Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6251) fastervótam válasza fokukac (#6238) üzenetére


fastervótam
tag

:C milyen igaz.

(#6252) SQX_Barto válasza Mawyx (#6248) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nézd meg az ilyen idős nőket. Boldogok? Általában nem. (Legalábbis a körülöttem élő csomó 35ösök se, sőt válás is lesz a bunkózásból, az állandó b@sztatásból,hogy nagy a hasad, fogyózzá már, pedig nemigen van rá szüksége az illetőnek) Sose kapnak kedvességet, akinek a férje tényleg csak sört vedel, nem vesz neki virágot a szülinapjára se, nem dicséri meg, hogy de szép vagy drágám... mind elkeseredettek.
Több kedvesség, törődés kellene neki, de sztem bennük van kicsit az is, hogy minden fiatal csitriben ellenséget látnak és, hogy a párjuknak biztos jobban tetszene.

Igenis jólesik a kedvesség, holott hazugság, mert Britni Spears vagy Richard Gere, akik tényleg jól néznek ki (csak példa) és legszívesebben a férj neki mondaná, hogy jól nézel ki szivi...

Szerintem ha szeretsz egy csajt, akkor ő igazán szép számodra, egyrészt valószínűleg általad rondának talált csajjal talán nem jönnél össze, másrészt az érzelmek még szebbé tesznek egy csajt.
Sosem volt modell barátnőm, mégis minden barátnőmet gyönyörűnek találatam valamiért és nem csak hazugság volt, mikor ezt mondtam nekik.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6253) fastervótam válasza fokukac (#6240) üzenetére


fastervótam
tag

Verbálisan, ha mondjuk megkérdezel egy nőt, soha, semelyik nem mondja azt, hogy ő egy olyan fickót akar, amelyik mondjuk izgalmas, de megcsalja néha néha. A tapasztalat viszont azt mutatja, hogy elsősorban a sárm a fontos, a vonzerő, minden más ezután jön.

Egy nő mindig azt mondja, hogy őszinteséget vár el, de az igazán őszinte kritikákra a legtöbb megsértődik. Szóval egy dolog, hogy mit mondanak, meg egy másik dolog, hogy te is látod, hogyan reagálnak dolgokra. És bizony ez két különböző halmaz, aminek ugyan van metszete, de messze nem azonosak.

Régebben, boldog csikó koromban eljátszottam azt, hogy egy héten belül 4 lánnyal találkoztam, méghozzá ugyanarra a helyszínre, és mindegyiknek ugyanazt a szöveget nyomtam, és mindegik elolvadt tőle (te olyan más vagy, szépek a szemeid, és hasonló közhelyes dolgok), a smaciig mindegyikkel eljutottam. És a 3-4.-nél már magamban röhögtem.

[ Szerkesztve ]

(#6254) tildy válasza Mawyx (#6248) üzenetére


tildy
nagyúr

nem vesz neki virágot a szülinapjára se, nem dicséri meg, hogy de szép vagy drágám...
Mi van ha tényleg nem az? Pátyolgassuk a lelküket , hogy de igen jól nézel ki, blablabla?
Nane.
Mondjuk meg, ha valami jó, de ne takarjuk el a hibát. attól nem fog az emebr fejlődni.

Én pont azt szerettem pl. apámban vagy páromban, hogy igenis meg tudták mondani, mi előnyös mi nem. Nem voltak kisstílű női játszmák, hogy "jajj persze , hogy jól nézel ki benne", hanem volt a kőkemény igazság.
hogy , hogy nem, azoka ruhák, amik így lettek vásárolva évek múltán is a szívesen hordott ruháim közé tartoztak.

Így fogod gondolni 50évesen is?
Nem tudom, hogy fogom gondolni 50 évesen. Ha megérem azt a kort, akkor majd bejelentkezek és elmondom, akkor hogyan gondolom, és hogyan élem meg ;)

Nézd meg az ilyen idős nőket. Boldogok? Általában nem.
Így van. De erről ki tehet? Oké, egyrészről ott van a zsák a foltját effektus, bevallom, ez nálam is bejátszik.
De ott van az is, hogy kényelems ellébecolni a nagy katvaszban, mint tenni valamit az ember boldogságáért. Meg kel próbálni először a kapcsolatot rendbeszedni , ha szétcsúszott, de ha nagyon nem megy... Akkor nem kell erőltetni. El kell fogadni, hogy ez van , és keresni hozzánk jobban passzoló embert.

Jólesik a kedvesség, ha őszinte. Én ezt vallom.

Fasternek meg igaza van .Szerintem . :B :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6255) elmoraan (r) válasza fastervótam (#6251) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ja, milyen igaz... Pl. ha csalod az asszonyt, és azt mondod neki, hogy nem, akkor boldog, mert (eléggé el nem ítélhető módon) azt akarja hallani. :(((

"They call it the balance. I call it hypocritical bullshit."

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#6256) fokukac válasza fastervótam (#6250) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez kb. olyan, mint amikor a "Bryan élete" filmben elhangzik a vezértől a mondat "Ti mind egyéniségek vagytok!" "Igen, mi mind egyéniségek vagyunk" - mondják egyszerre ugyanazt, egy embert kivéve. :)

először is : Brian. pontosabban : Bjájen. :DDD

másodszor :

"Ti mind egyéniségek vagytok!"
- "Igen, mi mind egyéniségek vagyunk"

kis alak jelentkezik :
-ÖÖÖ, én nem.

(...)

Menjetek a picsába!
-De Mester, hogy menjünk?
-Hát csak úgy egyszerűen, menjetek!

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6257) Mawyx válasza tildy (#6254) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor minek kellett elvenni? Azért,hogy most 15év házasság után válás legyen és cuccoljanak a gyerekekkel? Ki tűri ezt egy életen át? Te tűrjed csak az őszinte bunkózást, ha erre vágysz, bőven vannak srácok, akik megadják. Mindenki mástól boldog.
És csak azt remélem,h ogy az idejáró srácok nem nyalják be ezeket a baromságokat és megtalálják a párjukat.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6258) fastervótam válasza fokukac (#6256) üzenetére


fastervótam
tag

Bocs, az idézet nem pontos, a filmet nagyon rég láttam. Csak próbáltam rávilágítani egy példával, hogy sokszor a kimondott szó és a viselkedés közt diszkrepancia van.

(#6259) tildy válasza SQX_Barto (#6246) üzenetére


tildy
nagyúr

Ehhez nem kell megnézni, elmondom én magamtól is:
mert nem vagyok igazán nő, nagyon sok oylan vonás van bennem ,ami abszolúte nm jellemző a nőkre, mitöbb igen soktipikusan női viselkedésmintát nem is vagyok hajlandó felvenni.
Hogy ez jó-e? Nem hinném.

Vannak nőies nők. Sok hagyományosan megszokott formula (pl. örül a bóknak, a virágnak satöbbi) érvényes rájuk. Ez jó. Viszont néhány dolguktól (cukormázas jellegű felszínes beszélgetés) én pl. agybajt kapok.
PEdig leeht ők viselkednek igazán nőként:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6260) tildy válasza Mawyx (#6257) üzenetére


tildy
nagyúr

Ki beszélt őszinte bunkózásról? Én nem:U
Szerinted bunkóság megmondani az asszonynak vagy a férfinak, ha valamiben sz.rul néz ki? Ha hülyeséget cisnált?

Szerintem ez nem az. A bunkózás az, ha ezt bunkó módon juttatjuk kifejezésre. De az, hogy megmondjuk, még történhet normális úton , megfogalmazásban is:U

Mondhatni a kritika akár lehet építő is:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6261) Wolverine válasza Mawyx (#6257) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, az "idejáró srácok" a saját baromságaik után mennek :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6262) Mawyx válasza Wolverine (#6261) üzenetére


Mawyx
senior tag

Meg is van az eredménye, nem győzzük olvasni :D

Fogy a Baileys, ezzel arányosan nő a nyugalom :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6263) Sipi16 válasza Mawyx (#6262) üzenetére


Sipi16
senior tag

Valamin lehet legalább nevetni... Kíváncsi vagyok Koki mikor talál új "áldozatot".

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6264) elmoraan (r) válasza Wolverine (#6261) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nyugi, ahogy én tapasztalom, a világ majdnem összes "sráca" a saját baromságai után megy. A többi a farka után, vagy majmol valakit. :P :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#6265) Majstor válasza tildy (#6237) üzenetére


Majstor
senior tag

pontosan...100%-ik egyetértek Veled :R

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6266) ironka


ironka
csendes tag

sziasztok!

Spanyolul tudó embert kerenék egy sms lefordításához....
köszi

iron

(#6267) Majstor válasza fastervótam (#6250) üzenetére


Majstor
senior tag

"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő." > Az élet nem Film illetve Színház... aki színészkedik és úgy éli mindenapját, becsap mindenkit és így sajátmagát is.
"…nem lehet nem észrevenni azt a jelenséget, hogy bizonyos férfitípusra ragadnak a nők, bizonyos típuson meg keresztülnéznek…Nem elmélet ez, ez a gyakorlat." > Igen, igazad van, ez tény és egyben tipikus „Pavlov kutyája”, DE azért figyeld pl. azt a tényt is, hogy mennyi házasságtörés és tönkre ment élet (szülő/gyermek) van...sajnos látom nap mint nap.
Most nem "csajozásról" beszélek, hanem Nő és Férfi közti kapcsolatról.
"Brian Élete" és Igen "Ti mind egyéniségek vagytok!" - egyébként hatalmas film :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6268) ironka válasza ironka (#6266) üzenetére


ironka
csendes tag

köszi megoldottam

(#6269) Tim82 válasza elmoraan (r) (#6264) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te ne szidd a varázsvesszőt/botkormányt... :P

Emberek, ma csak én melóztam? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6270) tildy válasza Tim82 (#6269) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod van aki tud többfelé is figyelni...
Egy könyv hatására ma a programozásnál lényegesebb dolog volt za elmélkedés.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6271) Tim82 válasza tildy (#6270) üzenetére


Tim82
nagyúr

ez nem több felé figyelés, ez naplopás, nem kell szépíteni. :P ;)

előre is mondom, ha komolyan veszel, megsértődöm. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6272) Ramius válasza Tim82 (#6269) üzenetére


Ramius
őstag

Emberek, ma csak én melóztam?

:K

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#6273) Kokkantas válasza I_Am (#6224) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Elvek vs érzelmek. Elveket nem szokásom feladni...

orbano: Nem biztos, hogy kihasználnám a helyzetet, ha lenne olyan helyzet. Megmondta, hogy velem soha nem feküdne le. Mondtam, hogy soha ne mondja, hogy soha.

Tildy: Kösz.

(#6274) Flow válasza frame>24 (#6234) üzenetére


Flow
senior tag

Hoztam egy döntést, és most roskadozok a súlya alatt.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6275) SzalaiG válasza I_Am (#6224) üzenetére


SzalaiG
addikt

De ez csak akkor működik, ha kölcsönösek az érzelmek! :U

(#6276) Kidus válasza Kokkantas (#6273) üzenetére


Kidus
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy baromsag.
Ilyen nincs, hogy te egy haverodra valo tekintettel nem probalsz megszerezni egy not, akivel egyszer o egyutt volt.
Eloszor is, mar nincs vele. Tehat rajta mar nem segit, hogy te beken hagyod, majd akkor lesz mase.
Masodsorban, ettol nem leszel kevesbe a haverja, egyszeruen nem is ertettem ezt sosem. Nem is fogom. Kommunikalni kell. Meg kell neki mondani, hogy sajnalatos modon bejon az excsaja, es neked o kell, nem lehet mit tenni.
Harmadreszt pedig, ha neked a haverodon jar az eszed, akkor nem kell a no igazan. Ha kene, szarnal ra, hogy engedelyezi-e a haverod, vagy hogy egyaltalan mit akar, az erzelmek ellen nem lehet kuzdeni. Pontosabban lehet, csak nem erdemes. Ugyis gyoznek.
Azert az elegge vilagos dolog, hogy az erzelmeit senki nem tudja iranyitani.

Persze....matol nem is akarom ot. Nem is tetszik. Mert az elvek szebbek, mint o. Hja :)

De hogy pontosak legyunk, itt nem is arrol van szo, hogy te nem akarod, hanem arrol, hogy o nem akarja, te pedig felemelt fejjel kiszallsz a balhebol az "exnore nem lovunk" poennal. Kozben meg milyen jo lenne, ha megis az elveiden kene gondolkodni ahelyett, hogy miert nem....
Ennek fenyeben el is veszti az ertelmet a fenti kis iromanyom az elvekrol, mivel itt errol szo sincs szerintem ( bar neha tevedek :U ), viszont en most mar ezt a postot azeris elkuldom :D

Assuming Control

(#6277) orbano válasza SzalaiG (#6275) üzenetére


orbano
félisten

Köszönjük az információt, erre senki nem gondolt :U

Kidus: orulok, hogy nem csak en latom kifogasnak az egeszet :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#6278) Sipi16 válasza orbano (#6277) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezt mindenki így látja. Szerintem már Koki is belátta...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6279) I_Am válasza Kidus (#6276) üzenetére


I_Am
veterán

Húdejól beleláttál a dolgokba.

5-ös :C

Makka hogy van? Szétkapták már a lakást cicóval? :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6280) Dassler válasza Tim82 (#6269) üzenetére


Dassler
őstag

Szigorúan csak annyit, amennyiért fizetgetnek :C azaz napi egy órát. Inkább csinálom azt, amiből pénz is van és/vagy kedvtelésből csinálom. Momentán. Persze arra törekszik az ember, hogy a kettő fedje egymást :)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6281) lorcsi


lorcsi
veterán

valami jó progit nem tudtok így télre?
ezeket a kávézós-teázós-forrócsokizós beülős helyeket eléggé unjuk. Sétálgatni kinn hideg van vagy esik is, korcsolyázni nem tudunk és nem szeretünk. Moziba nem láttam jó filmet.
a billiárd jött még szóba, de azt sem lehet egész este csinálni
egyéb ötletet ?

(#6282) I_Am válasza lorcsi (#6281) üzenetére


I_Am
veterán

Kimozdulós hétvége a hegyekbe? Kis faház, kandallóval, forralt borral és bárnyábőrrel? :) Délutáni, kora esti séta az erdőben....

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6283) rauschie válasza tildy (#6254) üzenetére


rauschie
senior tag

a kedvesség szvsz nem őszinteség kérdése.

nem kell egy bókhoz hazudni.

mod: lorcsi: öszzebújós ablakonkinézés voltmár?
(lehet h ez csak az én mániám :B )

[ Szerkesztve ]

(#6284) orbano válasza lorcsi (#6281) üzenetére


orbano
félisten

filmezés/hempregés otthon ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6285) Kokkantas válasza Kidus (#6276) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Akarat a lényeg mindenben. Mindent lelehet győzni, csak nagy akaraterő kell hozzá. Még az érzéseket is.
Az meg, hogy nekem nem tetszik a házinyúlas téma azaz én bajom... Ilyen vagyok, el kell fogadni. Én nem tartom normálisnak azt a dolgot.

lorcsi: Warcraft 3, WOW ;]

[ Szerkesztve ]

(#6286) I_Am válasza Kokkantas (#6285) üzenetére


I_Am
veterán

Te az érzelmeket sem tartod normálisnak ember! :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6287) rauschie válasza Kokkantas (#6273) üzenetére


rauschie
senior tag

pusztán elméleti kérdés: ha lenne lehetőség meg tudnád még ragadni egyáltalán? :F

(#6288) Kokkantas válasza rauschie (#6287) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mire lenne lehetőségen? Arra, hogy akármelyik haverom exével legyen nekem valamim? Azt nem ragadnám meg. De már azt is nagyon nehezen, ha csak úgy simán lenne lehetőségem barátnőre. Ugyanis nem tudnék megbízni benne.

Miért van az, hogyha megmondom valakinek, hogy mekkora köcsög volt velem szemben akkor az a személy felháborodik? :F

(#6289) Niquis válasza Kokkantas (#6288) üzenetére


Niquis
aktív tag

"Miért van az, hogyha megmondom valakinek, hogy mekkora köcsög volt velem szemben akkor az a személy felháborodik?"

Elsősorban ego. Aztán tartás. Gondold már el, valaki odaáll eléd, és benyögi ezt. Mit csinálsz? Ne mondd, hogy azt hebeged, hogy"hát igen, öö izé öö tényleg ööö bocs". Tálalástól is függ, rosszul előadva nincs az az ember, aki megpróbálja belátni. Ha jól, nem sértően adod elő, és mégis felháborodik, akkor az ego felelt.

Másrészt az érzelmeket le lehet gyakni, csak nem érdemes. Próbáltam én is. Olyan nincs, hogy ezek külön kapcsolgatható modulok, hanem együtt működnek jól.
Manapság meg inkább élesztgetni kell őket, mert a napi rutinban elszürkülnek, felőrlődnek.

[ Szerkesztve ]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#6290) Sárpac válasza Niquis (#6289) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Másrészt az érzelmeket le lehet gyakni, csak nem érdemes. Próbáltam én is.
Manapság meg inkább élesztgetni kell őket, mert a napi rutinban elszürkülnek, felőrlődnek."

De nem ám nem szabad az érzelmeket tudatosan elnyomni, mert gátlások lesznek belőle, amik a kétségeket és az előítéleteket táplálják, az pedig nem jó!:)
Lehet egy storynak ua. az eleje, de a végét csak akkor tudjuk meg ha végigcsináljuk!:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6291) Kokkantas válasza Niquis (#6289) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

De akkor is az ego, ha tudja, hogy igazam van?

(#6292) Wolverine válasza Kokkantas (#6291) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze. Attól, hogy igazad van, még védi magát az illető :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6293) Dassler válasza Kokkantas (#6285) üzenetére


Dassler
őstag

"Csak a Puffin lekvár ad neked erőt, és minden legyűrő akaratot!" :DDD
rlég romi program egy jó kis WoW így a téli estéken ;] mi kicsit másképp ütjük el az időt :U

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6294) Dassler válasza lorcsi (#6281) üzenetére


Dassler
őstag

Hát elsősorban a társaságon a hangsúly szvsz, amúgy meg ezer dolog: teke, biliárd, közös dvd-zés stb. meg a kevésbé publikus dolgok :) amúgy pl korizni én se/mi se tudunk, de azért jól elökörködünk azzal is, snowboard detto, nem a sportértéke miatt szeressem :)) a Glühwein és a Gertknüdel miatt viszont annál inkább ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6295) Sipi16 válasza Dassler (#6293) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerinted miért nincs nője??? Inkább WoW... Tudod az nem beszél vissza... :DD :DDD :DD :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6296) Dassler válasza Sipi16 (#6295) üzenetére


Dassler
őstag

Hát nemtom, nekem néha a vindózal több nyűgöm van, mint a bnőmmel :DD Mondjuk a leányzón nem fut a WoW - amúgy se játszok vele -, viszont azért tud oylat is, amit a gép nem ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6297) SzalaiG válasza orbano (#6277) üzenetére


SzalaiG
addikt

De! Kidus! Tökéletesen megfogalmazta, h ha szerelmes lenne akkor nem érdekelné, h ki-merre-hány-méter...

(#6298) Tim82 válasza Dassler (#6296) üzenetére


Tim82
nagyúr

ez lehet, hogy a Te hiányosságod. egy jó kis kiberszexhez a gépeddel hiányzik a tartozékaid közül a műfü... akarom mondani a natural born USB-csatlakozó... ;] :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6299) Dassler válasza Tim82 (#6298) üzenetére


Dassler
őstag

Hát igen, úgy látszik, nem haladok eléggé a korral. Létezik ennek az USB-s kütyünek negatívja/ellendarabja is? ;]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6300) Tim82 válasza Dassler (#6299) üzenetére


Tim82
nagyúr

ja, ja, natural born USB-kapura gondolsz... onnan kapnád a tápellátást... :DDD meg mondjuk a "felhasználói élmény fokozását", hogy beszéljünk virágnyelven... ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.