Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41351) Sipi16 válasza kételkedem (#41341) üzenetére


Sipi16
senior tag

De miután kinnt van megkönnyebbülten lehet cigizni. (A hányás szagát nekem csak az vette el sikeresen.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#41352) ngabor2 válasza pohár (#41348) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... a kövér paraszt meg jó nagy árnyékot vet.

vén: az is van pár.

Sipi: nem tudom, melyik a rosszabb a kettő közül... egyikkel se élek.

viszont most asszem húzok alszani, jóccak.

[ Szerkesztve ]

(#41353) kételkedem válasza ngabor2 (#41346) üzenetére


kételkedem
addikt

a hányás hangját hallgatni, az valami iszonyú! gyereksírás mellett el lehet aludni, de emellett nem!

Szegény diák! Ha hazamegy és megkérdik tőle, hogy milyen volt Debrecen, mit fog majd válaszolni? :U
"Tudja a fene, végig a wc csészében volt a fejem!" :D

Leteszem a billentyűzetet, szép álmokat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#41354) Sipi16 válasza ngabor2 (#41352) üzenetére


Sipi16
senior tag

Már én is csak hétvégi füstölő vagyok... Szerecsére Vuk is kellőképpen régen járt erre és az a igazság, hogy nem látnám szívesen.

Én is elteszem magam, jóccak!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#41355) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Remek. Amerika, szex, politika(szerű valami), és végül hányás.
Hűha..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41356) Hugo85 válasza BlacKSouL (#41355) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A focit és a sört ne felejtsd ki... hiába, férfiak egymás között ;]

[ Szerkesztve ]

(#41357) BlacKSouL válasza Hugo85 (#41356) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ámde én most szívesebben lennék nők között férfi :) Mindegy, fura napom volt, sóra sem érdekes.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41358) bnss


bnss
veterán

Azt hiszem én is megyek, és alszom egy embereset. :) Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#41359) Tim82 válasza BlacKSouL (#41357) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esetleg cukorra?

Bon3ss: éjtet. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41360) Csabee.


Csabee.
nagyúr

most jöttem moziból 3D-be néztem a Rágcsávókat, tök jó film volt :)

Üdv: Csabee.

(#41361) Csyppa válasza BlacKSouL (#41357) üzenetére


Csyppa
senior tag

Borsra?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#41362) Xelo


Xelo
addikt

szülaINN4P!!4 MÁ R NEnemtom hányórája nemtok0 írni. mizjas vna errefleé? sSZÜLINAp!!! nagyo njósui minden

(#41363) Algieba válasza Csabee. (#41360) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Csak a tengerimalacok kedvelői értékelik pozitívan eme filmet. :DDD
Tutira meg fogom nézni. Annyira pihent. :))

Szerk.: A NASA tévét nézem. Reggel útnak indult a Discovery. Mindig szorítok a csapatért. Olyan lélekemelő a bátorságuk. Én még a két méteres medencében is halál parával lebegtem. Tökéletesen alkalmatlan vagyok űrbéli munkára. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41364) Winner_hun


Winner_hun
félisten

*neked van olyan téma amire nem tudsz adni egy ph-s linket? :D
*őszintén :C

Azt válaszoltam neki hogy kettőt és könnyebbet
:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41365) Janoska26 válasza Xelo (#41362) üzenetére


Janoska26
addikt

igyíál még 1 poháarral oszt fogd rá a nyusziyra :DD :))
Algieba: a tengerimalacokról, meg a kutatók kiderítetették, hogy b...zik, inkább hagyjuk őket :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#41366) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szép estét mindenkinek. Hazaértem gólyatáborból. Marha fáradt vagyok, zuhanok is be mindjárt az ágyba. :))

(#41367) Algieba válasza Janoska26 (#41365) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

:F Két hím malacot tartok és határozottan ellenszegülnek a másik érdeklődésének. Képen rúgják egymást, ha öt centinél közelebb kerülnek egymás fenekéhez. Szóval. Miről is van szó?
Tutira nem homik!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41368) Csabee. válasza Algieba (#41363) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én szeretem a tengerimalacokat, a filmben is olyan cukik voltak! :)

mára elég volt , jóéjt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#41369) Janoska26 válasza Algieba (#41367) üzenetére


Janoska26
addikt

Kivétel erősíti a szabályt :U Mellesleg a film is 1 nagy rakás sz@r, poén kb annyi van benne, mint a bemutatóban. Kezd elegem lenni ezekből az erőltetett poénos animációs sz@rokból, közük nincs az igazi mesékhez, hol vannak ezek a Vuk-hoz, vagy a bambi-hoz, esetleg a szépség és a szörnyeteghez, vagy sorolhatnék még sok-sok 80-as-90-es évekbeli, igazi rajzfilmet, amik nem ilyen számítógéppel generált agyonreklámozott, "látványos", semmitmondó, 8 poénos retkek voltak, borzasztó komolyan mondom, pl a jégkorszak 3, az 1. részben még elment, hoyg az a hülye patkány a makkot kergeti, de ki gondolta volna, hogy még a 3.-ban is fogja, remélem nem lesz belőle több... azért emrt újak attól még sz@rok, és 1 éven belül mind eltűnik a süllyesztőben. Max a film+ veszi őket elő 10-20 év mulva ha elfogyott az összes "B" kategóriás retke. Na mindegy, csak ennyit szólnék a témához... :U

(#41370) tiv61us


tiv61us
őstag

Megjott Kennedy halottaskocsija a Capitol Hillhez
tapsvihar es eljenzes fogadja

ima
mindenkinel kis amerikai zaszlo

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41371) Cs.Orsolya válasza zolynet (#41167) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Van egy barátom, hegymászó kalauzokat ír. Ő szerkeszti, mert javarészt a tördelők elcseszik a rajzait, képeit. De maga a szövegszerkesztés is iszonyú meló, a lektoráláshoz rengeteg idő kell, a kiadatás önköltséges, a forgalmazókkal nagyon faramuci az egyezkedés, és a bevétel sokszor évekig várat magára. Értékes könyvekkel az a baj, hogy sok meló, de nem fizetik meg az árát a munkának, és nem tömegekhez szól. Én sem tudnék tömegekhez szólni.
A pszichológiának sok szintje van. A felismerést segítő jólmegmondós könyveket én nagyon kedvelem, szórakoztatóak, de számomra nem az a sík, amin cselekedni szeretnék. Én a gyakorlati megoldások, a hatékonyság, a változás és változtatás képessége, a cselekvés szintjein szeretek dolgozni.

Hozzám csak azok jönnek el, akik igazán akarják a változást. És azok maradnak meg, akik hajlandóak ebbe nagyon sok időt és energiát ölni. Én nem hiszek a csodákban, csak a szabad akaratban, és az emberben lakozó erőkben hiszek. Hiszem, hogy mindannyiunk feltáratlan tudati síkjai hordozzák az igazi bölcsességet, az egészséghez és a boldogsághoz szükséges tudást, és erőt.

Erről nem lehet írni. Ezt "csak" megcselekedni lehet...

Azt hiszem, ezért nem írtam még eddig könyvet. Pedig, a szakmámban tett felismeréseimről szóló levelezéseim kirúgnak vagy 12 kötetnyi lexikont... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#41372) tiv61us


tiv61us
őstag

America the beutifoul
ezt enekeltek
aztan taps

persze azert mindenki sir

a fia beszel aki republikanus

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41373) tiv61us


tiv61us
őstag

a tomeg a God Bless Americat enekli

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41374) bolondember válasza tiv61us (#41373) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én meg kiteregettem és elmegyek aludni - feltéve ha a maori harcimacska nem mászik újfent dorombolva-kepesztve az arcomba bele.

jó8

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41375) Algieba válasza Janoska26 (#41369) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Jól van, le ne harapd vérmalac módban a fejemet.
Az igazi rajzfilmet nálam a Disney Tarzan, Oroszlánkirály, Herkules, Aladdin, Szépség és a szörnyeteg jelenti. A cgi mesék szódával éppen elmennek. Egyszer nézem meg őket.
Ellenben a 90-es évek rajzfilmjeit többször láttam.
Mennyi munka és ötlet van, akárcsak a Herkulesben is!
Vagy a Tarzan. Moziban 4x néztem meg.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41376) tiv61us válasza bolondember (#41374) üzenetére


tiv61us
őstag

csak azert irom
szeretnem erzekeltetni milyen ha egy nemzet osszetart
felemelo
de Te csak teregess

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41377) pohár válasza Xelo (#41362) üzenetére


pohár
félisten

Vigyázz, nehogy átnézzek Debrecenbe! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41378) Algieba válasza tiv61us (#41376) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Az szép, de ha az egész emberiség fogna össze, az lenne az igazán felemelő.
Amíg a nemzeti hovatartozás elvakítja az embereket, addig nem lesz valódi megoldása a jelent és jövőt veszélyeztető problémáknak.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41379) tiv61us válasza Algieba (#41378) üzenetére


tiv61us
őstag

hat ha Te ossze akarod bekiteni a muszlimokat a zsidokkal meg a keresztemyekkel, de akar a horvatokat a szerbekkel, de akar eszak es del koreat, de
a fideszet az mszps-el talan lehetne
de exz se megy
itt meg megy
sok sikert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41380) Algieba válasza tiv61us (#41379) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Jól tudod, mert bizonyára sokan felhívták rá a figyelmedet, hogy a természetben hétköznapinak számító folyamatok alakították és tették "naggyá" az Egyesült Államokat.
A kis lélekszámú őslakosság lakta hatalmas kontinens szabad prédája volt a függetlenségre, élet lehetőségekre vágyó európai elnyomottaknak. Odamentek lakni és gyarapodni.
Sose zavarjon, hogy a haladás és jó lét áldozatainak vérétől vöröslik a szabadság hazájának a földje.
Ez mindig is így volt, mindig is így lesz, míg ember él a Földön.

Az Élet ára a halál. Bár jobb szeretjük, ha más fizeti meg. ;]

Oh, nincsenek világjobbító tévképzeteim. Megfigyelőként nekem nyolc, hogy mi a vége a jelen forrongásának. Így is úgy is meghalok. Ha már halok, legalább lássak valami érdekeset.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41381) Algieba válasza Algieba (#41380) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Csak úgy magamnak mondom, hogy az indiánok "primitív" népség volt, képtelenek lettek volna olyan csoda feltalálására mint pl. az atombomba vagy az F22-es vadászgép.
Meg biztosan a törzsek csatáztak egymással. Hiszen az ember képes apró jelek alapján is különálló lényként tekinteni önmagára és a saját csoportját elfogadni az igazság és értelem egyedüli hordozójaként. A másik csoport minden bizonnyal primitívebb, és mivel mást gondol, ezért nem is tekinthető "embernek".
Mindig is mókásnak tartottam a "bölcs ember" oktondi egyszerűségét és kétségbeesett erőfeszítését a saját génjeinek és elméleteinek tovább örökítésére. Minden más pusztuljon, csak én és a csoportom maradjon fent. Mert mi vagyunk a legéletképesebbek.
Vicces.
Kényelmesen hátradőlök és nézem a természet diktálta ősi csatározást. "Bölcs ember". Pfüh, Képtelen legyűrni az ősi késztetéseket.

Szerk.: Tévedés. Senkit sem ítélek el, mert olyan földön él, ahol értelmes cselekedetnek számít(ott) mások leölése. Csak nyissuk fel a szemünket, és lássuk be, állati dolog mások leölése. Illetve az igazán primitív az, hogy más embereket csoportidegennek tekintünk, holott az összes ember egyetlen fajba tartozik! Mind EMBEREK vagyunk. HAHÓ!
Ha erre nem döbbenünk rá, és széthúzunk, ráfaragunk. De még mennyire.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41382) tiv61us


tiv61us
őstag

most magyarazom Marynek
otthon ez elkepzelhetetlen
es ez nem politika
es holnaptol nem beszelek Senator Kennedyrol
megigerem
8 testvere volt
vagyis meg van egy novere
a novere lanya sik demokrata es a republikanus Shwarzenegger felesege
hat igy elunk itt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41383) tiv61us válasza Algieba (#41380) üzenetére


tiv61us
őstag

a Karpat medenceert is folyt nemi ver
csak igy roviden
mert nezem a ceremoniat

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41384) tiv61us válasza Algieba (#41381) üzenetére


tiv61us
őstag

hat van annak oka hogy nem az indianok fedeztek fel europat
de telleg leleptem

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41385) Algieba válasza tiv61us (#41382) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

"Hát így élünk itt."

Az lenne a helyes, és igazán méltó a fajunkhoz, ha az egész bolygón így élne minden ember.

Szerk.: Tulajdonképpen az életben maradás vágya minden másnál erősebb az egyedek szintjén. Illetve csoport szinten is megjelenik. Az ember alapvetően képtelen kilépni a törzsi keretek közül. Az agyunk még mindig kicsiben gondolkozik, és ragaszkodik a jól bevált, az életben maradást szolgáló törzsi modellhez. Csak éppen egy hét milliárdos gigapopulációban, a globalizált világban, őrültség kicsiben gondolkozni! A sok kis csoport széthúzása előbb-utóbb végzetes dominó-effektusban fog kicsúcsosodni. :(

Mindegy. Én csak egy őrült gondolkozó vagyok. Béke porainkra!

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41386) tiv61us válasza Algieba (#41385) üzenetére


tiv61us
őstag

hat en nem tudom Isten teremtette-e az embert vagy darwinnak van igaza
de az teny
teljesen mas egy cigany, egy afrikai, egy norveh vagy egy kinai stb.
soha nem lesz egy kozos kultura
ez nm mukodik
mar az is eleg lenne ha vegre sikerulna a bekes egyuttelst megoldani
amugy meg amerika a leginkabb az ahol mindenhonnan mindenki van
es mukodik
szerintem nincs a Foldnek olyan orszaga amibol itt ne talalkoztam volna valakivel a hetkoznapi eletben

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#41387) fokukac válasza tiv61us (#41386) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudod?
majd az esküdtszék eldönti. :DDD lelkiismereti alapon ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41388) kételkedem


kételkedem
addikt

Az este fújt egy kicsit a szél, az iskola udvarán kiborított egy fát.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#41389) ToBeY válasza tiv61us (#41386) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mégsem írom le amit akartam, mert nagy flame lesz belőle megint

[ Szerkesztve ]

(#41390) Csyppa válasza kételkedem (#41388) üzenetére


Csyppa
senior tag

Mikor elsőre megnéztem a képet (olvasni luxus először :U) éreztem én hogy valami fura rajta.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#41391) tildy válasza ToBeY (#41389) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak az avatarja szemüvegét nézd.
Számomra a fia leírásai, megnyilvánulásai sokkal szimpatikusabbak, emberibbek, nem érződik (annyira) a mellverés. No mindegy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41392) Killing válasza bolondember (#41312) üzenetére


Killing
addikt

Talán a nyílás méretére vezethető vissza? :U
Ezt pontosan nem tudom. :D
Jóreggelt! :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#41393) venember83 válasza tildy (#41391) üzenetére


venember83
nagyúr

Az avatarját tudtommal ajándékba kapta, szvsz nem ő választotta meg. :U

(#41394) kételkedem válasza Killing (#41392) üzenetére


kételkedem
addikt

pedig én leírtam... :P

venember: egyébként sincs túl sok értelme az avatar alapján véleményt formálni. Én sosem voltam még narancs alapon fekete foltos ingben. :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#41395) Killing válasza kételkedem (#41394) üzenetére


Killing
addikt

Az éjszakai hsz.eket csak nagy ritkán olvasom el. :)

Nocsak mit találtam: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#41396) bolondember válasza Killing (#41392) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem tudsz a aszarról beszélni, hogyan akarsz a quantumfizikáról? ;]

:P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41397) Killing válasza bolondember (#41396) üzenetére


Killing
addikt

Te kérdezted. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#41398) tildy válasza kételkedem (#41394) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig bolond totál báránybőrbe bújt farkas pl. :D
Nolf is olyan sörös kennys:D
Vagy ott van @ is, szinte mindig nyújtogatja hozzászólásaiban a nyelvét:D

Tim82: hát ha hidrogéneznéd a hajad, akkor tuti:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41399) Csabee. válasza Killing (#41395) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jó reggelt mindenkinek!

szerintem tök felesleges poénra venni az apróhirdetéseket..

Üdv: Csabee.

(#41400) Tim82 válasza tildy (#41398) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én meg totálisan Richard Fell vagyok élőben is, nem igaz?

Na ja, meg ha nem hordanék szemüveget, leborotválnám a szakállat és mindig lenne nálam kiskompakt. :D

Kukac: műveletlen vagy, de ezt eddig is tudtam. Leülhecc, egggyes! :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.