Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48301) Thrawn


Thrawn
félisten

Most már guglizhatok :F :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48302) FehérHolló válasza Tim82 (#48300) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem hallom, olvasom. :P (Ez olyan yetikés válasz volt. ;))

Elteszem magam holnapra/mára. Talán egy szebb napra fogok ébredni, bár ez a mai/tegnapi sem volt rossz. :)
Jó éjt mindenkinek!

Skynet is real. It's called Google.

(#48303) Pisztillus válasza Tim82 (#48297) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Tim!

Bírni bírom csak Vladi stílusát, de nem csodálom. S mint említettem, a Jogos mod.-ban anno magam is kaptam belőle, de nem vettem fel a kesztyűt. S mit gondolsz, az a szokásom kiknek szól, hogy ha elbakkantok valamit - és észreveszem - akkor sem szedem ki modidőn belül, ha amúgy van rá lehetőségem. Nos, pont az ilyeneknek - sajnálom, hogy ő is közéjük tartozik. Úgy gondolom, a hibáim és a hibázásaim hozzám tartoznak - az is én vagyok. De erről ennyit. ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48304) Racecam válasza Thrawn (#48301) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Guglizzál csak. :)
Én meg azon gondolkodtam, hogy bontsak-e még egy pezsgőt. :F :U
(Késő van már, azt hiszem, nem bontok....)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48305) Tim82 válasza FehérHolló (#48302) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez olyan volt, hallod. :K

Jó éjt! :)

Pisztillus: nem mondom, hogy lelki törést okozott tőle, de nagy váltás volt abban, ahogy megítéltem. Én sem szeretem kiszedni, amit írtam - legfeljebb hozzáteszek, "súlyosbítva azt, ami amúgy is". ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48306) 7 válasza Thrawn (#48301) üzenetére


7
addikt

Minek Google, amikor házon belül is megtalálhatod? :D

(#48307) Thrawn válasza Racecam (#48304) üzenetére


Thrawn
félisten

Még egy pezsgőt?! :F
Le vagyok maradva :U

yetike: Szólj neki, hogy nem jó a mailcíme :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48308) (Kolombusz) válasza Tim82 (#48297) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

cyla stílusát jellemzően az nem bírja, akivel vitatkozik, mert általában akivel vitatkozik, azt porba alázza. Jogosan.

(#48309) Racecam válasza Tim82 (#48305) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez így hülyeség, hogy aki nincs itt arról beszélünk (persze nem az, de ezt szoktuk mondani, mégis minden nap megtesszük, úton-útfélen), de nekem aztán volt vitám Vladival nem is egy és nem is kicsi. Már amit kaptam Tőle. De mégis, nála segítőkészebb, rendesebb embert az életben, nem sokat ismerek. Nem tudok rá haraggal gondolni egy percig sem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48311) (Kolombusz) válasza Tim82 (#48310) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Javaslom neked, hogy keresgess, olvass topikokat, ahol cyla vitázik (sok van).
Az, hogy szókimondó, egy dolog. De mindig logikusan felépített, szinte megingathatatlan érvrendszerei vannak.

Bár, az adott esetre nem emlékszem, feltételezem, hogy nem egyből anyázott, majd azt nem véletlenül szerkesztette ki.

(#48312) 7 válasza (Kolombusz) (#48311) üzenetére


7
addikt

Pont emiatt jó és élvezetes vele vitázni, ha egy súlycsoportban vagy vele. :)

Bár azért a "szinte megingathatatlan érvrendszerei" is meglepően sok fogási lehetőséget kínálnak, ha az ember ésszel és értelemmel, jól közelíti meg őket. De egy jó vitához ez elengedhetetlen ugyebár. :P

(#48313) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Maradjunk annyiban - szvsz - hogy azért tett egy pár dolgot a PH-ért (legalábbis eddigi olvasmányaim alapján nekem ez jön le), s aki képes önszántából és önzetlenül tenni valamit egy közösségért (ez nem csak rá vonatkozik), az nálam legalábbis más megítélés alá esik. S az ilyen emberek botlásait, nyersességét, stílusát - nevezzük, ahogy akarjuk - könnyebben elnézem, avagy másképp fogalmazva nem veszem sértésnek - mivel vélhetően azt is a közösségért teszi. Ha meg rosszul gondolom, akkor ki leszek javítva.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48314) rarri


rarri
senior tag

[link]

Jó éjszakát, szép álmokat kívánok mindenkinek !

Reni alszik...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#48315) Tim82 válasza (Kolombusz) (#48311) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még annyit teszek hozzá, hogy egyike vagyok azon emberkéknek, akik szeretnek a kezdetekig visszaásni, ha őket érdeklő témákat/topikokat találnak, így sokszor bukkantam Vladi régi vitázásaira másokkal. És noha a stílusa mindig is konfrontatív volt, 90%-ban egyet tudtam érteni azzal, amiért "beszállt a ringbe".

Egyébként jó éjt, én is magamra csukom a koporsófedelet. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48316) Pisztillus válasza rarri (#48314) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt!

Mentem én is horkolni... Szép álmokat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48317) Racecam válasza Tim82 (#48315) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Leszegezzem? ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48318) tildy válasza Racecam (#48275) üzenetére


tildy
nagyúr

De jó hogy épp pasiztam :U De jó.

Éppen ezért csak ennyit mondok : A szigorú moderátor akkor jó moderátor, ha bölcs is , és a usert nem mint alárendelt embert, hanem mint társat próbálja jó útra terelni. :U Kölcsönös tisztelet esetén azt hiszem akár ez korrektül is működhet.

Ja és mielőtt valaki szólna, senkit nem kénszerítettem, d emég cska háttérben sem pusmogtam, hogy itt pont az a téma került elő, amiről mostanában én is sokat agyaltam. Azért örülök, hog ygyűlűnk, és örülök annak, is ha ezt a másik oldalon nem mint beszólást , hanem mint segítő szándékot veszik...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48319) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

visszaolvastam, fene se tudja, h jól tettem-e...

amúgy jó reggelt, tildybéjbnek gracc a kellemetes topikgyilkolásért (4,5 óra, az nem rossz ;) kezdőtöl!), lehet a bécsi kirándulás kútba esik, meg egyébként is igennagyn hideg van.

sajnos ma is itt fogja enni a drazsékat a fene.. klienslátogatás rossz. betiltatnám. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48320) Thrawn válasza bolondember (#48319) üzenetére


Thrawn
félisten

De korán keltél :)

Aranyat megtaláltad? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48321) cizoe


cizoe
őstag

jrgglt!.. Tudtok valamit ajánlani intenzív villamosszerelvény zaj lakásba be szituáció ellen? :)

[ Szerkesztve ]

(#48322) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggelt. dógozzunk.

(#48323) venember83 válasza ngabor2 (#48322) üzenetére


venember83
nagyúr

Arról volt szó, hogy csak bemész a melóhelyre. :U

Jó reggelt, miről maradtam én le az iccaka...

(#48324) tildy válasza bolondember (#48319) üzenetére


tildy
nagyúr

Valahol el kell kezdeni :U
Jó reggelt.
a változatosság kedvéést torokfájás helyett hasfájósat.....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48325) bolondember válasza Thrawn (#48320) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja, ott lóg a nyaklánc a nyakamban... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48326) Racecam válasza tildy (#48318) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Eszembe sem jutott, hogy a háttérben pusmogtál volna. A témáról edig is lehetett beszélni, bár a konkrét ügyeket újra felhozni felesleges, de általánosságban miért ne lehetne? Sohasem vettem még beszólásnak a normális hangvételű kritikát, más véleményt. Az egy másik történet, hogy Te kifejezetten beszólsz, ha nem tetszik valami, ráadásul olyankor is, amikor nem vagy érintett. Miket is beszélek, Te mindig beszólsz, ahányszor csak meglebben a Jogos mod, vagy valahol egy topicban feszültség keletkezik.

Egyébként ne kergess hiú ábrándokat a gyűléssel kapcsolatban, mindig ugyanaz a csapat futja, ugyanazokat a köröket. Részemről egyébként szívesen veszem, ha mutatsz bárhonnan olyan posztot, amikor nem a kölcsönös tisztelet jegyében válaszoltam, különös tekintettel arra, hogy ezt a legritkább esetben kaptam meg.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48327) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Szép, és vidám napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Viszem Bettikét iskolába!

tildy: jobbulást! :)

Race: Puszi ! :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#48328) bolondember válasza rarri (#48327) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Te.

annyiszor viszed suliba, h csak na - nem tanulta meg még mindig az utat?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48329) tildy válasza Racecam (#48326) üzenetére


tildy
nagyúr

JM utsó felém intézett hsza, ahol azt látom meg sem próbáltad megérteni mi volt a problémám, hanem automatice mondtad , nincs igazam és jogos a modi reakció( közben mint látható , elnézést kértem , hogy egy "visszadátumozott, szerkesztett" postot nem úgy vettem, ahogy azt a modi szánta , mondjuk az a hsz-ból csak többedik olvasatra derült ki, hogy visszaszerkesztett volt , és nem a korábbi, hanem egy törölt hszre vonatkozott).
Amúgy ezt már több modnak is kifejtettem, nem a modikkal van bajom ( hogy is lehetne , amikor ..... :DDD ) , hanem a nem megfelelő hangnemmel(nem a tied!) . És úgy látom ezt nem csak én kifogásoltam, kifogásolom immár:U
Rarri: ezen sajna csak az idő segít....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48330) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Tegnap délután már olyan hétvége hangulatom volt. Lassan viszont indulnom kell a tanfolyamra .. :U Készülődök is.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#48331) kételkedem


kételkedem
addikt

Jó reggelt! :))

Éjszaka hatalmas robajjal jött le a tetőről a hó, kétszer is felébresztett. Most kialvatlan vagyok kissé :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48332) cizoe válasza kételkedem (#48331) üzenetére


cizoe
őstag

Hó? :Y Itt délen még csak most pakolják el a napernyőket a strandról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48333) Racecam válasza tildy (#48329) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tildy, én pontosan tudtam, hogy FN reakciója a törölt postra vonatkozott, mert még el is mondta nekem privátban. Azt is megbeszéltük, hogy jobb lett volna nem szerkeszteni az előzőt, hanem moderálni a "soksmiley-s" hsz.-t és arra válaszolni az inkriminált módon, mert úgy egyértelmű lett volna. Viszont azt hozzá kell tennem, hogy az érintett rögtön megértette, csak Ti rugóztatok még rajta egy kicsit.
A hangnemmel kapcsolatban pedig ismered a véleményemet. Én soha nem írok indulatból és erre bíztatok mindenkit. Neked sem szólok vissza soha, pedig Te is néha túl mész (talán első indulatodban) azon a határon, amit pont Te említettél, a kölcsönös tisztelet határán. Sokszor eleve rossz szándékot feltételezel. Mégsem reagálok ugyanúgy és nem azért, mintha félnék Tőled (már ez is felmerült), hanem mert tudom, hogy az nem vezet sehová, semmire nem megoldás, csak elmélyíti a konfliktust. Van, akinek nincs ekkora tűrőképessége, mert nem vagyunk egyformák és ezért másképpen éli meg az ilyen "munkásságodat".
Mondok én Neked valamit: Most, hogy az új arcképedet kérted, nem volt egyértelműen pozitív a raakció részünkről. Felmerült, hogy ha egyébként folyamatosan, szerintünk nem megfelelő (és akkor még finom voltam) stílusban bírálsz minket ahol csak lehet, hogyan kérhetsz olyasmit, ami végülis a szabályok szerint a mi jóindulatunkon is múlik. Egyszerűsítve: Egyik nap bomlasztod a fórumot (túlzás, tudom), a másik nap pedig kérsz.
Végül megszavaztuk (nem is kérd, soha nem fogom elárulni, hogy ki és hogyan) és a többség úgy döntött, hogy megkapod az arcképet. Mindezek ellenére. Ezzel ez a téma lezárult, ha eljön a csere ideje gratulálok az új képedhez, használd majd egészséggel és örömmel.

Végül egy kis személyes: Minden vita ellenére én csíplek Téged, nem egyszer találkoztunk már személyesen és kedvellek. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48334) kételkedem válasza cizoe (#48332) üzenetére


kételkedem
addikt

A SZUE-n még csak most szedik össze a napernyőket? Csúnyán elkéstek vele! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48335) cizoe válasza kételkedem (#48334) üzenetére


cizoe
őstag

Hát ilyen a munkamorál mitszólsz... :( :) Amúgy rohadt -3 fok van még mindig. :((( Jövő héttől viszont tavaszodik állítólag. :DDD

(#48336) NoLF válasza cizoe (#48335) üzenetére


NoLF
addikt

má hétvégétő

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48337) Thrawn


Thrawn
félisten

Káááávéééééét!!! :DD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48338) tildy válasza Racecam (#48333) üzenetére


tildy
nagyúr

Az arckép... Majd ha eljön az ideje. Most a polcon van, vár arra, hogy majd idővel leporolódjon.
Amúgy azt köszönöm.

Ja és mégvalami: Ok nélkül én sem nyivákolok. Ismersz már, nehezen tűröm az olyan stílust, amelyben a másik a "felsőbbrendűségét" hangsúlyozza. Ha valamivel problémám van az csak ez. Korrekt moderálásba nehéz belekötni:U :R

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48339) 7 válasza Thrawn (#48337) üzenetére


7
addikt

Atyámék pont most kávéznak, érzem az illatát. :P

(#48340) cizoe


cizoe
őstag

Lehet nekem is rá kéne gyújtanom egy kávéra, bárhogy utána hogy fogok aludni, isten tudja. :DDD Lehet inkább beteszek vmi filmet és szunya.

(#48341) Verus válasza Thrawn (#48337) üzenetére


Verus
senior tag

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48342) Thrawn válasza 7 (#48339) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak alá kellene gyújtanom, de előtte még be akarok fejezni valamit.
Utána jobban fog esni :)

Verus: Jééé, azt nekem hoztad? :)
Nem veszem el előled, úgy látom Neked nagyobb szükséged van rá :)

Race: Ez már hányadik üveg, hmm? :F :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48343) Racecam válasza Thrawn (#48337) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pezsgőőőőőőt!!! :))

tildy: Most akkor marad ez? :F
Mindegy, legalább megismerünk. :D

A fenébe, dógózni is kellene.... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#48344) tope válasza Racecam (#48343) üzenetére


tope
addikt

Jó reggelet.
Dógózni, az miaz, valami hülyeségnek hangzik.

Ital: esetleg egy kis sör

Bub0rek: Neked is

[ Szerkesztve ]

(#48345) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép jó reggelt, mindenkinek.

tope: kórán reggel már alkohaólal kezdeni, inkább egy jó erös kávé, vagy energia itallal.. :B

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#48346) Verus válasza Thrawn (#48342) üzenetére


Verus
senior tag

:DDD

Szia Bubi!:)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48347) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok! Szép jó reggelt és még szebb napot mindenkinek!

Megvolt a kávé, valamennyire fel is ébredtem... :)

NoLF: Hétvégére valóban jó meleget ígérnek az időjósok. De... azért hozzátették azt is, hogy jövő hét szerdától visszajön a hideg. (Imádom a de-vel kezdődő mondatokat - vajon miért? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48348) Thrawn válasza Verus (#48346) üzenetére


Thrawn
félisten

Nade ennyire? :DDD

Jelentem lefőtt, parancsoljon Hejcegnőm :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48349) tope válasza Bub0rek (#48345) üzenetére


tope
addikt

Speciel abszulúte nem szeretem a sört :D (csakúgy írtam, nameg a kép is sugall valamit)

Thrawn: Bubu meglátja, hogy miket írsz lesz itten aztán pár baj

[ Szerkesztve ]

(#48350) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Állítólag jön a nappali enyhülés... Én havat akarok - még mindig. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.