Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) koti válasza #41133696 (#400) üzenetére


koti
tag

2 esetben igen csak a vírusírtó lett eltávolítva, 3-nál újra lett telepítve a win. Kis csúsztatás: majdnem 2 hónap alatt történt mindez. NOD volt az első, de lejárt a liszensz. Nekem jó volt. (munkahelyi darab volt a licensz) Az új előfizetés Vírusbaster volt (ez volt az új munkahelyi kergető). Lassú és megbizhtatlan. Szerintem az összes között a leggyengébb az általam próbáltak között.Jött a nagynevű Bitdefender. Nem frissített és nagyon fogta a böngészést. Ezt követte egy AVG NIS 2013. Ez jó volt számomra, de bootoláskor 10 esetből 5-ször nem tudott felállni. Valami miatt a hálókártya nem kapott IP címet, még akkor sem, ha FIX IP-t adtam neki. Újratelepítésnél is ezt csinálta pedig hivatalos licensze volt. Ja nem is egyszerű eltávolítani. Most jött a NAV promo aminek frissítési gondjai voltak. Talán megjavult. Aztán 2 laptopra feltettem az MSE-t és Panda Cloud 2.0-t, mert nem túl izmos gépekről van szó. Hát ezek nem fogják a gépet az biztos, de nem is jeleztek amikor kellett volna. Nem tört verzió volt egyik sem. Még esetleg az F-secure kergetőt esetleg kipróbálom. Most nagyon favorizálják. Egyenlőre kimentette magát a NAV 2013. és marad, mert utálok újratelepíteni. Köszönöm a reagálást.

[ Szerkesztve ]

(#402) motacilo válasza koti (#401) üzenetére


motacilo
aktív tag

Milyen érdekes, az én munkahelyemen is NOD32, majd Virusbuster volt a hivatalos AV termék, most Sophos Endpoint Security van.
Lehet, hogy egy helyen dolgozunk? :Y :Y :Y

(#403) #41133696 válasza koti (#401) üzenetére


#41133696
törölt tag

Értem, nos én általában azt szoktam javasolni, ohgy minden egyes esetben, amikor az előzétől eltérő cég védelmi termékét telepítjük, azt csakis friss Windows-ra érdemes megtenni. Ennek stabilitási, megbízhatósági és biztonsági okai vannak.

No most W8-nál találkoztam egy ilyennel :)

(#404) koti válasza #41133696 (#403) üzenetére


koti
tag

Igen tisztába vagyok vele, hogy szűz gépre legyen lehetőleg telepítve a kergető, de egyéb más is. Mert a fennmaradó sok szemét bántja a másik szemét. :DD

[ Szerkesztve ]

(#405) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Akarom kérdezni idén nem lesz valami jó akció? :D

Tavaly volt valami kuponos, hogy 3 gépre csak 6-9 ezer körül volt a norton :D
Erről tud valaki valamit?

Más.

Ha felhasználtam a 3 gépre a kódot, de újra akarom telepíteni az egyiket, akkor újra megadom neki a kódot, és tudja, hogy nem 4.re tenném? :U

(#406) Mikulásbá válasza cekkk (#405) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Összesen 3 gépen lehet egyazon kód!Ha valahova fel akarod még tenni,valahonnan el kell távolítani-ha érzékeli,hogy 4.-re is feltetted,lehet kilövik.(biztos?)

(#407) cekkk válasza Mikulásbá (#406) üzenetére


cekkk
veterán

Ugyanarra a gépre tenném fel, amit újra telepítek, nem egy 4.re.

(#408) Mikulásbá válasza cekkk (#407) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azzal semmi gond nem lesz-először 15 napos lesz,de beírod a kódot,és folytatódik minden-a kieső napok viszont ketyegnek.

(#409) cekkk válasza Mikulásbá (#408) üzenetére


cekkk
veterán

Reméljük :D

Kuponos akcióról valaki tud valamit? :D

(#410) HZoli87


HZoli87
veterán

Most nézem, a Norton Studio nincs valamiért a helyzet magaslatán nálam, 3 nappal le van maradva a valósághoz. :DDD

(#411) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Ha van egy ILYENEM és valakinek átadom,amikor először aktiválja,akkor lehet új Norton Accountot beállítani?

(#412) PapauZ válasza Mikulásbá (#411) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Tudtommal nem, mert már most a Te Norton Accountodhoz van csatolva.

(#413) Mikulásbá válasza PapauZ (#412) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Akkor nem adhatom tovább?Na és ha az új tulaj nem igényli a Norton Accountot?

(#414) jediweb


jediweb
aktív tag

Sziasztok

Kérdezném érdemes-e a Norton studiót feltelepíteni a win8-ra

jediweb

(#415) jediweb válasza jediweb (#414) üzenetére


jediweb
aktív tag

No már töröltem, nem tom, nem látom számomra hasznát ...

jediweb

(#416) HZoli87 válasza jediweb (#415) üzenetére


HZoli87
veterán

Én is töröltem ...

(#417) PapauZ válasza Mikulásbá (#413) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Meg kell próbálni...

Valószínű első aktiválásnál kérni fogja a Te Norton Account adataidat (de ez nem 100%).

(#418) Mikulásbá válasza PapauZ (#417) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Arra gondoltam,hogy oda van írva: nincs aktiválva-de lehet rosszul gondolom,ilyet még nem csináltam.
Talán amikor kérné,lehet újat csinálni....

[ Szerkesztve ]

(#419) jediweb válasza PapauZ (#417) üzenetére


jediweb
aktív tag

Szia
Ghost16-ról nem hallani ?

jediweb

(#420) PapauZ válasza jediweb (#419) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Egyenlőre sajnos még nincs róla infó. Annyit tudunk, hogy valószínű azonos motorja lesz a nagyvállalati termékkel, aminek éppen most van a béta tesztje.

(#421) cekkk


cekkk
veterán

A legfrissebb Magyar Norton Internet S-hez valaki tudna adni nekem egy letöltő linket?
Köszönöm! :R

(#423) cekkk válasza #41133696 (#422) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm! :R

Te nem tudsz most valami kuponos kedvezményről? :U

(#424) #41133696 válasza cekkk (#423) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem sajnos :(

(#425) cekkk válasza #41133696 (#424) üzenetére


cekkk
veterán

Kár :(

Remélem azért lesz majd velemi jó kis akció :D

(#426) jediweb válasza PapauZ (#420) üzenetére


jediweb
aktív tag

Szia

A NIS-ben lett egy kis - nagy problémám, mégpedig a jelszókezelővel. ( amit előszeretettel használok )

OTP bejelentkezésnél a jelszót megváltoztatttam úgy, hogy # is került a jelszóba,
ezt mutatta is ha kibontottam a - Bejelentkezési adatok szerkesztése - menüpontban
Teljesen jó , ahogy megadtam, na de bejelentkezéskor meg nem jól töltötte ki.
Így nem tudtam bejelentkezni, ki is tiltottak és még én erőlködtem, hogy nem a nis rendszerben a hiba.
No beírtam kézzel a jelszót és már be is tudtam jelentkezni. Az volt az érdekes , hogy a pontok jelzik
a beírtkaraktereket és nem annyi volt mint aminek lennie kellet volna 1 volt az eltérés.

No kitöröltem a NIS-ben majd bejelentkezéskor elmentette és újból próbálom jó.

De láss csodát ismét a nis - Bejelentkezési adatok szerkesztése - menüpontban nem látom a jelszó
megjelenítésében a # jelet ( holott a jelszó része ) de ellenben ha elindítom a bejelentkezési
procedúrát meg jó jelszót rak oda. ( amit meg már ügye nem látunk ....... )
NA erre varjon gombot a Symantec valami NEM STIMMEL ez ügyben jeleznéd nekik???????????????
Persze ha most olvasom ki a megjelenített jelszót ( a kezelőben ) akkor hibás jelszót látok mert nincs benne a # jel. És ha 1 év múlva nézem meg ( mert elfelejtem azt a sok jelszót ) már félre is vezet mert nem az amit mutat.

Köszönve ha jelzed nekik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---------------------------------------------------------------------
Persze lehet másik jelszót kreálni, de vannak helyek ahol külön megkövetelik a szám ,betű, kicsi,nagy és spec. karakter jelszó kombinációt ...

Hoppá már beugrott , amikor megváltoztattam a jelszót, ( mert az történt ) a NIS -ben átírtam a jelszót
és nyilván oda én írtam a # jelet. ( bár érdekes , mert akkor működött) és most azért nem jó..
Kitöröltem és bejelentkezéskor most már a jelszóbekérő web oldalról mentette el magának a jelszót
és nem mutatja a # jelet . Ezek szerint azt nem tudja mutatni bár használja mert bejelentkezéskor meg oda kell raknia.
És működik de mint az egész levél mutatja ez egy BUG amit jó lenne ha javítanának ...

KÖSZÖNVE ......

jediweb

(#427) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Van olyan magyar nyelvi oldal,ahol a #411 alatti problémára tudnának válaszolni?
Vagy hol lehetne ezt pontosan megtudni?

(#428) Mikulásbá válasza jediweb (#426) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én már 2 napja kikapcsoltam a Identity Safe opciót,mert nálam belassult minden,a jelszavakat nem írta be,a Chrome összeomlott,stb.

[ Szerkesztve ]

(#429) jediweb válasza Mikulásbá (#428) üzenetére


jediweb
aktív tag

IE 10-et használok, ott múködik bár, hogy most említed
win7 alatt pl a freemail működött , kitöltötte a bejelentkezést.

És most win8 alatt IE 10 meg a freemail sem jó. nem tölt ki semmit a többi mint yahoo otp , stb működik

Hát nem tom de ez kicsit bug-ból sok, nem akarok bántani senkit de ezzel így nem mennék a HOLDRA.

Ajánlom a fejlesztőknek no és a manager hölgy/uraknak nézzék meg a holdra repülés komputer OS készítőiről szóló dok. filmet.
A készítők büszkék magukra még mai is- A NASA IS - és azok is LEHETNEK ... .............................

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#430) Mikulásbá válasza jediweb (#429) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én jelenleg a váltáson filózom,pedig évek óta NIS-t használok!Ami sokk az sok.....-nekem így abszolute használhatatlan,főleg a jelszókezelése volt az,ami tetszett,amit remekül kihasználtam.
Most a böngészővel jegyeztetem meg a jelszavakat,de ugye az nem valami biztonságos.....

Mivel elég erős laptopom van,a F-Secure Client Security-re gondoltam......Igen,ez az a védelem,ami tavaly lealázta a Kaspersky Pure-t! :U

[ Szerkesztve ]

(#431) jediweb válasza Mikulásbá (#430) üzenetére


jediweb
aktív tag

Azért még várj .. fogják javítani , lehet bekavart a dolgoknak a WIN8 megjelenése, mert tuti arra is kellett igazítani - lásd norton stúdió - bár azért kár volt szerintem,(installáltam, és töröltem) inkább ezt csinálták volna meg jobban ... mit jobban, JÓL
mindezek ellenére még nem mondok le róla, bár ..... kéne őket fenyegetni ...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#432) Mikulásbá válasza jediweb (#431) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem nem vagyunk egyedül.....

(#433) cekkk válasza Mikulásbá (#430) üzenetére


cekkk
veterán

https://lastpass.com/ lesz a barátod :D

(#434) Mikulásbá válasza cekkk (#433) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi,ismerem,már lenn is van a 64 bites verzió,de még mindig nem visz a szívem az uninstall gomb megnyomására....(NIS)

(#435) PapauZ válasza cekkk (#425) üzenetére


PapauZ
aktív tag

Német nyelvi területen tudok most kedvezményről (20 19,09 EUR): http://de.norton.com/bvb-abwehrpaket

@jediweb: Utánakérdezek / -nézek a dolognak ;).
+ 1 kérdés: csak IE alatt csinálja a hibát? FF és Chrome működik rendesen? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#436) cekkk válasza PapauZ (#435) üzenetére


cekkk
veterán

Most én is valami 20-22 dollár körül tudnék frissíteni(3 gépre összesen), de tavaly meg olyan 6ezer körül jött ki a dolog. :U

(#437) Mikulásbá válasza PapauZ (#435) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Erre-#427-esetleg?

(#438) jediweb válasza PapauZ (#435) üzenetére


jediweb
aktív tag

Köszi a jelentkezésed ...

1.) IE 10 alatt nem jó a freemail bejelentkeztetés Google Chrome alatt jó
2.) A # jelszó karakter probléma IE10 ls Google chrome alalt változatlan, de az szerintem a jelszókezelő gondja

Most is beraktam a # jelet és nem volt egyik böngésző alatt sem jó , persze hogy nem mert valahogy a # jelet Ő kezeli mutatni nem mutatja de belerakja, ha be kell jelentkezni, hihetetlen ... de ez van
-(talán ezért is számoltam 1 karakterrel többet)-

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#439) cekkk válasza Mikulásbá (#437) üzenetére


cekkk
veterán

Esetleg ez. :B :U

(#440) Mikulásbá válasza cekkk (#439) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi-tudod,hogy épp miattad szeretném tudni,mi a helyzet az ilyennel. :U

(#441) cekkk válasza Mikulásbá (#440) üzenetére


cekkk
veterán

Én tudom :B :R
Most más tippem nekem sincs :D
Telefonszámot nem is találtam :U Vagy nem jól kerestem :D

De van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#442) koti


koti
tag

NAV 2013-nál a megbízhatósági szint 55 %. Csökkent 65-ről. Mit kell tennem a megbízhatóbb szinthez?
Köszönöm

(#443) HZoli87 válasza koti (#442) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem nem érdemes vele foglalkozni, nálam jelenleg 63%. A rendszer és a programjaim is eredetiek, vásárolt.

(#444) koti válasza HZoli87 (#443) üzenetére


koti
tag

Ok köszi!

(#445) jediweb válasza PapauZ (#435) üzenetére


jediweb
aktív tag

Szia
A Google chrom sem tökéletes mert a bejelentkezési adatok -nál a
Minden bejelentkezési adat menüben ha sok az adat és nem fér ki, akkor scrollozni kell tudni le-fel, hogy tudjak választani na ez nem múködik
IE 10 alatt ez jó ...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#446) Mosanke válasza koti (#442) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nálam kicsivel jobb a helyzet. :)

(#447) HZoli87 válasza Mosanke (#446) üzenetére


HZoli87
veterán

A kezdőképernyő biztos mást mutat. ;)

20000-es limit (95%+) - KÉP

[ Szerkesztve ]

(#448) Mosanke válasza HZoli87 (#447) üzenetére


Mosanke
senior tag

(#449) deter


deter
aktív tag

Újra raktam a rendszert és meglepődtem, hogy bejelentkezési adatok importálása után, tematikusan csoportosította őket. Ráadásul igen jól eltalálta.

Másfelől most vettem csak észre, hogy semmilyen hálózati drivert nem telepít. (Korábbiakkal ellentétben.) Érdekes, hogy tűzfal része, 100%-ban a Windows megoldására épít...

(#450) jediweb válasza deter (#449) üzenetére


jediweb
aktív tag

Az jó lehet.. de nálam nem nagy, de kis káoszt csinált, pedig tényleg jó lehetne, de ki kellet kapcsolnom ...

jediweb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.