Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5101) bandus válasza orbano (#5098) üzenetére


bandus
veterán

erre énis :) majd csendben figyelek

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5102) orbano válasza Mawyx (#5100) üzenetére


orbano
félisten

Na hámozd csak ki gyorsan nekem hogy ebben hol van ez leírva, az hogy elutasítonak KELL lenni, SZÁNT SZÁNDÉKKAL ahhoz hogy a másik teperjen? Mert ilyet én nem írtam, max beleképzeled...

"Egy férfi akkor kívánatos egy nőnek, ha megvannak benne azok a dolgok, amik az adott nőnek kellenek, viszont az illető nem teper, hanem semleges, vagy akár elutasító, akkor máris megvan ez"

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5103) Mawyx válasza orbano (#5102) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez az, ez van leírva. Egy ffi akkor kívánatos.... szó szerint ez az, te írtad be most is.
Nem értek egyet és ennyi. De úgy csajozol, ahogy akarsz. Vannak tapasztalataid társkeresés ügyben neked is, nekem is, nem találkoznak a gondolataink.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5104) tekeyagd válasza Mawyx (#5103) üzenetére


tekeyagd
tag

nincsenek sémák,nincsenek alapigazságok.
nekem például nem kell az a nő,akit taszít,ha udvarolnak neki. hogyannézazmárki... :P :((( :(

(#5105) orbano válasza Mawyx (#5103) üzenetére


orbano
félisten

Én leírtam, hogy akkor kívánatos. Azt nem írtam, hogy DIREKT el is kell utasítani ennek érdekében egy nőt. akár hogy is erőlteted ilyet nem írtam, akár jössz ilyen csúsztatásokkal, akár nem ;)

tekeyagd: kicsit túlsarkítod a dolgot. Nem ugyanaz, ha valakit taszít, ha udvarolnak neki, vagy az, hogy valaki szimplán elveszti az érdeklődését, ha valaki "kéretlenül" udvarol... Mindkettővel van/volt jelenleg dolgom, az előbbi engem sem érdekelt, de a másik iránt kifejezetten nőtt az érdeklődésem...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5106) tbs válasza orbano (#5095) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Kisfijú. Naív. :DDD
Remélem egyszer lesz egy tényleg egyenrangú kapcsolatod, ahol nem szorulsz folyamatos dominálásra, illetve képes leszel elfogadni néha az alárendelt szerepet is... ;)

(#5107) Integra válasza orbano (#5095) üzenetére


Integra
titán

ebből a példából én azért nem vonnék le messzemenő következtetéseket:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5108) EQMontoya válasza tbs (#5106) üzenetére


EQMontoya
veterán

ettől függetlenül olyan nőt még nem láttam, akinek kellett volna az a pasi, aki láthatóan akart tőle valamit. ergo mégiscsak van valami abban, amit ir, aki teper, az beszopja.

Same rules apply!

(#5109) tbs válasza EQMontoya (#5108) üzenetére


tbs
addikt

Ez hülyeség. Pl. asszonyomnak is szoktam "kelleni"... Pedig néha "teperek".

Jahogyja. Mijaza teperés..? Ha vki tesztik, megmondom neki, nem sokat szoktam szőrözni. Onnantól nála a labda.

(#5110) 7 válasza tbs (#5106) üzenetére


7
addikt

domina? ;]

Amúgy igaz, az a legjobb. :K

(#5111) EQMontoya válasza tbs (#5109) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem érted. egy kapcsolatban ez már teljesen természetes igy, ahogy leirod. csak a létrejövetele előtt nem célszerü.

Same rules apply!

(#5112) Kokkantas válasza tbs (#5109) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"tepersz"= dolgozol mint állat...
"kelleni"= péz kő a zasszonynak valamire... ;]

(#5113) Integra válasza tbs (#5109) üzenetére


Integra
titán

azért a férfi nő között igenis van egy kevés macska egér játék, vadászösztön etc..
engem pl nem nagyon érdekelnek azok a nők, akikel nem játszhatok picit, szeretem a veszélyt, a könnyű prédát hamar keresztbe lenyelem. és ilyenkor nem is érdekel már. szeretem megkeseríteni az életem, na:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5114) orbano válasza Integra (#5107) üzenetére


orbano
félisten

Nem is ebből vontam le, ez messzemenőkig a legidenemillőbb, de ezen az "elven" alapuló példa ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5115) orbano válasza tbs (#5109) üzenetére


orbano
félisten

Itt a párkapcsolat KIALAKULÁSÁRÓL van szó öreg! :P Utána persze, hogy kell teperni néha, meg kedveskedni, udvarolni. Azzal semmi gond nincsen...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5116) orbano válasza Integra (#5113) üzenetére


orbano
félisten

Báhh én legutsó buliban pont erről panaszkodtam a csajoknak, hogy alig találni ilyen nőt. A legtöbb az első-második randi után rááll a futószalagra és annyi... :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#5117) Kidus válasza orbano (#5095) üzenetére


Kidus
őstag

Valahogy ez nalam sose jott be.
Lehet bennem van a hiba :)

Assuming Control

(#5118) Tim82 válasza Integra (#5113) üzenetére


Tim82
nagyúr

pontosan ezért max. szófordulat kedvéért irigyled azokat, "akik kevéssel is beérik". :P

én is azóta kapok jeleket, amióta eldöntöttem, hogy nem fontos, hogy "teperjek" bárkiért is. (igaz, a teperést könnyen össze lehet téveszteni a sima "segíteni akarással", az meg van bennem továbbra is.) fura, mert 1. nem vagyok jó pasi, 2. nincsen nagy dumám, ami az 1. pontot kiváltaná. ehh, nem értem én a nőket. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5119) orbano válasza Kidus (#5117) üzenetére


orbano
félisten

Ezek tipikusan olyan dolgok, amiket ha egy nőnek elmondok, elsőre az a reakció, hogy ez nem így van. Exemnek egy fél éjszakai beszélgetés kellett erről a témáról, hogy megértse miről hadoválok :)
Ennek egyszerű oka van, amikor benne vagytok, csak érzések csapódnak le bennetek, okokat, főleg igaziakat nem láttok. Ez gondolom abból ered, hogy a nők inkább az érzéseikre hallgatnak, azok vezérlik őket. A férfiak jobban "mögélátnak" ezeknek a dolgoknak.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5120) orbano válasza Tim82 (#5118) üzenetére


orbano
félisten

Pedig egyszerű: egy valamire való nőnek elege van abból, hogy folyton mindenki mindenhol a nőt látja benne. Ha végre van valaki, aki nem ilyen, az egyből szimpatikus lesz nekik. Persze nem feltétlenül szeret bele, de bármilyen aspektusban könnyebben közeledik, nem veszi fel a védekező pózt, mert azt érzi, hogy semleges terepen van.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5121) Kidus válasza orbano (#5120) üzenetére


Kidus
őstag

Vagy eppen vegre jon valaki, aki a not latja benne.
Ez bonyolult, nagyon is, nem lehet ennyire leegyszerusiteni. Sem a te oldaladrol, sem az enyemrol.
Attol fugg, kinek milyen a szemelyisege, milyen tapasztalatok allnak mogotte, meg sok minden mastol is.
Nekem ez a "semleges" dolog sosem tunt oszintenek, ha valaki akar valamit, akkor arrol tudok, mert latom, erzem, es ennek megfelelo viselkedest "varok". Persze nem nyomulast, es teperest, de nem olyasvalamit, amirol tudom, hogy nem passzol a kepbe. Ettol csak olyan erzesem volt mindig, hogy a pasi bonyolult, esetleg nem tudja, mit akar, vagy csak hulye, vagy engem nez annak, akkor meg inkabb nem foglalkoztam vele kulonosebben.
De ez csak egy szelete a dolognak, mondanek meg sok mindent, ha meg tudnek osszeszedett lenni, viszont igy 9 ora melo utan ejjel 3 korul inkabb nem erolkodok :)

Assuming Control

(#5122) orbano válasza Kidus (#5121) üzenetére


orbano
félisten

Na igen, első tisztázandó dolog: én ezt a semlegességet az ismeretség legelejére értem, mondjuk az első 10 percre (persze ez helyzettől függően lehet fél nap, vagy 3 nap is). Nyilván utána teljesen természetes dolog, hogy a nő esetleg szimpátiát vált ki a férfiból és viszont. Utána valóban az érvényesül, amit Te is mondasz, minden nő másfajta teperést/lexarást/titokzatosságot/akármit igényel. Ennek kiderítése, "bekalibrálása" szokott a randizgatás legizgalmasabb része lenni :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5123) Integra válasza Tim82 (#5118) üzenetére


Integra
titán

majd akkor fogsz kurva nagyot szívni mikor rájössz hogy akibe épp beleakadtál és csak egy újabb prédának indult a dolog, kezded valóban megszeretni és kezd tényleg komoly szerepet betölteni az életedben és elkezdesz olyan marhaságokon gondolkodni, hogy közös jövő, esetleg még több is.. 95% hogy zakó lesz onnantól:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5124) Integra válasza orbano (#5120) üzenetére


Integra
titán

megmondom őszintén én ebben nem igazán hiszek.
én megmondom kerek perec egy idő után, hogy figyelj, én nőként tekintek rád, érdekelsz, kíváncsi vagyok rád, szeretnélek megismerni. ha kölcsönösen ez a helyzet, akkor talán érdemes továbblépni és meglátni mi van. ha nem, akkor viszont ne bájcsevegjünk, mert én úgysem tudok. ennyi. akkor menni kell tovább.
nem fogok barátkozni olyannal és csak azért mert ez a módi. az a csaj amelyiknek meg barátkozni kell először úgy hogy nem a nőt látom benne, az mehet a levesbe azonnal. hülyét nem csinálok magamból és a felesleges körökhöz is öreg vagyok már és utálom ha egy nő kéretteti magát

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5125) elmoraan (r) válasza orbano (#5120) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én igazán keményen küzdöttem magammal, hogy ne szóljak be (na jó, azért nem annyira keményen ;) ), de elszakadt a cérnám, és megkérdem: nem unod még a method szajkózását? (No offense, csak kicsit egyhangú...)
Ami meg magát a kérdést illeti, egy valamire való nő (?) nem dől be annak, ha odamész hozzá, és a tudtára adod, hogy nem érdeklődsz iránta... Vagy ha egy ideig hajlandó is belemenni a játékba, akkor a LMR-t egy .357-es Magnum hathatós segítségével fejezi ki... ;] (Enyhe költői túlzásra ragadtattam magam, bocs. Remélem azért a lényeg átment.)
Arról nem is szólva, hogy mekkora hülyeség már az, hogy "elege van abból, hogy folyton mindenki mindenhol a nőt látja benne". Már bocsánat, de egy nőben mi mást lehetne látni? Elefántot? Kékes rétihéját? Elölcsíkos-hátulpöttyös mélytengeri hüntyümpüntyümöt?
Per definitionem a nő az nő. Ha ez saját magának sem tetszik, akkor onnantól nem valamirevaló nő. Esetleg egy zavarodott nőstény. Nem csoda, ha értelmes közeledésre bezárkózik, a trükköknek meg bedől. Nálam a valamirevaló nő fordítva működik. Punktum, dixi.

Hopp, 5124: Integra, a sárkányok ezennel két polccal feljebb kerültek a szekrényemben. :K :R

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5126) orbano válasza Integra (#5124) üzenetére


orbano
félisten

mondom, én nagyon az elejéről beszélek. utána meg már ízlés dolga. de te sem azzal kezded a bemutatkozást a nőnéál, hogy szia szép a szemed, vagy nem hívogatod napojában 3x randira, ha már egyszer megmondta, hogy nem ér rá.
az a baj hogy teljesen másról beszélünk. ha már egyszer van valami, persze akkor a f***om sem vergődik, hogy akkor akar, vagy nem akar (bár ha "okosan" csinálja a csaj, akkor bele lehet habarodni rendesen). mondjuk pont ez a lényeg ezekkel a dolgokkal: ha nem vágod le, hogy direkt csinálja (esetek többségében nem), és mellé elég kívánatos is az illető, akkor bele lehet gajdulni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5127) orbano válasza elmoraan (r) (#5125) üzenetére


orbano
félisten

Ennek semmi köze a methodhoz, már megbocsáss. Ha köze lenne hozzá, értelmesebben le tudnám írni, de egyszerűen csak a szerény, nőügyek terén szerzett tapasztalataimat próbálom szavakba önteni.

"elege van abból, hogy folyton mindenki mindenhol a nőt látja benne" - ezt speciel az elmúlt héten két lánytól is hallottam, az egyik a barátnőm... egy nőben pedig lehet látni pl. embert. belső értékeket. de nem a "parfümjének az illatát", vagy a "veszedelmes tekintetét", amilyen szarságokkal a hapik java része fűzni próbálja a csajokat...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5128) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Szerintem orbano arra gondol, amikor valaki a tipikus "elkeseredetten barátnőt akarok mostmár fogni" arckifejezéssel megy oda egy nőhöz. Ez valóban gáz és taszító.

(#5129) VargaI


VargaI
senior tag

Elég érdekes, hogy mindenki olyan kicsit megmondomafrankót szemüvegen keresztül olvasgatja itt a másik tapasztalatait.

A direkt megközelítés manapság szerintem sem jön be. Orbano féle módszerrel az LCSB simán elkerülhető. Persze ez nem azt jelenti, hogy megkapod a sült galambot tálcán kínálva. Amúgy is ahogy írták mindenki más, nem beszélve arról, hogy vki a 20-s évek elején járó bulizunk, nőzünk korszakból ír, valaki meg már diplomás dolgozó ember vagyok és értelmes normális prákapcsolatot keresgélekből ír. Össze sem hasonlítható a kettő, de vicces hogy feszülnek egymásnak az érvek mégis :DDD.
De legalább pörög a topic kicsit a saját témájában is :).

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5130) orbano válasza VargaI (#5129) üzenetére


orbano
félisten

azért azt hozzátenném, hogy én nem módszerről beszéltem, csak egy jelenségről :U Cloud_s pepitában jól összefoglalta ezt.

Egy kicsit amőgy kevered a dolgokat. ennek tényleg semmi köze a methodhoz, a direkt/indirekt megközelítés már megint más téma. És régen sem volt szimpi egy nőnek, ha egy pasin már az első pillanattól kezdve látszott, hogy mit is akar...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5131) VargaI válasza orbano (#5130) üzenetére


VargaI
senior tag

Hánémá', nem ezt beszéltük meg...belémkötsz? ;] Edzésen számolunk...:P

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5132) orbano válasza VargaI (#5131) üzenetére


orbano
félisten

Este megverhetsz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5133) VargaI válasza orbano (#5130) üzenetére


VargaI
senior tag

Amúgy direkt megközelítést az egész dologhoz való hozzállásban értettem, nem a "célszemély" megközelítésére vonatkozó módszerek közül a "direkt aproach"-ot.
Össességében a bejön nekem és ennek a teljese egészében való kommunikációjára vonatkozóan használtam most a "direkt megközelítést", mint stílusbeli hozzáállásra levetítve.
Na, talán most sikerült megfogalmazni amit akartam és félreértésre adott okot.

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5134) elmoraan (r) válasza orbano (#5127) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Tényleg nincs? Akkor csak én lettem rá túlérzékeny. Amúgy megbocsátok. ;) (Remélem te is.)
Egyébként biztos én éltem sokat vidéken, és emiatt nem fejlődött ki az agyam, de az az érzésem, hogy te és én az általunk leírt szavak alatt mintha nem egészen ugyanazt értenénk.
Felénk a "nőt látnak benne" kifejezés nem egyenértékű az általad is említett "veszedelmes tekintetes" közeledéssel. Erre inkább a "guminőt látnak benne" lenne a helyesebb. :U Ha valakiben tényleg nőt látnak, akkor az inkább megtisztelőnek minősül. Itt lehet a félreértés forrása.
Aki meg ez utóbbira is sértődéssel válaszol, hát istenem, majd csak talál magának valakit, aki úgy közeledik hozzá, hogy távolodik tőle. :DDD Vagy úgy tesz. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5135) frame>24


frame>24
addikt

kontra 5124 és 5125 (főleg)
ez valóban szép, h megmondjátok neki, h nőként tekintetek rá, és randi/mélyebb( ;] ) megismerés czéljából keresitek a társaságát. (igen, érzem a mondanivalót: az öreg, tapasztalt bika már csak nyög egyet, s a tehenek összeszaladnak, aki nem, az pedig beteg tehén...)Csak, pl. Integra postjában is ottvót a kulcs-kifejezés "egy idő után..." - ja, feltehetőleg, mikor már látod, h lehet, mikor már legalább 1-2 biztos szimpátia-vissazjelzés jött. Hát, igy naná, hogy könnyü ezt meglépni, erre mindenki képes. És itt a röhej, mert ezt nézi félre a többség.
Nap-mint-nap kezdem látni a valós életben, valódi nők között, h a dolog sajnos ilyen rútul egyszerü: a férfiak nagy piacán romlott húsként indul, aki egyből túl kedves és túl egyértelmü. Ez alól az a kivétel, mikor valaki olyannal kezdünk, aki titkon eleve nagyon érdeklődő irántunk.
Egyéb estekben megy a gaming, mindenki részéről, --->csak tudat alatt és csöndben, ezért hulla mindegy, h nevén nevezzük-e vagy "szajkózzuk"-e. Fájdalmas élmény nekem is, de ezt látom.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5136) frame>24


frame>24
addikt

érdekes látni, a method topikban való elhintése után hogy megváltoztak a "táborok" - röhej. Ugyanaz a tömegpszichózis, amit Interga emlitett (jóval) korábban :C

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5137) tildy válasza elmoraan (r) (#5125) üzenetére


tildy
nagyúr

Már bocsánat, de egy nőben mi mást lehetne látni?

Embert, barátot, beszélgetőpartnert, stb. Mitöbb igen kellemetlen, ha ez ember azt látja az akivel beszélget az másra fókuszál:U

Én se nagyon kedvelem ha mindig "nőként" kezelnek. Igaz én el vagyok b.szva;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5138) orbano válasza elmoraan (r) (#5134) üzenetére


orbano
félisten

na akkor tisztázzuk: nőt lát benne = az ismerkedés során az illető nőiességét helyezi előtérbe, vagyis párkapcsolat kialakítására törelszik. Ezzel önmagában nincs is baj. Az ütemezéssel van a baj, ha valaki ezzel KEZDI az ismerkedést...

Egyébként érdekes dolog ez: ott vagy valahol, kinéztél egy lányt, szimpatikusak vagytok egymásnak, pár pillantás erejéig szemeztek, vagy akár egymásra mosolyogtok. Fogod odamész. Te is tudod, hogy bejössz neki, ő is tudja, hogy tetszik neked, mégis, ha azzal kezded, hogy "Szia, láttalak odaát és húdeeszméletlenül szépek a szemeid", vagy "Kedves lánynak tűnsz", vagy bármivel, ami arra utal, hogy te most föl akarod szedni (most akár komoyl vagy alkalmi kapcsolatról van szó), el fog utasítani (hacsak nem valami nagyon eredeti formában tálalod ezt). Ellenben ha odamész és valami hétköznapi, de odaillő témával indítasz, pikk-pakk összeismerkedtek.

régen rengeteged szívtam ezzel, mert nem értettem, hogy ha fél órája bámul engem a csaj, és szinte hív a szemeivel, akkor miért utasít el kőkeményen, ha odemegyek, és egyértelműen kifejtem neki a szimpátiámat, vagy túlzott érdeklődést mutatok iránta, mint nő... később kirpóbáltam, hogy ugyanezekben a helyzetekben valami normálisabb témáva indítsak, esetleg valami figyelmesebb kérdéssel, máris azon kaptam magam, hogy megragadtam az illető hölgy figyelmét.

És szerintem ez annyira, de annyira "típushiba" a férfiak jó részénél, hogy borzasztó...

5135-ben közben leíródott ugyanez, csak kevésbé kifejtve...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5139) orbano válasza frame>24 (#5136) üzenetére


orbano
félisten

ezt kifejtenéd? nem értem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5140) Integra válasza tildy (#5137) üzenetére


Integra
titán

na elárulom akkor neked mi a kapcsolatok alapja, illetve mi határozza meg alapvetően azt, hogy mi lesz egy kapcsolat, milyen irányt vesz férfi és nő között.

hogy a férfi meg akarja e dugni a nőt vagy sem, mert ez a természetünk, illetve fordítva.ha megakarja, akkor nem lesz barátság soha igazán, ha meg nem, akkor sanszos, hogy lehet.

alapvető farkastörvény, amióta létezünk, így működünk.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5141) Tim82 válasza Integra (#5123) üzenetére


Tim82
nagyúr

szerintem nagyon félre vagyok értve. :DDD

nem vagyok "vadász" alkat, nem tekintem a nőket "prédának". elfelejted, hogy már egyszer-kétszer fejemre olvastad, hogy "lúzer romantikus" alkat vagyok. vagy valami olyasmi. ;)

csak épp most nem foglalkozom a női témával annyit, mint életem folyamán korábban. :)

közös jövő?... nővel tervezni? normális vagy?!? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5142) Integra válasza Tim82 (#5141) üzenetére


Integra
titán

ez tudat alatt működik így mindenkinél, egyáltalán nem tudatos.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5143) CallaoW


CallaoW
tag

Érdekes témát feszegettek ezzel a nőhóditásos érvelésekkel.
Amennyire emlékszem jópárezer év óta nem találtuk meg a tökéletes receptet. :))
Már nem tudom ki írta,de igazat adok neki,hogy egy 20 as évei elején illetve végén járó férfi is más és más elvárások és észrevételek alapján csajozik.
Az írásaitok alapján ebben a fórumban a törzstagok nagyjából 60:40 %arányban az "idősebbek" felé billen a mérleg.

Kicsit más:Ez a method,meg egyéb csajozási "tananyag"' inkább csak abban segít,hogy jobban kiemeli azt,amit valószinűleg te is észreveszel a való életben.
Nem mondok újat azzal,hogy nagy átlagban aki mer az nyer érvényesül.
A nagy számok törvénye alapján minnél több nőnél próbálkozol,annál magabiztosabbá válsz és annál könnyebben tudod befolyásolni a kapcsolat létrejöttét.
A gond igazából akkor kezdödik,amikor túlzottan leragadsz egy leányzónál és minden figyelmedet neki áldozod.(Jelen esetben nem összekeverendő a párkapcsolattal)

Szerintem tökéletes módszer nincs és nem is lesz,bár ahogy a jelenlegi kamaszokat elnézem lassan az lesz a trendi,hogy a csaj szed fel téged.

Nekem speciel ez nem annyira jön be. :F

(#5144) tildy válasza Integra (#5140) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom , hogy igaz-e. Van pár olyan férfi ismerősöm, akiről tudom, hogy... Mégis nagyon nagyon jó barátok vagyunk.
Igaz egyikük se akarna hosszútávú kapcsolatot velem. :U
De azt hiszem az esetek nagy többségében igaz amit mondasz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5145) Kokkantas válasza fokukac (#5041) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ha össze-vissza törném magam akkor sem lenne semmi esélye, h legyen valami azzal a csajjal. Kár érte...

(#5146) Mawyx válasza Kokkantas (#5145) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ismerős helyzet :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5147) VargaI


VargaI
senior tag

Egy sztereotípiával kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre, mert ezügyben még különösebb tapasztalatom nem volt.
Nekem furának tűnne nálam magasabb csajjal járni (viszont még nem próbáltam), így kiváncsi vagyok itt hogyan vélekedtek erről, ha esetleg felvetődött ez a téma a női ismerősök közt vagy jártatok-e már hasonló cipőben.
Kezdem úgyérezni hogy egy nálam kb 5-10 cm-rel magasabb szőke csaj kinézett magának...és kifejezetten furcsállom a dolgot, néha közben erős kisebbségi érzetem támad mellette ;].

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5148) Integra válasza VargaI (#5147) üzenetére


Integra
titán

nekem is volt ilyen egyszer, nekem is szőke hölgy volt és ráadásul 6 évvel idősebb volt nálam, mit is mondjak, engem nem érdekelt ki mit gondolt, nekem dagadt a májam:DDD
igaz nálunk annyira nem volt nagy a különbség, én vagyok 178 körül, ő meg 180 körül, de magassarkúban nyomta mindig, úgyhogy.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5149) tildy válasza VargaI (#5147) üzenetére


tildy
nagyúr

Jártam (3 évet...). Ki nem állhattam a helyzetet, soha többet.

Ennek ellenére van akit nem zavar. :U Engem nagyon zavart. Görnyedtem is mellette, hátamnak se tett túl jót.

Jajj integra:D
Másik oldalon jártam ilyen cipőben, na. Hogy pasi volt alacsonyabb. Kb. 5-7 centivel.

Na csendben maradtam volna, bölcsebb maradtam volna. Én magára a helyzetre értettem a dolgot, hogy milyen , amikor a nő a magasabb. PErsze a nő oldaláról:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5150) Integra válasza tildy (#5149) üzenetére


Integra
titán

3 évet jártál egy nálad magasabb csajjal?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.