Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38104) #92888064 válasza laychi (#38103) üzenetére


#92888064
törölt tag

vsync-kel játszok, és próbálom belőni a játékokat fix 60 fps-re. szóval alapvetően a tuning nem érdekel, csak a kisebb fogyasztás/hőtermelés/zajtermelés miatt merült fel bennem a kérdés. amd-nél számított zajban és fogyasztásban (-10% komplett gépre nézve), de akkor így jártam.
palit jetstream lett a győztes, de szerintem ipon átb@szott, és egy visszaküldött ciripelős kártyát adtak. lecsúsztam róla pár hete, és a napokban összesen 1 darab volt raktáron, ami már előre gyanús volt, viszont lelkiekben fel voltam rá készülve. a dobozt is gyanúsan méregettem, a zárómatrica is le akart esni.
a ház oldallapját felrakva már nem annyira vészes, de oldallap nélkül brutál. viszont a teljesítménye az rendben van, üresjáratban ciripelés mentes, és a ventik is leállnak.

(#38105) laychi
alulfesz mániás vagyok, de akkor most nem tudom kiélni az ilyen jellegű vágyaimat. a stabil működéshez mindig megkeresem a legkisebb feszültséget, de akkor most ez elmarad. amd-nél amúgy is macerás volt, mert nem lehetett külön 2d és 3d feszt állítani, és 2d-ben elhasalt alulfeszelve, így minden egyes játék indítás után kellett 2 kattinttással belőni a megfelelő profilt.
a lázadást szerintem hagyom a 'csába. működik, garancia van rá, és oldallappal elviselhető háttérzajban, üresjáratban meg szó szerint néma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.