Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5701) Kokkantas válasza Esmein (#5700) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Hö? :F Most értél haza vagy józanodtál ki? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5702) Esmein válasza Kokkantas (#5701) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem éppen, de egy napig eltartott, mire rájöttem, hogy hol vagyok :D Nem is ittam pedig sokat, csak nagyon ütött. Na mindegy, telefonra jól felvettem a szuper faludiszkót :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5703) frame>24


frame>24
addikt

Veszekedések férfi és nő között

Tegnap ismét megtörtént valami, nem elsőre. Albérlet, fölöttem lévő lakás. Fiatal pár. Késő délutáni szunyából este 8 körül arra ébredek, h megy a rikácsolás, melyre egy basszus hang dörög vissza. A téma elég általános:
" - Értsd meg, az a csaj nem jelent nekem már semmit!"
" - Akkor mit keresnek a képei a szekrényedben?!"
" - Te turkálsz a cuccaim közt?!"
Ez az algoritmus kb. éjjel 3-ig futott. Változtlanul, csak a káromkodások tértek el néha.
A fiú többször említette: "szeretlek, érteeed?" - s ezt az érzelmét néha koherens mondatokkal is alátámasztotta: "ha nem fogod be a szád, betömöm tamponnal!..." De ugyanő mondta azt is sokszor, h "fejezzük be!" - amivel én már nagyon egyet értettem. De a csajszi mindig újraélesztette a "beszélgetés" lángját.
Éjjel 2 után kezdtem drukkolni magamban, valamelyikük idézzen már elő valami rugalmatlan fizikai deformációt a másikban, legyen az akár az élettel összeegyeztethetetlen, de legalábbis valami, ami a hangképzést lehetetlenné teszi.
Hogy lehet 7 órán keresztül akármin is veszekedni??? - ez majdnem egy teljes munkaidő!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5704) orbano válasza frame>24 (#5703) üzenetére


orbano
félisten

Ennyi idő alatt három összeveszés + békülős szex is lemegy :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5705) fokukac válasza frame>24 (#5703) üzenetére


fokukac
nagyúr

fél óra után kidobtam volna a csajt a cuccaival együtt a mínusztízbe.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5706) Viszlát válasza fokukac (#5705) üzenetére


Viszlát
addikt

És ha a csaj volt otthon?

Akkor is, tudom :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5707) fokukac válasza Viszlát (#5706) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor pláne :P
vagy otthagynám a p.csába.

tanuljon meg viselkedni.
ilyenen hisztizni, hát, lehet, hgoy fél órát se bírnám.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5708) frame>24


frame>24
addikt

:D naná! Hát én is kivágtam volna. Azt spec. tudom, h a srác volt otthon (múltkor fel kellett mennem hozzá, csőtörésük volt, én pedig beáztam!! :Y )
@: "kidobni a mínusztízbe" - erről eszembe jutott, h tkp. az egyik szófoszlány valahogy így hangzott: "...múltkor, mikor kivágtál a mínuszhúszba, te szemét...." - lehet, h folyton visszamászik?! (3. emelet)
Istenem, hova kerültem? - ebből költözés lesz: van még alattam egy öreg fószer, aki évente eccer magáragyújtja a házat, (múltkor nem kellett tűzoltó, csak az összes füst hozzám szállt fel), egy másik szomszéd pedig havonta orákulumként a világba kiabálja fájdalmát, + jövő beli jóslatait.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5709) ladybug válasza frame>24 (#5703) üzenetére


ladybug
őstag

Ez a nő komplett hülye. Csak reménykedni tudok benne, hogy a.) megjön az esze, b.) a pasi unja meg ezt az örökös bizalmatlanságot, és akkor tér észhez. A c.) eset, amikor ő dobja a pasit, mert őt folyton "bántják".

Most akkor dobjam ki Párom összes olyan képét, amin egy csaj van? Vagy amelyiken a volt barátnői vannak? .............Igen, ezt kellene tennem. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5710) fokukac válasza ladybug (#5709) üzenetére


fokukac
nagyúr

tedd azt ;)
látod, kapod itt a jobbnál jobb ötleteket :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5711) agrarfiatal válasza frame>24 (#5703) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nemhogy bekameráznád a lakást aztán mehetne is a brother.... ;]
ez lenne ám a való világ nem amit a tv-ben "játszanak"

"ha nem fogod be a szád, betömöm tamponnal!..." - lehet, hogy ez volt a baj a dráma tovább folyása végett - nem valami mással akarta betömedékelni ;] . Általlánosságban elmondható hogy ilyen testnyílásbetömedékelés le szokta nyugtatni a kedélyeket :))

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#5712) ladybug válasza agrarfiatal (#5711) üzenetére


ladybug
őstag

Milyen igazad van. Hát persze, most jön meg neki. Azért ilyen. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5713) Majstor válasza frame>24 (#5703) üzenetére


Majstor
senior tag

"kezdtem drukkolni magamban, valamelyikük idézzen már elő valami rugalmatlan fizikai deformációt a másikban, legyen az akár az élettel összeegyeztethetetlen, de legalábbis valami, ami a hangképzést lehetetlenné teszi" :DDD :C :R

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5714) Sipi16 válasza Majstor (#5713) üzenetére


Sipi16
senior tag

A kis hamis már az ajót előtt állt a késsel. Megértem egy 7 órán át tartó veszekedést már én is nagyon unnék. Nekünk a régi szomszédunk még a lakcsin kidobta a hifitornyot a hetedikről.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5715) Jarod1 válasza Sipi16 (#5714) üzenetére


Jarod1
addikt

Lehet hogy ez a foglalkozásuk: hivatásos veszekedő!. ;] :DD . A 7. óra után biztos betömte a száját valami keménnyel ;]

(#5716) Sipi16 válasza Jarod1 (#5715) üzenetére


Sipi16
senior tag

Keménnyel??? Pl.: Húskloffoló? Vagy fapapucs? :DDD :DD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5717) Kokkantas válasza Sipi16 (#5716) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Szárazkenyér/zsemlevagywckefe. ;]

(#5718) SzalaiG válasza Sipi16 (#5714) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hifi az égből? ;]
Nálunk csak cigánygyerekek szoktak.... :))

(#5719) tbs válasza ladybug (#5709) üzenetére


tbs
addikt

[link] -> Ha zavar a fénykép... :DDD

(#5720) ladybug válasza tbs (#5719) üzenetére


ladybug
őstag

:D :))
Bár a feleség szemszögéből nézve.....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5721) orbano válasza Jarod1 (#5715) üzenetére


orbano
félisten

nem, csak lejárt a műszak :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5722) Sipi16 válasza SzalaiG (#5718) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, ők is hiperpigmentáltak voltak.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5723) D4rkm4n válasza Sipi16 (#5722) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Akkor nem kell csodálkozni. Sem közbelépni. A lényeg hogy ne téged verjenek. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5724) agrarfiatal válasza D4rkm4n (#5723) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

Kés nélkül verekedni.... ;]

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#5725) SzalaiG válasza agrarfiatal (#5724) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mikor lövöldözés lesz... ;]

(#5726) Tim82 válasza SzalaiG (#5725) üzenetére


Tim82
nagyúr

atomot nekik, frame-re pedig mindig emlékezni fogunk. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5727) Esmein


Esmein
nagyúr

"Éjjel 2 után kezdtem drukkolni magamban, valamelyikük idézzen már elő valami rugalmatlan fizikai deformációt a másikban, legyen az akár az élettel összeegyeztethetetlen, de legalábbis valami, ami a hangképzést lehetetlenné teszi."

simán aláírásba való :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5728) 7 válasza Esmein (#5727) üzenetére


7
addikt

Te inkább próbálj már meg WoWon kívül csajozni, Esmy drága! :P

(#5729) Esmein válasza 7 (#5728) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem akarok már erre a kis időre leragadni :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5730) 7 válasza Esmein (#5729) üzenetére


7
addikt

Miért, végérvényesen beprogramozod magad a virtuális világba, s 22 éve manifesztálódott testedet végleg otthagyni tervezed?

Hogy fogsz te így megcsöcsörészni bárkit is? :D

(#5731) Esmein válasza 7 (#5730) üzenetére


Esmein
nagyúr

[link]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5732) orbano válasza Esmein (#5731) üzenetére


orbano
félisten

Át is keresztelkedsz majd Eisman-ra? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5733) SzalaiG válasza Esmein (#5731) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hova? - Hova?

:))

(#5734) fokukac válasza Esmein (#5731) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, svédország, ott vannak a csodálatos muffok :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5735) Esmein válasza fokukac (#5734) üzenetére


Esmein
nagyúr

Állítólag 80% fölött van a szőkék aránya. Nem vagyok szőkefüggő, de majd kivételt teszek ^_^

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5736) Boxer001 válasza Esmein (#5735) üzenetére


Boxer001
veterán

Miből gondolod, hogy ott lesz majd csajod? :U ( ;] )

(#5737) Esmein válasza Boxer001 (#5736) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kellafenénekcsaj :D Viszik a pénzt, meg vonzzák a bajt. Majd csajozok ha már ráérek, 70 évesen :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5738) 7 válasza fokukac (#5734) üzenetére


7
addikt

Naaaaaaaagy, szőrös muffok. Az egyikük meg is támadott, igaz? :DDD

Gyalog Galopp jó dolog. :P

[ Szerkesztve ]

(#5739) fokukac válasza 7 (#5738) üzenetére


fokukac
nagyúr

nevetni fogsz, most voltam szeptemberben egy 8 napos skandináv körúton, és basszus, annyi szép nőt még életemben nem láttam, mint ott.

komolyan, mentem az utcán, és 5 percenként éreztem azt, hogy ennél a csajnál szebbet még életemben nem láttam. aztán 5 perc múlva megint...

de sajnos meg nem támadtak. kb. 1 kilométeres a privacy areájuk arrafelé.
kedvesek, de nem közvetlenek, nem néznek rád, meg ilyenek. ha a szemükbe nézel csak úgy, tolakodásnak veszik, hihetetlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5740) Ramius válasza fokukac (#5739) üzenetére


Ramius
őstag

komolyan, mentem az utcán, és 5 percenként éreztem azt, hogy ennél a csajnál szebbet még életemben nem láttam. aztán 5 perc múlva megint...

ez mehetne aláírásba akár :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5741) SzalaiG válasza Boxer001 (#5736) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hali! Jó újra látni. Mizu? általában és nőügyileg? :)

(#5742) fokukac válasza Esmein (#5735) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem-nem, csak 50%, a többi barna.
de a barnák is szépek ;)

amúgy pedig ég és föld van a dánok és a svédek között. a dánok rondák, mint a németek, a sok brünhilda ott szaladgál, aztán átmész a hídon, és megnyílik aparadicsom...

---------------

egyébként, mint az látszik, világ életemben odavoltam a szőke kékszeműekért... de a szőkékkel még csak bajom volt az életben, mindig 1 héten belül otthagytak :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5743) Boxer001 válasza Esmein (#5737) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van, most már nyugodtan alszom el...megijedtem, hogy valami hiba került a mátrixodba. :D De nem, az idő múlik, Esmein nem változik. "Gratulálok", sok sikert. :W :D Nem általánosítgatni kéne sok embernek, hanem élni, cselekedni, tapasztalni, aztán az ilyen baromságok, hogy nők=pénzszórás, meg egyéb idiótaságok...na mindegy. :) (most esett le hová írtam én, viszlát :D)
SzalaiG
Hi!
Általában éljük az életünket, gyűjtögetünk a célra...Nőügyileg meg eljegyeztem Boxinét, ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

(#5744) SzalaiG válasza Boxer001 (#5743) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kép? Képek? :D

Nincs véletlenül Boxinénak húga? ;]

(#5745) Integra válasza Kokkantas (#5668) üzenetére


Integra
titán

pályázhatnál az évszázad lúzere címre, elképesztő..
néha az az érzésem, hogy ezt már csak azért csinálod, hogy a ph-n előadd magad..
ennyire hülye nem lehetsz, de debil vagy pancser sem..
már ne haragduj, de ez félelmetes azért valahol:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5746) Boxer001 válasza SzalaiG (#5744) üzenetére


Boxer001
veterán

Nincs.
Az sincs. Nővére van, foglalt. Bátyó is van, ha az esetleg megfelel... ;] de szintén foglalt. :D
Integra
Ezt akár én is írhattam volna. :U

(#5747) bolondember válasza Integra (#5745) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

NANA!

még csak 2008 elejét írjuk... :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5748) Sipi16 válasza bolondember (#5747) üzenetére


Sipi16
senior tag

De evvel a tököléssel az egész évi bénázását behozta... Ezek után mi jöhet még?? :Y

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5749) frame>24 válasza fokukac (#5739) üzenetére


frame>24
addikt

eeegen, erről dumáltam egyszer, (h mióta az english program beindult a PTE-n, özönlenek a diákok mindenhonnan), Svédo.-ból is sokan. A svéd nők szerencsére jönnek sörözni...hát igen nagyon szépek. És igazából egészen jó fejek, kitűnő angol tudással. Csak tényleg távolságtartóak. Egyszer, az x. sör után meg is kérdeztem Haghjoo barátukat, h mi lehet az oka, h ennyi báj van köztük? Azt mondta, a viking harcosok rabolták össze európai portyázásaik során a szebbnél-szebb nőket. I do belive him.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5750) agrarfiatal válasza fokukac (#5739) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

a dán csajok tényleg nem valami szépek (volt időm megtapasztalni), de viszont a maradék 1 % az igen jó

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.