Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13651) CyB0RG válasza orbano (#13643) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Mondjuk ez is tipikusan olyan mondat, amit mindenki másképpen értelmezhet, mindenkinek mást jelent. De ez már talán inkább a filozófia témakörét súrolja... :)
Persze én sem a kötelezően elvárt viszonzásra gondoltam, sokkal inkább arra hogy ha az egyik fél belead mindent és 100%-osan odateszi magát, akkor nagyon kellemetlen tud lenni ha a másik fél csak egy "minimumot" ad (és itt hangsúlyozom nem elvárás, csak inkább az, hogy ilyenkor a közöny nagyon éles kés tud lenni a másik szívében).

Mindenesetre úgy érzem olyan útra indultam, ahol rengeteg ismeretlen és új "élmény" vár, rengeteg buktatóval és kihívásokkal.

(#13652) I_Am válasza CyB0RG (#13651) üzenetére


I_Am
veterán

Ha a másik féltől közöny a válasz, akkor nem illetek össze. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13653) orbano válasza CyB0RG (#13651) üzenetére


orbano
félisten

"nem elvárás, csak inkább az, hogy ilyenkor a közöny nagyon éles kés tud lenni "

Pontosan azért tud az lenni, mert elvárásaid vannak. Ha nem lennének, TÉNYLEG nem fájna...de igazából itt nem ezen van a hangsúly. Az odaadásoddal belevetítetted a lányba a vágyaid, beleképzelted, hogy milyen jó lenne, ha ő is szeretne. De szembesültél elég keményen azzal, hogy ez bizony csak egy illúzió volt. Ez már rég nem a nőről szól, csak rólad. Nem a megfelelő dologban reménykedsz, vagy reménykedtél. Nézz egészen mélyen magadba, és Te magad is látni fogod, hogy nem a lány a dolgok okozója itt, csak az a buta kis fejecskéd :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13654) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintetek miylen hamar érdemes kimondani az 'sz' betűst ?

I_Am. ok, tudom, így is szoktam. de hátha van rá valami tuti recept

[ Szerkesztve ]

(#13655) I_Am válasza lorcsi (#13654) üzenetére


I_Am
veterán

SOHA!

Hülye kérdésre, hülye válasz. Neked kell érezned.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13656) orbano válasza lorcsi (#13654) üzenetére


orbano
félisten

persze, a methodban is írják: 23 nap :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13657) fokukac válasza I_Am (#13655) üzenetére


fokukac
nagyúr

:DDD

ridegtartás, mi? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13658) Kokkantas válasza lorcsi (#13654) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Melyik "sz" betűs szóra gondolsz? :DDD ;]

(#13659) fokukac válasza Kokkantas (#13658) üzenetére


fokukac
nagyúr


vaze, Te lehet, hogy mégis tudsz valamit... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13660) fokukac válasza orbano (#13656) üzenetére


fokukac
nagyúr

várjál már. és addig nincs szeksz?
:F
:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13661) I_Am válasza orbano (#13656) üzenetére


I_Am
veterán

Ja ezt leírják, de egy ajtóval már nem tanitanak meg boldogulni. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13662) elmoraan (r) válasza lorcsi (#13654) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én csak arról olvastam "tuti receptet", hogy mikor ne mondd. De arra sem emlékszem. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13663) orbano válasza fokukac (#13660) üzenetére


orbano
félisten

én egy másik sz betűs szóra gondoltam :D [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#13664) orbano válasza I_Am (#13661) üzenetére


orbano
félisten

alapszabály, hogy ajtóval nem kezdünk, csak nőkkel... az ajtókkal nehéz pl negelni :P (némelyik meg veszettül szálkás)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#13665) elmoraan (r) válasza orbano (#13664) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Erről a híres Vertical Limit-es idézet jut eszembe, amikor a csaj lóg a sziklafalon:
"- Cyril! Damn it, you answer me!
- Nag, nag, nag. They always bloody nag.
- You're sick."

Ezután persze szegény Cyrilt elviszi a lavina. Mármost mi ebből a tanulság? Ne negelj folyamatosan, mer' betemet a hó. :P :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13666) orbano válasza elmoraan (r) (#13665) üzenetére


orbano
félisten

szerintem feküdj még vissza :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#13667) elmoraan (r) válasza orbano (#13666) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én ilyenkor már szorgosan dolgozom, szóval fél nyolc után ne számítsatok sok jóra, kivéve a vasár- és ünnepnapokat. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13668) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#13621) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Egy nem reprezantatív közvélemény kutatás szerint a férfiak házastárs ide oda-oda ki***ik néha mert jó
Én tejszínhabot használok csokoládéval.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13669) fokukac válasza orbano (#13663) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez milyen filmből részlet? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13670) fordfairlane válasza fokukac (#13669) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pesti mese

A szereplő pedig Stefanovics Angéla, azaz Emese a Budapest Bank reklámból.

x gon' give it to ya

(#13671) Cs.Orsolya válasza zoltanz (#13668) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Csak kezdem lassan azt érezni, hogy szinte rám akarjátok tukmálni, hogy én is pasiból vagyok, és szégyen, ha nem ve**m ki... :U :P :DDD

A magam részéről, semmi jónak nem vagyok elrontója. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13672) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13671) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ajjaj. Neked megártott ez a nagy meleg. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13673) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#13672) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ha nem az allergiám, és hogy hetek óta nem alszok tőle, akkor biztosan ez a remek idő. A skótok kedvelnék. :K

Erre kedvenc humoristám amúgy azt mondaná, legalább most sztenderd kívül-belül nedves vagy... :U :DDD
(Ide vonatkozóan van/volt egy képem a másik topikba belinkelve... ;) )

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13674) 7 válasza Cs.Orsolya (#13673) üzenetére


7
addikt

Nem is mondanám azt ;]

(#13675) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13673) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

:DDD

"Ez a legjobb skót idő. Egyenesen esik az eső. Néha kicsit ferdén." :U

Ja, és melyik másik? :U ;)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13676) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#13675) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:K

[link]

Yetike: Majdnem talált, csak az "alter"-t hagyjuk ki a játékból. :P

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13677) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13676) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Jah. Éjtem. :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13678) Senki9876 válasza Cs.Orsolya (#13676) üzenetére


Senki9876
tag

Szép idézet! :K

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#13679) fordfairlane válasza Senki9876 (#13678) üzenetére


fordfairlane
veterán

szép cicák. :D

x gon' give it to ya

(#13680) frame>24


frame>24
addikt

Most mit vártam ugye?!:

Mostanra egyértelműen kiderült, hogy amilyen tökéletes fogsoruk, arcberendezésük és testfelépítésük van Odin valkűrjeinek, annyira nem lehet mit kezdeni velük, annyira nem képesek sekélyes és unalmas témákon kívül másról beszélni. Csak a kacaj, meg a Mojito, meg seggrázás.
Ennyi bazmeg. Talán nem is kéne mást kezdeni velük, igaz?

Az élet persze mindig újabb tüneményekkel bombáz, most épp spanyolországi gyártósorról, de várhatóan hasonló eredménnyel.
Azt is megfigyeltem, ha a "which class are you in?" kérdésre benyögöm, hogy "I've already graduated", akkor elképedt tekintetek kíséretében kerülök az "idős bácsi" kategóriába. Ilyenkor mivan az "idősebb pasi fixációval, hmm??!"
Nem, egy helyben toporgunk ezekkel.

Áááhhh, hogy képzeli ezt az élet?! Mert nem csak rajtunk múlik.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13681) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Na, egy nőügy, amit nem értek. Remélem, segítetek!

Vannak ezek a becenevek. Mostanában tömegesen jönnek szembe velem, hogy a lányok ilyen neveket aggatnak a pasijukra: Macikám, Mókusom. Nem az a gáz, hogy adják nekik, hanem, hogy így beszélnek róluk mások előtt is, család, barátok előtt is. Így is nevezik meg őket. Ez így mi? Én teljesen ki vagyok akadva rajta. Pláne, hogy ezt a pasik elviselik...
(Most ezen nem akarnék pszichologizálni, mert tényleg érdekel, hogy szerintetek mi ez)

Ti mit éreznétek, ha a barátnőtök ilyen becenevekkel illetne, és ezt használná a nevetek helyett mások előtt is?

A másik női dolog:
Vannak ezek a csecse-becse-csicsa-bicsa kis lógantyúk, és kabalabizgentyűk, meg plüssbigyók, amikkel tömve vannak a boltok. Az egy dolog, hogy a kamaszcsajok, és bizonyos női karakterek halmozottan csingilingi-függők, de mi van akkor, egy pasas szereti az ilyesmit? És abban a helyzetben, ha egy nő vesz egy ilyen kabala-amikorhiányzomezmajdveledlesz plüsst, mint kulcstartót, vagy kocsi-függentyűt, akkor mit szólhat ehhez egy viszonylag normális pasi? Ti mit szólnátok ilyesmihez ajándékba?

Frame: Nem tudom, min keseregsz. Kezdd velük azt, amire Odin megteremtette őket! Most mit vitatkozol egy főistennel? Inkább becsüld bölcs meglátását, s hogy az utadba sodorta isteni akarta eme tökéletes teremtményeket. használd a szerencsédet, és hajts fejet Odin akaratának. :P ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13682) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13681) üzenetére


frame>24
addikt

Az idősebb pasi fixáció -ról még mondhatnál vmit, a magyarok között csak olyanokkal futok össze, akiknek bankigazgató kell, ezeknek meg túl messzi vagyunk?
Most akkó ezmiez?

másik: én kifejezetten úúútálnám, ha a barátnőm folyton mindenféle becenevekkel illetne mások előtt. Kissé olyannak érzem, mint a közösségi parkban dugni. De én ezt megúsztam eddig.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13683) 7 válasza Cs.Orsolya (#13681) üzenetére


7
addikt

Az elsőt nem fogadnám kitörő lelkesedéssel, de a plüssöket (a felsoroltak közül csak a plüssöket) szeretem :P

(#13684) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13681) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ehhez a Mókus témához szerintem lesz kép is, meg szöveg is, ha a Kölyök erre téved. ;] :DDD

Ami a kérdést illeti, legtöbbször vállvonás van, mint reakció, meg hogy "ezt dobta a gép". De amúgy biztos szörnyű lehet. Úgy kell mindenkinek. :P

Frém: idézek az Impulzus-bibliából, pár éves, de stimmel:
"Poppercica (n): Tipikusan a Várklubot látogatja. Szűk naciban vagy bőrszoknyában jár, meg technopatában (rohadt vastag talpú cipő). Szőke, esetleg vörös vagy fekete, természetesen festett. Nagy, brutális izomkolosszus haverja van, ezért te nem kellesz neki. Ha nagy brutális izomkolosszus vagy, kis rádiótelefonos digó a haverja. Ha kis rádiótelefonos digó vagy..."

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13685) Senki9876 válasza fordfairlane (#13679) üzenetére


Senki9876
tag

Na ja! Zsírak a macskuszok is :DDD

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#13686) frame>24 válasza elmoraan (r) (#13684) üzenetére


frame>24
addikt

az, vazzeg!

ilyen barátja (pl. combkarú) van jó párnak közülük! Az egyik lányt pl. úgy hívják, hogy "Marthe Høiberg Lillefjære." (a keresztnevet változtattam, hogy ne legyen direkt említés, a többi stimmt). Ki is találtuk, hogy a neve bizonyosan azt jelenti:
"A szépség, aki mellé odaszartak" :U (csávója arcáról csak úgy "süt" le az értelem)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13687) fordfairlane válasza frame>24 (#13686) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem mintha a "csávójukat" akarnám védeni, de abból amit a lányokról írtál, hogy mennyire "sokrétű" (kevésrétű, ritkás :D) az érdeklődési körük, annak alapján passzolnak egymáshoz. :U

x gon' give it to ya

(#13688) frame>24 válasza fordfairlane (#13687) üzenetére


frame>24
addikt

De akkor mire föl igénylik oly gyakran a mi társaságunkat? Mert hívnak ide-oda maguktól is.

#13687) fordfairlane : piff...olyan az egész, mint üvegen keresztül nyalni a mézet. Egyrészt jó, másfelől és komoylan véve vanitatum vanitas

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13689) fordfairlane válasza frame>24 (#13688) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát, talán mert ti bennszülöttek vagytok, ismeritek a helyet. Nem tudom, nem értek én a nőkhöz, majd Orbano megmondja a tutit. ;)

Egyrészt jó... Mi abban a jó?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13690) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#13681) üzenetére


lorcsi
veterán

hogy hívod a fickódat?
szófia hercegnő? ;]

(#13691) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13682) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A Kedves azt mondja, hogy az egyik barátja minden nőjét Cicának szólítja - elég gyakran van neki másik -, így nem keveri össze őket. De gondolom a csajoknál ez másképpen van. :U

S mi van akkor, ha minden ilyen becenevet elcsépeltnek érzel, és nem találsz megfelelő szót arra, hogy a párodat kedvesen megszólítsd? Mi van a becenévnélküliségben zajló kapcsolatokkal?

Az idős pasi-fóbiát nem tudom hova tenni. Egy részről talán nagy a félsz, hogy egy idősebb pasi mellett könnyebb elköteleződésre csábulni, és széphazájukból ideszakadt Odin Lányai nem biztos, hogy könnyű szívvel hagynák ott szülőföldjüket egy közepesen csóro magyar fiúért. Ha még német lennél, vagy osztrák, esetleg színesbőrú orvostanhallgató. De magyar fiúként idősnek lenni, az nem pozíció. A fiatalabakat meg nem kell komolyan venni. Talán ott is van tétje a dolognak, de az észlelt kockázat esetleg kisebb lehet. Több racionális érvet nem látok ide vonatkozóan. Tényleg, igazából ötleteltem. Tőlük kellene megkérdezni, hogy ez most miről szól nekik. Ha úgy adódik, kérdezz már rá, mert nagyon érdekelne a konkrét indok!

Yetike: Oké, vettem a rejtett üzenetet! ;)

Elmo: A következő kérdésem már a 16+-os topik témája lenne. Ide vonatkozó idézet: "Stanley! Stanley! Élsz még? Szólj hozzám!" :DDD

Lorcsi: Intim részletekről nem nyilatkozom. :P :B

Ford: Hja, kb. én is így álltam hozzá eddig. De úgy tűnik, az állatkák besorakoztatása egy hím lény életébe, ma már nem akkora dolog. Hmm.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13692) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#13681) üzenetére


fordfairlane
veterán

Megpróbáltam magam beleképzelni a helyzetbe. A plüss a könnyebb eset. Nem lennék tőle túl boldog, de ha jó szívvel adjam, egye fene, elfér a kanapén. Kocsiba himbálózó plüss kizárva, még a wunderbaumot sem bírom ki, zavar, ahogy lengedezik, nagy méretű kulcstartó nem fér a zsebembe.

A becenév húzósabb, pláne ha mások előtt is így hív. Még magánban sem aggatott rám senki becenevet, nehéz ügy. Válóok. Én ugyan adtam becenevet egyszer, de azt csak akkor mondtam, ha kettesben voltunk.

Nem, nem oposszum. :D

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13693) frame>24 válasza fordfairlane (#13689) üzenetére


frame>24
addikt

rossz a mondatszerk.: az üveges méznyalásban valóban semmi.
a velük való lét olyan értelmben jó, hogy a szem élvezi, meg a kacérkodásaik...de egyéb téren semmit nem hoz

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13694) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13691) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát ezt majd talán Ford. :P :DDD

De amúgy múltkor már megírtam, hogy bármit megmagyarázok. Szóval, ide nekem a kondenzátort is! :P

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13695) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#13691) üzenetére


lorcsi
veterán

nem intimre gondoltam :P ;]
az egészet is lehet úgy hívni

[ Szerkesztve ]

(#13696) fordfairlane válasza elmoraan (r) (#13694) üzenetére


fordfairlane
veterán

:)

"Hé Stanley, mondj már valamit!"

x gon' give it to ya

(#13697) fordfairlane válasza frame>24 (#13693) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez mennyiben tér el olyan esetektől, amikor diszkóban a cicababákat nézegeted? Semmiben. Nézni lehet.

x gon' give it to ya

(#13698) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13691) üzenetére


frame>24
addikt

Az eddigi legkomolyabb kapcsolatomban viszonylag ritkábban becézgettük egymást, azt is privát v. nagyon szűk körben. (Nem is tudom, ezzel nem volt baj, természetes módon ment), annál több hatása van, mikor említik, a "ritkaság" miatt. (Bár ismét hozzá kell tennem, ez legyen a legnagyobb bajom az életemben)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13699) I_Am válasza frame>24 (#13693) üzenetére


I_Am
veterán

Mert nem ismered az igazi partymacákat. Mind ilyen, otthon ül a barátja, Ő meg elmegy partyzni. Minél többen vagytok, annál jobb a party, ebből következik, hogy mindenkit akit csak tud elhív. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13700) Cs.Orsolya válasza lorcsi (#13695) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:DDD

Ide csupa hülyeség jut most eszembe. Úgysem fogok őszintén nyilatkozni erről, mert magánügy :B , de volnának ötleteim. :K :DDD

Elmo: A követező kérdéskör a nemi szervek megszemélyesítése, és kedvenc beceneveik téma lenne:))

Frame: Szerinted, ha nehezen találsz szavakat arra, hogy a másik mi mindent jelent, az mit takarhat? S az, hogy ha nehezen találsz olyan ajándékot, ami igazán illene hozzá?

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.