Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Pisztillus válasza Winner_hun (#97) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Olyan depi vagyok, mingyárt öngyi leszek!

Kételkedem: Valami van, de nem az igazi... :D Először azt hittem a UPC szívat, de ezek szerint nem...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#102) |*HayHa*| válasza Bub0rek (#96) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Akkor várlak :) Van minden ;);)

#### I <3 Deutschland ####

(#103) Bub0rek válasza Winner_hun (#97) üzenetére


Bub0rek
tag

Oan depi vok, mingyá ongyi leszek :DDD

Pisztillus: egyre gondoltunk.lol.:DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#104) Ramius válasza kételkedem (#98) üzenetére


Ramius
őstag

[link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#105) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Na most indulás haza, de még benézek!

Bub0rek: :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#106) Ramius válasza Pisztillus (#105) üzenetére


Ramius
őstag

a nőgyógyász is ezt mondja... :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#107) Bub0rek válasza |*HayHa*| (#102) üzenetére


Bub0rek
tag

Na akkor megyek. Gyere ki elém a busz álomás elé. ;) Most bucsúzom, jó éjszakát mindenkinek. Puszika. :R

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#108) |*HayHa*| válasza Bub0rek (#107) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Oksa baby, de ezt már megbeszéltük :B Szió :)

#### I <3 Deutschland ####

(#109) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Így

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#110) Str8 sk8r válasza |*HayHa*| (#108) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...Khóm...tesó...feszegeted a pofonosláda tetejét...120kg-vagyok, és és gyorsan ütök... :DDD ..

...édes otthonom...[link]..

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#111) |*HayHa*| válasza Str8 sk8r (#110) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Ment Pü :)

#### I <3 Deutschland ####

(#112) ádyz


ádyz
addikt

Szép estét.

Lelkihurkám van.

(#113) Str8 sk8r válasza |*HayHa*| (#111) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én értem, de ha a lelkismereted tiszta, itt is lehet beszélni... ;) ...

...Ledzep: strway to heven...lehet hogy elírtam, de magáért beszél...1000 okom lenne sírni, de nevetni szeretnék...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#114) Str8 sk8r válasza Str8 sk8r (#113) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...tudod egy nőt így kell szeretni éveken át... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#115) Pisztillus válasza Ramius (#106) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bizony ám! :D

(De te ezt honnan tudod? :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#116) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Pföhhh
4-re emlékeztem, gondoltam beírom, hogy én vezetek 6 lapáttal. Hát, többet kell lustulni hogy lenyomjam:U
[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#117) venember83 válasza Winner_hun (#116) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerezzetek be birkákat, azok többet pottyantanak.

(#118) Hujikolp


Hujikolp
őstag

(#119) Winner_hun válasza Hujikolp (#118) üzenetére


Winner_hun
félisten

Voltál parkolást gyakorolni?:Y

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#120) Hujikolp válasza Winner_hun (#119) üzenetére


Hujikolp
őstag

Persze, ezzel itt: [link] :P

(#121) Winner_hun válasza Hujikolp (#120) üzenetére


Winner_hun
félisten

Álmodik a ......

...

... Gyurika
;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#122) Hujikolp válasza Winner_hun (#121) üzenetére


Hujikolp
őstag

Láttalak a múltkor tankolni :DDD [link]

(#123) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, szép késő estét! :)

Másodszor ugyanazt elkövetni már nem véletlen, vagy igen? :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#124) Pisztillus válasza bnss (#123) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, szép estét Neked is!

Az attól függ...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#125) bnss válasza Pisztillus (#124) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Én is ettől tartok... De most megyek, holnapi nap nem lesz egyszerű.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#126) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tegnap csináltam salsa-szószt, csípőst, tüzest mexikóit. Vettem hozzá Tortilla-chipset, jól elmártogattam, jól esett. Forró latin hangulatot teremtett. Ma meg kevertem egy Bloody Maryt, nem sajnáltam a Tabasco-t, most meg még a taknyom is kifolyik a csípőstől. De nem baj, ami nem öl meg, az erősít :) És finom, és jólesik. Yeehaa. :)) [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#127) Racecam válasza bnss (#123) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem hiszem. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#128) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#126) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt este 10 után már lehet mondani hogy takony? Meg hogy p|na? meg hogy f@sz? Vagy azokat csak éjfél után? ..egy vágy, útrakél lassan.. :) hej, jó ez a véres maris..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#129) Pisztillus válasza Racecam (#127) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Jobban vagy már?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#130) Racecam válasza Pisztillus (#129) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jaja, köszi! :)

Már felszakad és tudok köhögni végre. Láz elmúlt, takonykór (ha már lehet mondani. :) )
Pedig semmilyen gyógyszet és gyógyhatású készítményt nem használtam, kivéve az algopyrint láz ellen. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#131) Pisztillus válasza Racecam (#130) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor már túl vagy a nehezén. Köptetőnek esetleg kakukkfűszirup (Elix. thymi comp.), de csak napközben, estére ne.

További jobbulást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#132) BlacKSouL válasza Racecam (#130) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gyógyhatású készítmény a tömény fokhagyma kétpofára, a mézes kamillatea 4 liter/nap adagolásban, és láz ellen megelőzésképp 2 liter forralt bor inhalálva és belsőleg, közben meleg (de nem forró) fürdő (hogy a kis virgoncak szépen fejlődjenek) majd hagymahéjtea köptető helyett(négyszázadannyiba kerül) és ugyan még mindig köhögök már egy hete, meg taknyolódok(lehet mondani :) ) de semmim nem fájt, és nem voltam lázas. Max az igyekezetem :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#133) NoLF


NoLF
addikt

áááááá :O :O :O :O :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#134) FehérHolló válasza NoLF (#133) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezt még gyakorolnod kell, de szépen fejlődsz.

Különben azonos véleményen vagyok veled, csak már nem tartom érdemesnek kifejezni, mert unalmas folyton csak siránkozni.

Skynet is real. It's called Google.

(#135) Racecam válasza Pisztillus (#131) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Éppen most oktattam nyákoldó használatából valakit. :D (ACC, de estére ne!! Volt tapasztalatom belőle elég. :) )
Viszont én nem élek ilyen szerekkel. ;)

Blackie: A kis virgoncok nemsokára kapnak egy 39°C-os áztatást, kb félnaposat. :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#136) NoLF válasza FehérHolló (#134) üzenetére


NoLF
addikt

ez most a fizikai fájdalmam kifejezésére szolgált elsősorban hisz más bajom nincs csak most kosáredzésen úgy kiment a bokám, hogy 3szor akkora mint eredeti állapotában. nagyon gondolkodtam rajta hogy elmenjek kórházba, de halogatom kicsit, hátha holnapra jobb lesz egy kis borogatás után. végülis rá tudok állni, mozgatni is tudom, úgyhogy eltörve/elszakadva biztos nincs. ha pár nap múlva sokkal szarabb, majd elmegyek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#137) Pisztillus válasza Racecam (#135) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor én már nem tudok semmi újat mondani... :D :R

Race: Viszont nálam még nincs trónörökös, így az én tudásom a betegségek kezelésében elméleti. Mert hiába mondom bárkinek, hogy ez meg az, még nem volt a karjaimban a saját kisfiam vagy kislányom ilyen problémával. Biztos vagyok benne, hogy az teljesen más helyzet, másképpen éli meg az ember - de azt hiszem, neked ezt nem kell magyarázzam... :)

NoLF: Ne halogasd az orvost! Azt nem tudod eldönteni, hogy nincs szakadás! (Lehet részleges is.) A borogatás mellett fekete nadálytő krém is mehet rá, ha van kéznél. Ha reggelre nem javul, vagy rosszabbodik, irány a doki!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#138) Racecam válasza Pisztillus (#137) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt azért nem hiszem, de 3 lányom is van, úgyhogy figyeltem eléggé. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#139) NoLF válasza Pisztillus (#137) üzenetére


NoLF
addikt

hát a másik bokámon már volt szakadás, tudom, hogy milyen volt. ezen a bokámon csontrepedés és szalagnyúlás volt olyan 10 éve kb, az is jobban fájt ennél. csak az elején ijedtem meg most, mert 20 másodperc alatt akkorára dagadt hogy a többiek már mentőt akartak hívni. lehűtöttem csap alatt, aztán próbáltam ráállni, és sikerült. mozgatni is tudom minden irányban, a másik két esetben ekkor már majd beszartam, úgy ordítottam. ez most csak egy komolyabb ficam lesz, borogatás, pihenés, fásli.
aztán ha egy két nap és nagyon gáz, akkor el kell mennem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#140) FehérHolló válasza Pisztillus (#137) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mi anno nagyon sokat kirándultunk (napi 25-35km 4000m le-fel szintkülönbség a nyári 2 hónapon keresztül) és rendszeresen megrándult/kiment a bokám (körülbelül óránként). Először baromi szar volt, de egy idő után már olyan izom alakult ki körülötte, hogy csak az éreztem, hogy rosszul léptem, de utána a következő lépés már rendben volt és nem éreztem már semmit, mintha nem is történt volna semmi. Érdekes, hogy az emberi szervezet mikhez tud alkalmazkodni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#141) NoLF válasza FehérHolló (#140) üzenetére


NoLF
addikt

na igen, de ficam és ficam közt is van különbség. túra közben jó esetben félrelépsz, vagy hasadékba, és kibicsaklik, ahhoz bizony hozzá lehet szokni/alkalmazkodik a szervezet. sport közben meg általában kitámasztáskor/földet éréskor (mint most nekem) történik a dolog, amikor is ezerszer nagyobb igénybevételnek vannak kitéve az ízületek. ezért szokott általában a kosarasoknak komoly bokasérülésük lenni, nem csak borogatós cucc. én azért még reménykedem, hogy ennek elég lesz annyi is...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#142) FehérHolló válasza NoLF (#141) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát, nem egyszer volt, hogy a kőről/szikláról leugorva, vagy leesve a bokám helyettesítette a talpam szerepét, persze nem ez a jellemző, hanem amit te leírtál.
Rövidtávofutóknak a térdük megy tönkre, a hosszútávosoknak a combjuk, nektek meg a bokátok. Ilyen az élet.

Skynet is real. It's called Google.

(#143) Pisztillus válasza NoLF (#141) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Végül is nem az én bokám... :) Ha tudsz holnap járni, vegyél rá fekete nadálytő krémet, vagy ha van valamilyen más gyulladáscsökkentő kenőcsöd (Flector, Diclac, Dolobene, Activon, Fastum), akkor azzal azért kenegesd rendszeresen.

Ami azt illeti, tudok én is úgy lépni, hogy mások csak azt látják, hogy kifordult a bokám. Meg elképedve azt is, hogy megyek tovább, mint ha mi sem történt volna... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#144) zolynet


zolynet
addikt

azbeztmegba, ennyivel lekéstem az új topikot .... egyszer megyek el sörözni (kilkenny :) ) rögtön a hét első napján ahogy illik :DDD de Ti mi a b. csináltok :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#145) tildy válasza Pisztillus (#143) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem akarsz elmenni patikusmanagernek? Tiszta jól házalsz :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#146) NoLF válasza Pisztillus (#143) üzenetére


NoLF
addikt

mennyi egy ilyen feka nadálytő? holnap beruházok egybe, itt van mellettünk a patika.

na újabb borogatás fent van, iccakát mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#147) zolynet válasza tildy (#145) üzenetére


zolynet
addikt

de ha csak símán kedvetlen, be van fordulva (nem csak a bokája) akkor egy kis frontin sokat tud dobni a közérzeten :D

Life is too short to stay stock!

(#148) Pisztillus válasza NoLF (#146) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egy internetes patika ára szerint 1247 Ft, de valószínű, hogy a mellettetek lévő kicsit olcsóbban adja. Nagyságrendnek jó az összeg...

Jó éjt!

Tildy: Az az időszak már elmúlt... Viszont nem hátrány, ha tudod, mit kérj a patikában. Kisebb az esély, hogy olyan csodaszert is rád sózzanak, amire nincs is szükséged. Sajnos, van ilyen is... Ez ellen meg még Zolynet hangulatjavító ötlete sem sokat segít (Frontin), max. a nyugalmadat őrzöd meg könnyebben, ha rájössz az átverésre... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#149) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

A PHatika mára bezár, jó éjt mindenkinek!

Holnap újra nyitva leszünk... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#150) pohár


pohár
félisten

Sziasztok :D
Benézek már ide is, az Éjszakai Műszakban pang az élet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.