidasból 46 2/3 kellett anno, converse-ből 46, nikeból is 46 mindig, remélem ez is jó és azt hozzák amit megrendeltem, olyan áron ahogy.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23019) Bubu79 válasza bolondember (#23017) üzenetére


Bubu79
addikt

Hiába no - a Ti magasságotokhoz már kell a stabil alap, hülyén néznél ki ahogyan 38-as cipőben meglehetősen billegálisan dülöngélnél ide-oda :D

Én a kommersz 43-assal boldogan elvagyok :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23020) NoLF válasza Bubu79 (#23019) üzenetére


NoLF
addikt

bárcsak énis ilyen lábon élnék, fogadjunk nem meccseltél még az eladókkal hogy melyikből van ekkora...

bírom amikor azt hiszik viccelek, pedig egyáltalán nem vagyok extrém eset szerintem. az esetek 40%-ában bemegyek, megkérdem mekkora a legnagyobb cipőjük, majd mikor meghallom a 45öt, vágok egy hülye pofát, odateszek egy köszönömöt és fordulok is ki.

néha csak úgy nézelődök, sokszor meg is tetszik egy cipő, de lelkesedés nélkül kérdezek rá a méretekre, sokszor 44-nél vége a világnak, de párszor van 45 és 47 is, csak 46 nincs.

ilyen ez a popszakma.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23021) Bubu79 válasza NoLF (#23020) üzenetére


Bubu79
addikt

A lábamhoz a magasságom is kommersz, 183 centimmel nem vagyok egy óriás ;)

Igen, ilyen szempontból talán szerencsésebb vagyok - jobbára mindig akad a méretemben a kiszemelt cipőből...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23022) NoLF válasza NoLF (#23014) üzenetére


NoLF
addikt

ááháháháháháhá, fetrengek, abből nem sülhet ki semmi jó....

kaptam emailt, aszondja:

Dátum: 2008. szep. 03. Szerda 10:57:55
Feladó: Playersroom <webshop@playersroom.hu>
Címzett: x@y.hu
Tárgy: Playersroom kedvezmény kupon

Köszönjük, hogy kitöltötte kérdőívünket!

A kupon egy vásárlás értékéből 10% kedvezményt biztosít! A kupon 4 héten belül használható fel 2008.07.22-ig.

10%-os kedvezményre jogosító kupon kódja: KERDOIV-xxx-xxx-xxx

Üdvözlettel,

a playersRoom.hu csapata

köszönöm szépen, igazán kedvesek :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23023) Bubu79 válasza NoLF (#23022) üzenetére


Bubu79
addikt

Offos rész :DDD

Egyébként meg a szándék a fontos :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23024) fokukac válasza bolondember (#23017) üzenetére


fokukac
nagyúr

olyan kislábúak vagytok, fogadjunk, hogy nem is tudnátok világcsúcsot dönteni úszásban :P

Ui. Ian Thorpe-nak 53-as lába volt.... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23025) Bubu79 válasza fokukac (#23024) üzenetére


Bubu79
addikt

Az szakmai ártalom lehetett - bizonyára nem tellett rendes békatalpra :U :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23026) NoLF válasza fokukac (#23024) üzenetére


NoLF
addikt

én mindig is kisebbség voltam a kosárcsapatban a magam 190 centijével és 46os lábával, a nagy átlag 200 centivel és minimum 47-el indult, de azért voltak nálunk is extrém esetek.

a legjobb pl egy barátom, akinek már 16 évesen, 180 centis korában beállt a lába a végleges méretre (52,5)
mondtam neki, barátom ha nem leszel minimum 202 centi, akkor megveszem az összes elnyűtt cipődet, elrettentésképp.

204 lett :)

más kérdés hogy mindig leugrottam a picsába, mert szegénynek a hormonjai nem igazán azt a tempót diktálták az izmoknak, ami egészséges (értsd: lomha, lassú mozgású, ugrani alig-alig tudó emberke lett, de azért néha hasznát vettük a palánk alatt.)
a cipőit amerikából hozatta.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23027) NoLF válasza fokukac (#23024) üzenetére


NoLF
addikt

egyébként már nincs 53as lába?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23028) fokukac válasza NoLF (#23027) üzenetére


fokukac
nagyúr

de biztos :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23029) fokukac


fokukac
nagyúr

amúgy nem irigylem az ekkora embereket.

egyrészt baromi nehéz lehet cipőt kapni, másrészt én már a 180 centimmel is alig férek el a közösségi közlekedésben az egy embernek szánt helyen, nem tudom, milyen lehet egy 2 méteres embernek...

pl. a mai repülők egyenesen borzalmasak...
a múltkor, amikor mentem grúziába, 4 órás repülőúttal, ráadásul éjszaka, majdnem meghaltam. szidtam az airbus tervezőinek összes le- és felmenőjét...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23030) Bubu79 válasza fokukac (#23029) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy volt osztálytársam 205 centinél állt meg - valami hihetetlen rutinnal hajolgatott az ajtóknál - ahol mi kényelmesen beballagtunk, ott Ő már hajlongani kényszerült...

Szemét módon két dologgal ugrattuk esetenként - kérdezgettük, hogy ott fent ugye a levegő is ritkább és hogy most akkor Ő is úgy iszik-e, mint a zsiráf... De vette a lapot és vissza savazott :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23031) tildy válasza fokukac (#23029) üzenetére


tildy
nagyúr

női lábbeliben sem könnyű 41-42est találni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23032) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! :) Szép napot szeretnék kívánni a nagylábúaknak, és a kevésbé nagylábúaknak! :)

Kávé, aztán megyek gályázni... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23033) Bubu79 válasza rarri (#23032) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is szép napot rarri :)

Úgy tűnik sorstársak vagyunk ismét - én is megyek melózni nemsokára - kevés munkát és rövid műszakot Neked :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23034) BITBOYS válasza tildy (#23031) üzenetére


BITBOYS
addikt

42,5-est sem egyszerű ffi-ben. Milyen magas vagy?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23035) rarri válasza Bubu79 (#23033) üzenetére


rarri
senior tag

Én is ezt kívánom neked Bubu. :)
Elég szomorú most odabenn a hangulat, mert egy nagyon jó barátunk és munkatársunk meghalt szombaton. És még csak 33 éves volt. :(

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23036) Bubu79 válasza rarri (#23035) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez bizony tényleg elég szomorú - részvétem :(

Nagyon korán hagyta itt a világot - Krisztusi korban...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23037) tildy válasza BITBOYS (#23034) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint kukuc. 180 cm.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23038) NoLF


NoLF
addikt

kici cípősz kácá, hádmá, lísszel.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23039) rarri válasza Bubu79 (#23036) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm... :(

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23040) bolondember válasza fokukac (#23029) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amivel Hamburgból jöttem - az se volt rossz.
Beálltam az "ajtóba", és elláttam a repükő teteje felett... :U
Kiegyenesedve... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23041) fokukac válasza bolondember (#23040) üzenetére


fokukac
nagyúr

én is ilyen kis fokkerral mentem münchenbe - tán 15 hely volt az egész gépen...

nem is lufthansa volt, hanem "lufthansa regional"
ablak mellé szólt a jegyem. beültem, ez már erősen a gép testének a kanyarodó részében volt. lábtér nemcsak előre nem vot, hanem lefele sem, mert ott már kanyarodott a gép teste... a fejem majdnem hozzáért a plafonhoz, hihetetlen.

csináltam a gépről amúgy egy fotót, de elveszett :( néha a fényképezőgépem meghülyül, párszáz képenként elveszítek egyet. :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23042) frame>24 válasza fokukac (#23029) üzenetére


frame>24
addikt

Én viszont múltkor a pilótákat szidtam, ugyanis ~20 min. késéssel indultunk haza Frankfurtból, ehhez képest az eredeti érkezési idő előtt 5 perccel már benn álltunk a terminálnál. Ezt a pilóta bácsi úgy érte el, hogy pár perc alatt jött le ~10 km-ről. Én meg még kicsit taknyos is voltam (fül-kürt tömve), a leszállás előtt már úgy fájt a fülem, hogy szó szerint kivert a víz, a fejemet + mintha vésővel ütötték volna.
Ettől függetlenül jó volt repülni

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#23043) fokukac válasza frame>24 (#23042) üzenetére


fokukac
nagyúr

sajnállak.
az én gépem késett, így egy kényelmetlen gépen átutazott éjszaka után, 3 órás időeltolódás után kimaradt alvás mellett még fél napot csöveztem münchenben a reptéren.

mondjuk ezért cserébe kaptam egy 7,5 eurós vouchert, amiből vehettem magamnak kaját. ki is jött belőle egy darab sonkás zsemle (hatalmas), de még rá kellett dobnom 2 ojrót, hogy egy pohár narancslevet is adjanak mellé.
wifi is volt, alig 8 ojró volt egy óra.

nagy élmény volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23044) elmoraan (r) válasza fokukac (#23041) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ilyennel kell járni. Ez is Fokker, ami hely van rajta, mind a tiéd, és magasan van a plafon. :DDD

És csak akkor késel, ha nem húzod neki. ;)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#23045) Thrawn


Thrawn
félisten

>> Kukucs! <<

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23046) fokukac válasza Thrawn (#23045) üzenetére


fokukac
nagyúr

vaze, tényleg...! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23047) NoLF válasza Thrawn (#23045) üzenetére


NoLF
addikt

apicsába, most veszem észre hogy alig látom a monitort a mocsoktól...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23048) frame>24 válasza fokukac (#23043) üzenetére


frame>24
addikt

Jah, a reptéren mindig borsos ára van bármilyen löttynek, ezek szerint a netet sem mérik olcsón, 8 EUR/1h :Y

Viszlát: úgy tűnik, még Németo. is túl kelet :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#23049) Viszlát válasza frame>24 (#23048) üzenetére


Viszlát
addikt

Ánglisoknál ingyé vót, két reptéren is. :U Sőt, még a vonaton is. :K

#23048: úgy. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23050) NoLF válasza Viszlát (#23049) üzenetére


NoLF
addikt

ezt én is alátámasztom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.