Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12951) orbano válasza Nordik (#12950) üzenetére


orbano
félisten

ez csak hülye terelgetés. én is néztem a nőket amíg az exemmel voltam. tudta is, érezte is valamelyest, és igaza volt. mégse mondogatott ilyeneket. amikor találkozgatott egy sráccal mert annak szerelmi bánata volt, akkor is megkérdezte a véleményem. kb ez a normális. amit az ex nőd produkál... tényleg felejtős. fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen agymenés csajokra fecséreld az energiád...

A vér nem válik VAZZE!™

(#12952) frame>24 válasza Nordik (#12950) üzenetére


frame>24
addikt

Jaértem.
Mondjuk az ilyen alapvető élemódváltozást kicsikaró nőkből (ne cigizz, ne igyál, ne legyen szemed és ne álljon a farkad reggelente) nem lesz hosszúéletű kapcsolat.
Előbb vázolt manőver után pláne, csak érdekelt az kis mondatfordulat.

--->csak eszembe jutott: minden barátnőmnél kényesen ügyeltem arra, hogy jelenlétében még egy árva tekintetet se vessek másra, mert amúgy megértem, hogy rosszul esik. Ennek ellenére az egyik barátnőm, akit amúgy igen nagyon szerettem, egyszer megkérdezte, egy barátnője bemutatása után, hogy: "Igazán csinos lány, igaz?" (?!?!)
Elmagyaráztam neki a fenti álláspontomat, de amúgy semmi zavar nem volt köztünk akkor (még úgymond egyedül sem kapkodtam a tekintetemet máshova).
Szóval ezt a provokatív jellegű kérdését nem tudtam mire vélni, ezt neki is elmondtam és úgy egyáltalán, életem legbizarrabb és legocsmányabb élménye volt, mintegy beleégett az emlékeimebe!!! Elég nehezen vette észre magát, hogy k. hüyle és fölösleges kérdést tett fel.

Mért kelett ezt anno, nemértem? :(( :(((

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12953) Nordik válasza frame>24 (#12952) üzenetére


Nordik
őstag

Ezek tényleg olyan dolgok, hogy felesleges rajtuk változtatni. Ha úgy gondolom érdemes, akkor persze teszek érte, ha neki ennyire fáj...
De akkor mégis amit ő csinál, az mi? :(((
Én mit szóljak ezekután?

(#12954) Wolverine válasza Nordik (#12953) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak annyit, hogy nem kell visszajönnie, mert nincs hová.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12955) Nordik válasza orbano (#12951) üzenetére


Nordik
őstag

Minden férfi nézi a nőket, alkot róla véleményt stb. De a lányok se különbek...
Tőlem is sokszor megkérdezte a véleményem hasonló dolgokról, de volt, hogy hiába mondtam neki akármit, akkor is találkozott egy bizonyos személlyel vagy elment bulizni...

frame>24-nek: Szerintem is ezen totál felesleges agyalni, ha egyszer tudja, hogy ugysem érdekel másik lány és őt szeretem! Bekötött szemmel mégsem járhatok az utcán...

[ Szerkesztve ]

(#12956) Nordik válasza Wolverine (#12954) üzenetére


Nordik
őstag

Kezdem én is így érezni, de mégis fáj... :(

Pedig azthiszem túl kell rajta lépnem, mert nem érdemli meg a szeretetemet és, hogy változtassak dolgokon. Főleg ilyeneken! Nevetséges... Fogadjon el úgy ahogy vagyok.

(#12957) Kidus válasza frame>24 (#12952) üzenetére


Kidus
őstag

Na en meg ezt nem ertem.
En mindig is meg fogom nezni a jo pasikat, es az osszes pasi megnezi a jo noket.
Van ugy, hogy en hivom fel a figyelmet egy jo nore.
Egyszeruen nincs ebben semmi. Az embernek van szeme, meg szeperzeke. Akar meg is lehet beszelni, hogy tenyleg milyen szep volt rajta ez-az...
Sosem volt problema egy kapcsolatomban sem ez. Nem is lesz.
Eskuszom nem ertem ezt az egeszet, nem lehet megnezni valakit, aki jol nez ki, csak azert, mert van egy parom? Mi az osszefugges? :U

Assuming Control

(#12958) frame>24 válasza Kidus (#12957) üzenetére


frame>24
addikt

De, meg lehet nézni, meg természetes is; de nem biztos, hogy mindenki jól viseli. EZÉRT, és csak ezért nem szoktam ezt forszírozni.

Mondjuk, amit írtam, ott nem volt az ominózus kérdés eléggé lefestve: valóban...gúnyos volt, és mikor válaszoltam, hogy "nekem máson jár az eszem" (v. vmi ilyesmi), akkor még tovább erőltette a témát az illető. A lényeg, (bár ezt nehéz átadni), hogy én akkor tényleg, de halálosan fülig szerelmes voltam, és már majd' 2 éve...

Ezért volt olyan visszás hatású. Mintha fölöslegesen akarnék jót. Vagy mintha semmis lenne, hogy tényleg Őérte vagyok oda.
(Hihetetlen, hogy ilyen lényegtelen dolgok emlékei még most is fel tudnak kavarni...)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12959) Kidus válasza frame>24 (#12958) üzenetére


Kidus
őstag

Valoszinuleg, mert ugy erzed, hogy egy kapcsolatban mindent megtettel, ami toled telt, es megis vege lett, ergo nem volt eleg, vagy nem kaptal erte bizalmat, elismerest, eleg szeretetet, barmit, csalodtal.
Az ilyen emlekek megmaradnak sokaig, valoszinuleg nem is maga a szituacio miatt, hanem amiatt, amit a szemedben kepviselt.

Assuming Control

(#12960) Nordik válasza Kidus (#12957) üzenetére


Nordik
őstag

Én se tudom ezt felfogni, hogy ez miért ilyen nagy baj. És ebből hogyan lehet olyan következtetéseket levonni, hogy mindig más kell... Mert ilyeneket gondol és mondja is nekem. Egyszerűen nevetséges! :W
Még jó hogy megnézek egy lányt ha szép, ki nem? Persze nem feltünően, ugysem érdekel más, de egy pillantást hadd vessek már egy szép lányra. :) Nemvagyok buzi, hogy egy lányba ne lássam meg a szépet, hogy jól van felöltözve, ápolt, csinos és még sorolhatnám. Az emberek többsége egy ilyen emberre kellemesen néz rá. Én miért ne tenném?!
Ebből nem kell semmiféle következtetést levonni, csak a hormonok dolgoznak. :P
Ahogy Te is mondtad az embernek van szépérzéke! És ez így van rendjén.
Egy kapcsolatban régen rossz, ha ez féltékenykedést szül stb. Nem kellene ebből ügyet csinálni. De ezek szerint vannak kivételek, mint látjátok az élő példát! :)

Jó kis témát indítottam el. :D Kiváncsi lennék a többi férfitárs véleményére is ezzel kapcsolatban. És vajon a nők hogyan viszonyulnak ehhez, ha néha a palijuk megnéz egy nőt, persze nem sértően!

(#12961) frame>24 válasza Kidus (#12959) üzenetére


frame>24
addikt

Nagyjából pont!
És akkor, évekkel később feltűnt ez a nő és megpedzett egy témát, miszerint tkp. hozzámjönne feleségül!
Pffff, na most jól belegázoltunk az életbe.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12962) Esmein válasza Nordik (#12960) üzenetére


Esmein
nagyúr

"Még jó hogy megnézek egy lányt ha szép, ki nem?"
Nem mondom, hogy nem volt még rá példa, de nem jellemző, hogy face to face végigmérjek egyet. Buzi leszek, nyilván, bár talán már az se ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12963) Nordik válasza Esmein (#12962) üzenetére


Nordik
őstag

Persze énse mérem őket végig :)

"Buzi leszek, nyilván, bár talán már az se"
Nem akartam személyeskedni, talán kicsit erősen is fogalmaztam. :) Dehát sajnálom, nem vagyok éppen a toppon. :(
De a legjobb a mai napba, hogy éppen beszélek az állítólagos barátnőmmel, leteszem a telefont, erre jön két angol csaj, hogy ingyenes nyelvoktatást tartanának. :P Utána rá 1 percre pénzt kér tőlem két hajléktalan. Az embert mindig akkor találják meg az ilyenek, mikor leginkább senkire se kiváncsi... :(((

[ Szerkesztve ]

(#12964) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#12908) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Köszönöm szépen.

#12913 fokukac: Azt csak akkor, borotválkozok. :P Már 3 hete hanyagolom ezen dolgot.

#12929 fordfairlane: Köszi neked is. Boldog volt az, valamikor 10 évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#12965) Esmein válasza Nordik (#12963) üzenetére


Esmein
nagyúr

Erre azt szoktam mondani, hogy amikor az ember már nem tud mit csinálni, b*sszon be. Nem használ, de nem is árt :D

A másik, hogy egy exem patáliát csapott, amikor a villamoson rezignáltan előrefele bámulva a retinámra állított merőleges pont metszette egy csaj seggét. Tehetek róla, hogy pont oda ült?:D Esküszöm nem volt szándékos!

meginmásik: nem szoktam megsértődni, kevés ember tud a lelkembe gázolni :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12966) elmoraan (r) válasza Nordik (#12960) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A nők hajlamosak folyamatosan feszegetni a kapcsolat határait. Főleg az elején, a közepén, meg a végén. És a három pont között is. ;) Ebbe beletartozik az is, hogy "csak én, és senki más, ha csak másfelé nézel, kikaparom a szemed", meg az is, hogy "hogy lehetsz ekkora ökör, hogy velem kezdesz, mikor találnál nálam sokkal jobbat, látod pl. azt a lányt ott?". Az első annak a jele, hogy már/még birtokolni akar, vagy azért, mert alapból ilyen, vagy azért, mert félreérthetetlenül a jelét adtad, hogy ezt megteheti (és erre még rátehet, ha féltékeny típus, és/vagy nem bízik magában/benned.). A második pedig annak, hogy még nem vitt el teljesen az ördög, és arra vár, hogy bizonyíts, és magad írd alá a szerződést a saját véreddel. ;] (Általában meg is tesszük, ilyenkor jön az, hogy "dehogyis kell nekem más, csak Te, nyuszómuszó").
De ahogy tanult kollégám mondotta volt, ki kell fárasztani őket, aztán amikor alszanak, lényegesen kevesebb bajt kevernek. :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12967) frame>24 válasza elmoraan (r) (#12966) üzenetére


frame>24
addikt

Just who is your often mentioned educated colleague? :DDD

Egyébként felette éles meglátások

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12968) orbano válasza elmoraan (r) (#12966) üzenetére


orbano
félisten

rólam ezek mindig leperegtek, hiába hisztizik az asszony, magasról leszarom. egy idő után megunja... persze amikor nincs hiszti és megnyugszik éreztetem vele hogy nekem ő a legszebb, legjobb, legmindenebb.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12969) elmoraan (r) válasza frame>24 (#12967) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hm. Az a helyzet, hogy nem fogalmazok pontosan. Az egzakt meghatározás az lenne, hogy "egyik tanult kollégám", vagy "tanult kollégáim egyike". Sok van belőlük (relatíve ;) ). :K Általában attól idézek, akinek éppen a témához kapcsolódó magvas bölcsessége van raktáron. (Egy részük különben néha erre is előfordul, mások másban excellálnak.)
A fenti (vagy lenti, beállításfüggő :U ) idézet konkrétan még a régi szép időkben, az egyetemi évek alatt hangzott el, amikoris reggel a gépeink előtt üldögélve egyik tanult kollégámmal (talán valami gabonaneműből készült reggeli táp kanalazása közben) először ránéztünk az ágyon teljesen kiterült állapotban, offline üzemmódban fekvő barátnőjére, majd egymásra, és kb. egyszerre kérdeztük meg a másiktól, hogy akkor most mi legyen a fedősztori, ha valaki esetleg megkérdezné, hogy "hát ez meg mitől halt meg?"... Ezen elgondolkodtunk, majd mivel merengésünk közben a hölgy néhány lanyha életjelet mutatott, megnyugodva kajáltunk tovább, és ekkor jött a bizonyos bölcselet, hogy "le kell fárasztani, addig se kever bajt". Hát kb. ennyi. :K

Urbi et Orbi: az már nem számít, hogy rögtön utána írod-e alá a lelked eladását, vagy egy kicsit később, a végeredmény ugyanaz. :P (Borzasztó aljasak ám, meglehet, hogy csak azt éred el, hogy egy idő után belekalkulálja a hisztibe a beérési idejét is. ;] )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12970) orbano válasza elmoraan (r) (#12969) üzenetére


orbano
félisten

nem, mert általában ők sírnak a végén hogy milyen szemét vagyok, hogy nem foglalkozok velük. miután beláttatom velük, hogy hülyék voltak, megfelelően elnézést kértek, és lehiggadtak, és tényleg úgy gondolom, hogy megérdemlik, akkor kapnak bókot. de ha elcseszik, 3 napos harag... hidd el azt a nők szenvedik meg sohasem a hapik :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#12971) elmoraan (r) válasza orbano (#12970) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én meg amondó vagyok, hogy egy nő sok mindent tud mutatni, és közben sok mindent tud gondolni, és mindemellett sok mindenre képes, hogy megkapja, amit akar...

És ha most borzasztó mód gonosz lennék, még azt is megkérdezhetném, hogy szerinted tényleg komolyan érint-e egy háromnapos harag egy olyan valakit, aki öt napig vérzik? :P
De nem vagyok borztasztóan gonosz, szóval nem kérdezem meg. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12972) orbano válasza elmoraan (r) (#12971) üzenetére


orbano
félisten

nyugodtan megkérdezheted, válaszolok is rá. nem egy nagy kérdés, ha tisztában vagy a női agy alapvető felépítésével

A vér nem válik VAZZE!™

(#12973) Dylen válasza orbano (#12970) üzenetére


Dylen
aktív tag

Az kizárt. A 3 napos "haragot" mindig a pasik szenvedik meg :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#12974) Bibby válasza orbano (#12972) üzenetére


Bibby
addikt

"ha tisztában vagy a női agy alapvető felépítésével"

Na ilyen férfi sosevót', de szerintem nem is lesz. Sőt talán még nő sem. :D

Ελευθερια η θανατος

(#12975) elmoraan (r) válasza orbano (#12972) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Csak szólok, hogy ez kb. onnantól nem volt komoly, hogy "Urbi et Orbi" :U Kérem ennek szíves figyelembe vételét. ;) Legközelebb próbálok még komolytalanabbnak látszni, úgy látszik, ez a szint még nem volt elég. ;)

Viszont ez most komoly: nem vagyok tisztában a női agy alapvető felépítésével (jó, valami dereng agyalapról, homloklebenyről, jobb- és bal agyféltekék dominanciájáról, meg hasonlókról), de szerintem a három napos harag semmire sem jó. Maximum felejtésre. De arra se nagyon. Ez afféle vélemény, tapasztalat, megfigyelés. Akinél a "most én fújok rád, aztán meg te rám, call it quits" működik, hááát, nem is tudom... Valahogy nem érzem, hogy különösebben vonzana...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12976) frame>24 válasza elmoraan (r) (#12975) üzenetére


frame>24
addikt

pedig a Pápai áldás nagyon ült, no nembaj, legközelebb majd Karácsonykor... :))

azér azt tudod, hogy ez ffi -női agy téma milyen magas labda:

[link]

[link]

érdemes az apróbetűst is elolvasni

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12977) 7 válasza frame>24 (#12976) üzenetére


7
addikt

Akkor már Bozzetto mester véleményét se felejtsük el a témáról:

[link]

(#12978) Viszlát válasza elmoraan (r) (#12975) üzenetére


Viszlát
addikt

No meg nekem ez azért is sandít, mert ha igazi harag van, akkor az nem olyan, hogy három nap múlva az ember aszonnya, hogy na vége, bújjájide asszony. Ez így inkább idomításnak tűnik, eljátszom a haragot, hadd tanuljon belőle a másik. Catastrophic error.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12979) orbano válasza elmoraan (r) (#12975) üzenetére


orbano
félisten

az a jó a pár napos durcában, hogy egy pali simán elfoglalja magát. én pl lazán elfelejtem akár egy hétig is hogy van barátnőm és hogy épp haragban vagyunk. ez idő alatt szegény nőnek minden percét leköti az érzés, hogy fasírtban vagyunk.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12980) Cs.Orsolya válasza 7 (#12977) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:DDD

Orbano: Neked tényleg csak egohízlalásra kellenek a nők... :(

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12981) orbano válasza Cs.Orsolya (#12980) üzenetére


orbano
félisten

sosem kezdeményezek balhét. ha a nő hisztizik, hát lelke rajta. eddig az összeset leszoktattam róla. nem értem hol van ebben az egó. :F de majd biztos kifejted.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12982) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12983) orbano válasza Integra (#12982) üzenetére


orbano
félisten

:C

A vér nem válik VAZZE!™

(#12984) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12985) brownus válasza Integra (#12984) üzenetére


brownus
veterán

hülye:d

(#12986) elmoraan (r) válasza orbano (#12979) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát, erre már valóban csak annyit tudnék reagálni, hogy te tudod... :U De azt pont konkrétan nem tudom elhinni, hogy egy komoly kapcsolatot el lehet felejteni csak úgy pikk-pakk egy hétre. Egy kevésbé komolyat talán. De azt is kétlem.
Ha tudsz csak így, gombnyomásra felejteni, akkor miért nem állítod be a timert mondjuk 80 évre egy ilyen akciónál? Garantálom, hogy életedben több bajod nővel nem lenne. ;) :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12987) frame>24 válasza 7 (#12977) üzenetére


frame>24
addikt

:DDD Hát igen, ez sokkal művészibb! :K

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12988) orbano válasza elmoraan (r) (#12986) üzenetére


orbano
félisten

kicsit félreértesz szerintem.ha meló van, meg suli, én lazán lefoglalom magam pár napig úgy hogy ellegyek a nőm nélkül. komoly kapcsolat? szerintem ne ítéld meg látatlanban a kapcsolataimat. semmit nem tudsz rólam.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12989) Nordik


Nordik
őstag

Szerintetek a tisztelet és az, hogy megnézünk néhány csajt hogyan függ össze? :U :W

[ Szerkesztve ]

(#12990) orbano válasza Nordik (#12989) üzenetére


orbano
félisten

mint abalkostótnak az a fája, amelyiket kapta

A vér nem válik VAZZE!™

(#12991) Nordik válasza orbano (#12990) üzenetére


Nordik
őstag

Nem teljesen értem :B

De ha jól értelmezem akkor sehogy nem függ össze. Nem ezzel tisztelem meg (jelen esetben a barátnőmet), hogy nem nézek más csajra...

(#12992) frame>24 válasza Nordik (#12989) üzenetére


frame>24
addikt

I thought we've discussed it yesterday...
Itt az idő, hogy sörözz egyet baráti körben.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12993) Cs.Orsolya válasza Nordik (#12991) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az a tisztelet, hogy mindezt a jelenlétében, ővele az oldaladon diszkréten csinálod, és nem úgy, hogy kocsányon lógnak a szemeid, amitől bohócot csinálsz magadból, a barátnődből meg egy szánni való valakit...

Orbano:
Ismerem a "női hiszti" fogalmát, és mindaz, amit ti pasik le tudtok hisztizni, az többnyire egy nőnek valóban érzelmi gondot jelent. S ha teaz éppen aktuális parnereddel szemben arra apellálsz, hogy hadd főjjön a levében, és majd tanul abból, hogy te 3 napig le sem szarod, sem őt, sem az érzéseit, akkor ennél önzőbb és egoistább dolgot el nem tudok képzelni. Ha belátja, hogy tévedett, és hogy túlzásba esett a reakcióival, és visszakozik veled szemben, az még nem jelenti azt, hogy legközelebb nem fogod újra és újra megbántani mindazzal, ami baja volt. Csak legfeljebb egy jól idomított kis idióta lesz belőle melletted. De ha ilyen nőkre vágysz, meg is érdemled őket, mint a reggel sztriptízelősöket is.
Mellesleg, az ilyen típusú lányokból egy is bőven sok tapasztalat egy érni vágyó férfiember számára. Ha valaki gyűjtögeti a könnyű trófeákat olyan csajokon, akiknek fogalmuk sincs arról, mennyit érnek, arra csak azt tudom mondani, hogy csak hízlalja az egóját, de igazi tapasztalatokra valójáben nem tesz szert, mert nem tanul, nem fejlődik, és nem változik...
Ha bántalak a véleményemmel, őszintén elnézésedet kérem! Nem a bántás a szándékom, hanem hogy rávilágítsak arra, hogy többek között te magad is oka vagy annak, hogy nincs egy stabil, jól működő párkapcsolatod egy normális lánnyal...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12994) elmoraan (r) válasza orbano (#12988) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

OK, OK, csak azt írtad, hogy simán elfelejted. Nem ha ez van, meg az van, meg lefoglalom magam... (Pl. ha mondjuk együtt éltek, már neccesebb ilyet játszani, mert egy légtérben is kell lenni, stb. Egy feldühödött nővel sok mindent lehet kezdeni, de levegőnek nézni nem lehet.) De nem is ez a lényeg. Nem meggyőzni akarlak én, nehogy azt hidd...
A kapcsolataid meg eszemben sincs megítélni. (Se jogom, se okom, se késztetésem nincs ilyesmire.) Következtetni szoktam bizonyos megnyilvánulásokból bizonyos dolgokra, de ez afféle automatizmus, és csak benyomások születnek belőle. Azokat meg nem írom ide, de nem tehetek róla, ha kialakulnak bennem ilyenek. (Különben azt hallottam, hogy ezzel más is van így. :U )
Amúgy nem a Te kapcsolataidra vonatkozott a "komoly", meg a "kevésbé komoly", hanem úgy általában. De ha gondolod, pontosítom úgy, hogy idézem: "szerintem egy teljesen átlagos, de bizonyos paraméterek szerint komolynak minősíthető kapcsolatban nem lehet azt megtenni, hogy x napig úgy teszek, mintha nem lenne párom. Mert annak vagy az lesz a kimenetele, hogy tényleg nem lesz, vagy az, hogy hülye játékokba torkollik az egész, és később áll be az a helyzet, hogy már nem is kell úgy tenni, hogy nincs pár."
Kivételek lehetnek, lehet, hogy pont Te vagy az. Meg azok, akiken tesztelted az elméleted. Ennyi.

Ami meg a végét illeti, fórumon ki nem állhatom ezt a "nem tudsz rólam semmit" című nyávogást. Persze, hogy nem tudok. De akkor mit csináljunk itt a fórumon? Ha valaki ír valamit, arra reagáljuk azt, hogy "hö, ki vagy te, nem is ismerlek..." ? :F ;)
Szóval take it easy. Csak beszélgetünk.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#12995) Nordik válasza Cs.Orsolya (#12993) üzenetére


Nordik
őstag

"Az a tisztelet, hogy mindezt a jelenlétében, ővele az oldaladon diszkréten csinálod, és nem úgy, hogy kocsányon lógnak a szemeid, amitől bohócot csinálsz magadból, a barátnődből meg egy szánni való valakit..."

Hát szerintem azért ennyire feltünően nem csinálom... :D Nem fordulok meg utánuk, semmi ilyen. Csak rápillantok egy szép lányra és el is veszem a tekintetem.

(#12996) orbano válasza elmoraan (r) (#12994) üzenetére


orbano
félisten

én nem teszteltem senkin az elméletemet. a gyakorlat előbb volt meg, mint a mögötte húzódó elmélet felismerése. egyébként meg kicsit feszült vagyok ma több okból is.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12997) Cs.Orsolya válasza Nordik (#12995) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Csak jeleztem, mi a tisztelet és egy barátnő melletti masik csaj megbámulása között a kapcsolat. Ezt kédezted, nem? ;)
Tőlem amúgy úgy nézelődsz, ahogy csak képes vagy rá! :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#12998) orbano


orbano
félisten

Valaki megmondhatná, hogy normális-e, hogy görcsbe rándul a gyomrom, meg mindenem, ha csak belegondolok abba, hogy esetleg az exemnek, akit másfél éve én raktam ki van valakije...
Az tény, hogy azóta senki nem ütötte meg azt a mércét, de akkor is... nem értem :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#12999) elmoraan (r) válasza orbano (#12996) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

OK, leültem, békén hagylak, és együttérzek.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13000) 7 válasza orbano (#12998) üzenetére


7
addikt

Normális, bár sokmindentől függ. Nem, még azt sem jelenti feltétlenül, hogy szereted.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.