Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) 7 válasza Cs.Orsolya (#13300) üzenetére


7
addikt

A szavak általi inspiráció is a múzsaság egy formája? :P
(ihletnek azért nem nevezném ;])

[ Szerkesztve ]

(#13302) Cs.Orsolya válasza 7 (#13301) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az inspiráció alapvetően benyomás. Az ihlet alapvetően sugallat.
De az eredti jelentéstől már eltért a köznapi használata a magyarban.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13303) fokukac válasza Cs.Orsolya (#13213) üzenetére


fokukac
nagyúr

pálinkás szépjóreggelt!

erről már megint egy bizonyos jelenet jut eszembe a shopstopból... :)

továbbá:

:)

szerk : megvan magyarul is... :B

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13304) orbano válasza d_Gabesz007 (#13260) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ha nem ismered elégg, nem is tudod eléggé meglepni. vidd el teázni. nem hinném, hogy a fórumban lehetne ötletet kérni arra, hogy meglepj valakit...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13305) orbano válasza fokukac (#13303) üzenetére


orbano
félisten

jéé a magyarból kihagyták amikor a srác visszakérdez, hogy egymás után csinálta-e... pff...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13306) Cs.Orsolya válasza fokukac (#13303) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A többi no comment. Öreg vagyok én már ehhez. :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13307) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#13306) üzenetére


fordfairlane
veterán

Dehogy vagy öreg, az öreg macskák énekelnek. :)

x gon' give it to ya

(#13308) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#13307) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Egy pár évig tanultam énekelni. Ez volt az egyik vizsgadalom. Köszönöm az "emlékeket" :B

Ami vicces, az éjjel beszélő macskákkal álmodtam, és menekülnünk kellett onnan, mert teli volt a bolygó Akienekkel. Ráadásul én tökéletesen tudtam, mi lesz, mert már egyszer átéltem az egészet, és mindig igyekeztem egy-két lépéssel az események előtt járni, hogy ne dögöljek bele újra. (Jobb szót erre a halálnemre nem tudok most mondani.) Az egyik macska, amikor mentem figyelmeztetni őket is, azt mondta nekem, hogy egész nap rám várt, mert minden napjában az a legjobb pillanat, amikor jövök hozzá, és beszélgetünk kicsit. Ez furcsa volt. Közben a települést elkezdték evakuálni, és egy csomó gép már felszállt, én meg a barátaimnak akartam előkészíteni a menekülést. Erre ébredtem fel...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13309) Cs.Orsolya válasza Cs.Orsolya (#13308) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Akienekkel=Alienekkel

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13310) Majstor válasza Cs.Orsolya (#13309) üzenetére


Majstor
senior tag

:U :C LOL ... még jó, hogy nem Anakinekkel. :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13311) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#13308) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszönöm az "emlékeket" részemről a szerencse. :) A Macskák nagy kedvencem.

Alienek, macska, nos, Ripleynek is volt macskája az első Alienben (ha jól emlékszem, megúszta). Tényleg, Jonesy-nak értettem a nevét, de nem vagyok biztos, hogy ez a helyes írásmód.

Ráadásul én tökéletesen tudtam, mi lesz, mert már egyszer átéltem az egészet, és mindig igyekeztem egy-két lépéssel az események előtt járni, hogy ne dögöljek bele újra.

Néha én is álmodok menekülőst, de mindig elkap valaki/valami. Az ólomláb hatás mindig előjön ilyen álmokban.

Az egyik macska, amikor mentem figyelmeztetni őket is, azt mondta nekem, hogy egész nap rám várt, mert minden napjában az a legjobb pillanat, amikor jövök hozzá, és beszélgetünk kicsit. Ez furcsa volt.

Majd egyszer mondok valamit ezzel kapcsoltban. Vagy írok.

Küldetésed volt, és az álomból nem derül ki, hogy sikerült vagy sem.

x gon' give it to ya

(#13312) Integra


Integra
titán

- Mi a különbség a nő és a víziló között?
- Az egyik nagyon nagyra tudja tátani a száját, hogy beleférjen minden, és baromi nagy a segge. A másik meg aranyosan tudja mozgatni a fülét, amikor kijön a vízből.

- Mi a jó az orális szexben?
- Az az 5 perc csend...

- Hányféle hormonja van a szőke nőknek?
- Kettő. Gátló és serkentő. A gátló gátolja az agyműködést, a serkentő pedig serkenti a gátlót.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13313) frame>24 válasza fordfairlane (#13311) üzenetére


frame>24
addikt

Jonesy-nak írják valóban is.

Egyébként olyan, de olyan kár, hogy az pl. álomfejtős topik halott. Engem mindig is nagyon érdekeltek az álmok. Nem azért, mert jövőbe látnak, hanem mert hűen mutatják azt, ami az emberi lélek bugyraiból feltör, az álom szerintem az "egyszeri ember" önismereti terápiája; igen ez triviális, de mégis elsiklunk felette.

Persze hozzá kell tenni, hogy aki emlékezni akar az álmaira, az (az estek többségében) jobb, ha hagy magának annyi időt aludni, hogy kicsit több idő teljen el a "sekély" alvó fázisban. (REM szakaszok)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13314) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13313) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hipnoterápián van olyan, hogy álomanalízis. Ilyenkor relaxban/hipnózisban visszeidézzük az álmot, és az ott megélteket, és végigmegyünk rajta újra, hogy kiderüljön a pontos értelme, az igazi üzenet, amit nem terhelnek mások értelmezései, és az általános szimbolikus jelentések. Nem szeretem, amikor okoskodunk egy álom felett, mert sokkal inkább a lelkileg átélt üzeneteknek van bennük jelentősége, nem konkrétan az eseményeknek és szimbolikus megjelenéseknek....

Ford: Nem volt kétségem affelől, hogy én már életben maradok, de szerettem volna annyi mindenkit megmenteni, akit csak lehet. Ez volt nagy teher, hogy hogyan csináljam ezt okosan, és tudva, ki mit fog lépni majd, ezért előttük járhassak legalább pár lépéssel. Ez nagy teher tud lenni. A halál tudata nem volt teher... Hmm.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13315) fordfairlane válasza frame>24 (#13313) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyébként olyan, de olyan kár, hogy az pl. álomfejtős topik halott.

Álmomban :D sem gondoltam volna, hogy van álomfejtős topik is. Az én álmaim zavarosak, megfejtésre alkalmatlanok.

x gon' give it to ya

(#13316) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13314) üzenetére


frame>24
addikt

Igen, erről már beszéltünk, azzal a résszel tisztában vagyok, hogy elsősorban az számít, az álmodó maga milyen érzéseket élt át adott álom-élmények közben.

(#13315) fordfairlane: valószínűleg ~minden álom alkalmas elemzésre, de azt nem kétlem, hogy kellemtlen érzés még belegondolni is abba, hogy az egyik legszemélyesebb élmény-világot széles plénumos fórumhasábokon teregesse az ember.

(#13317) Viszlát: szerintem, mert még a leginkább önkritikus embernek is vannak olyan dolgai, amit elás magában. Az álmoban viszont semmi elől nem bújhatunk el, ott előjön több minden :)
(remélem erre azért a szihológus nő ad vmi szakmaibb választ is)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13317) Viszlát válasza frame>24 (#13313) üzenetére


Viszlát
addikt

Az önismerethez miért van szükség az álmokra? :F

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13318) fordfairlane válasza frame>24 (#13316) üzenetére


fordfairlane
veterán

de azt nem kétlem, hogy kellemtlen érzés még belegondolni is abba, hogy az egyik legszemélyesebb élmény-világot széles plénumos fórumhasábokon teregesse az ember.

Egyrészt kevés részletre szoktam emlékezni, másrészt iszonyúan ostoba álmaim vannak, nem sok értelem van benne. Kétfejű ogréval pókerezni, majd egy repülő Barkas buszból kiugrani pl. mit jelenthet? :))

x gon' give it to ya

(#13319) frame>24 válasza fordfairlane (#13318) üzenetére


frame>24
addikt

őőőő...nem tudom, de LoL, az már van. :DD ---> hmm...lehet, hogy akkor elmenne szórakoztató topkinak is. (persze pihentagyú, vizuális típusok számára)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13320) Viszlát válasza frame>24 (#13316) üzenetére


Viszlát
addikt

Csupán önkritikával nem lehet rendes önismeretre szert tenni, ebben egyetértünk, de amíg egy fűszeres vacsora komoly hatással van az álmaimra, addig asszem én megvagyok a hagyományos önismereti módszerekkel. :)

A "szakmai" válasz meg nem érdekel, a tiédet viszont köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13321) tildy válasza Viszlát (#13320) üzenetére


tildy
nagyúr

Éhes disznó makkal álmodik effektusra hajazva, jóllakott disznó vajon mivel?
Bocs, semmi célzás nicns benne semmir,e cuspán a kaja, meg az álmodásból valahogy ezt sikerült kihoznom:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13322) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Csak hogy nőügy is legyen: Tegnap megismerkedtem haverom új albérlőjével, fotómodell, és rendkívül kedves teremtés. Másfél üveg bor után ízekre szedtük a portfólióját :D , de elég jól bírta, talpraesett nő.

x gon' give it to ya

(#13323) Cs.Orsolya válasza Viszlát (#13320) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Komoly elutasítást érzek Benned irányomban, és a mondokám irányában. Nem először. Akarsz beszélni róla? Vagy maradjon pikáns feszültség mindig azokon a helyeken, ahol egymásba botlunk? :P

Inkább ne válaszolj, kérlek...

Ford, Frame: Beszéljünk a nőkről! ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13324) Viszlát válasza Cs.Orsolya (#13323) üzenetére


Viszlát
addikt

Szokás szerint a homokozóban érzed magad, két kérdés után egy inkább ne válaszolj kérés... no comment. Egyébként jól érzed, viszont pikáns feszültségről szó sincs, egyszerűen nevetségesnek, adott esetben pedig kifejezetten károsnak tartom a "mondókád". Botlás sincs, ha nem vagyok megszólítva, simán átlépek.

tildy: nem mindegy ha egyszer így is disznó úgy is disznó? :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13325) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13323) üzenetére


frame>24
addikt

Én most a nőkről csak az unalomig lerágott, (szerintem másokat már az őrületbe kergető) témámat tudnám csócsálásra bedobni:

Kinéztem magamnak a norvég csajok közül a -->Grófnőt. Így neveztük el, mert olyan tartása van, olyan kiállása, (és oly tökéletes fejformája :B ), mintha csak valami kosztümös filmből ugrott volna elő. Jó magas is, a 18x magasságommal még mindig kicsit fölfele nézek a szemébe.
Egyelőre fogalmam sincs, hogyan kezdhetnék udvarolni neki, addig eljutottunk, hogy hazakísértem egyszer egy barátnője társaságában (egy utcában lakunk)--> tehát elvileg a tény, hogy létezem, vmi emléknyomot már hagyhatott benne :DDD (akkora ez a társaság, hogy most asszem ez is eredmény)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13326) tildy válasza Viszlát (#13324) üzenetére


tildy
nagyúr

No ezen msot elakadtam. Kiváncsivá tettél, jólakottan vajon miről álmodhattál:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13327) Cs.Orsolya válasza Viszlát (#13324) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Igen, ez benne van a pakliban. Tiszteletben tartom a véleményedet. A magam részéről hasonlót nem érzek a Te véleményeiddel kapcsolatban. De ennek alapvetően nincs jelentősége. Köszönöm az őszinteségedet!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13328) Viszlát válasza tildy (#13326) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha sokat zabálok késő este és úgy alszom el, akkor általában össze-vissza álmodom mindenféléről, de fogalmam sincs miről, nem tulajdonítok semmi jelentőséget nekik (az üres hassal elkövetett álmoknak sem). :)

De elméletben a jóllakott disznó orális makkal álmodik, az jólesik kaja után. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13329) I_Am válasza Cs.Orsolya (#13327) üzenetére


I_Am
veterán

Szóljatok ha kell moderáció! :D ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13330) bandus


bandus
veterán

második randira (ha lesz), valami jó ötlete van valakinek? esetleg tud valaki, valami jó, érdeks, szórakoztató programról?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13331) Viszlát válasza bandus (#13330) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha esetleg Debrecen felé jársz és szeretitek a jazz-t, akkor ma este ingyenes Stacey Kent koncert lesz. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13332) bandus válasza Viszlát (#13331) üzenetére


bandus
veterán

uh, hát az épp az ország másik vége :D inkább budapesten lenne jó :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13333) "B" válasza bandus (#13330) üzenetére


"B"
tag

Kérdezd meg tőle mit szeretne csinálni... ;)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13334) 7 válasza bandus (#13330) üzenetére


7
addikt

Mióta ismered a lányt?
Eszembe jutott egy közös sütés. Ha elég spontán vagy, meg nem vagy hozzá totálisan hülye, akkor az is szórakoztató. :K

(#13335) bandus válasza 7 (#13334) üzenetére


bandus
veterán

hm, pár hónapja..

szerdán voltunk először moziban :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13336) Kokkantas válasza 7 (#13334) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ééééés igen. Közös sütés helyett, közös ülést olvastam. A változatosság kedvéé.

(#13337) orbano válasza Kokkantas (#13336) üzenetére


orbano
félisten

persze nő, az továbbra sem kell, mi? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13338) orbano válasza Cs.Orsolya (#13327) üzenetére


orbano
félisten

nem szeret, mert nehéz belekötni a mondanivalódban, ráadásul még tájékozott is vagy; rossz vitapartner :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13339) orbano válasza bandus (#13330) üzenetére


orbano
félisten

tökmindegy. csináljatok sokfélét. sétáljaotk parkban, nézzetek be helyekre. kár ezen erőlködni. kettőtöktől lesz minden jó. vagy bármi.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13340) 7 válasza orbano (#13338) üzenetére


7
addikt

Azért én Viszlátot nem úgy ismerem, mint akniek az a szórakozása a fórumon, hogy olyan emberekkel vitázik, akik szintben alatta vannak. :P

Szerintem egyszerűen csak nem abban hisz, amiben Orsi, sőt, talán még a stílusa is böki az orrát, de más mögöttes dolgot nem nagyon hiszek. :)

@Koki: Nyeheheh :D

[ Szerkesztve ]

(#13341) fordfairlane válasza fokukac (#13303) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha már Shop Stop, ez a rész jobban tetszik, különösen a "de jönnek a baloldaliak, és szétb*sznak mindent a lézerükkel". :D
[link]

x gon' give it to ya

(#13342) elmoraan (r) válasza Viszlát (#13324) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ezt most megint miért? :( Kifejezetten érdekelne, hogy szerinted ebben mi a káros... :F Akár priviben.
(Részint azért, mert amire jól bejáratott cinizmusom gondol, az ellentétes az alapelvekkel...)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13343) Viszlát


Viszlát
addikt

Mindenkinek írom, hogy ha lehetséges akkor kövessétek a barátotok példáját és szimplán vegyétek tudomásul, hogy így van. Nem szeretnék és nem is fogok belemenni privizésbe senkivel a témában. Felőlem lehetek én az ügyeletes gonosz, meg gyárthatjátok a kemény szövegeket, a témában nem kívánok egy bötűt sem írni a továbbiakban.

Elmentem nyaralni, szépet és jót mindenkinek. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13344) 7 válasza Viszlát (#13343) üzenetére


7
addikt

Szép nyarat! :P

(#13345) orbano válasza Viszlát (#13343) üzenetére


orbano
félisten

Nem is kértünk Tőled ilyet. De reméljük azért téma még lehetsz :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#13346) Tim82 válasza orbano (#13345) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most, hogy Viszlát elment nyaralni, kénytelenek leszünk Veled beérni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13347) 7 válasza Tim82 (#13346) üzenetére


7
addikt

Nem kellett volna annyit vedelned, nézd, milyen rosszmájú vagy... :P

(#13348) Tim82 válasza 7 (#13347) üzenetére


Tim82
nagyúr

A májam tökéletesen funkcionál, nem zsugorodik, hanem nő. :DDD

# 13349: nem, inkább köz. :P :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13349) 7 válasza Tim82 (#13348) üzenetére


7
addikt

Akkor a májad nőügy? ;)

(#13350) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egyik barátom kiszemelt magának egy leányzót. Ismerkednek kb. egy hónapja, a srác nagyon szeretne összejönni vele. Ez így mind szép és jó, viszont úgy néz ki nem akar a barátságon kívül semmit a hölgy a sráctól sőt, hozzám közeledik inkább a lány. Tegnap este csak azért jött le egy számára ismeretlen társaságba mert én ott voltam. Kezdek kicsit parázni a helyzettől. Van barátnőm, igaz nem a legjobb a kapcsolatunk, viszont a barátommal semmiképp sem szeretnék kiszúrni. Tegnap megadta a számát úgy, hogy én nem is kértem. Jujujuuj, nem tom mi lesz ebből.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.